Okuma zamanı: 7 dakika
(Son olarak Güncelleme: 16/12/2022)

yenilikçi, finansal fırsatlar, yaratıcı beyinler, ve en iyi pazar erişimi, gelişen bir başlangıç ​​merkezinin en önemli özellikleridir.. Bunlar 12 dünya çapındaki en iyi başlangıç ​​merkezleri, harika fikirlerini oluşturmak ve beslemek için en yetenekli beyinleri cezbeder, BT ekipleri, ve harika girişimleri ileriye taşımak için bağlantılar. Şanghay'dan Berlin'e, bu en iyi başlangıç ​​ekosistemleri dünyanın en güçlüleri.

  • Raylı Ulaşım Çevre Dostu Way To Seyahat mi. Bu makale kaydet A Treni ile trenle yolculuk hakkında eğitmek için yazılır, , En Ucuz Tren Biletleri Web Sitesi Dünyada.

 

1. Dünya Çapında En İyi Başlangıç ​​Merkezleri: Barselona

Yabancı startup kurucuları arasında popüler, Barselona, dünya çapında en çeşitli başlangıç ​​merkezlerinden biridir. İlk önce, Barselona para için en iyi değeri sunuyor, ofis alanı kirası açısından, bağlantı sahnesi, düzenlemeler, ve yatırım büyümesi. ikinci olarak, Barcelona en fazla yetenekli teknoloji kurucusuna sahip ülke, Tel-Aviv'den bile daha fazla. Üçüncüsü, birçok Avrupa startup merkezi arasında, Barselona tamamen kadın kuruculara yol vermekle ilgili, geliştiriciler, ve dijital profesyoneller.

Yukarıdakilerin tümü Barselona'yı en üstte konumlandırıyor 5 dünya çapında başlangıç ​​merkezleri, ve Avrupa'nın en hızlı büyüyen 7. teknoloji topluluğu.

Barselona'da Gelecek Vaat Eden Girişimler:

x1 Rüzgar, Amenitiz, Koa Sağlık.

 

Promising Startups in Barcelona

2. Moskova

Avrupa'nın en kalabalık şehirlerinden biri olarak, Moskova'nın büyük bir ekonomisi var, ve büyük beyinlerin bir araya gelmesi için verimli bir zemin. Dahası, Moskova kozmopolit bir şehirdir, göz alıcı, heyecan verici, genç, Londra ve Paris ile aynı seviyede.

Böyle, Moskova dünyanın her yerinden birçok genç girişimciyi kendine çekiyor, büyümekte olan yerel yeteneklerle güçleri birleştirmek için çalışmak ortak çalışma alanları şehirde. Böylece, Moskova'daki çığır açan girişim sayısı olağanüstü bir seviyeye ulaştı 1900.

 

Bridge in Moscow

 

3. Dünya Çapında En İyi Başlangıç ​​Merkezleri: Paris

Moskova'da çığır açan startup sayısı olağanüstü seviyeye ulaştı., Moskova'da çığır açan startup sayısı olağanüstü seviyeye ulaştı., Moskova'da çığır açan startup sayısı olağanüstü seviyeye ulaştı., Moskova'da çığır açan startup sayısı olağanüstü seviyeye ulaştı., Moskova'da çığır açan startup sayısı olağanüstü seviyeye ulaştı.. Moskova'da çığır açan startup sayısı olağanüstü seviyeye ulaştı., Moskova'da çığır açan startup sayısı olağanüstü seviyeye ulaştı..

Bu muazzam yükseliş sayesinde dünyaca ünlü üniversiteler, özellikle mühendislik fakülteleri ve yetenekli mezunlar. bunlara ek olarak, Silicon Sentier gibi inkübatörler ağı ve onun ünlü La Cantine ortak çalışma alanı. Bu tür faydalarla, Paris, bilgili Avrupa teknoloji merkezlerinin başında geliyor.

Paris Trains Amsterdam

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Rotterdam

Paris Trains Brüksel

 

Paris is a Top Startup Hub

 

4. Singapur

Modern, çevre dostu, Moskova'da çığır açan startup sayısı olağanüstü seviyeye ulaştı., Singapur bunlardan biri en iyi şehirler yaşamak ve kendi girişiminizi başlatmak için. Dahası, Singapur, birçok iş adamı tarafından Asya'da işinizi büyütmek için en iyi yer olarak kabul edildi., rekabette Hong Kong'u bir kenara itmek.

 

Skyscrapers in Singapore

 

5. Dünya Çapında En İyi Başlangıç ​​Merkezleri: Berlin

İçinde 2016 Avrupa'nın parti şehri, Avrupa'nın en büyük ikinci başlangıç ​​merkezi olarak Paris'i kazandı. Berlin'deki başlangıç ​​ekosistemi o zamandan beri patlama yaşıyor, her yıl büyüyen yeni girişimlerin sayısı ile, istisnasız. Düşük ofis alanı kirası, ve kolay vize, birçok girişimciyi Berlin'e çekmek, şehri en üste yerleştirmek 10 dünya çapındaki en önemli başlangıç ​​merkezleri.

Şehir, alternatif kulüp sahnesiyle ünlüdür., benzersiz sanat merkezi, çok açık, şehrin atmosferi ve altyapısı, yeni başlayanların her gün ortaya çıkması için harika bir temel oluşturuyor.. Dahası, girişimcilerin girişimlerini tanıtmaları için birçok fırsat var, başka bir finansman turu elde et, ve Berlin'de gerçekleşen birçok etkinlikte bağlantı kurun.

Berlin'in Umut Veren Girişimleri:

omio, Coachhub, çiftlikte

Frankfurt Berlin trenleri

Leipzig Berlin trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin trenleri

 

Berlin's Promising Startups

 

6. Londra

Avrupa'nın önde gelen başlangıç ​​merkezlerinden biri, Londra bir numara oldu 1 son birkaç yıldır aktif startup sayısında. Londra, teknoloji ve finans girişimlerinde lider, yıllık yatırım rekoru ile 8.4 milyar euro 2019.

Londra dünya çapındaki en pahalı başlangıç ​​ekosistemlerinden biri olsa da, birçok startup kurucusu her seferinde bunu seçiyor, finansmana inanılmaz erişim sayesinde. Dahası, Londra restoranları, barlar, olaylar, kolay giden bir atmosferde bağlantılar oluşturmak için harika bir platform.

Londra'nın Umut Veren Girişimleri:

transfer yönünde, devir, Atla.

Amsterdam için Londra Trenler

Paris Londra trenleri

Berlin Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

 

London's Bridge and River

 

7. Dünya Çapında En İyi Başlangıç ​​Merkezleri: Tel Aviv

Dünyanın en yüksek başlangıç ​​yoğunluğuna sahip, ile ilgili 1 her biri için başlangıç 154 sakinleri, Tel-Aviv en iyilerden biri 7 dünya çapında başlangıç ​​merkezleri. Tel-Aviv'i önde gelen bir girişim merkezi olarak sıralamanın nedenlerinden biri, şehrin yabancı R ile övünmesidir.&D merkezleri, yaratıcı beyinler, ve çok dilli şirketler.

bu nedenle, Tel-Aviv'in bundan daha fazlasına sahip olması şaşırtıcı değil. 60 NASDAQ'da listelenen startup'lar. Tel-Aviv, yapay zeka ve siber güvenlik girişimlerinin başında geliyor, yükselen $2.9 milyar 2020 yalnız. Böyle, Tel-Aviv'in başlangıç ​​​​ulusuna girmeyi hedefliyorsanız, şiddetli İsrailli iş kadınları ve erkekleriyle zorlu müzakerelere hazır olun.

Tel-Aviv'in Umut Veren Girişimleri:

Wix, Pazartesi, ve daha fazlası.

 

8. Silikon Vadisi

Dünyadaki nihai başlangıç ​​merkezi Silikon Vadisi'dir. Kendi girişiminizi kurmak ve motorları çalıştırmak için dünyadaki en iyi yer Kuzey Kaliforniya'dır.. İnovasyon ve teknoloji merkezi ile dünya çapında ünlü, San-Fransisco, en iyi başlangıç ​​inkübatörü.

Startupların büyümesi ve gelişmesi için en önemli şeylerden biri sağlam ve dostane düzenlemelerdir.. Diğer bir deyişle, bir girişim, fikirleri olmadan gelişemez, gelişmeler, ve zihinler kanunla korunur. Böylece, Silikon Vadisi dünyanın her yerinden birçok zihni kendine çekiyor, ve yaklaşık 40,000 Silikon Vadisi merkezli girişimler.

 

Silicon Valley USA

 

9. Dünya Çapında En İyi Başlangıç ​​Merkezleri: Amsterdam

Liberal, karşılama, ve canlı, Amsterdam'ın sokakları ve kanalları oldukça hareketli ve ilham verici. Açıklıkla övünen bir şehirde, yaratıcılık, ve sanat, Amsterdam'ın başlangıç ​​merkezinin dünya çapında en çok gelişenlerden biri olduğunu öğrenince şaşırmayacaksınız.. 4. sırada yer aldı en yaratıcı dünya çapında şehir, Amsterdam'ın istikrarlı dijital değişim platformu, dünyanın dört bir yanından başlangıç ​​kurucularını kendine çekiyor.

Böyle, yatırım yapmak istiyorsanız, ya da en becerikli beyinlerle fikir alışverişinde bulunun, Başlangıç ​​yatırımı için hedefiniz Amsterdam olmalı.

Amsterdam'da Gelecek Vaat Eden Girişimler:

Dr., boya, Uçuş.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

Top Startup Hubs In Amsterdam

 

10. Şanghay

Çin'in çalışkan zihniyeti, şehrin doğasının bir parçası ve şaşırtıcı bakım kapasitesidir. 15 şehir tabanlı tek boynuzlu atlar. Yerel yetkililer katı düzenlemeleriyle ünlüyken, Startup Weekends ve Şanghay'daki Barcamps gibi başlangıç ​​etkinlikleri, yerel tek boynuzlu atların kuruluşu için verimli bir zemin oluşturuyor.

Dahası, Şanghay'ın borsası sürekli olarak yeni girişimleri çekmek için çalışıyor, ve büyük finansman sağlanması. E-Ticaret uygulamalarından E-Öğrenmeye, Şanghay'ın girişimleri’ hub, çok yönlülük ve yeniliğe sahiptir.

Şanghay'da Gelecek Vaat Eden Girişimler:

Liulishuo, pinduoduo, kırmızı.

 

Shanghai At Night

 

10. Dünya Çapında En İyi Başlangıç ​​Merkezleri: Hong Kong

Harika başlangıç ​​konferansları ile, Düşük vergiler, ve faiz oranları, Hong Kong, Asya'da gelişen bir başlangıç ​​ekosistemidir. Asya'nın en Batılı şehri olarak bilinir, Hong Kong moderndir, nefes kesici manzaralarla dolu ve gökdelenler, yani gökyüzü sınırdır. Hong Kong, muhteşem manzarası ve fütürist manzaralarıyla ünlüdür., girişimin manzarası çoğunlukla finans ve fintech'tir.

Böylece, şehirdeki birçok tek boynuzlu at arasında, çoğunlukla Fintech tek boynuzlu atlarını göreceksiniz, yazılımla birlikte $ Veri. Yerel yetenekleri tımar etmenin yanı sıra, Hong Kong'daki yerel ortak çalışma alanları, parlak yabancı zihinleri en çok karşılıyor. Koza, Kovan Hong Kong, Good Lab, harika ortak çalışma alanlarından sadece birkaçı, Asya dışından kurucularla işbirliği yapmak ve onları cezbetmek için çalışmak.

Hong Kong'da Gelecek Vaat Eden Girişimler:

Gatcoin, Cashyou, IP Bağlantı Noktası.

 

Startup Hub In Hong Kong

 

11. Pekin

Xiaomi'nin kökeni, Pekin'in gökdelenleri inovasyonun olduğu yerdir, teknoloji, ve yetenek beyin fırtınası için buluşuyor. Pekin'in fütüristik tasarımı, Asya'daki en yoğun başlangıçlar merkezi için ilham kaynağıdır.. bu nedenle, sadece şehirde daha fazlası var 30 boynuzlu at, şehrin yetenekli beyinleri tarafından kuruldu.

Dahası, Pekin öne çıkıyor 12 benzersiz ve gelişen teknolojilerinde dünya çapındaki en iyi başlangıç ​​merkezleri. Örneğin, Pekinler’ başlangıç ​​ekosistemi, derin öğrenme ve makine öğrenimini bir araya getiren tek boynuzlu atlarla zengindir, yeni başlayanlar ekosistemi, derin öğrenme ve makine öğrenimini bir araya getiren tek boynuzlu atlarla zengindir.

yeni başlayanlar ekosistemi, derin öğrenme ve makine öğrenimini bir araya getiren tek boynuzlu atlarla zengindir:

WeChat, yeni başlayanlar ekosistemi, derin öğrenme ve makine öğrenimini bir araya getiren tek boynuzlu atlarla zengindir, yeni başlayanlar ekosistemi, derin öğrenme ve makine öğrenimini bir araya getiren tek boynuzlu atlarla zengindir.

 

Sunset In Beijing

 

12. Dünya Çapında En İyi Başlangıç ​​Merkezleri: Münih

En üstte birine sahip olmak 3 iyi bağlanmış başlangıç ​​sahneleri, Moskova'da çığır açan startup sayısı olağanüstü seviyeye ulaştı.. Moskova'da çığır açan startup sayısı olağanüstü seviyeye ulaştı., Münih ortalama 290% yatırım büyümesi yıllık.

sonuç olarak, Münih, dünya çapında en yüksek sayıda startuptan birine sahip, Moskova'da çığır açan startup sayısı olağanüstü seviyeye ulaştı., ve Avrupa'nın en iyi startup'ları.

Münih trenleri Düsseldorf

Münih Trains Dresden

Münih trenleri Nürnberg

Münih Trains Bonn

Startup Hub In Munich

 

Bunun sonucunda Bir Tren Kaydet, sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz 12 Dünya Çapında Başlangıç ​​Merkezleri.

 

 

Blog gönderimizi "Üst 12 Dünya Çapında Başlangıç ​​Merkezleri"Sitenize? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/tr/top-startup-hubs-worldwide/ - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)