Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 13/05/2022)

Brisbane Queensland sermaye ve tarafından kutsanmış A-listesi konumlar Sea World gibi, İnce çimenler ve Güney Bankası bahçeleri, ve Öykü Köprüsü, ve çok daha fazlası - Avustralya'nın En uzun Konsol köprüsü.

Aynı zamanda yaratıcı bir şehirdir, ile Sanat müzeler ve galeriler ve şık kafe bolca, artı o mükemmel bir sıçrama tahtası var Gold Coast plajlar, deniz, ve sörf.

 

 

Eğer trenle gezmek isteyenler için kısmi iseniz, raylı sistemler şehrin merkezindedir ulaştırma altyapı ve kültürel Tarihçe.

trenle Brisbane görmek istiyorsanız Yani, Burada beş üst ipuçları.

 

  1. Merkezi istasyon

Kuzey Kıyısı hattında bulunan, Merkez İstasyonu şehir şebekesi en olduğunu ana istasyon ve Brisbane'in merkezi iş bölgesinin merkezinde patlama bulunmaktadır.

Lütfen Açıldı 1889, klasik cephe Anzak Meydanı'na bakan ve Queensland hizmet rotalar için ana arter ve Avustralya gerisi nerede.

Eğer yakın pansiyon isterseniz, müsaade edilemeyecek kadar pahalı değil ve görkemli suit şehir manzaralıdır - Oaks Charlotte Towers Hotel'de müthiş batar.

 

  1. Brisbane Metrosu

Brisbane Metro henüz işlerlik - ama kitlesel hızlı transit sistemi tam olarak finanse edildi, inşaat ciddi bu yıl başlıyor ve halka açmalı 2023.

saat 21 kilometre uzunluğunda, o hizmet edeceğiz 18 şehir genelinde istasyonlar, ve sakinleri ve turistler ve istedikleri gibi hop off mümkün olacak hem.

Bu A $ 944 milyon mal oluyor, fakat faydaları Brisbane'nin kuşatılmış otobüslerde azaltılmış tıkanıklığı ve daha az basınç dahil.

 

  1. Tren Pazar Buhar

geçmişten bir patlama isterseniz (bir daha yolu), Brisbane en baş Roman Düzenli için Sokağı İstasyonu Tren Pazar olayı Buhar.

soylu ahşap vagonları İçinde adım ve hemen daha şık bir dönem için geri olacak, Sen ve Brisbane geçmiş boyunca aileniz chug olarak en doğal yerler.

Her yaş için eğlenceli, fakat çocuklar ve yaşlılar özellikle takılar cazibesine.

 

  1. Atölyeler Raylı Müzesi

Ipswich, Brisbane metropol bölgesinin güneybatısında yer alır ve harika Workshops Demiryolu Müzesi'ni burada bulabilirsiniz..

Bu Avustralya'nın en eski demiryolu atölyelerinde yer interaktif ve ilham verici miras deneyim ve nadir buharlı lokomotif ile doludur, büyük endüstriyel makineler, ve multi-medya sergiler.

bir istediğinde eğitici ve keyifli gezi tüm aile için, başka yerde arama.

 

  1. AirTrain

Brisbane havalimanı Fonzie Abbot gibi kafelerle artırdığını oluyor yoğun bir ulaşım merkezidir, Transit Tavern gibi barlar, ve park sağlayıcıları.

Ama hava yoluyla gelmesi birçok maceraperest için, Bu konuda en iyi şey AirTrain olduğunu, bu 13 O zamandan beri havaalanından Merkez İstasyona yolcuları hızla harekete geçiren kilometrelik banliyö demiryolu hattı 2001.

Yorucu bir uçuşun ardından, Airtrain sizi şehir merkezine sadece 20 dakika - etkileyici oldukça.

trenle Brisbane gezinmek için bizim beş ipuçlarını uygulayarak mükemmel için doğru yolda kalacağım tatil.

 

Eğer Brisbane tren seyahati için ipuçları var mı? yorum bölümünde ve eğer paylaşın Bir tren kaydet trene ihtiyaç.

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alabilir ya ve Sadece bir bağlantı ile bize kredi vermek Bu blog yazısı için, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-brisbane-train%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)