Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 31/03/2021)

Havaalanı check-in kuyruklarının ve havalimanına giden trafik sıkışıklığının hayal kırıklıkları ve zaman kaybettiren unsurları, iş seyahati eden. Ne olursa olsun kısa oluyor olup olmadıklarına trenle İş gezisi veya birkaç saat veya gün sürer daha uzun bir, Tren İş seyahati seyahat diğer formları genellikle daha ucuz ve daha hızlı. Fakat hız ve maliyet sadece avantajları değildir tren yolculuğu. tüm avantajlarını gör altında.

 

Kadın Tren İş Travel yaparken gülümseyen

Para biriktir:

Araştırmalar en popüler ortaya koymaktadır işle ilgili seyahat yöntemi trenle, hava ve kiralama araba seyahati karşı. Tren İş seyahati olduğu En seri modu yolculuklarda yarıdan fazlasını (bir Zamanlar hava giriş ve varış saatleri dikkate alındı) ve neredeyse beşte maliyeti fiyat uçan ve üçte bir sürme Hedefinize.

İş seyahati eden ve kurumsal seyahat alıcıları, seyahat maliyetini düşürme fırsatı daha da ve kitap biletleri yolcu için mümkün olduğunca rahat bir yolculuk olacak şekilde. Deneyin Çevrimiçi tren biletleri rezervasyon ile SaveATrain Ön hazırlık şaşırtıcı fırsatlar almak için en iyi yoldur!

Rimini Milan trenleri

Roma Milano trenleri

Torino Milan trenleri

Venedik Milano trenleri

 

İş Seyahatini Eğitirken Sürenizi En Üst Düzeye Çıkarın:

Sen ne zaman trenle seyahat bir kitaba seçeneğine sahip olacak Önceden masa koltuk hangi seyahat ederken çalışmaya devam anlamına gelir, ofis dışında zaman maksimize!

Paris Trains Brüksel

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Marsilya

Paris Trains Amsterdam

 

gecikmeler:

En son kontrol yolculuk bilgiler online ya da SMS bildirimleri için kayıt. Sen gitmeden önce yolda herhangi bir gecikme veya sorunlardan haberdar edilecektir istasyon.

Salerno Floransa trenleri

Floransa Trains için Lecce

Roma trenleri Bari

Cenova Floransa trenleri

 

Tren Business Travel Salonlar:

Bazı tren istasyonları öncelikli müşterileri dinlenmek ve erişim wifi ve çalışma alanları olabilir business class salonları sunuyoruz. biraz erken seyahatiniz için gelen? Beklerken bu alanlarda yararlanın bazı işleri halletmek için.

Amsterdam Trains Köln

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

 

KABLOSUZ İNTERNET:

Tren seyahati, tesis bazında birçok avantaj sunabilir. iş seyahati eden. Bunun bir örneği istasyonunda içi ve on-tren Wi-Fi içerebilir. Bu bağlantıda olmak yolcuların sağlar hareket halindeyken. Araba ile seyahat eğer mümkün değildir şey.

Londra Trains Schiphol

Rotterdam Londra trenleri

Paris Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

 

sağ tren iş seyahati başlatmak için en iyi yollarından biri çevrimiçi tren biletleri satın kullanmaktır Kaydet-a-Train !

 

Sitenizde postamıza gömmek istiyor musunuz, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-business-travel%2F%0A%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)