Okuma zamanı: 6 dakika
(Son olarak Güncelleme: 11/04/2022)

Polemikte Avrupa'da otobüsün karşı eğitmek hiç bitmeyen bir konudur, herkesin kendi fikri var. Fakat, biz bile emniyet bahsediyoruz, biz eğer ve - bu yeterli mi? Seçtiğimiz taşımacılığın güvenliği her zaman önce gelmelidir, ve bugün bunu ele alıyoruz. Genellikle, insanların farklı konuyu yaklaşım eğilimi, Kendi seyahat tercihlerine bağlı. Daha ileri, En son haberler dünya faktör etrafında kazalar duymak, de. nadiren duyarsınız iken bir tren kazası yerde yoktu, olur. Hava ile yaptığı gibi, araba, otobüs ve diğer taşıma araçları. Yine de, istatistikler açıktır - resmen, tren taşımacılığının en güvenli mod bugünlerde biridir! Aynı güvenlik düzeyi hava trafiği için de geçerliyken, diğer tüm ulaşım araçları ondan sonra gelir..

 

Tren Tüm Ülkelerde En Güvenli Ulaşım Yöntemlerinden Biri mi??

Yok hayır, o değil. Tüm raylar ve trenler aynı kalitede değil. Biz demiryolu seyahat güvenliği bahsederken, biz genellikle belirli bir ülkede bağlamında bu konuda konuşmak. genellikle, demiryolu seyahat çok güvenlidir, ama yine de trenle seyahat etmek istiyorsanız ülkenin demiryollarını ve bağlantı durumunu kontrol etmenizde bir sakınca yok..

Örneğin, Sadece yedi yıl önce ABD dışında. sayılır 32,367 yol ölümlerin, 570 demiryolu ölümlerin, ve 485 hava ölümlerin. Bunlar sadece kaba sayılardır, ancak tren seyahat ve hava yolculuğu daha hem önemli ölçüde daha emin olduğunu gösteren oldukça açık bir resmini yapmak yol seyahat.

Eğer Avrupa çapında seyahat ediyorsanız, Bu şaşırtıcı tren gerçekleri göz atın.

Interlaken Zürih trenleri

Lucerne Zürih trenleri

Zürih Trains için Bern

Cenevre Zürih trenleri

 

Tren Ulaşım Güvenli yollarından biri olarak 1

 

Ulaştırma Az Güvenli araçlar Nelerdir?

Bu bir motosiklet olmalı. şaka yollu (orada komik bir şey olduğundan değil) Doktorlar alışkanlıkla motosikletler bakın (diğer bir deyişle, birini sürme kaynaklanan kazalar) olarak “verici çevrimleri.” Görünüşe göre, bu kazalar onlar organ bağışlayanların bol ürettiğini Genelde çok sık ve ölümcüldür. Müşterek yolculuk Avrupa'nın en hızlı trenlerin bazı gibi birçok kazalara neden olmaz.

Münih Berlin trenleri

Frankfurt Berlin trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin trenleri

 

train car bike

 

Nasıl Tren Şimdi Ulaştırma Güvenli yollarından biri olarak Emin Olabilir?

tren taşımacılığının en güvenli yollarından biri olarak neden İşte en önemli nedenlerinden bazılarıdır:

Daha az Kazalar

demiryolları ve trenler hem yeterince dikkat alındığında (diğer bir deyişle, düzenli olarak hizmet, muhafaza, gerektiğinde değiştirilir, vb.), Bu taşıma araçları ile Hiç kazaları tanık nadiren edeceğiz. nedenlerinden biri olmasıdır, karayolu taşımacılığı aksine, sadece bir yol ve bir seyahat aracı var (diğer bir deyişle, tren) nihai hedefe bir rota izleyen. Hiçbir beklenmedik araç yolunuzu geliyor, Eğer tekerleğin üzerindeki kontrolü kaybetmek yapma. ani kaymalar ve dönüşler vardır, veya diğer stresli ve potansiyel olarak tehlikeli durumlar. Bu trenle ulaşım ana kadar ulaşım en güvenli modundan birini kalmıştır nedenlerinden biri olabilir.

Paris Trains Lille

Paris trenleri Lüksemburg

Paris Trains Frankfurt

Paris Trains Cenevre

 

Tren Ulaşım Güvenli yollarından biri olarak 3

 

Tren Çevresel Faydaları ile Ulaşım Güvenli yollarından biri olarak

Biz yol ve hava taşımacılığı ile demiryolu karşılaştırmak için olsaydı, Trenin En Güvenli Ulaşım Yöntemlerinden Biri olduğunu ve aynı zamanda çok daha fazlasını kolayca gösterebilirdik. sürdürülebilir diğer ulaşım araçlarından. Nasıl? Trenler gibi birçok üretemezler CO2 emisyonları, ve tren emisyonları üst atmosfere direkt serbest bırakılmaz. Artı, Trenler çok fazla enerji veya boşluk tüketmeyin, ve bunların gürültü seviyeleri diğer ulaşım yöntemlerine göre daha az olduğu. Çevre bilincine sahip insanların çoğu, ulaşım yöntemi olarak banliyö trenlerini seçiyor. Avrupa'da Gezginler, çok, emniyet raporları ile birlikte trenlerin eko-dostu seviyorum.

Amsterdam Londra trenleri

Rotterdam Londra trenleri

Paris Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

 

Sağlık yararları

Yukarıda anılan dan çevresel faydalar olduğunu, aynı zamanda, Kendi sağlık yararları, sadece Tren Ulaşım Güvenli modlarından birini ancak sürme trenler bizim genel sağlığı için mükemmel.

banliyö trenlerinin ilgili, Onlar bunları binmek isteyenler izin:

  • arabası etrafında Taşı ve hareket halindeyken trenin koridorları yürüyüş. Bu beden kalmak mobile yardımcı olur
  • onlar istasyonu ayrıldıktan sonra ofislerinde veya evlerine yürüdüğünde. Bu onların vücut için mükemmeldir
  • kestirmek işe girme ve eve girme riski olmadan işten dönme yolunda araba kazası. Önemli bir emniyet önleme
  • Keyfini çıkarın A ve B noktaları arasındaki boş zaman etkinlikleri. Harika bir yol dinlenmek ve kötü bir ruh kendinizi dışarı almak için

Bugünlerde, Herkesin çalıştırılıyordu ve iş ve tersi kendi başkanlık etmesi için kendi araba koltuğunda atlayarak ne zaman, arasında biraz soğuk zaman geçirmek hayati. Eğer gidip olarak bir trende dinlenme fırsatı olması kesinlikle insanlar trenler tercih neden birçok nedenlerinden biridir.

 

Tren Ulaştırma CO2 emisyonlarının Güvenli yollarından biri olarak

 

Uzun mesafe trenlerin Konuşma, onlar fantastik bir seçenek seyahat etmek Onlar bazı kesintiler izin verdiği. A noktasından B noktasına kadar almakla 2 uçakla saatler verimli, ama sağlık için güvenli olduğunu? o postamıza meydan mu “Tren Ulaşım Güvenli yollarından biri olarak”? kutunu vücut ve akıl iklimin ani değişim süreci, atmosferik basınç, ve aradaki her şey? Zorlukla. ile yolculuk nedeni budur Avrupa etrafında tren Vücudunuzun değişikliklere alışmasını ve bunları bir süre içinde işlemesini sağlar. Sağlıklı bir şekilde.

Münih trenleri Berlin

Münih Trains Frankfurt

Viyana Münih trenleri

Münih trenleri Stuttgart

 

Bagaj (Emniyet) Yararları

Bir sağlık veya güvenlik Tam olarak değil yarar, ancak bagaj güvenliği bazı yolcular için oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Ne olursa olsun eğer seyahat için paket ışığı ya da değil, Eğer tek parça halinde Bagaj istiyorum. Çoğu yalnız kıymetli eserler koleksiyoncusu, figürinler, evraklar, vb. ve onlar onlarla anılarını istiyorum. ne yazık ki, hava yolculuğu trenle seyahat ederken nadiren meydana gelen kayıp ve hasar görmüş bagajlarla tanınır. Artı, bagajınızı hep seninle, böylece herhangi bir bagaj teslim it at kapamaz. Bu tren taşımacılığının en güvenli yollarından biri olarak söylemek sebep değil mi? Öyle düşünüyoruz.

 

 

Tren seyahat çay herkesin fincan değil, ama kesinlikle en güvenli bardak biridir, ve en çok büyüleyici olanlar, çok. sen dahaki sefere planlama Tatilin hedef, O Tren düşünün En Güvenli Ulaşım Yöntemlerinden Biridir, ve tren yolculuğuna bir şans vermekten çekinmeyin. O konforlu, güvenli, süper sevimli, ve bir deneyim sonsuza kadar hatırlayacağım. Eğer sen Avrupa seyahat, bize ulaşın https://www.saveatrain.com az üç dakika içinde bilet rezervasyon ve raylar üzerinde güvenli seyahat keyfi başlatmak için!

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece bu blog yayınına bir bağlantı ile bize kredi vermek ya, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-safest-transportation%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)