Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 21/02/2021)

Avrupa seyahat için tren ipuçları seyahat için gerekli olan. birinci olarak, Avrupa'ya seyahat için birçok farklı nedeni vardır. Sen güzel köprüleri görmek isteyebilir, tren istasyonları, ve eşit nefes kesen sahne. Ya da belki de şaşırtıcı kültürünü görmek için seyahat İtalya. Diğer yandan, Sen belki iş için seyahat. Veya yukarıdakilerin tümü ve hem iş hem de eğlenceli seyahatler yapmak – seyahat için nedenleri gerekliliği her zaman farklı olsa da ipuçları ve kesmek seyahat için aynı kalır.

 

Tren ipuçları ve kesmek
Avrupa Bağımsız gezgin.

 

İyi Tren İpuçları & trenle Avrupa'ya seyahat için Hacks

Çaylak hatalar

birinci olarak, yapma çaylak seyahat hatası Avrupa'daki her şeyi tek bir gezide görmeye çalışmak. Avrupa bir seyahat görmek için çok büyük olmasının yanı sıra, Avrupa'da şehirler aynı zamanda bir gezi göremeyecek büyüktür. Gerçekte, olduğu yüzlerce bir odak seçmek ve ona sopa daha iyidir. Bu Avrupa'ya ilk mekan olması halinde, Eğer Fransa gibi nüfus düşünmelisiniz, İtalya, ispanya, ve Almanya.

Güzel Trains Lyon

Güzel Trains Paris

Güzel Trains için Avignon

Güzel Trains için Marsilya

 

Avrupa güzergahlar için Tren ipuçları

 

Plan ve kitap öncesinde

Önceden rezervasyon için tren ipuçları sadece zaman yardımcı öncesinde bilet rezervasyonu değil ki bunu da tüm yolculuk için koltuk ayırdık garanti yardımcı olabilir bütçe. erken rezervasyon bilet ışığında maksimum fayda olma, en kısa hazır olduklarında bilet rezervasyonu giriş yapmanızı öneririz (2-3 ay önce yolculuğa). bunlara ek olarak, Seyahatinizi sezon dışı planlamak, kalabalıklardan kaçınmanızı ve daha da iyi fiyatlar almanızı sağlayabilir. Lafı olmaz, Erken rezervasyon Büyük kalabalıklar ve büyük kuyrukları önlemek yardımcı olabilir. ayrıca, Gitmek ayırtırsanız turizm noktaları Temmuz / Ağustos gibi yüksek sezon zamanlarında, Eğer yerel halkın alma ihtimaliniz azalır ve turistler tarafından çevrili olması daha olasıdır. Hala bu zamanlarda tüm manzaraları görmek mümkün olabilir rağmen Yani otantik deneyimler üzerine atlamak. Çift olarak seyahat etmeniz durumunda veya bir grupta indirimli fiyatlar alabilirsiniz yolculuklarınız için. Eğer yolculuğun tüm süresince birkaç / grup olarak birlikte kalmak Ancak bu indirimler sadece geçerli olacaktır unutmayın.

Paris trenleri Zürih

Paris Trains Cenevre

Paris trenleri Montpellier

Paris Trains Nice

 

Seyahat dökümanları

seyahat belgeleri için ilk tren ipuçları olmasıdır: Avrupa'daki ülkeler turist seyahat belgelerini göstermeden sınır ötesi devam etmesini sağlıyor aralarında bir anlaşma sahip olma eğilimi. Avrupa Birliği'nde Ülkeler, özellikle, Yolcular pasaport göstermek zorunda kalmadan bırakıp girilmesine izin. ancak, tüm Avrupa Birliği ülkeleri bu açık sınır politikası katılmayan Hırvatistan gibi, Bulgaristan, ve Romanya. Tersine, İsviçre ve Norveç gibi anlaşma katılırsanız Avrupa Birliği'nin bir parçası olmayan ülkeler var.

Cenevre Trains Lyon

Zürih Cenevre trenleri

Paris Cenevre trenleri

Cenevre Trains için Bern

 

 

mükemmel bilet fiyatları ile tren ipuçlarını kullanın

Kaydet A Train Size mümkün olduğunca çok para kazanmak istiyor. Yani bizim arama motoru size en ucuz bilet bulur. Save A Train sitemize şimdi göz atın ve 3 dakika sonraki tren biletleri bulmak için. Sen Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz, ve 10 diğer seçenekler.

 

Sitenizde postamıza gömmek istiyor musunuz, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-tips-hacks%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)

  • Eğer bir web siteniz varsa, Eğer bağlanabilir bizim RSS Feed.