Okuma zamanı: 7 dakika
(Son olarak Güncelleme: 24/02/2022)

Biri geleceğini bilebilir, geçmişi bilerek, ve geçmişi öğrenmenin seyahat etmekten daha iyi bir yolu var mı?. Bu en iyi tarih meraklıları destinasyonları, eski kültürler hakkında bilgi edinmenin harika bir yoludur., ve belki de geleceğin bizi nereye götürebileceği.

Uzak Çin'de gizli, veya Kolezyum'un köşesinde, Dikkatlice dinlerseniz, antik imparatorlukların liderlerinin dünyanın en kutsal sırlarını fısıldadıklarını duyabilirsiniz..

  • Raylı Ulaşım Çevre Dostu Way To Seyahat mi. Bu makale kaydet A Treni ile trenle yolculuk hakkında eğitmek için yazılır, , En Ucuz Tren Biletleri Web Sitesi Dünyada.

 

1. En İyi Tarih Geeks Hedefleri: Berlin

Doğu Yakası Galerisinden Öldürülen Yahudi Halkının Anıtına, Berlin'in her köşesinde tarihin parçaları var. Böylece, moda şehir her zaman Avrupa'daki olayların merkezi olmuştur. bu nedenle, sadece 48 herhangi bir tarih meraklısının sosyal hakkında öğrenebileceği saatler, kültürel, Avrupa'daki siyasi olaylar, sadece Berlin'in simge yapılarını ve müzelerini dolaşmaktan.

Dahası, tarih severler, ziyaret etmek veya tarihle etkileşime geçmek arasında seçim yapabilir. Örneğin, içinde DDR müzesi, Doğu Almanya'daki yaşamla ilgili fotoğrafları ve içgörüleri ortaya çıkaran çekmeceler açabilirsiniz.. sonuçlandırmak, Prusya döneminden İkinci Dünya Savaşı ve Doğu Almanya Duvarı'na, Berlin birçok kişiye ev sahipliği yapıyor tarihi siteler tarihin en önemli olaylarından.

Frankfurt'tan Berlin'e Trenle

Leipzig'den Berlin'e Trenle

Hannover'den Berlin'e Trenle

Hamburg'dan Berlin'e Trenle

 

Walking the History Geeks Destinations: East Germany Wall

 

2. Roma

Birlikte 2000 yılların geçmişi ve 10 muhteşem tarihi arkeolojik alanlar, Roma, herhangi bir tarih aşığı için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir yer. İtalyan başkentinin her köşesinde tarihi yerler var, Roma'nın doğduğu Palatine Tepesi'nden Roma Forumu ve Kolezyum'a. Dahası, Kolezyum bunlardan biridir. trenle ziyaret edilecek en ünlü yerler dünyada.

Bir zamanlar Roma imparatorluğunun ve siyasi hayatın merkezi, bu olağanüstü siteler hem tarih meraklılarını hem de gezginleri büyüler. İtalya'nın en önemli tarihi mekanlarının ardındaki tarih hakkında biraz daha fazla şey öğrenmek istemeyecek muhteşem simge yapılara bakan tek bir ziyaretçi yok..

Milano'dan Roma'ya Trenle

Floransa'dan Roma'ya Trenle

Trenle Venedik'ten Roma'ya

Napoli'den Roma'ya Trenle

 

St. Angelo Bridge In Rome in the afternoon

 

3. En İyi Tarih Geeks Hedefleri: Vatikan Şehri

Minik, ama sokaklarında ve sitelerinde dolaşarak bütün bir haftayı kolayca doldurur, Vatikan, her tarih aşığının hayatında en az bir kez ziyaret etmesi gereken bir destinasyondur.. Hristiyanlığın bir noktada hayat bulduğu yer 2 bin yıl önce, Vatikan, hem Hristiyanlar hem de Hristiyan olmayanlar için bir hac yeri olmaya devam ediyor.

Küçük boyutuna rağmen, Devlet Vatikan'da birçok tarihi yer var Hristiyanlık tarihi hakkında her şeyi öğrenebileceğiniz yer, Sanat, ve şehir. Sistine Şapeli'nin fresklerindeki insanlığın hikayelerinden St.. Peter Bazilikası, Büyüleyici tarih gerçeklerini keşfetmenin en iyi yolu sanatı takip etmektir.. Rönesans ve Barok sanatçılarının muhteşem eserlerinde zamanın başlangıcına yolculuğunuza başlayabilirsiniz..

En iyi şekilde yararlanmanın en iyi yolu Vatikan'da tarihi tur rehberli bir şehir turuna katılmaktır. Sistine Şapeli ve Müzelerde harika rehberli turlar var, Aziz. Aziz Petrus Bazilikası ile birlikte St.. Şehir manzarası için Peter's Duomo, İtalya'daki bu eşsiz tarihi destinasyonu deneyimlemenin daha iyi bir yolu yok.

 

Top History Geeks Destinations: The Vatican Museum Inside

 

4. Aziz. Petersburg

St'de meydana gelen tarihi olaylar. Petersburg, Rusya'nın kültürel yaşamını ve ruhunu sonsuza dek şekillendirdi. Bu çarpıcı şehir en iyilerden biri 10 dünya çapında tarih meraklıları destinasyonları. devrimlerden, Çarlar, saraylar, ve nefes kesen mimarisi, Aziz. Petersburg'un simge yapıları dünyanın en güzel ve büyüleyici yerlerinden bazılarıdır..

Böyle, eğer bir tarih meraklısıysan, St'ye bir gezi. Petersburg'u alacak destansı bir yolculuk olacak. 300 zaman içinde yıllar. Romanov Ailesinin hayatını öğrenmek arasında seçim yapabilirsiniz., Putin turu yapmak için. ek olarak, büyük kültürel faaliyetleri unutmamak gerekir, klasik bale veya folklor gösterisi gibi. Saint Petersburg'daki müzik gösterileri ve dans gösterileri, yaratıcılarının arkasındaki tarih hakkında bilgi edinmenin harika bir yolu olabilir.

 

Savior On The Spilled Blood in good weather

 

5. En İyi Tarih Geeks Hedefleri: York

York'un İngiltere'de zengin bir Viking mirasına sahip olduğunu pek kimse bilmiyor.. ancak, Eğer gerçek bir tarih meraklısıysanız, muhtemelen Vikingler hakkında biraz bilgi sahibisinizdir.’ İskandinavya'dan İngiltere'ye yolculuk. York kentindeki Yorvik merkezi bunlardan biridir. 10 Avrupa'nın en iyi tarihi tatil destinasyonları. İçinde 1976 arkeologlar şaşırtıcı bir keşifte bulundular ve Vikinglerin kalıntılarını buldular’ günlük yaşam ve şehir.

Böyle, bugün takip edebilirsin 1000 Viking Çağına geri yıllar, ve bir günlüğüne gelenekleri yaşayabilirsin, dil, ve kültür. York'un başka birçok harika cazibe merkezi ve tarihi varken, Vikinglerin tarihi, şehri fantastik bir tarihi tatil istikameti.

 

History Geeks Destinations: Yorkvik Center

 

6. Şaansi

Savaş için hazırlandı, Xi'an şehri yakınlarında, binlerce gerçek boyutta pişmiş toprak asker var. Pişmiş toprak ordusu inanılmaz bir keşif 1974, ve Çin'deki en büyüleyici tarihi yer. Bu muhteşem askerler, ölen imparatora öbür yaşamında eşlik etmek için tasarlandı..

Tarih severlerin hayran kalacağı şeylerden biri, Shaanxi'deki tek keşfin Terracotta askerleri olmadığı gerçeğidir.. Buna ek olarak, arkeologlar, bir kişinin tüm Xi'an şehrini ilk imparatorla birlikte keşfedebileceğine inanıyor.

Bu 259 – 210BC keşfi, her tarih meraklısı için Xi'an'da mutlaka görülmesi gereken bir yer bir günlük gezide Xi'an'dan. Turda Qin Shi Huang hakkında bilgi edineceksiniz., yaşında planlamaya ve tasarlamaya başlayan bir türbedir. 13, birleşik Çin'in ilk imparatoru olarak tahta çıktığında.

 

 

7. En İyi Tarih Geeks Hedefleri: Londra

Doğa tarihine ilgi duyan, Kraliçe Elizabeth, veya Karındeşen Jack? İngiltere'nin başkenti, zamanda geriye, tarihin herhangi bir dönemine seyahat edebileceğiniz yerdir.. Dünya Savaşı olsun, siyah tarih, ya da belki Stonehedge, seni tarih kanalını izlemeye devam ettiren şey, o zaman Londra bir tarih tatili için mükemmel olacak.

Bir şehirde pek çok tarihi simge ile, Londra'nın Avrupa'nın en iyi tarihi turlarına sahip olmasına şaşırmamalısınız.. bu nedenle, saraylar ve parlamento turları arasında seçim yapabilirsiniz, Londra'nın kanlı geçmiş turu, Londra'dan Bath'a günübirlik turlar, veya Oxford, ve hatta eğlenceli bir Karındeşen Jack rehberli turu. Seçenekler sonsuzdur, bu yüzden iyi yürüyüş ayakkabılarıyla iyi hazırlanın, ve en ilginç tarihi mekanlarda şaşırtıcı tarihi gerçekleri yakından ve kişisel olarak dinleme ve özümseme isteği.

Amsterdam'dan Londra'ya Trenle

Paris'ten Londra'ya Trenle

Berlin'den Londra'ya Trenle

Brüksel'den Londra'ya Trenle

 

History Geeks Destinations: London in Fall time

 

8. Paris

Güzel bahçeler, büyüleyici sokaklar, büyüleyici binalar, ve kafeler, Paris güzelliktir ve çekicilik tüm Avrupa'da benzersizdir. Paris sokaklarında dolaşırken, Paris'teyken tarihi bir yere ne zaman adım atacağınızı asla bilemezsiniz.. 6. yüzyıla kadar uzanan bir geçmişe sahip, Paris, tarih meraklıları için harika bir tatil yeridir.

Herhangi bir tarih aşığı, Avrupa'nın en güzel şehrinin esas olarak orta çağda kurulduğunu bilir.. Böyle, hemen hemen her taş bugün bildiğimiz gibi Paris'in oluşumunda rol oynamıştır.. Saint Germain'den, Paris Adası Yeraltı Mezarları, Marais, Louvre'a, tarih tatilinizde ziyaret edebileceğiniz önemli tarihi yerlerden sadece birkaçı.

Amsterdam'dan Paris'e Trenle

Londra'dan Paris'e Trenle

Rotterdam'dan Paris'e Trenle

Brüksel'den Paris'e Trenle

 

Parisian Streets on a cloudy day

 

9. En İyi Tarih Geeks Hedefleri: Barselona

Barselona'nın güzel sokakları sizi sadece uzayda değil, zamanda da harika yerlere götürecek.. Barselona muhteşem bir şehir, Gaudi'nin Sagrada Familia'sı ile ünlü, Park Güell, ve daha birçok nefes kesici yer işareti. Çarpıcı mimarisi ve tasarımının yanı sıra, Barselona'daki simge yapılar tarihle dolu.

Tarihi yolculuğunuza Casa Amatller'den başlamalısınız., Gaudi'nin ilk eseri. Bu muhteşem casa, Gaudi'nin gotik eserinin harika bir örneğidir.. ek olarak, Casa Amatller'in mimarisinde Mağribi etkilerini de görmeyi deneyebilirsiniz.. En son ama en kötü değil, birçok eşsiz binayı ziyaret edebilirsiniz, Picasso müzesine ek olarak, ve Roma arkeolojik alanları, Barselona'da bir tarih tatiline sığdırılabilir.

 

Mobile phone Picture of the Top 10 History Geeks Destinations: Park Guell

 

1Ö. Atina

Atina güzel bir açık hava müzesidir. Pantheon şehri 3 km'lik bir yaya, duvarsız, böylece yakınlaşabilir ve dünyadaki en eski kültürlerden birinin kalıntılarına dokunabilirsiniz.. Diğer muhteşem tarihi yerler arasında Zeus Tapınağı bulunmaktadır., Dionysos antik tiyatrosu, ve hepsinden etkileyici, Akropolis.

Filozofların ruhları zeytin ağaçlarının arasından akar, dağlar, ve Atina'daki her tarihi yer. Böyle, Yunan mitolojisine meraklıysanız, büyüleyici Yunan tarihi, ve ilk uygarlık, O zaman Atina sizin için tepeden tırnağa mükemmel bir tarih noktasıdır. 10 dünyadaki tarih meraklıları destinasyonları.

 

Filming The Pantheon In Athens

 

biz Bir Tren Kaydet Bunlara bir gezi planlamanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. 10 En İyi Tarih Geeks Hedefleri.

 

 

“Geçmişte En İyi 10 Geeks Destinasyonu” adlı blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftr%2Ftop-history-geeks-destinations%2F - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)