Okuma zamanı: 6 dakika
(Son olarak Güncelleme: 13/08/2021)

akımla koronavirüsüne salgını (Kovid-19) kargaşa içine herkesin seyahat planlarını atma, Yapman gerektiğini bilmek zor olabilir coronavirüs sırasında tatil tutmak ya da değil. bunu devam etmek seçerse biz sizin için bu kararı veremeyecek olsa da sağlığını korumak için adımlar atıyor emin olmak önemlidir. Bu amaçla, burada 7 yardımına seyahat ipuçları sağlıklı iken seyahate kalmak.

 

Numarasını Seyahat ederken Sağlıklı Kalın 1: Ellerini yıka

Bu seferki açık gibi görünebilir, ancak ellerini yıkamak sağlıklı kendinizi tutmak için en iyi yollardan biridir. Niye ya? Göre Ulusal Sağlık Servisi, “Ellerinizi yıkamak düzgün kiri, virüsler, ve bakteriler diğer insanlara ve nesnelere yayılmasını onları durdurmak için, Böyle gıda zehirlenmesi olarak hastalıklara yayılabilir hangi, Grip veya ishal. Bu enfeksiyonların toplayıp onları başkalarına yayılmasını durdurma insanlara yardım edebilir”.

Basit ifadeyle, el yıkama Gün boyunca biriken bütün köylüyü kurtulur. Bu özellikle formüller verilmiştir edilir Gezginler. Turist siteleri dünyadan insanların ordularını dolu. Günde bin kişi tek kapı koluna dokunmadan ise, ve sadece bir ellerini yıkamış henüz, öyle olmalı ne kadar kirli düşünmek!

Yeterli akan su veya sabunla olmayan bir bölgede iseniz, da düzenli emin alınıp kullanmış el dezenfektanı yapmanız gerekir. çok sık kullanılırsa bu ellerini kuruyabilir iken, Eğer temiz elleri ve yumuşak bir cilde sahip böylece nemlendirici bileşenler içerir el dezenfektanı sürümleri de vardır.

Paris Trains Amsterdam

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Rotterdam

Paris Trains Brüksel

 

Wash Your Hands With Soap

 

Yeterince uyu

Uzun olumsuz yeterince uyumuyor bağışıklık sistemini etkilediği bilinen oldu. tatile iken Sabahın köründe kalkıp gecenin ortasına kadar etrafında çalıştırmak için iyi bir fikir gibi görünebilir. ancak, Gerçek şu ki yeterli uyku almak çok daha etkili sandığınızdan olmasıdır. Geceleyin, Vücudumuzun gençleştirmek ve hatta iyileşmesi zaman alır. Eğer pijama araçlarında daha az zaman harcamak daha az zaman kendine dikkat etmek mümkün olacak.

Aslında, çalışmalar bile değil uyku yeterince yapanlar, yüksek tansiyon ve hafıza kaybı gibi olumsuz etkilere uzun süreli muzdarip olduğunu göstermiştir. Bu etkiler sadece yolculuk ederken bileşik olabilir, böylece kendinize bir iyilik yapın ve yedi saat gece en az saman vurmak emin olmak.

Birkaç tanesini taşıdıysanız, zzz'lerinizi girmek zor olsa da Zaman dilimleri ve jet lag'dan muzdarip, Eğer vücudunuzun rahatlamasına yardımcı ve uykuya drift birkaç farklı yöntem kullanabilirsiniz. Bunlar sıcak duş veya banyo bulunmaktadır, lavanta kokulu sprey, meditasyon, çay ve hatta sıcak bir fincan. Kısacası, uyku bol almak size yolculuk sırasında sağlıklı kalmak yardımcı zorunludur.

Marsilya - Lyon Tren biletleri

Paris - Lyon Tren biletleri

Paris Trains Lyon

Avignon Trains Lyon

 

Sleep Enough To Stay Healthy While Traveling

 

Seyahat ederken Sağlıklı Kalın Ve Sıcak musluk suyu kaçının

Eğer bir yere oldukça bilinmeyen başlığı konum, Eğer musluk suyu önlemek gerekeceğini açık olmalı. Niye ya? Yerel su içindeki mikroplar bölgeye özgü olduğu için, ve / veya bağırsak bakterileri bunları işlemek için tüm hazır değilsin. Yılda binlerce insan hasta içme yerel su almak, Böyle kusma ve ishal çok yaygın olarak efektlerle. Bir ipucu olarak, Eğer çok konfor bölgesi dışında olduğunuzda su şişeleri için sopa. Bu kabataslak hijyen uygulamalarına yerler için çiftler gider. Diğer daha az gelişmiş ülkeler tuvalet hizmeti konumları gibi aynı kaynaktan içme suyu kullanabilirsiniz. Evet, bir şey!

Ayrıca, Emin düzgün hidrat yapmak. Sıcak sıcaklıklar ve yorucu aktivite yeterli içme suyu olmadan hastaneye hızlı bir bilet vardır.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

Drink A Lot To Stay Healthy While Traveling

 

Sizin Shots alın

nereye gidiyoruz bağlı, Eğer bir seyahat kliniğine veya diğer sağlık merkezinde uzman çekim almak gerekebilir. Bu, bazı az gelişmiş ülkeler için özellikle doğrudur, ki sıtma ve san humma gibi hala spor hastalıkları. Eğer seyahate çıkmadan önce, Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri kontrol (HKM) İnternet sitesi. seyahat etmekte olduğu Burada ülke için özel gereksinimleri öğrenebilirsiniz. ABD'den değilseniz, Ayrıca, yerel web sitesini kontrol edebilirsiniz, NHS gibi, Sağlıklı seyahat için gereksinimleri için.

Frankfurt Berlin trenleri

Leipzig Berlin trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin trenleri

 

Women coughing

 

Sağlıklı kal: Your Face Dokunma

biz zaten el yıkama ele aldığımız üzere, Şimdi senin yüzüne hakkında konuşmak için zaman var. Genellikle insanlar ellerinde kafalarını dinlenme göreceksiniz, Kaşınıyor tırmalamak, ya da yüzlerini temas. Bu kırmak ancak sağlıklı iken seyahate kalmaya çalışıyorsanız yüzünüzden uzak ellerini tutmak için zor bir alışkanlık var.

Bu sağduyu, Ellerin gün boyunca o kadar çok şey dokunmatik olarak. bir günü tren veya uçak, Eğer tepsi tablo olacak, Emniyet kemeri. ve çeşitli diğer ortak uzay alanları sen misin ediyoruz dokunaklı. Eğer elleriniz her zaman yıkama sürece bir şey dokunmak (veya eldiven giyiyor başına), o her zaman yüzünüzün ellerini tutmak için daha iyi bir fikir var.

Amsterdam için Londra Trenler

Paris Londra trenleri

Berlin Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

 

 

İyi ye

Bu tatilde de yemek için gidiyoruz mantıklı, sağ? Hepsinden sonra, çikolata ve churros olmadan İspanya nedir, ve bir baget almadan Fransa'dan nedir? Bu ne demek istediğimizi değil, ancak.

Lezzetli yemek Bütün iyi ve güzel, ama emin sıra sağlıklı gıda olduğunu yapmak gerekir. Gıda piramidi takip ve bazı Arada bir her yeşillik için olanlar kızartılmış şekerlemeler geçiş. bunun için oda varsa, Sizinle birlikte vitamin getirmek üstünü başını stoklanmış tutmak. Vitamin c getirmek için emin olun, probiyotikler, ve diğer vitaminler kolay tüketmek.

Bu en alakalı seyahat ederken alkol almak de. İyi Çok fazla alkol içme alçaltılmış bağışıklık sisteminin neden olabilir bilinmektedir (ve bazı kötü akşamdan kalma). Eğer elde hastaları önlemek çalışıyorsanız, Eğer minimumda alkol tüketimi tutmak emin olun. Hepsinden sonra, who wants to visit the Mona Lisa with a common cold?

Viyana trenleri Salzburg

Münih Viyana trenleri

Graz Viyana trenleri

Prag Viyana trenleri

 

Eat Well And Healthy

 

Son Sağlıklı Kalın İpucu: Bölgeyi temizleyin

Bu bir güçlük olabilir, ama onun değerinde seyahat zaman sizinle birlikte bazı dezenfeksiyon mendil getirerek. Niye ya? Daha önce de bahsettiğimiz tüm bu tepsi tablo ve koltuk temizlemek için. Clorox mendiller toplu olarak satın alınabilir ve Kilitli torbalara konabilir. Daha sonra üzerinde taşıma üzerine bunları sizinle getirebilir.

kol dayama temizlemek için emin olun, seatback cebi (Eğer varsa), ve yardım için dezenfektan ile bile emniyet kemeri tokası mümkün olduğunu Bölgenizde kalır gibi temiz sağlamak.

Münih Zürih trenleri

Berlin Zürih trenleri

Basel Zürih trenleri

Viyana Zürih trenleri

 

Clean Your Area

 

neredeyse başka bir şey daha sık seyahat ederken İnsanlar hastaları almak. Herkes gibi olmayın. Kendine ve kullanım özen Bir Tren Kaydet!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “7 Yolları için Sağlıklı Kalın Seyahat ederken” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fstay-healthy-while-traveling%2F%3Flang%3Dtr ‎- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)