Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 28/01/2022)

Lüksemburg yerel ve küresel birleştiğinde antik ve modern bir büyülü kombinasyonudur, basitlik ve lüks. Tüm bu eklektik seçenekleri ile söylemek güvenlidir, bıkmak ediyorum ihtimali yok. Bize sadece isim için zor oldu bu yüzden Üst 5 işler Lüksemburg kısa bir ziyaret yapmak. Fakat, biz bir gitmek vereceğim!

 

1. Tarihçe, Sanat & Kültür

Bu güzel şehir tarihinin ilginç bir karışımını sunuyor, kültür, Sanat, ve doğal manzaralar. Avrupa Birliği ofisleri ve bölümlerin birçok Lüksemburg barındırılan ile, Bu şehrin gerçek kültürlü perspektif var.

Birçok sergiler ve müzeler ile, kaleler, ve tahkimatı, Lüksemburg Bir birleştirir inanılmaz çeşitlilik ilginç kültürel yerlerin. Lüksemburg kültür ve sanat nüfusunun gerçek bir yansıması olan, çeşitli ve çok kültürlü. Lüksemburg gösterilere dünya çapındaki eşsiz kültürel sanattan değişen faaliyetleri ve geleneklerin gururu olabilir ve festivaller. Bunu yapmak için keşfedilmeyi bekleyen daha kolay Lüksemburg sanat ve kültür, Turizm Lüksemburg yarattı Lüksemburg Kartı: ücretsiz erişim daha 60 Lüksemburg ve Büyük Bölgesinde kültürel yerler.

En kapsamında 5 işler Lüksemburg kısa bir ziyaret yapmak, kesinlikle L ziyaret etmelisinizetzebuerg Kent Müzesi. Müze Dört tarihi binaları içinde yer alır. Sürekli sergi “Lüksemburg Öyküsü” Büyük Dükalığı sermaye fazla bin yıllık bir geçmişi göstermektedir. Birçok orijinal nesnelere Sonraki, Sergi kentsel modelleri bir dizi kullanarak şehrin gelişimi sunar. Geçici sergiler müzenin iki diğer seviyelerde düzenli olarak yapılmaktadır. Onlar ziyaret ettiğinizde ne olduğundan emin incelemeyi unutmayın!

Antwerp Lüksemburg trenleri

Lüksemburg Trains Brüksel

Metz Lüksemburg trenleri

Paris Lüksemburg trenleri

 

2. Bock Casemates - Casemates du Bock

visit the wall when you do a short visit to Luxembourg

Casemates du Bock eski kale altındaki oldukça kolay erişilebilir, Montée de Clausen. Bock Casemates bir 17 kilometre uzun tünel, Başlangıçta tarafından kayanın oyulmasıyla İspanyol arasında 1737 ve 1746. Kazamatlar Lüksemburg'da tarihsel önemleriyle bilinirler., daha fazla bir barınak olarak 35,000 I. Dünya Savaşı ve İkinci Dünya Savaşı sırasında yerli ve binlerce asker. Atmosferik geçitler ve etkileyici kaya merdivenler oluşan, Casemates tarihi tünel bir UNESCO Dünya Miras. Bu cep telefonlarını şarj edin ve O çantasını. Bu sizin Üstte must see 5 işler Lüksemburg kısa bir ziyaret yapmak!

Köln Lüksemburg trenleri

Lüksemburg Trains Frankfurt

Amsterdam Lüksemburg trenleri

Rotterdam Lüksemburg trenleri

 

3. Lüksemburg Dini Miras

Quirinus chapel is a must on a short visit to Luxembourg

dini miras ilgi duyanlar Quirinus şapel ziyaret etmelisiniz. Gotik bir hac şapeli inşa edildi. 1355 ve kısmen kaya oyulmuş. kendi sitesinde, aslında bir oldu dinsiz türbe hangi Romalılar erken hristiyanlık sığınak gibi taptığı. Bir kaya kaynağı burada dalgalanmaları. İnsanlar göz rahatsızlıkları durumunda onun sulara faydalı bir kür güç atfedilen.

11. yüzyıldan beri, Site Aziz Quirin ve 13. başından takdis edilmiş, hizmetler şapelin iki mağaralarda gerçekleştirildi.

Gotik hac şapel inşa edildi 1355, çatı ve küçük çan kuleleri sonradan eklenmiştir, 19. yüzyılın sonunda.

Aziz Michael Kilisesi Lüksemburg eski kilisesidir şehir ve geçmiş yüzyıllar boyunca birkaç kez tahrip ve yeniden kurulmuştur. Saint Michel Kilisesi Lüksemburg eski dini yapılarından biridir. Binalar Tarihçe kadar uzanır 1987 Lüksemburg Kont onun kale sahaları içinde küçük bir şapel inşa zaman. Mevcut kilise Gotik yapı elemanları ve Barok iç süslemeleri ile Romanesk cephe birleştirir. naosundaki sivri kemerler dikkat. Büyük vitray pencereler. dini heykeller bir dizi. Ve Bakire resminin büyük Varsayım Barok sunak üzerine monte.

 

 

4. Lüksemburg kısa bir ziyaret Palais Grand-Ducal

Eğer mimari senin şeydir, o zaman Palais Grand-Ducal'ın Top'un bir parçası olması gerekiyor 5 işler Lüksemburg kısa bir ziyaret yapmak. Grandük özgün konut ve kraliyet ailesi olarak, Grand Ducal Sarayı Lüksemburg mimarisinin muhteşem parçasıdır, Flaman Rönesans döneminde 16. yüzyılda inşa. Sarayın iç tasarım stilleri çeşitli enfes bir karışımı olarak karşımıza çıkar. arasında hassas bir etkileşim romantik ve ortaçağ-gotik tarzı, ve endüstriyel ışık tasarımları Almanca endüstriyel tasarımcı – Ingo Maurer.

 

5. Lüksemburg Çikolata Evi

Chocolate house in Luxembourg

Lüksemburg Çikolata Evi Elbette onun çikolata için bilinir. Ama tatlı sokması ve kek çeşitli yanında, Ayrıca onların iştah açıcı turta keyfini ve salata. Ne zaman teras dolu, Her zaman zemin katta veya üst katta üzerine oturabilir.

Çikolata Evi Grand Ducal'ın önünde yer almaktadır Saray. Bu yüzden oturun ve bir Hotchocspoon tadını. Size Çikolata Evi favori mekan yapacak eminiz. unutulmaz, üstün bir deneyim, Hepsi doğru.

*Ekstra İpucu:

eğlenceli fazladan bir miktar için, kaçırmamak Yaz Şehir Festivaline. Bu Eylül ayının başına kadar haziran sonundan gerçekleşir. Bu dönemde yapabilirsiniz ücretsiz konserler keyfine, piyasalar, sergiler, ve spor şehir boyunca olaylar.

 

kullanarak Lüksemburg trene yakala KaydetAtren! Avrupa'da maceralarını kitaba en hızlı ve en kolay yer.

 

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece ya Bu blog yazısı bir bağlantı ile bize kredi vermek, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftop-things-short-visit-luxembourg%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)