Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 11/02/2020)

İtalya nedeniyle çeşitli ziyarete Avrupa'nın en popüler ülkelerden biridir yerler içinde onun sınırlar. İtalyan kültürüne gelince Kuzey İtalya önde hotspot, ile bu kadar gezginler görmek ve yapmak için. ince şarap örnekleme ve üzerinde yemek olsun Dünya standartlarında mutfağı ya da antik keşfetmek kaleler ve kiliseler, bu bölge teklifler benzersiz deneyimler Eğer seveceğim. Kuzey İtalya'da keşfetmek için gidilecek bol vardır, böylece varsa iki hafta İtalya'da geçirmek, Eğer sindir için bazı yerleri bulmak için bağlıdırlar. İşte ziyaret etmek için öneriler bir çift Kuzey İtalya'yı trenle gezmek.

 

senin Touring Kuzey İtalya tarafından Tren başlayın içinde Milano

Milan Kuzey İtalya'ya ziyaret başlayın, dünyanın moda başkenti. Şehir çarpıcı Rönesans mimarisinin dolu, inanılmaz katedraller ve sanat dünya çapında eserler. Ziyaretçiler ayrıca bir günlük gezi alabilir İtalyan göller ve Güney Alpler bu muhteşem metropoliten olan bölge. Milan da Milan Central ev sahipliği, ve en güzel Avrupa biri olarak kabul edilir tren istasyonları. Bu Kuzey İtalya'nın Turunuzu başlamak için mükemmel bir yerdir.

Torino Milan trenleri

Milan Trains için La Spezia

Parma Milan trenleri

Salerno Milan trenleri

 

Trenle Kuzey İtalya Turu

 

Venedik şehrine giden tren

Milano'dan Venedik'e tren yolculuğu genellikle iki buçuk saattir, bol sahne tren gezginler için taşıma penceresinden hayran olabilir. andan itibaren Venedik'te tren istasyonu terk, büyük Büyük Kanal'a bir göz atabilirsiniz, deniz taşıtlarının her türüne göre yelken görülebileceği. Venedik oluşur 118 adalar ile bağlı köprüler ve kanallar ile ayrılan. Bu muhteşem şehir, güzelliğiyle tanınan, mimari, sanat eserleri ve arnavut kaldırımı sokaklar. Gezgin yardım ancak bu mest bölgede aşık olamaz. trenle Kuzey İtalya gezisinde Venedik'e ziyaret etmeden tamamlanmış değildir.

Cenova Venedik trenleri

Torino Venedik trenleri

Parma Venedik trenleri

Venedik Trains için La Spezia

 

 

Floransa

Floransa, Ünlü rönesans şehir, Sadece bulunduğu Venedik trenle üç saat. Bu hedefe ulaştıklarında, hemen hemen her büyük sitesi tren istasyonuna yürüme mesafesindedir. Toskana bölgesinin başkentinde olarak, Floransa şaşırtıcı gıda sahiptir ve şarap, ile birlikte dünya çapında müzeler. ikonik manzaraları Ziyaret, Görkemli Ponte Vecchio da ‘Eski Köprü’ olarak bilinen dahil, Yükselen Floransa Duomo ve Davut Michelangelo'nun heykelleri.

Floransa Trains Reggio Emilia

Cenova Floransa trenleri

Roma Trains Sestri Levante

Parma Floransa trenleri

 

Trenle Kuzey İtalya Turu

 

beş dünya – Trenle Kuzey İtalya Turu

Cinque Terra son durak oluştur – Bu çarpıcı bölge Floransa trenle sadece birkaç saattir. Cinque Terra hiçbir müzeler veya kayda değer vardır tarihi siteler ama bakir kalmış İtalyan Rivierası çarpıcı bir bölümüdür. Northern, turne gün sonra trenle İtalya, Bu İtalya doğal tadını çıkarmak için mükemmel bir yerdir peyzaj. engebeli şeridi kayalıklardan bir karışımıdır ve oldukça üzüm bağları Beş güzel ve uzak olan balıkçı köyleri.

Levanto Trains Reggio Emilia

Cenova Levanto trenleri

Levanto Trains Sestri Levante

Parma Levanto trenleri

 

Trenle Kuzey İtalya Turu

 

kasabalar feribotla sadece bağlanır, yürüyüş yolları ve tabii tren hatlarının. uçurumlar keşfedin ve Sahiller ve birinde yakıt ikmali muhteşem kafe Limana bakan kayalık burunlar tünemiş. Bu pastoral bölge gerçekten nefes alma – yeniden enerji için mükemmel bir yer. Eğer yolculuk eve başlayabilir nerede Buradan Milano'ya bir tren alabilir.

 

Eğer tren ile Kuzey İtalya turu mü? Bize tweet atarak ziyaret ettiğiniz favori yerleri bize bildirin. @KaydetAtren! ayrıca tüm sosyal kanallarda aktifiz, Çıkış yapmak Saveatrain

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftouring-northern-italy-by-train%2F%3Flang%3Dtr(Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)