Okuma zamanı: 8 dakika
(Son olarak Güncelleme: 02/10/2021)

Paris'in ünlü caddelerinin çatısında, veya İskoç yaylaları veya Alpler'in ortasında, bunlar Avrupa'da en çok arzu edilen tatil yerleri. Dahası, bunlar 10 tenis sahalarına sahip en iyi yerler, ilk esintiden itibaren size enerji verecek ve oyununuzu yeni bir seviyeye taşıyacak. Solo veya çiftler, bu muhteşem yerleri ve tenis kortlarını seveceksiniz.

  • Raylı Ulaşım Çevre Dostu Way To Seyahat mi. Bu makale kaydet A Treni ile trenle yolculuk hakkında eğitmek için yazılır, , En Ucuz Tren Biletleri Web Sitesi Dünyada.

 

1. Büyük Tenis Sahası ile Fransa'daki En İyi Destinasyon: Mouratoglou Tenis Akademisi

Fransız Rivierası, Fransa'nın en iyi tatil yerlerinden biridir., bırak Avrupa. Alp dağ manzarası, mavi lagünler, ve kumlu plajlar, Mouratoglou tenis sahasından sadece birkaç adım ötede. İyon Denizi'ne bakan, Bu son teknoloji tenis kortu, Avrupa'nın en iyi tenis eğitmenlerinden bazılarıyla backhand antrenmanı yapmak için harika bir yerdir..

Mouratoglou tenis akademisi, her seviyedeki her tür oyuncuyu ağırlıyor. Mouratoglou tenis kortları her gün açıktır. Otelde kaldığınız süre boyunca & çare, günde bir saatlik mahkeme rezervasyonu yapabilirsiniz. Muhteşem Mouratoglou tenis kortu, dünyaca ünlü Mouratoglou Akademisi ve dünyanın en iyi tenisçilerinden bazılarının burada antrenman yapmasını ve dinlenmek ve gevşemek için otelin spa veya plajına devam etmesini sağladı..

 

man serving on a clay tennis court in Mouratoglou Tennis Academy

 

2. İtalya'da Tenis Kortlu Muhteşem Tatil Yeri: San Pietro Di Positano

Bu harika tenis kortu, Il San Pietro otel misafirlerine özeldir.. Positano 5 yıldızlı tenis kortu, Akdeniz'i ve muhteşem Amalfi Sahili'ni sunmaktadır.. San Pietro tenis kortu Positano'da, Biri 10 Amalfi Sahili'nde ziyaret edilecek en çarpıcı yerler, ve tabiki italya.

Amalfi'ye seyahat etmek herkesin hayalidir. Sahil, bu pitoresk köyler, Deniz yaşamı, ve spor ve tenis için harika açık hava alanları ile tamamlanan kartpostal görünümleri, daha fazlasını isteyen var mı? Oyununuzu çalışmaktan yorulursanız, çakıllı plaja inebilirsin, ya da özel bir yere git Tekne yolculuğu nefes kesen Positano ile birlikte.

Milano'dan Napoli'ye Trenle

Floransa'dan Napoli'ye Trenle

Venedik'ten Napoli'ye Trenle

Pisa'dan Napoli'ye Trenle

 

Holiday Destination In Italy With Tennis Court: Il San Pietro Di Positano

 

3. Tİngiltere'nin En İyi Tenis Sahası: burun, Cornwall

kayalık koylar, Kumlu sahiller, mavi Atlantik Okyanusu, ve yeşil moorland'da İngiliz kulübeleri, Cornwall, İngiltere'nin en güzel tatil yerlerinden biridir. Çarpıcı yarımada, sahil şeridinde dinlenmek için mükemmeldir., ve harika açık hava etkinlikleri, tenis veya su sporları gibi.

Cornwall'da, arasından seçim yapabilirsin 4 harika bir maç oynamak için tenis kortları. Örneğin, Penzance Tenis kulübü tüm ziyaretçilere ve her seviyedeki oyunculara açıktır.. ancak, en iyi tenis kortu Newquay'deki Headland Hotel'de. Fistral Plajı ve Atlantik Okyanusu manzaralı, Headland lüks bir oteldir, muhteşem İngiliz sahilinde tatilinizde aktif kalmanız için harika açık hava tesisleri.

 

Tennis Field In England: Headland, Cornwall

 

4. İsviçre'deki En İyi Tenis Tatil Yeri: Gstaad Sarayı

Birçok turist Gstaad kasabasını bir kış harikalar diyarı olarak biliyor olabilir., ama aynı zamanda tam bir yaz masalı. , İsviçre Alpleri ilkbaharda göz kamaştırıcı, yürüyüş için harika hava koşulları ile, döngü, ve bir tenis maçı. Gstaad, İsviçre'de aktif bir tatil için harika bir yer, enerji seviyenizi yükseltecek doğada coşkulu manzaralar ve temiz dağ havası ile.

Yukarıda belirtildiği gibi, Gstaad, İsviçre Alpleri'nde tenis tatili için en iyi yer. Gstaad Palace resort otelindeki 5 yıldızlı tenis kortlarından Swiss Open J'ye. Safra Sarasin tenis sahası, ve Gstaad kulüp spor merkezi, seçim sana kalmış, Alp manzarası, dünyanın en iyi tenisçilerinden bazılarıyla hareketlerinizi uygulamak için her kortta sizi bekliyor olacak.

Basel'den Interlaken'e Trenle

Cenevre'den Zermatt'a Trenle

Bern'den Zermatt'a Trenle

Lucerne'den Zermatt'a Trenle

 

 

5. Gölde Tenis Oyna Cenevre, İsviçre

Sakin, yeşil ve mavi, nefes kesici doğal güzellik, Cenevre Gölü büyülü bir tatil yeridir. Arka planda Alp manzarası, tüm yıl boyunca ziyaretçileri cezbetmektedir., büyük kayak hafta sonu, ya da rahatlatıcı bir bahar tatili. İşte, Alp çayırlarında yürüyüş yapmayı veya göl kenarında dinlenmeyi seçebilirsiniz., aktif kalmaktan veya üşütmekten, öyle ya da böyle, Seçiminiz sizi daha sağlıklı ve enerjik hissettirecek.

Cenevre Gölü, açık hava eğlencesi için ideal bir yer olduğundan, Buradaki tenis kortları cazibeye katkıda bulunur ve dünyanın her yerinden tenisçileri cezbeder.. Buradaki oteller ve tatil köyleri muhteşem tenis kortları sunuyor, ve hafta sonları da tek veya çiftlerin tadını çıkarabilir’ Cenevre Gölü'ndeki tenis kulüplerinden birinde maç. Bu İsviçre mücevheri her seviyeden ve her bütçeden oyuncuları ağırlıyor.

Lyon'dan Cenevre'ye Trenle

Zürih'ten Cenevre'ye Trenle

Paris'ten Cenevre'ye Trenle

Bern'den Cenevre'ye Trenle

Tennis rackets And Picnic In Lake Geneva, Switzerland

 

6. Tenis Sahaları Olan En İyi Destinasyonlar: Paris'te Tenis Tatili

Dünyanın şık ve romantik başkentinin Avrupa'nın en iyi korunan tenis kortlarına sahip olduğunu biliyor muydunuz?. Bu noktalardan biri 12. bölgede gizlidir., Paris’ merkezi tenis kulübü. Kulüp eski bir Paris caddesinde gizlendiğinden beri, Bu modern tenis kortu, ahırdan büyük bir tenis kortuna dönüştü.. İnanmakta güçlük çekiyorsan gel kendin gör, bu tenis kulübü herkese açık olduğu için.

Herkes Paris'e gelmeyi hayal ettiğinden beri, ve birçoğu hayat boyu süren Paris'e seyahat etme veya kalıcı olarak taşınma hayallerini gerçekleştiriyor, şehir süper kalabalık. Bu nedenle, Paris'teki en ünlü kurumların bazılarının çatı katına taşınması şaşırtıcı değil.. Tenis kortlarında da durum böyledir., birçok ülkede bunlar açık hava alanları iken, Paris'te, hareketlerini uygulayabilirsin bir tren istasyonunun tepesi, Atlantik Bahçesi'nde, Tour Montparnasse manzaralı.

Amsterdam'dan Paris'e Trenle

Londra'dan Paris'e Trenle

Rotterdam'dan Paris'e Trenle

Brüksel'den Paris'e Trenle

 

City center tennis in Paris

 

7. Pikes Hotel Ibiza'da Tenis Oynayın

İspanyol adası muhteşem partiler sayesinde ünlüdür., lüks oteller, ve plajlar. İbiza'nın bazı özelliklere sahip olduğunu öğrenince şaşıracaksınız. en nefes kesici manzaralar ispanyada. kayalık ada, altın kumsallar, ve bozulmamış deniz, herkesin bütün gece dansı unutturacak bir görüntü yaratır.. Yerine, güneşle doğarlar, İbiza'da harika bir güne daha merhaba demek için.

Dahası, İspanyol adasının harika açık havası, adayı aktif bir tatil için mükemmel bir yer yapar. Oteller harika spor tesisleri sunuyor, fantastik tenis kortları gibi. Solo tenis oynamak için en iyi yerlerden biri Pikes Hotel'in pembe kortu.. Bu eğlenceli tenis kortu, etrafı yeşil tepelerle denize ve yukarıdaki mavi gökyüzüne bakmaktadır.. bekarlar için mükemmel, veya çiftler, tenis tutkunu iseniz, o zaman İbiza'daki Pikes bir zorunluluktur.

 

Coastline At Pikes Hotel Ibiza

 

8. Tenuta Delle Ripalte Elba Adası, Toskana

Elba Adası'ndaki çok az sayıda tatil evinde tenis kortu yok. Toskana'daki Elba Adası deniz kenarındadır., bağ yollarının ve İtalyan villalarının dışında, ama rüya gibi. Elba Adası, Avrupa'nın en iyi şnorkel destinasyonlarından biridir., ve altına girdiğinde ve hatta daha önce kabul edeceksin, İtalya'nın en büyük takımadalarına hayranlıkla bakarken.

bu nedenle, Elba Adası muhteşem bir açık hava tatil beldesidir. Sahile eğlence katmak, En iyi tatil yerlerinden birinde solo oynayabilir veya güçlü çift avantajınızı parlatabilirsiniz.’ Tenis kortları. Yukarıda belirtildiği gibi, Elba'daki her tatil konaklama birimi özel tenis kortları sunar, Yüzme havuzları, veya özel plajlar. Korttan denize tek adımda atlayabildiğiniz zaman, iyi bir hayat yaşıyorsun, kesinlikle.

Rimini'den Trenle Floransa'ya

Bir Trenle Roma'dan Floransa'ya

Pisa'dan Floransa'ya Trenle

Trenle Venedik'ten Floransa'ya

 

Tennis court in Tenuta Delle Ripalte Elba Island, Tuscany

 

9. Tenis Sahaları Olan En İyi Destinasyonlar: İskoçya'da Tenis Tatili

Kaleler, kulübeler, Kayalıkların ve yaylaların İskoç doğası, İskoçya'ya seyahat etmek şövalyelerin ve efsanelerin zamanına geri dönüyor. Sazdan kulübeler ve görkemli kaleler zamanla el değmemişken, büyük yeşil açık havada bugün yolcuları tamamen barındırıyor. Yüzme havuzlarından tenis sahalarına, her detay ziyaretçilere evden uzakta ihtiyaç duydukları her şeyi sağlamak için tasarlanmıştır..

Böyle, tenis maçı yapmak istersen, ya da muhteşem kırsal manzaralara yürüyüş, İskoçya harika bir yer. Güzelliği kendiniz görene kadar kelimeler İskoçya'da bir tatil deneyimini tam olarak aktarmaz.. Böyle doğal bir ihtişam içindeyken, açık hava eğlencesinin ve rahatlamanın her dakikasına değer vereceksiniz.

 

Scotland Tennis Vacation

 

10. Tenis Tatili salzkammergut Avusturya

Göl kenarında şiir yazıyor olabilirsin, gün batımını izlemek, Strudel ile. Diğer yandan, Schafberg dağ treniyle Salzburg'daki görkemli Wolfgang Gölü'ne gidiyor olabilirsiniz.. Salzburg göl bölgesi son derece güzeldir ve doğada harika bir tatil yeridir.. Göl manzarası, Alp mera arazisi, St Gilgen ve St Wolfgang arasındaki hac yürüyüş rotası, güçlü yönlerinizi canlandırmanın harika yollarıdır..

Çoğu ziyaretçi dinlenmek için Wolfgang Gölü'ne gelirken, aslında harika bir aktif tatil yeri. Harika yürüyüş dışında, yapabilirsin, Avusturya bölgesi tenis severler için harika. Salzkammergut'taki oteller, dağ ve göl manzaralı harika tenis kortlarına sahiptir.. Böyle, uzun ömürlü hayaliniz Avusturya'da bir tenis tatiliyse, Salzkammergut en iyi yer.

Salzburg'dan Viyana'ya Trenle

Münih'ten Viyana'ya Trenle

Graz'dan Viyana'ya Trenle

Prag'dan Viyana'ya Trenle

 

Salzkammergut Austria

 

Bunun sonucunda Bir Tren Kaydet, harika bir aktif tatil planlamanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bunlar 10 En iyi destinasyonlar harika manzaralara ve muhteşem tenis sahalarına sahiptir. Böyle, solo oyununuzu veya arkadaşlarınıza karşı bir maçta pratik yapabilirsiniz, güzel tatilinizde eğlenceli anılar yaratmak.

 

 

“Tenis Sahaları ile En İyi 10 Destinasyon” blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fen%2Ftop-destinations-tennis-fields%2F - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)