Okuma zamanı: 6 dakika
(Son olarak Güncelleme: 04/11/2022)

Hiçbir uzunluğunu önemli yolculuk - it a hafta sonu plaj kaçış veya üç haftalık bir Himalaya gezisi - her boyutta bir çanta hazırlamanız gerekecek, ve nasıl organize edileceğini bilmek isteyeceksiniz, Bu blogda el bagajınıza odaklanacağız. getirmek ne belirlerken dikkate alınması gereken bir çok şey var: seyahatiniz türü ve uzunluğu, senin güzergah, hava, Bagaj büyüklüğü, ve herhangi bir ağırlık limitleri dayattığı senin ulaşım modu. Ve oyunda pek çok faktörlerle, overpack veya paketi altında kolaydır, Eğer son dakikaya kadar bekledim özellikle. Fazla doldurma kaçının, çantalarını kazmak, ve bunlarla trene binerken diğer rahatsızlıklar 10 el bagaj düzenlemek için ipuçları.

 

Your Hand Bagaj İpucu Organize Nasıl 1: Kişisel Seyahat Belgeleri ayırın tutun

Bu, el bagajınızı nasıl düzenleyeceğinize karar verirken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli şeylerden biridir. Seyahat belgeleri ayrı tutun. Bu sadece yapılması uygun bir şey değil, aynı zamanda yapılması güvenli bir şey. El bagajında ​​kaldırmak kolaydır biraz torbaya koyun. Eğer pasaport gerek ne zaman yok Bu şekilde kazmak, biletler, ya da para.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

How To Organize Your Hand Luggage and Travel Documents

 

Your Hand Bagaj İpucu Organize 2: Bir Paketleme Listesi oluşturun

Pasaport? Kontrol. Diş fırçası? Kontrol. Güneş kremi? huzuru için size şartları örtülü var olduğunu, kendiniz yapmak seyahat kontrol listesi yolculuk heyecanı başlamadan birkaç gün önce!

Paris Trains Amsterdam

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Rotterdam

Paris Trains Brüksel

List of How To Organize Your Hand Luggage

 

Your Hand Bagaj İpucu Organize 3: Lekeleri kaçının

Eğer bile bunları kullanamaz bulmak için sadece götüreceksin ne giysiler seçmek için çok fazla zaman ayırdığınız daha sinir bozucu bir şey yoktur! Bu sorunu tekrar yaşamamanız asla. İlk önce Her zaman açık renkli giysiler tersyüz paketlenmiş emin olmalısınız, ve ikinci olarak, Otel, tek kullanımlık duş kapaklar tutunmak ve bunları ayakkabılarınızın tabanını örtmek için kullanın.

Köln Mainz trenleri

Mainz Trains Frankfurt

Berlin Mainz trenleri

Mainz Trains Brüksel

Avoid Clothing with Stains

 

Bahşiş 4: Rulo Ve Vakum Paketi

yerden tasarruf ve kırışma durdurmak için, Onları katlama yerine elbiselerini rulo, Daha sonra vakum sıkıştırma torba içerisine yerleştirilmesi. bu çantaları kullanmak için, elbiselerini koymak, torba sızdırmaz, sonra dışarı havayı sıkmak. Bu size bırakacaktır Çantanızı çok daha fazla boşluk ve kırışıklıkları önleyecektir.

Zürih Chur trenleri

Cenevre Chur trenleri

Milan Tirano trenleri

Bergamo Tirano trenleri

Roll And Vacuum Pack

 

Bahşiş 5: Bagaj Güvenliği

çantalarınızı kilitle ve kilitli tutuyorlar. Eğer tuvaleti kullanırken yanınızda götürün. Eğer bu mümkün değilse ve yalnız seyahat ediyorsanız, tüm değerli eşyalarınızı yanınızda getirin. Hiçbir zaman kameralar bırakmak, para, elektronik veya seyahat belgeleri korumasız.

sen uyurken kilitli bölme tutun, Eğer mümkünse. Yabancıları güvenme. Hatta bir iyi giyimli yabancı hırsız olduğu ortaya dönüşebilir. Eğer gezginler ile bir bölmede uyuyan varsa Bilmiyorsanız, Birisi sizden almak çalışırsa fark böylece para bandı üzerinde uyumaya emin olun.
Organize Your Hand Luggage in Safety

Bahşiş 6: Ambalaj Küpleri kullanın

” Beni renk kodlu küpler halinde benim eşyalarını bölünmesi kadar organize bir insan gibi hissettiren fazla bir şey yok. O kadar kısa halletmek gibi getirilen her şeyin yerini tam olarak bilmek çok harika Senin bavulun. Artı, ambalaj küplerinizi otel dolabınızın çekmecelerine kolayca taşıyabilir ve anında paket açma ve gitmeye hazır hale getirebilirsiniz.” - Richelle Szypulski, Kıdemli Asistan Editör

Brüksel trenleri Lüksemburg

Brüksel trenleri Antwerp

Brüksel Trains Amsterdam

Paris Brüksel trenleri

Organize Your Hand Luggage in Packing Cubes

Bahşiş 7: Bagajında ​​için Boyut Kısıtlamalar

uçaklarına benzer, birçok trenler Üzerinde taşımalarına izin torba miktarına ve boyutuna kısıtlamaları vardır. Genel olarak, Eğer bagaj her taşımak mümkün olacak, ancak tren taşıyıcınız, taşıma boyutu veya ağırlık sınırlamalarını aşması durumunda fazla bagajınızı kontrol etmenizi isteyebilir.. En trenler için, Eğer gemide tren üzerinde iki torba üzerinde taşıyabilir, sürece her torba aşmadığı 50 lbs veya daha büyüktür 28 X 22 X 14 inç. Böyle tıbbi cihazlar ve ilaç gibi küçük ve kişisel eşyaları, yastıklar, battaniyeler, soğutucular, ve daha cüzdan veya çanta daha az 12 X 12 X 12 inç bagaj sınırı taşıma doğru sayılmayacaktır.

 

Bahşiş 8: El bagajlarında alet

Eğer genellikle elektronik tüm düzenlemek nasıl, kablolar, ve sizi güvenlikte keşfetmeniz için yaş alan şu saçma sapan şeyler? bizler gibi onları şeyler? İyi, Eğer el bagajı düzenlemek istiyorsanız o zaman kendinizi Kilitli poşet bir zulası olsun. Telefon şarj aleti, kamera şarj, adaptörler, kulaklık - Ekstra plastik çanta almak (Aynı olanları el bagajı sıvılar için kullanırsınız) ve elektrik öğeleri saklamak için kullanabilirsiniz, yolculuk ev şeyler (ev anahtarları, otopark bileti, ve araba anahtarları), ilaç ve diğer gevşek aksesuarlar.

Venedik Bologna trenleri

Floransa Bologna trenleri

Roma Bologna trenleri

Milan Bologna trenleri

Gadgets In Hand Luggage

 

Bahşiş 9: Kitaplar Paketi Nasıl. Yapma!

o buharlı olsun romantik roman, heyecanlı bilimkurgu, ya bir köpek kulaklı seyahat rehberi, seyahatinizden önce indirin. Evde bir kağıt olsa bile ben sıralama ölmek til, el bagajınız için yerden ve ağırlıktan tasarruf edin, ve yapma kablusuzu saymak senin mükemmel konumlandırılmış plaj sandalyeden hikaye geri atlamak için, sadece su geçirmez kapalı bir cihaz üzerinde olduğundan emin olun.

Berlin Rostock trenleri

Hamburg Rostock trenleri

Schwerin Rostock trenleri

Wismar Rostock trenleri

kindle

 

Bahşiş 10: It All Out Lay

Süper dağınık değilim. itiraf ediyorum. ve dağınık! ben Ama ne bana yardım bile mantıklı başımı almak için son anda paketi, Her şeyi ortaya koymak için zaman ayırın olan herhangi bir öğe çantama girmeden önce. Yatağımda şeyleri birlikte gruplandırılması beni kilolarını çekmeyin hangi maddelerin hızla görmenize yardımcı olur. Sadece bir üst giyilebilir pantolon bir çift, ya ben zaten paketi planlama değildi ayakkabı gerektirir? Geri çekmecede, git! Başlamadan önce her şeyi açıkça görmek, şeyleri çantama mantıklı bir şekilde sığdırmama yardımcı olur. Benim için, Bu benim hantal modellerin öğeleri ile başlayan anlamı, Daha sonra hafif ürün toplayıp kiraz gelen oluşturmak için sağlam bir temel tabaka oluşturmak için etraflarında boşluklar içine sokmak için.

Münih trenleri Düsseldorf

Münih Trains Dresden

Münih trenleri Nürnberg

Münih Trains Bonn

jeans, shoes, watch and more

 

bu ipuçları el bagaj düzenlemek anlamaya yardımcı mı? Biliyoruz isterdim! bir tren bilet rezervasyonu Bir Tren Kaydet ve bu ipuçlarını kullandıktan sonra el bagajlarını tüyo ek bileşeni!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “10 El bagajında ​​Organize Nasıl İpuçları” Siteniz üzerine? Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece bu blog yayınına bir bağlantı ile bize kredi vermek ya. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-organize-hand-luggage%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)