Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 27/03/2021)

Bugün Avrupa'da seyahat etmek için birden fazla ulaşım modu mevcuttur., ama uçak seyahati karşı tren seyahat en ilginç biridir.

ancak, bu ulaşım yoluna en iyisi? saat Bir Tren Kaydet, tabii yanlı ait olduğunu ve tren seyahat çok daha üstün tarafından olduğunu düşünüyorum ulaşım türü! Neyin daha iyi olduğunu öğrenmek için aşağıyı okuyun ve tren yolculuğu ile uçak yolculuğu hakkındaki yazımıza dalmamıza izin verin.

 

Eko- arkadaş canlısı

Hava yolculuğu artık küresel ısınmaya en hızlı büyüyen katkı olarak kabul ediliyor. kolay olduğunda uçakları kaçınmak alternatifleri seyahatten herhangi bir birey kendi karbon ayak izini azaltmak için yapabileceği en büyük tek şey muhtemelen olduğunu. Hava kirliliği düzlem üzerinde tren alarak önemli ölçüde azalır. Pek çok Avrupa ülkesinde, tren ağları kapsamlıdır ve hizmetler sık, Böylece olabilir Seyahat çevre dostu ödün verilmeden.

Foggia Bari trenleri

Floransa Bari trenleri

Bari Trains Napoli'nin

Roma Bari trenleri

 

çevre dostu tren seyahat

 

düzlem seyahat karşı tren seyahat Esneklik

Uçakla seyahat etmek, tipik olarak, koltuk haftalarınızı güvence altına almanız gerektiği anlamına gelir., hatta aylar, Önceden makul ücret almak için.

Eğer sandalye elde ettikten sonra, Büyük bir ücret ödemek zorunda kalmadan uçuş değiştirmek kolay değil.

Bazı trenler yapmanızı gerektirmez olsa Önceden koltuk rezervasyonu, çok daha fazla esneklik vardır, seyahat etmek isteyen saatini değiştirmek gerekir özellikle.

Şimdi Kaydet A Train ile bile biletinizin fiyatları düştüğünde ise, onlar size bildirmek ve daha ucuz bir fiyata bilet alışverişinde yardımcı olacaktır!

Antwerp Trains Brüksel

Amsterdam Antwerp trenleri

Lille Antwerp trenleri

Paris Antwerp trenleri

 

Yaygara yok

Hayal etmek Bir yolculuk yapmak ve erken iki saat gelmesi olmaması, Uzun bir güvenlik kuyrukta beklemek, tedbir senin sıvılar ve jeller dışarı, veya muayene için ayakkabılarını çıkarmak. tren seyahati dünyasına hoş geldiniz. Eğer hava yoluyla seyahat ettiğinizde, daha fazla zaman ve güvenlik önlemleri ihtiyaç vardır. Demiryolu ile seyahat etmek, genellikle varabileceğiniz anlamına gelir. 30 Vaktinden dakika ve herhangi bir zorluk ve hiçbir ihtiyaca kalmadan platforma düz yürümek senin bavul check, işte biz düzlem seyahat karşı tren seyahat başka bir büyük nokta ile sunulan, nerede tren seyahat kazanır!

Paris trenleri Dijon

Paris trenleri Reims

Paris Trains Lille

Paris trenleri Turlar

 

Düzlem seyahat karşı Tren seyahat, Hız - kapıya hızlı kapı

Hava yolculuğu biri olarak biliniyor hedefinize ulaşmak için en hızlı yolu, ancak, Bu sadece dikkate uçuş kendisi alıyor. Ne kadar uçuş öncesinde uzun check-in ve güvenlik çizgisini gelmesi gerekiyor? Bir çantayı kontrol ettiyseniz, vardığınızda bunu almak için beklemelisiniz - bu zaman alıcıdır. havaalanlarında aksine, Tren istasyonlarında Hiçbir check-in veya güvenlik çizgiler vardır, böylece daha önce istasyon saatlerde olmak zorunda değilsiniz sizin yolculuk. Çoğu büyük tren istasyonları Sağ ettikleri şehirlerin kalbinde yer almaktadır. Eğer trene Çoğunlukla zaman, Gideceğiniz doğrudan varmak. ancak, uçağa binerek, Eğer saat ve havaalanından alma harcayabilirsiniz.

Amsterdam Londra trenleri

Londra Trains Lyon

Paris Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

 

Maliyet etkin

Son on yılda, tren seyahat için giderek daha cazip hale geldi bütçe bilinçli gezginler. bir uçak alarak rağmen varış noktanız hedefinize ulaşmak için etkili bir yol hala, Biz genellikle dikkate almak ihmal ekstra maliyet yoktur. Ulaşım şeklinizi değerlendirirken, size ve havaalanından alma ekstra maliyet eklemek gerekir. Bu iki yakıt ve otopark maliyet gerektirir, ya da havaalanı otobüs ya da taksi ücreti. Hiçbiri ucuz.

Münih Potsdam trenleri

Hamburg Potsdam trenleri

Hanover Potsdam trenleri

Potsdam Trains Frankfurt

 

Konfor

Eğer business class için ödenen sürece, uzay genellikle bir uçak koltuğuna sınırlıdır. Trende, daha özgürce hareket edebilirsiniz, ve daha fazla bacak alanı Koltuklarınızda etrafında olacak. Uçuş sırasında, koltuğunuzdan hareket etmek için emniyet kemeri işaretinin sönmesini beklemelisiniz. ancak, Bir trende Eğer koridora aşağı hareket, Bir lokma ya da kahve kapma, ve dünyanın geçip gittiğini izlemek. A doğal tren yolculuğu Hatta bir tatil olabilir. Çoğu Avrupa trenler ayrıca ücretsiz WiFi sunuyoruz - henüz herkes için söylenemez şey hava Yolları.

Tren seyahat Ayrıca size hayran hayvan ile rahatça seyahat sağlar. Birçok evcil Sağlık nedeniyle hava yolculuğu için uygun değildir, yaş, veya cins.

yolcuları Avrupa trenler köpekler alabilir, kediler, ve diğeri küçük hayvanlar onlarla ve çoğu zaman hiçbir ekstra ücret ödemeden!

dikkate Bütün bu faktörlere karşı, tren seyahat giderek baskın günümüzde giderek nasıl görmek kolaydır. Uçaklar uzakta ülkeler mil seni almak için uygundur. ancak, Avrupa'da veya mükemmel demiryolu ulaşımına sahip diğer bölgelerde seyahat ediyorsanız, tren seyahat ulaşım daha verimli ve rahat modu.

Salzburg Trains Frankfurt

Berlin Salzburg trenleri

Köln Salzburg trenleri

Dresden Salzburg trenleri

 

tren seyahat konforu

 

Şimdi biz uçak seyahati karşı tren yolculuğunda kazanan sonucuna, bulmak için En iyi tren ücretleri Avrupa'da, ziyaret Bir Tren Kaydet.

Daha fazla bilgi için, Takip et Facebook'ta Bir Treni Kaydet, Instagram Hesabı, ve heyecan Hesaplar.

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-travel-versus-plane-travel%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)