Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 02/08/2021)

heyecan verici kısmı seyahat yurtdışında tecrübe öngörülmezliği olduğunu. Yabancı bir ülkeye seyahat ettiğinizde, Eğer maruz kalacağı farklı kültürler, ayarlar, ve deneyimler. Bazı yapsan bile Araştırma, bulmak ne bazıları tarafından sürpriz alınacak eminiz. ne yazık ki, değil sürprizler tüm iyi olanlar olabilir karşılaşacak, ve sırf tatilde Eğer zarar vermek bağışıklık olduğu anlamına gelmez.

Bu talihsizlikler başınıza gelebilecek inanmak istemeyebilir, ancak olasılığına karşı hazırlıklı olması gerektiğini size, ya da sevilen biri, ise evden uzakta tıbbi müdahale gerektirir. sizin diş yonga kadar basittir olsun, Bileğini spraining, ateşle düşmek, veya kalp krizi geçirme, Eğer ABD'de kullanılanlar kadar kolay olmayabilir gerek tıbbi tedavi.

En geleneksel sağlık sigortası planları Amerikan topraklarında ne olduğuyla sınırlı kapsama alanını genişletmek değil çünkü budur. Bu size yurtdışı almak bakımı için tıbbi masrafları binlerce dolar için kanca olabileceği anlamına geliyor. Hiçbir gezgin seyahat sağlık sigortası olmadan olmalıdır nedeni budur. Bunlar uzman planlar gidecek nerede iç kapsama olmaz, Eğer mümkün olacak sağlanması endişelenmeden yolculuğun tadını öngörülemeyen olay hakkında.

Daha fazlası için seyahat hakkında bilgi sağlık sigortası ve neden almayı düşünmelisiniz, Aşağıda yer alan kılavuzuna bakın.

 

Neden Seyahat Sağlık Sigortası iyi bir fikir olduğunu?

• Bir seyahat fiyatları yabancı ülke çok sayıda sağlık tehlikeleri tanıtabilirsiniz. Örneğin, Su kalitesi aynı olmayabilir, Ciddi enfeksiyonlara yol açan. Farklı iklimler önceden varolan koşullar zorlanma olabilir, kalp hastalığı veya alerji gibi, Eğer durumun üstesinden gelmek için kötü donanımlı bırakarak.

• Zaten sağlık sigortası olsa bile, ABD'de dışarıda örtmeyebilir. Bu, herhangi bir rahatsızlığa veya yurtdışında seyahat son derece yüksek hastane masrafları neden olabilir karşılaşabileceğiniz yaralanmaları demektir.

• Eğer dünyanın uzak bir bölümünü ziyaret ve acil tıbbi müdahale gerektiren varsa, Bir hastaneye tahliye edilmesi gerekebilir. Uygun sigorta kapsamı dışında, Bu herhangi bir diğer ilgili giderler üstünde dolar on binlerce mal olabilir.

Bazı durumlarda •, Eğer seyahatiniz süresince seyahat sağlık sigortası gerekebilir. Örneğin, Rusya'ya ziyaretçi, Küba, ve AB'nin Schengen Bölgesi ülkeleri onlar kapsama sahip kanıtlamak zorundadır.

• seyahat sağlık sigortası son derece değerli olabilir rağmen, genellikle azını oluşturur 10 tarafından satın alınan tüm seyahat sigortası ürünlerinin yüzde Gezginler, nispeten ucuz olurken.

 

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

Nasıl Seyahat Sağlık Sigortası You korur


• Seyahat sağlık sigortası o iptaller ilgili maliyetler için kapsama sağlamaz öncelikle bu standart seyahat sigorta poliçeleri farklıdır, gecikmeler, veya kesintiler.

• seyahat sağlık sigortası ile, Eğer beklenmedik bir sağlık acil durumda kapsama sahip olabilir. Bunlar yaşamı tehdit eden yaralanmalar ve kalp krizi için gıda zehirlenmesi kırık diş veya müsabakadan değişebilir.

• Bu politikaların ana yararlarından biri de size olmasıdır 24/7 Çok dilli destek Yabancı bir ülkede sağlık personeli ile koordine yardımcı olmak.

Genellikle tıbbi anahtar olduğu düşünülen • Bu politikalar genel olarak kapsama alanı sunabilmek giderler. Bunlar acil servis ziyaretleri içerir, tahliye hizmetleri, ve taşımacılık maliyetler uygun bir tıbbi tesis ulaşmak için katlanılan.

• En yaygın planları, tek bir yolculuk kapsayacak, ancak onlar da sürece dönemleri kapsayacak şekilde satın alınabilir 12 ay. Ayrıca aylık artışlarla satın alınabilir uzun süre veya sık seyahat edenler için uzun süreli tıbbi kapsama.

 

Amsterdam için Londra Trenler

Paris Londra trenleri

Berlin Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

 

Seçeneklerinizi gözden başlamak için hazır? Sıcak hava sürdüğü sürece artık bir tren bileti rezervasyonu, yardımıyla Kaydet A Train!

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “Avrupa'da En Muhteşem Üniversiteler” Siteniz üzerine? Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece bu blog yayınına bir bağlantı ile bize kredi vermek ya. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthe-need-for-travel-medical-insurance%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)

 

Burada PDF indir A Train tasarruf sağlanmıştır Bu yazı için Illinois Kıdemli Hizmetler