Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 19/09/2020)

İtalya bazı harika tren gezileri vardır. Bu güzel trenler numarası vardır ve enfes istasyonları ülke çapında, ama nereye ilk tren gezisi şimdiye yapıldı İtalya?

 

Hiç İtalya'da yapılan ilk tren gezisi

Hiç Made in Italy İlk Tren Yolculuk – Başlangıç

ilk tren gezisi şimdiye yapılmış İtalya İtalya bölünmüş bir zaman kişiye demiryolları oldu ülke. İtalya birleşmiş sonra bu bağlantı ve mevcut demiryolu hatlarını bağlamak için birkaç yıl aldı. İtalya'nın inşa ettiği ilk tren hattı, o zamanlar İki Sicilya Krallığı olan Napoli'den Portici'ye giden hattı.. çizgi oldu 7.25 kilometre uzunluğunda. hat açıldı 3rd Ekim 1839. Buydu 9 İlk “modern” şehir içi hat inşa edildi yıl sonra Liverpool ile Manchester Demiryolu hangi.

İlk parça bir çift yollu oldu ve Portici Kraliyet Sarayı Napoli Corso Garibaldi mevcut sitesinden ran. Kraliyet sarayı Ünlü Vezüv Dağı eteğinde oldu. İnsanlar buraya ilk İtalya'ya tren yolculuk yaptı, ve bu hat şimdi Napoli-Salerno demiryolu hattının bir parçasını oluşturmaktadır.

Salerno Trains Napoli'nin

Floransa Salerno trenleri

Bari Salerno trenleri

Roma Salerno trenleri

 

Modern zamanın

Napoli-Salerno demiryolu hattı önemli bir demiryolu hattıdır İtalyan demiryolu ağı Bugün ve hiç Made in Italy İlk Tren Trip'teki bir yere sahiptir. Bu Güney İtalya'ya ana gövde hattında bir bağlantı oluşturur. hattın ilk kilometrelik ilk demiryolu hattı olan. İnsanlar şimdi en birisine tren kullanmak Tanınmış yerler, ünlü sahil kasabası Campania bölgesinde Amalfi denilen. Bu muhteşem sahil kasabasıdır. O söylemek güvenli tren yolculuğu kıyı şeridi boyunca oraya hemen aynı olduğunu. Kristal suları düşünün, ve bazı güzel eski ve yeni mimarinin arasında beyaz kum ve yeşillikler. Sen Napoli'den Salerno için tren yolculuğu hayal için yolda olacak, Daha sonra otobüs veya taşıma da diğer organize araçlar Amalfi içine yakalayacak nerede.

Peki Napoli-Portici hattına oldu? Ziraat Fakültesi Üniversite Napoli Federico II nedeniyle Vezüv onun kolay erişim için bu hattın ana kullanıcıyı olan. İtalya'da ilk tren gezisi rota bugün hala var.

Cenova Milan trenleri

Roma Milano trenleri

Bologna Milan trenleri

Verona Milan trenleri

 

İtalya'daki ilk demiryolu hatları, tren seyahatinin geleceği ülkede. En güzel tren yolculukları bazıları burada. Hiç İtalya'da yapılan ilk tren gezisi Geriye baktığımda, Biz çok değişmiş olsa da emin olabiliriz. şimdi olduğu gibi sahne sonra tıpkı büyüleyici kalmıştır.

 

doğa tren yolculuğu

 

Şimdi sen Hiç Made in Italy İlk tren gezisi hakkında öğrendikleri, Eğer düşünüyorsun A Train Bilet Rezervasyon Avrupa tren gezisi için? Neden alamaz 3 Sitemizdeki dakika ucuz bilet senin yolları bulmak için. Şimdiye sitemize giriş Kitap Trenler.

 

Sitenizde postamıza gömmek istiyor musunuz, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthe-first-train-trip-ever-made-in-italy%2F%3Flang%3Dtr - (Göm'ü görmek için aşağı kaydırın.