Okuma zamanı: 7 dakika
(Son olarak Güncelleme: 29/05/2020)

Hamile kalmak hayatınızın en güzel zamanlarından biridir. Yapar, ancak, belirli kısıtlamalarla gel. Özellikle hamileyken seyahat etmeyi planlıyorsanız. Bebek taşımak ve inşa etmek, dolaşmak için kullanabileceğiniz ulaşım türünü sınırlar, özellikle uluslararası alanda hamile iken seyahat ederken. Belirli bir ay boyunca hamileyken bir kişi uçamaz ve diğer birçok seyahat şekli, veya komplikasyon yaşıyorsanız. Tüm bunları hamilelik seyahat planınıza eklediğinizden emin olun. Hamileyken seyahat ederken varış noktasına ulaşmanın çok kolay bir yolu aracılığıyla tren. Tren şirketleri genellikle hamile kadınlara hitap ediyor, Hamileyken seyahat ederken en popüler ulaşım araçlarından biri haline getirmek.

  • Tren Ulaştırma Çevre Dostu Way To Seyahat mi, Özellikle THamile iken büyüleyici. Bu makale kaydet A Treni ile trenle yolculuk hakkında eğitmek için yazılır, En Ucuz Tren Biletleri Web Sitesi Dünyada.

Sen başlamadan önce

Küçük yolculuğunuzla yolculuğunuza başlamadan önce, hamileyken vücudunuzu seyahat etmeye hazırlamak için biraz zaman ayırın. Mümkün olduğu kadar çok egzersiz yapmaya çalışın, Bu irade vücudunuzun en iyi durumda olmasını sağlayın seyahat zorluklarına kadar zımparalamak. Hamileyken seyahat etmek senden çok şey alabilir. Uygulama germe, ve çekirdeğinizi ve bacaklarınızı güçlendirmek. Seyahat bölmelerinde uyumak genellikle alışık olduğunuzdan daha sıkışık, ve hamileyken rahat etmek için ekstra esnekliğe ihtiyacınız olabilir.

Amsterdam - Londra

Paris - Londra

Berlin - Londra

Londra Brüksel

 

Hamile İpucu iken Seyahat 1: Doktorunuzla Kontrol Edin

Hamileyken seyahate çıkmadan önce, doktorunuzdan bunun için gerçekten temizlendiğinizi kontrol edin. Hamileyken seyahat ettiğinizi açıkladığınızdan emin olun trenle ve hava yoluyla değil, çünkü büyük olasılıkla sonuçta büyük bir fark olacak. Yüksek riskli gebelikler ve üçüncü trimesterde çok geç kalan gebeler hamileyken seyahat etmelerine izin verilmeyebilir, hayal kırıklığını önlemek için her zaman önceden temizlenmesi en iyisidir. Tamamen netleştikten sonra, rezervasyon yap Online tren bileti.

Paris Amsterdam

Paris Londra

Rotterdam - Paris

Paris Brüksel

 

Doktor kontrolü

 

THamile iken büyüleyici Bahşiş 2: Dikkatlice Planlayın

Düğünler ve partiler gibi etkinliklerin her zaman mükemmel zaman diliminize düşmediğini hepimiz biliyoruz, özellikle hamileyken seyahat etmeyi planlıyorsanız. Nerede mumkunse, ancak, seyahatinizin hamileliğinizin en rahat kısmına denk geldiğinden emin olun. İlk üç aylık dönem mide bulantısı ile boğulmuş, iştahsızlık ve genellikle korkunç hissetme, Hamileyken seyahat etmek için kötü haber. Üçüncü üç aylık dönem, bir balina gibi hissetmeye başladığınız zamandır, ve herhangi bir süre ayakta durmak ayaklarınızın düşmesini istemektedir. Şişmiş ayak bilekleri ekle, uyku eksikliği, ve sürekli büyüyen bebeğin hareketi buna dönüşüyor ve hamileyken seyahat ediyorsanız çok rahatsız edici bir yolculuk yaşayabilirsiniz. İkinci üç aylık dönem genellikle seyahatinize en uygun zamandır.. Henüz çok büyük değilsin, ve çoğu durumda, bulantı azaldı. Tüm zamanınızı kusmak için harcamıyorsanız, hamileyken seyahat etmek her zaman en iyisidir, veya uzan!

Milano - Roma

Roma'ya Florence

Pisa - Roma

Napoli - Roma

 

 

Hamile İpucu iken Seyahat 3: Kendi Yastıklarınızı Getirin

Hamileyken seyahat ederken rahat olmak kolay değil. Bu özellikle hamilelikte biraz geç ise doğrudur. Yolculuğunuz için en sevdiğiniz yastıkları paketlediğinizden emin olun. Kendi yastıklarına sahip olmak sadece hamile iken seyahat ederken daha fazla konfor garanti etmez, ama aynı zamanda daha az stresli hissetmenize yardımcı olmak için size bir tanıdıklık hissi verecektir.. Hamileyken seyahat etmek sırtınızı yapabilir, boyun, ve hemen hemen her tarafınız ağrıyor. Kabul edelim, hamile iken hemen hemen her şey stresli olabilir, bu yüzden her zaman dene işleri olabildiğince kolaylaştır hamileyken seyahat ederken.

Milano - Venedik

Padua - Venedik

Bologna - Venedik

Roma - Venedik

 

Hamileyken seyahat ederken kendi yastığınızı getirin

 

THamile iken büyüleyici Bahşiş 4: Zaman Tablonuza Saklanın

Hamileyken seyahat etmek genellikle beklenmedik birçok gecikmeyle gelir. Yolculuğunuzun sabahında nasıl hissedeceğinizi asla bilemezsiniz, veya vücudunuz hamileyken seyahat ederken biraz zamana ihtiyaç duyacaksa. Her şey daha stresli, ve çoğu zaman geç kalabilir. Tren yolculuğunuzdan önce bir zaman çizelgesi hazırlayın, ve içine mümkün olduğunca fazla zaman eklediğinizden emin olun. Yeterince erken olmayı hedefleyin trafik gibi gecikmeler ya da başka bir şey hamile iken seyahat ederken acele etmenize neden olmaz. Emin, etrafında oturmak trenini beklemek acı olabilir, ama acele etmekten sonsuz daha iyi, hamileyken, onu yakalamak için.

Salzburg - Viyana

Münih - Viyana

Graz - Viyana

Prag - Viyana

 

Hamile İpucu iken Seyahat 5: Satın Alınan Yiyeceklere Güvenmeyin

Hamileyken her türlü şey midenizi uzaklaştırabilir. Yemeniz gerekmeyen şeylerin olduğu sürece bir listenin varlığından bahsetmiyorum bile. Seyahat planınızın bir parçası olarak kendi yemeğinizi yanınızda götürmek, hamileyken seyahat ederken bu sorunların çoğunu ortadan kaldıracaktır.. Kendi yemeklerinizi hazırlarken, içinde ne olduğunu tam olarak biliyorsun, ve tam olarak ne beklenir. Hamileyken seyahat ederken serin veya sıcak tutmak için bunları daha serin bir kutuya veya başka bir yalıtılmış pakete koymayı unutmayın..

Nürnberg - Prag

Münih - Prag

Berlin - Prag

Viyana - Prag

 

Hamileyken yemek yiyecek

 

THamile iken büyüleyici Bahşiş 6: İlaçlarınızı Üçlü Kontrol Edin

Önemli bir ilacı bıraktığınızı fark ettiğinizde batan his, hiçbirimizin yaşamak istemediği bir şeydir, özellikle hamileyken seyahat ederken. Ne zaman bekliyoruz, günlük yaşam için farklı ilaçlar olabilir. Hamilelik sırasında seyahat etmek için paketleme yaparken bunlar anında aklınızın önüne geçmeyebilir. Hamileyken seyahat etmek için yeterli ilaçtan fazlasının olup olmadığını sadece üç kez kontrol etmekle kalmayıp, aynı zamanda sizin için başkalarını da kontrol etmesini sağlayın..

Frankfurt - Berlin

Leipzig - Berlin

Hannover - Berlin

Hamburg - Berlin

 

Hamile iken Seyahat Bahşiş 7: Bagajınızı Kaldırma!

Hamileyken seyahat etmeyi düşünürken bu genellikle göz ardı edilir.. Sıklıkla sadece bir bavul veya bir çanta taşıyoruz.. Bagaj ağır, hamile iken kaldırmak hayır-hayır! Mümkünse başkasına yardım etsin, aksi takdirde hamileyken seyahat ederken size yardımcı olması için bir muhafızı işaretleyin.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

Hamileyken seyahat

 

THamile iken büyüleyici Bahşiş 8: Yalnız Seyahat Etme

Kendi başına bir seyahat yapmayı planlasan bile, aynı yere gitmesi gereken bir iş arkadaşı veya arkadaşınızla bağlamaya çalışın. Hamileyken seyahat yalnız seni çok büyük risklere maruz bırakıyor. Bir şeyin yanlış gidip gitmeyeceğini asla bilemezsin, bu yüzden size yardım etmek için yanınızda dostane bir yüze ihtiyacınız var. Seyahat planlarınıza karar verirken, sizinle seyahat etmeye güvendiğiniz en az bir kişiyi daha dahil etmeye çalışın.

Münih Zürih trenleri

Berlin Zürih trenleri

Basel Zürih trenleri

Viyana Zürih trenleri

 

Hamile iken Seyahat Bahşiş 9: Biraz Müzik Getirin

Hamileyken seyahat ederken hazırlanmanın arkasındaki asıl nokta stresi azaltmaktır. Stres vücudunuzda her türlü istenmeyen ve sağlıksız etkiye neden olabilir.. Treninize yanınızda biraz müzik getirdiğinizden emin olun. Kulaklığınızı takın, ve arkanıza yaslanın ve gideceğiniz yere ulaşırken rahatlayın. Nefes almayı unutma.

Brüksel trenleri Lüksemburg

Brüksel trenleri Antwerp

Brüksel Trains Amsterdam

Paris Brüksel trenleri

 

Müzik ve Kulaklık Getirin

 

Bahşiş 10: Biletlerinizi önceden ayırtın

Hamile iken seyahat etmek için biletlerinizi sadece çevrimiçi olarak ayırmayın., ancak Save A Train ile en ucuz tren biletlerini de alabilirsiniz. En iyi biletleri alma konusunda içiniz rahat olsun, mümkün olduğunca önceden yapın, Hamileyken seyahat ederken iyi bir deneyim yaşamak için doğru tren biletlerini al.

Münih trenleri Düsseldorf

Münih Trains Dresden

Münih trenleri Nürnberg

Münih Trains Bonn

 

Hamile kalmak harika ve bazen korkutucu bir deneyimdir. at Kaydet A Train seyahatinizin tadını çıkarmanıza yardımcı olmak isteriz, önceden planlamak, ve olası tuzaklardan kaçının. Thamileyken büyüleyici trenle çok güzel bir deneyim, ve bu değişmemeli çünkü bir bebek bekliyorsun!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “10 Hamileyken Seyahat İçin İpuçları” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin alıp bir bize kredi verebilir Bu blog yazısı için bağlantı. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-traveling-pregnant%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)