Okuma zamanı: 6 dakika
(Son olarak Güncelleme: 06/10/2020)

Huzurlu ve keyifli. Ebeveynlerin kendilerine söylerken kullandıklarını nadiren duyduğunuz iki kelime tatil seyahat çocuklarla hikayeleri. Yani, Avrupa'da çocuklarla trenle seyahat etmek için size en önemli ipuçlarını vermeye karar verdik.

hava ya da araba seyahat edemeyecekleri bir şekilde çocukları yatıştırır trenler hakkında sadece bir şey. (Biz tren seyahat neden daha iyi olduğunu bütün bir blog yazdım En hızlı ve Sürüş daha iyi Eğer daha inandırıcı gerekirse). Aynı çok yetişkinler için de geçerli! Aile masaları, manzaralar geçen, oda dolaşmak, kafeterya tesisleri, Zaman sohbet ve yakalamak ve, sevinçleri sevinç, Hiçbir bagaj kısıtlaması. demiryolu ile gitmek güvenlidir, konforlu ve hesaplı önceden planlanmış zaman. Çocuklarınıza sevinçleri öğretin Tren seyahati Erken yaşlardan itibaren ve ömür boyu dönüştürür olacak. Bu arada, Burada Avrupa'da çocuklarla trenle seyahat için ipuçları vardır.

 

Avrupa'da çocuklarla trenle seyahat için ipuçları: Çocuk işgal etmek Aktiviteler getir

Müzik Dinleme çocuklarla trenle seyahat için ipuçları arasında yer alıyor

 

Bir tren sürme kendisini eğlenceli ve dış görünümlü çocuklar tutmak mümkün olmakla birlikte saatlerce eğlenin, biz de de bazı faaliyetleri getiren önermek. önceden rezervasyon ve boyama kitapları ve atıştırmalıklar yaymak için izin veren bir tablo ile bir pencere koltuk güvenli!

Bazı önerilen tren faaliyetleri kapsar:

  • Tabletler: Bir uçakta benzer, bir tablet, zaman geçirmek için iyi bir yolu olabilir. Avrupa teklifte trenlerin bir sürü bedava internet, ancak hizmet her zaman garanti edilmez, böylece size emin olun indir filmler ve evde oyun. En trenlerde, Hemen hemen her tekli koltuk vardır bir çıkış senin elektronik ücret tutmak için, ama ne olursa olsun evde onları şarj – ve kulaklık getirmek!
  • Boyama kitapları: Boyama kitaplar ve boya kalemleri hangi yaşta olursa olsun bir favori.
  • Oyunlar: Eğer bir tabloyla koltuk kapmak Eğer, kağıt oynamak boşluk veya başka herhangi bir seyahat oyunun bol. hava yolculuğu aksine, Eğer türbülans konusunda endişelenmenize gerek olmayacaktır, böylece ailenizin sevdiğiniz oyunu seçin ve git oyna. Bu aslında Monopoly oyunu bitirmek için mükemmel bir fırsat olabilir!
  • oyuncak oyna: Çocuğunuzun yaşına ve ilgi bağlı, Bazı kibrit kutusu araba veya diğer heykelcikleri getirmek (Polly Cepleri düşünüyorum). Oğlum kızım onları cesaretlendirmek onun küçük bebek kurar iken tablo yarış pisti olduğunu süsü.

 

Paris Lille trenleri

Roma Milano trenleri

Hamburg Berlin trenleri

Paris Trains Cenevre

 

Avrupa'da çocuklarla trenle seyahat için ipuçları: Diğer yolculara saygılı olun

Eğer bir ağlama bebek ya sakinleştirmeye zaman alan üzgün yürümeye başlayan çocuk varsa halkın büyük çoğunluğu çok anlayış olacak. Değil planlama Önümüzdeki nedeniyle planlama eksikliğinden sıkıntı içine küçük bir eski defterleri icar kadar sempati alamayabilirsiniz. müdahaleci veya argümanlar kıvılcım olası değildir Planı eğlence. Avrupa'da çocuklarla trenle seyahat için ipuçları yazmak zorunda kalmak istemiyoruz, Bu sana ait değil…sadece şaka yapıyorum!

Floransa Levanto trenleri

Floransa La Spezia trenleri

Roma La Spezia trenleri

Roma Levanto trenleri

 

Avrupa'da çocuklarla trenle seyahat için ipuçları: Gece boyunca yolculuk?

Her zaman bir bölmeyi kitap deneyin uyuyan tren. gece boyunca trenler alarak müthiş, ve uyku nedeniyle trenin doğal sallanan genellikle büyük. Bu yatmadan ve başka bir ülkede uyanma da çok heyecan verici. Uyuyan bölmeleri ülkeye göre değişir ama siz sadece üç ve sizinle bir yabancı paylaşımını istemiyorsanız sonra muhtemelen olacak bütçeye gerek Uyku bölmesi özel kalmasını ilave yatak satın almak.

Viyana trenleri Salzburg

Münih Viyana trenleri

Graz Viyana trenleri

Prag Viyana trenleri

 

Avrupa'da çocuklarla trenle seyahat için ipuçları: inerken kendinizi bol zaman izin ver

Tüm aile çocuklarla trenle seyahat için ipuçları okumalısınız

 

Çoğu trenler sadece her istasyonda dakika içinde en fazla bir kaç durur, Eğer olmalıdır gelmesi bu yüzden yaklaşık beş dakika önce şeyleri ambalaj, Sürükleyici uyku çocuklar, kat koyarak ve havai raftan torbaları getirerek. organizasyonun Bu düzey çocuklarla veya a çok şey var özellikle eğer huzur geniş bir alan sağlar bagaj sürü. Platform meşgulse, Eşyalarını kapıların dışına ilk çıkmak sağlamak, Daha sonra kaybolmadan kimse önlemek için aşağı sonra çocuk getirmek.

Rotterdam Trains Brüksel

Antwerp Rotterdam trenleri

Berlin Rotterdam trenleri

Paris Rotterdam trenleri

 

Avrupa'da çocuklarla trenle seyahat için ipuçları: Uçakta Kişisel Stroller getir

Kurul A Train On Çocuklar Arabası

 

Başka neden kullanmak Sözü edilen bu hava seyahat trenler Doğru Puset içine çocuklarınızın kayışı ve trene doğru onları rulo olmasıdır, arabası yeniden monte sonra demontaj ve zorunda baş ağrısı olmadan. Bazen hatta trende aperatif alanında veya diğer açık yerlere bebek arabası park edebilirsiniz (benzeri erişilebilir alan o tekerlekli sandalyede biri tarafından işgal edilmez sürece), hangi onların arabası uyuyacak genç çocuklar için yararlıdır. Ben bir trende çok daha kolay yatacak bir çocuk almak bulmak gibi bu uçak seyahati üzerinde büyük bir avantajı olduğunu.

Nürnberg Trains Bremen

Leipzig Nürnberg trenleri

Hanover Nürnberg trenleri

Hamburg Nürnberg trenleri

 

Avrupa'da çocuklarla trenle seyahat için ipuçları: Hakkında Varış 30 Dakika Erken

bu konuda dünyanın başka bir yerinde, Avrupa'da çocuklarla trenle seyahat veya ana faydalarından biri. Kendine gelmesi için zaman vermek mi! hava yolculuğu aksine, Çok ileri vaktinden tren istasyonunda gelmesi gerekmez. çocuklarla seyahat ederken, yaklaşık gelen öneririz 30 dakika erken kendiniz yer almak, eğer daha önce belki biraz banyo durak ve aperatif sonları gündemde olan. Tipik, yatılı süreci kadar başlamaz 10 En fazla ayrılmadan önce dakika, ancak mücâdele ve kendinizi bir çalışan bulmak istemiyoruz yoğun istasyon.

Münih Basel trenleri

Zürih, Basel trenleri

Basel Trains için Bern

Cenevre, Basel trenleri

 

Paketi atıştırmalıklar!

Her şeyden Muhtemelen en önemli ipucu. aPERATİFLER! Uzun yolculuklar bir çok çocuk dostu gıda bol eksiksiz hizmet yemek arabaları özelliği – Fransız tostu düşünüyorum, ızgara peynir, makarnali köfte. kısa yolları üzerinde, trenler sandviçler sunan snack bar var, Simit, cips, ve diğer atıştırmalıklar. Sen favori atıştırmalıklar bakılmaksızın olsa bazı çocuklar paketi isteyebilir! Bebekle seyahat? bebek maması veya formül getirin ve sizin için sıcak yiyecek-servis personeli sormak. Sen rezervasyon yapabilir Yemek vagonunda için kısa bir süre yatılı sonra. Her zaman olduğu gibi çocuklarla seyahat ederken, Hep aperatif ve içecek getirmelidir, durumda bir rezervasyon alınamıyor veya snack bar çocuklar açlıktan bildirmekten sadece zaman kapatmaya karar verir.

 

çocuklarla trenle seyahat için bizim İpuçları silahlı edeceğiniz çocuklar bir tren yolculuğu cesur hazır? Harika! ile bilet rezervasyonu Kaydet A Train, sorunsuz!

 

 

sitenize bir blog yazısı gömmek istiyor musunuz? Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece bu blog yayınına bir bağlantı ile bize kredi vermek ya. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-travelingy-train-kids-europe%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)