Okuma zamanı: 6 dakika
(Son olarak Güncelleme: 20/09/2021)

Avrupa'da En Muhteşem Üniversiteler arıyorsunuz? Sonra okumaya devam! Biz Üniversite seçerken önemli bir seçimdir biliyor. Tabii ki, tek dikkate katılmak için hangisinin seçerken üniversite sunan öğretim ve öğrenme olanakları almalıdır. ancak, bazen his çok gitmek iyidir. Bunun sonucunda Bir Tren Kaydet biz sizin için bu araştırmanın bazı yapılır ve bir liste derledik Çoğu Muhteşem Üniversiteler. Hepsi övünme muhteşem mimarisi. Bazıları var Muhteşem tarih, ama daha yeni kurulan üniversitelerin bazıları da bu listede yer veriliyor. Onlar tarzdaki binaları ile daha çağdaş estetik teklif sanat özellikleri. Bize favori olduğunu bilmesini sağlayın!

 

Bologna Üniversitesi, İtalya

Bologna University is one of the Most Spectacular Universities In Europe

, Bologna Üniversitesi içinde İtalya Dünyanın en eski üniversitesi olarak kabul edilir, yılında kurulmuş olan 1088. Bu liste taşımaktadır Avrupa'daki çoğu Muhteşem Üniversiteler, ancak bu düşünülebilir dünyanın en muhteşem üniversitelerinden biri. Aşağıda Palazzo Poggi alan resimlerde,, üniversitenin ana yapılardan biri. Üniversite en üçünü evler müzeler Doğal tarihine sergilerle, anatomi, ebelik, fizik, ve kimya. Evet, Eğer bu doğru okumak. Onlar kendi müzelerini var!

Ama kolaçan zaman ziyaret etmelisiniz sadece binalar değil Çoğu Muhteşem Üniversiteler. Eğer koymak gerekir üniversite içinde birçok bina vardır senin mutlaka ziyaret liste. Bunlar İspanya'da Koleji,, pembe, tasarım hem Gotik ve Rönesans unsurlarını birleştiren manastırla bina. Hem de enfes mimarisi olarak, Üniversite 2 hektarlık botanik bahçesi ev sahipliği.

Nasıl Trenle Gidilir?

Merkezi konumu nedeniyle ve coğrafyaya, Bologna geliştirilmiştir birine büyük tren taşımacılığı hub kuzey İtalya. Çok diğer büyük İtalyan merkezleri ile iyi bağlantıları olan.

Kenar notu: alırken Milan'dan güney tren, güneydeki Bologna tünemiş Duomo belirti yakalamak unutmayın. Bu günbatımında özellikle ilginç.

Venedik Bologna trenleri

Floransa Bologna trenleri

Roma Bologna trenleri

Milan Bologna trenleri

 

Rostock Üniversitesi, Almanya

, Rostock Üniversitesi sadece Baltık Denizi Bölgesinde en eski üniversitesidir; o da geleneğe en zengin olduğu. Ve tabi ki, Avrupa'da En Muhteşem Üniversiteleri biri. o kuruldu gibi 1419, yakında onun 600. yıldönümünü kutlayacak. Bu yetiştirmek uzun bir geleneğe geri bakacağız öğrencilerin ve araştırma yapmak. Gotik tarzı binalar, ağaçlı caddelerin ile birleştirilir ve parklar Çarpıcı bir ayar yapmak. üniversite merkezinde bu eklemenin başlangıçta bizi çeken göz alıcı ana bina , Çoğu Muhteşem Üniversiteler. Bu karşısında yer alır park ve çeşme, öğrenciler ve ziyaretçiler için mükemmel bir nokta hayran biraz zaman harcamak Binanın zengin dış.

Rostock Üniversitesi tüm fakülte bilim adamları ve öğrenciler dört ana alanda araştırma yapmak için işbirliği içinde dokuz geleneksel fakülte ve bir merkezi disiplinlerarası öğretim oluşur:

  1. hayat, ışık, ve önemi
  2. Denizcilik sistemleri
  3. bireylerin ve toplumun Yaşlanma
  4. Bilgi – Kültür – dönüşüm

Rostock Üniversitesi konuların çok geniş bir yelpazede ile Alman üniversitelerinden biridir. Bu daha fazlasını sunuyor 100 dersler: 34 bitiş bir bekarla, 56 master derecesi ile, 37 (öğretmenlerin dahil) devlet muayenesi ile, ve 3 Bir Ph.D ile. Üstelik, Öğretmen Yetiştirme ve Eğitim Araştırmaları Merkezi sadece eğitim araştırması yapmak aynı zamanda öğretmen eğitiminin kalitesini artırmaya da çalışır..

Nasıl Trenle Gidilir?

birine nasıl bilmek ister Avrupa'da çoğu Muhteşem Üniversiteler? Hangi yöne sen seyahat itibaren (ör. Rostock veya Schwerin, Berlin veya Hamburg), trene Eğer Wismar tren istasyonu ulaşana kadar. Buradan, yapabilirsin Bir otobüs yakalamak çizgiler kullanılarak, J.-R-Becher-Strasse otobüs durağı 4 ya da G (Ostseeblick doğru) ya da B-D (Seebad Sternberg doğru). Bu otobüs durağına sadece bir dakikalık yürüme mesafesindedir. otopark Kampüsü'ne.

(kasaba otobüs güzergahları ağ planı için, takvim ve fiyatları, ziyaret ediniz Wismar Hansa şehrin web sitesi.

Berlin Rostock trenleri

Hamburg Rostock trenleri

Schwerin Rostock trenleri

Wismar Rostock trenleri

Aarhus Üniversitesi, Danimarka Avrupa'da Bizim Son Spectacular Üniversiteler mı

Spectacular Aarhus University

Aarhus Üniversitesi Danimarka'nın ikinci büyük kenti yer alır (Aarhus aynı zamanda şehrin adıdır) ve yeşil kampüsü ile karakterizedir, ile tamamlandı Göl. Üniversite nasıl insan yapımı yapılar ve mükemmel bir örnektir doğal çevre mükemmel bir uyum içinde çalışabilir. Ana binada gösterdiği, kusursuzca. Binaların çoğu Danimarkalı mimar tarafından tasarlandı c.f. Üniversite gençliği yansıtan modernist bir tasarımda Moller. sarı tuğlalı binalar için Moller ve ortakları Kay Fisker ve Povl Stegmann idi sorumlu. Onlar üniversiteye özgü yanı sıra ayırt edici olan. Ana bina beri biri olarak kabul edilmiştir 12 Danimarkalı tarihinin en önemli mimari eserler. birçok nedenden biri Most biridir Muhteşem Üniversiteler.

üzerinde birlikte 44,000 öğrencilerin, Aarhus Üniversitesi, ülkenin en büyük ikinci üniversitesidir. Sanatta dört fakülteden oluşur, Bilim ve Teknoloji, Sağlık, ve ve Sosyal Bilimler.

Küresel odaklı, Üniversite ile işleyebilir yerinde değişim programları vardır 50 Dünya çapında kurumlar. Bu Arktik Üniversitesi kapsamaktadır, Utrecht Ağı, Nordic Center Fudan, ve Nordic Center Hindistan.

Nasıl Trenle Gidilir?

Aarhus Danimarka'nın önemli demiryolu kavşakları arasında yatıyor. kuzeye saatlik sefer yapılmaktadır, güney, ve batı. Güney ve Orta Avrupa'dan, bağlantıları Hamburg / Flensburg ile olan. Hamburg'dan Aarhus seyahat süresi yaklaşık beş saattir. Doğu Avrupa ülkeleri Aarhus bağlantıları tren itibaren Polonya ve Kopenhag yoluyla gitmek. Aarhus ve Kopenhag'dan saatlik hizmetleri vardır. açılış tünel Büyük Belt altında kısaltılmış etti seyahat bir saat. Yolculuk Şimdi üç buçuk saat sürer. İsveç için birkaç günlük bağlantıları vardır, Almanya, ve Avrupa'nın geri kalanı.

Aarhus tren istasyonu için bağlı Trenler saatlik Kopenhag Havaalanı terk. fiyat DKK hakkındadır 410 tek yönlü bilet için (dahil koltuk rezervasyonu).

 

Seçeneklerinizi gözden başlamak için hazır? Sıcak hava sürdüğü sürece artık bir tren bileti rezervasyonu, yardımıyla Bir Tren Kaydet!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “Avrupa'da En Muhteşem Üniversiteler” Siteniz üzerine? Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece bu blog yayınına bir bağlantı ile bize kredi vermek ya. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fspectacular-universities-europe%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)