Sipariş A Train Bilet YAPIN

Blog yazısı

10 Trende Nasıl Uyunur?

Okuma zamanı: 6 dakika
(Son olarak Güncelleme: 13/11/2021)

3 saat veya 8 saat – Bir tren gezisi rahatlatıcı bir şekerleme için mükemmel bir ayardır. Yollarda genellikle uykuya dalmakta güçlük çekiyorsanız, bizim 10 Trende nasıl uyuyacağınıza dair ipuçları sizi bebek gibi uyutacak. Herhangi bir trende tatlı rüyalar için en iyi noktada tren seyahati temellerinden içeriden ipuçlarına kadar, tatlı rüyalara bir yolculuğa çıkıyoruz!

Demiryolu taşımacılığı yolculuğuna en çevre dostu yoludur. Bu makale Tren Seyahat hakkında eğitmek için yazılmıştır ve Kaydet A Train tarafından yapıldı, Avrupa'nın En Ucuz Tren Biletleri.

 

1. Trende Nasıl Uyunur?: Bir Battaniye Getirin

Trenlerdeki hava acı biber olma eğilimindedir, ve eğer uzun veya gece treni gezisi önde, hazır ol. Seyahatiniz için tamamen rahatlamış ve gevşemelisiniz, ve hafif bir battaniye, şimdiye kadarki en rahat tren yolculuğunun cevabı olabilir.

Uykusuz gecelerden ve yolculuğunuzda beklentiden veya sadece AC'den titremekten kaçınmak için, her zaman bir battaniye toplamalısın. Dışarıdaki mevsim ne olursa olsun, trenlerde her zaman kışa yakın. Böyle, battaniye getirmek bizim en iyilerimizden biri 10 trende nasıl uyuyacağına dair ipuçları. Battaniyenin altına sarılmak seni doğruca hayal dünyasına gönderecek.

Lyon'dan Nice'e Trenle

Paris'ten Nice'e Trenle

Cannes'dan Paris'e Trenle

Cannes'dan Lyon'a Trenle

 

Tips How To Sleep On A Train: Bring A Blanket

 

2. Spotify'da Rahatlatıcı Bir Çalma Listesi Hazırlayın

Kulağınızdaki yatıştırıcı melodiler, kabin gürültülü veya kalabalık olduğunda bir ninni gibidir.. bu nedenle, duyduğunuz tek şeyin müzik olduğundan emin olmak için Spotify'da birkaç çalma listesi hazırlamalısınız. Bu şekilde, yanınızdaki yolcunun horlamasından veya sohbetinden korunursunuz..

Doğa sesleri, rahatlatıcı hisler çalma listeleri, veya en sevdiğiniz sanatçının şarkıları, Hangi en iyi oynatma listesi seçenekleri trende güzel bir uyku için. Müzik biridir 10 Trende uykuya dalmanın en iyi yolları, kısa veya uzun yolculuk.

Amsterdam'dan Londra'ya Trenle

Paris'ten Londra'ya Trenle

Berlin'den Londra'ya Trenle

Brüksel'den Londra'ya Trenle

 

3. Trende Nasıl Uyunur?: Şişirilebilir Boyun Yastığı Getirin

Ekşi ve sert bir boyun ile uyanmaktan daha kötü bir şey olamaz. bu nedenle, Şişirilebilir boyun yastığı, trenler için seyahat şarttır. Bu yoldan, boynunuz destekleniyor, ve tatlı uykudan uyanacaksın, yüzünde bir gülümseme ile.

Aksi takdirde, boyun tutulmasıyla yeni bir maceraya başlama riskini alıyorsun, ve tüm yeni yerlere hayran olmanın ve en iyi manzaraları yakalamanın yolu yok.

Düsseldorf'tan Münih'e Trenle

Dresden'den Münih'e Trenle

Nürnberg'den Münih'e Trenle

Bonn'dan Münih'e Trenle

 

4. Kulaklık getirin

İyi, ses geçirmez kulaklıklar veya kulaklıklar her seyahat kontrol listesi. Harika bir tren yolculuğu için kulaklıklar şarttır, ve iyi yolculuklar için olan Spotify çalma listeleri.

Kulaklığınızı evde veya otelde unuttuysanız, tren istasyonunda çok sayıda mağaza var. Merkezden ve meşgul tren istasyonları küçük ve alışılmışın dışında istasyonlara, kulaklıklar, her yerde bulabileceğiniz tek üründür.

Venedik'ten Bolonya'ya Trenle

Floransa'dan Bolonya'ya Trenle

Roma'dan Bolonya'ya Trenle

Milano'dan Bolonya'ya Trenle

 

Bring Headphones for your train journey

 

5. Trende Nasıl Uyunur?: Rahat Giyin

Katmanlar, pamuk, ve çevre dostu kumaş giysiler tren yolculukları için bir zorunluluktur. Hayal etmek 8 Kaşıntılı bir süveter veya ince tişört ile trenden saatler, Sabah uykusuz bir gece ve baş ağrısı için bir söz.

Trende pijama giyerken rahat hissetmeyebilirsiniz, ama eğitmenler ve kazak mükemmel tren pijamalarıdır. Rahat giyinmek en iyilerden biridir 10 trende nasıl uyursun, ve en iyi yolculuğu yaşayın.

Frankfurt'tan Berlin'e Trenle

Leipzig'den Berlin'e Trenle

Hannover'den Berlin'e Trenle

Hamburg'dan Berlin'e Trenle

 

https://youtu.be/ bkzfm2R1_BI

 

6. Uyku Maskesi Getirin

Elbette bir başka seyahat önemli olan nihai uyku maskesidir.. Geriye yaslanmak, gözlerini kapat ve iyi bir uyku için tek ihtiyacın olan ışığı uzak tut. İyi bir gece uykusu çekmek istiyorsanız, bilinen bir gerçektir., rahatsız edici dikkat dağıtıcı unsurları ortadan kaldırmalısınız, ve kendini her türlü ışıktan uzaklaştır.

Özel bir kabinde seyahat etmiyorsanız, ve ışık anahtarı üzerinde kontrol sahibi olmayacak, bir uyku maskesi taktığınızdan emin olun. Sonra, Yanınızdaki yolcu gece boyunca okumaya karar verirse veya trendeki ışık çok parlaksa endişelenmenize gerek yok.

Amsterdam'dan Paris'e Trenle

Londra'dan Paris'e Trenle

Rotterdam'dan Paris'e Trenle

Brüksel'den Paris'e Trenle

 

7. Trende Nasıl Uyunur?: Eşyalarınızı Güvende Tutun

Omuzlarınızın üzerinde ve katmanların altında küçük bir çanta veya çanta, eşyalarınızı güvende tutmanın en iyi yoludur.. Pasaportunuz için yeterince yer olduğundan emin olun, cüzdan, seyyar, ve yanınızda getirmeyi planladığınız diğer cihazlar.

Bu şekilde iyi ve endişesiz bir tren yolculuğuna sahip olacaksınız, tek gözü açık uyumak yerine.

Milano'dan Venedik'e Trenle

Floransa'dan Venedik'e Trenle

Bologna'dan Venedik'e Trenle

Treviso'dan Venedik'e Trenle

 

Tips How to Sleep on A Train: Keep Your Belongings Safe

 

8. Arabanın Ortasında Bir Yer Ayırt

Tatlı rüyalar için en iyi yer arabanın tam ortasında. Bunun nedeni, ortasının herhangi bir girişten yeterince uzak olmasıdır., bu durumda yolda duraklar var. ek olarak, Güvende olacaksın ve banyodan ve her türlü kokudan uzak duracaksın.

ancak, uyuyan bir trende seyahat ediyorsanız, büyük olasılıkla herhangi bir zorlukla karşılaşmayacaksınız. Bu gerçeğe bağlıdır, o yataklı trenler A-B trenleri, yol boyunca durmaksızın, ve bu nedenle, kesinti yok.

Milano'dan Roma'ya Trenle

Floransa'dan Roma'ya Trenle

Pisa'dan Roma'ya Trenle

Napoli'den Roma'ya Trenle

 

Book A Place In The Middle Of The Carriage

 

9. Telefonunuzu Uzaklaştırın

Günümüzde tüm dünya cep telefonunuzda. İle sonsuz uygulamalar ve oyunlar, en büyük zorluk oturumu kapatıp telefonunuzu bir kenara koymaktır. Bu, özellikle uzun mesafeli bir yolculuktayken zordur, trende, gidecek hiçbir yer yok.

ancak, Trende uyumak için en iyi ipuçlarımızdan biri telefonunuzu çantaya koymaktır, hatta uçuş modunda.

Milano'dan Napoli'ye Trenle

Floransa'dan Napoli'ye Trenle

Venedik'ten Napoli'ye Trenle

Pisa'dan Napoli'ye Trenle

 

10. Trende Nasıl Uyunur?: Okuma Materyali Getirin

İyi bir hikayeden daha rahat bir fikir olamaz, ve trende harika bir uyku için tam da ihtiyacınız olan şey. En sevdiğiniz dergiyi getirin, veya kitap tren yolculuğu trende uyumak için en iyi ipuçlarından biridir.

Okurken aklın başka bir yere gidiyor, ayar, ve tüm günün endişeleri yok oluyor. Harika bir okuma, mükemmel bir rahatlama egzersizidir, aklını her türlü titiz ayrıntıdan uzaklaştırarak. Bir veya iki saatliğine, uzaklaşıyorsun, ve bu uykuya dalmana ve hayal kurmana yeter.

Amsterdam'dan Bruges'e Trenle

Brüksel'den Brugge'ye Trenle

Antwerp'ten Brugge'ye Trenle

Ghent'ten Bruges'e Trenle

 

Bring Reading Material

 

İşte de Bir Tren Kaydet, Unutulmaz bir tren yolculuğu planlamanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız, harika bir tren uykusu için en iyi koltuklar ve en iyi fiyatlar ile.

 

 

"Trende Uyumak için 10 İpucu" blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-how-sleep-on-train%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)

Telif hakkı © 2021 - Bir Tren Kaydet, Amsterdam, Hollanda
hediye bırakmayın - Kuponlar ve Haberleri Al !