Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 21/05/2021)

Bir arabadan daha kolay ve otobüs daha rahat, tren alarak yaşamaya en iyi yollarından biridir Avrupa'da kış kar için deki tren yolları. Arkana yaslan, dinlenmek ve inanılmaz hayran dağlar, nehirler, ve göller ederken birçok yolda kış deneyimleri Avrupa trenle sunduğu.

 

Tren Yolları, Avrupa'da kış kar görmek 2

KUZEY IŞIKLARI en kış kar için tren yollarının bilinir

Her kış, Kuzey Avrupa yukarıdaki gökyüzü aurora borealis psychedelic renklerle parıldıyorlar (Kuzey ışıkları). Arktik gökyüzünde hareket inanılmaz renkler yaşamaya birçok turist kova listesindedir. Yeryüzünde Birkaç yer daha aurora borealis tanık daha fazla yol sunar Norveç. Bu kesinlikle Avrupa'da kış kar için deki tren yolları, Kuzey Işıklarının ekstra ekstra bonus. İtibaren Stockholm, gece trenleri bu doğal lezzetleri kadar tüm yol alacak.

 

ROVANIEMI FİNLANDİYA

Rovaniemi Noel Baba evine olarak bilinir. Bu bir yerdir Noel sihirli Deneyimli yıl boyunca olabilir. Noel Baba Köyü ve SantaPark gibi yerleri ziyaret. Rovaniemi Lapland başkentidir. Bu Lapland en İl ev sahipliği Müze Arktikum, Orman temalı Pilke Bilim Merkezi ve Kültür Korundi Evi.

, 9-saat tren yolculuğu Helsinki değer dan listesinde olmak Avrupa'da kış kar için deki tren yolları.

 

 

BİR BÜTÇE Kayak, Bulgaristan kış için en uygun tren yolları için kazanır

Nasıl size bir listesini verebilir size kayak gitmek için bir yer vermeden Avrupa'da kış kar için deki tren yolları? Biz için tavsiyemizi sağlayarak size ekstra bir ipucu vermek istedim kayak yapma bütçe dahilinde, çok!

Bulgaristan'a o tren bileti rezervasyonu! Bu kış nokta olmuştur en iyi sır tutan bir süredir Avrupa'nın. Hızlı kış için Avrupa'nın en havalı bir yer haline geliyor Spor Dalları şimdi, gerçi.

Öneririz Bansko. Kış için tren yolları sonuna kadar yerler için iyi bir seçenek olarak. görülmeye değer bir şirin dağ kasabası. Sonuç olarak, Filibe oradan tren yolculuğu kendi başına bir deneyimdir. Gol!

 

Kış tren seyahat köylerde gibi peri masalı için kar yüklü yamaçlarından fırçalamak edeceğiz büyülü bir deneyim olabilir. Bu muhteşem kış harikaları kaçırmayın. SIFIR Rezervasyon Ücretleri gelen ile Bir Tren Kaydet yapmamak için bahane yok hepsini keşfetmek!

 

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece bu blog yayınına bir bağlantı ile bize kredi vermek ya, yoksa burada can: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-routes-winter-snow%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)