Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 24/01/2020)

Bir Zamanlar, bütçe hedeflerini seçiminde rol oynamadı zaman (ya da en azından, Bir rolün kadar büyük değil!) şeyler kolay; bugünlerde, biz seyahat etmek istiyorsanız, Biz bütçemizi idare yolu ile akıllı olmak zorundayız. Avrupa'da seyahat tren en heyecanlı yaşamak isteyen herkesin bulunduğu için en bütçe dostu seçeneği olmasına rağmen (ve dinlendirici!) seyahat etmek yolu, hala sakınmak istiyorum cüzdan sorunlu durumlar söz konusu olabilir.

Böyle, Eğer seyahat en iyi şekilde yardımcı olmak için, Beraber Avrupa'da tren seyahat için ipuçları tasarruf top para ne hissediyorum bir listesini koyduk.

 

Tepe Tatil Times Seyahat etmeyin

Evet, bu bir demeden gitmeli, ama bir kez daha hatırlatan bir sakınca yoktur. o Avrupa'da seyahat eğitmek gelince, Bayram Öncelikli olarak Noel vardır sakınmak istiyorum, Yeni yıl, ve Paskalya gibi ağustos ayı. Bir neden için, bu fiyatları yükseldiğinde Bu aylarda, böylece ... biraz onlara bir çözüm.

Amsterdam için Londra Trenler

Paris Londra trenleri

Berlin Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

 

Avrupa'da Tren Yolculuğu Yaparken Doğu Avrupa'ya bağlı kalın

Eğer görmek istediğiniz Avrupa'ya yayılmış keşfetmek için değil danışmanlık rağmen türüdür haksız ve zoraki, biz sizin yararınız için yapıyoruz. Tren Avrupa'da seyahat, Eğer batı ucunda her şeyin doğu bloğu yol daha pahalı bulacaksınız. Böyle, cüzdan kalınlaşır kadar, Doğu baş ve Avrupa'nın bu tarafına güzelliklerini keşfetmek!

NOT: Ne zaman Doğu Avrupa'da, Prag'da tarafından emin durdurmak olun (Çek Cumhuriyeti), Budapeşte (Macaristan), Belgrat (Sırbistan), Bükreş (Romanya), Zagreb ve Bölünmüş (Hırvatistan), Saraybosna (Bosna Hersek) ve Moskova (Rusya).

Nürnberg Prag trenleri

Münih Prag trenleri

Berlin Prag trenleri

Viyana Prag trenleri

 

Tren yolculuk merkezi 1 Class kaçının

İyi, belli ki! yine, “Kazara” 1 sınıfta oturmak BU seyahat biri olmayın. Niye ya? yakalanırsan seni 1. sınıf bilet kendisinden daha size mal olacak olan çok pahalı bir para cezası ödeme sona erecek Çünkü!

Paris Trains Amsterdam

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Rotterdam

Paris Trains Brüksel

 

Tren Gece yolculuk merkezi

Tren ülkeler arasında Avrupa'da Seyahatteysem Kitabı Gece Trenler

Gece trenleri, diğer adıyla gece trenleri Avrupa yolcuları için en uygun maliyetli bir seçenektir. Sadece öyle mi fiyat tasarruf ama yatağın da yepyeni bir bakış açısıyla Avrupa'yı yaşamaya olsun.

Roma Trains Milan

Roma trenleri Floransa

Roma Trains Bologna

Roma Trains Napoli'nin

 

Bir Pikniği Paketi

İyi, piknik ama evden yiyecek bir “zulası” değil tam anlamıyla, Eğer gemide pahalı yiyecek almak zorunda kalmamak. Süpermarkette davranır üzerinde stok varsa bir servet kazandıracak!

Köln Frankfurt trenleri

Münih Frankfurt trenleri

Hanover Frankfurt trenleri

Hamburg Frankfurt trenleri

 

Anakara Avrupa içinde kısa yolculuklarda üzerinde Alış Gelişmiş Bilet kaçının

Tren Avrupa'da seyahat ederken, Uzun olanlardan daha pricier kısa yolculuklar bekliyoruz; yine, Yolculuğunuzun esneklik ve bunun tutumluluk eklese önceden kitaba sahip değil yararı vardır. Eğer anakara Avrupa'da seyahat ederken trene binmeden önce istasyonunda bir bilet satın alabilirsiniz.

 

Kaydet-a-Train ucuz fiyatla fantastik hedefleri kitap ve aklın bir parçası ile Avrupa'da seyahat trenini keyfini en iyi yoludur.

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-train-traveling-europe%2F%0A%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)