Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 08/10/2021)

trenle seyahat dolaşmanın en rahat ve keyifli yollarından biri olabilir. Sen en iyi şekilde yapmak için nasıl bilmek gerekir yolculuk ve akıllı olmak. iyi organize olmak ve tren gezisi a haline getirme yolunda uzun bir yol gider ne ne olduğunu bilerek tatilinizin vurgulamak veya macera. Bu Top bir göz atın 10 Tren Binme Akıllı için Pratik Öneriler. Bir sonraki yolculuk için hazır olun.

 

Üst 10 Tren Binme Akıllı için Pratik Öneriler – TIP TEK: Peşin Kişisel Bilet satın

Üst 1 Yukarı 10 Tren Binme Akıllı için Pratik Öneriler, gezi planı emin olun ve önceden tren bilet satın İstediğiniz trenlerde olsun emin olmak için. sizin için mevcut olabilecek herhangi bir özel veya indirimler hakkında sormak emin olun. Kim biraz nakit tasarrufu sevmez! Yapabileceksin biraz para kazanmak seyahatiniz diğer bölümlerine harcamak.

Milan Napoli trenleri

Floransa Napoli trenleri

Bari Napoli trenleri

Roma Napoli trenleri

 

Gar Kadın - Üst 10 Tren Binme Akıllı için Pratik Öneriler
Bir tren istasyonunda bir kadın

TIP İKİ: Bavulunuzun yerleştir

Tren için iyi Pratik Öneriler Her zaman kontrol etmek gerekmez aşağıdadır çantalar makul boyuttaysa, bunları koltuğun üzerindeki rafta saklamayı veya arka arkaya koltuklar arasındaki üçgen boşluğa sıkıştırmayı da seçebilirsiniz.. Bu şekilde her zaman size yakın çantalarınızı var.

Messina Palermo trenleri

Syracuse Palermo trenleri

Sicilya Palermo trenleri

Catania Palermo trenleri

 

TIP ÜÇ: Taşımanıza Akıllı olun

Biz her tren aldıkları ilk fırsatta saldırmaya hazır bir hırsızı olduğunu söylemiyoruz, daha ziyade olmak güvenli Taraf. sizin torbaları geldiğinde uyanık olun. Bir vagonda sonunda yerine onlara fikir Mağaza. Eğer bir sırt çantası varsa da ekstra güvende olmak için bagaj rafı için askıları klibi.

Milan Torino trenleri

Torino trenleri Como Gölü

Cenova Torino trenleri

Parma Torino trenleri

 

 

TIP DÖRT: Sizin Seat bul

Eğer Tren seyahat için önceki Pratik Öneriler kullanılan ve varsa bir koltuk ayrılmış Tüm sıralanır. Evine düz gidebilir. değilse, Eğer herhangi bir çekincesiz koltuk talep bekliyoruz. bu mevcut çok değil varsa, koltuklar veya bölme kapıları yukarıda yayınlanan rezervasyon etiketlerini kontrol. etiketler koltuk rezervasyonu olduğunu yolculuğun streç göstermek. Onlar da sahibinden önce kapalı alıyorsanız eğer sen bile otur serbesttir bulaşırsa göstermek.

Milano Venedik trenleri

Padua Venedik trenleri

Bologna Venedik trenleri

Roma Venedik trenleri

 

TIP BEŞ: Tren Zaman Wisely kullanın

tren gezisi harcanan zamanı kullanma fırsatı alıp işe organize almak için. Bir sonraki hedef için planlayabilirsiniz. senin rehber okumak için bu kez kullanın, Bir sonraki hedefe giden yol tarifini kontrol. Fotoğraflarınıza üzerinden gidin, Şu Verilerinizi düzenlemek sırt çantası, Bağlantınızı kez daha kontrol veya zaman varken gereken başka görevleri tamamlamak. Yolculuk daha uzunsa bu bazı manzaraları almak için güzel bir fırsat da.

Lyon şehrinden Nice şehrine tren yolculuğu

Güzel Trains Paris

Güzel Trains için Avignon

Güzel Trains için Marsilya

 

 

TIP ALTI: Trende Banyo kullanın

Hem zamandan hem de paradan tasarruf etmek için bu Tren İçin Kolay İpuçlarını deneyin ve kullanın ve istasyondaki tuvaletleri kullanmak yerine trende tuvaletleri kullanın.. Tren tuvaletler genellikle sonunda yer almaktadır arabalar ve istasyonlarda tuvaletler genellikle daha çok temizdir, yanı ücretsiz olarak.

Roma Trains Milan

Roma trenleri Floransa

Roma Trains Venedik

Roma Trains Napoli'nin

 

fotoğraf çekmeyi Tren Kızlar - Üst 10 Tren Binme Akıllı için Pratik Öneriler

TIP YEDİ: Halkı ve diğer yolcular için konuşmak

Bahşiş 7 Bizim Top dışarı 10 Tren Binme Akıllı için Pratik Öneriler, Ne bir şehir veya ülke hakkında bilgi edinmek için iyi bir yol olduğunu daha bazı konuşarak onun yerliler, veya yere olmuş olabilir diğer gezginler gidiyorsun? Size ins ve çıkışları anlatmak mümkün olacak senin hedef ve yapılması gerekenler konusunda size tavsiyelerde ve ne değildir. bir soru sorarak buz kırma deneyin, tatlı ikram etmek, ya da memleketinden bir şey göstermek.

Milan Levanto trenleri

Milan La Spezia trenleri

Siena La Spezia trenleri

Siena Levanto trenleri

 

TIP SEKİZ: Bir Snack Paketi

Seyahat etmek aç iştir ve size tren gibi aperatif bir şeyler paketi isteyebilir. Bir yerel süpermarket ya deli favori gıdalar üzerinde stok veya ziyaret edebilirsiniz şarap mahzeni Eğer trene önce; çoğu tren istasyonları bunlardan en az birine sahip. , Gıda trenlerde sunulan Eğer birinci sınıf koltuk için ödüyoruz sürece genellikle yumuşak ve daha pahalıdır.

Zürih İnnsbruck trenleri

Innsbruck trenleri Salzburg

Viyana İnnsbruck trenleri

Köln Innsbruck trenleri

 

TIP DOKUZ: Kapalı Get Nerede bilin

Tren seyahat için gerekli Pratik Öneriler biri olan istasyon bilin. Bir şehre vardığınızda, varış noktanızın adını ve varış noktanızı gösteren işaretlerle birkaç banliyö istasyonunda durabilirsiniz. mahallenin adı, Eğer merkez istasyonu ulaşana kadar ancak hop off yok. Her zaman dost yolcularımızın veya daha fazla yardım için rehber kontrol edebilirsiniz.

Hamburg Kopenhag trenleri

Hanover Kopenhag trenleri

Berlin Kopenhag trenleri

 

TIP TEN: Her zaman Yerel Tren Ahlak hatırla

Trenin arabada nasıl diğer yolcuların dikkat edin davranıyorsun. Onlar sessiz ve eğer, aynısını emin olun. insanlar veya iş uyku gelip nereye atanmış bir sessiz arabada oturan gösterebilir o işaretlere dikkat edin. oturuyorsun olursa olsun, çevresinde sesin insan olmaya çalışın. Size de karşısında koltuğa ayaklarınızı dinlenmek için emin olun, yoksa ayakkabıların kapalı.

Bu Top Hatırlarsanız 10 Tren Binme Akıllı için Pratik Öneriler size bir süper gezi ve genel olarak büyük deneyim garanti. Hatta bazı yeni yerli karşılamak ve bazı yeni arkadaşlar olabilir! o eğitim seyahati için geldiğinde şey mümkün. Eğer hakim olduğunuzu bir kez bu, sonra düşünün Bernina Express ve dahası!

 

– Eğer Üstte bizim mesaj sevdiysen 10 Tren Binme Akıllı için Pratik Öneriler, paylaşmak için çekinmeyin, Biz sadece bu blog yayının alt paylaşımı için düğmeler var.

 

Bir tren yolculuğu almaya hazır? Koltuğunu yapın ve herhangi bir rezervasyon ücreti ödemezsiniz – www.saveatrain.com

 

Sitenizde postamıza gömmek istiyor musunuz, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/top-10-easy-tips-for-train-riding-smart?lang=tr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)