Okuma zamanı: 6 dakika
(Son olarak Güncelleme: 08/01/2021)

Koronavırusu salgın tüm dünyada insanlar için endişe büyük bir neden olmuştur, ama belki de en büyük sorunlarından biri olduğunu bakacak gezginler. Seyahat planlarının değiştirilmesi zor olduğundan ve biletler genellikle önceden rezerve edildiğinden, Eğer planları ile devam yerine iptal etmek için daha mantıklı olabilir. Bunu yapmayı seçerseniz, Bu ipuçlarının yararlanmak Eğer Koronavırusu salgını sırasında güvenli seyahat emin olmak ve almak için tüm Corona son güncellemeleri.

  • Raylı Ulaşım Is Çevre Dostu ve en güvenli yolu için Seyahat. thmakale kaydet A Treni ile trenle yolculuk hakkında eğitmek için yazılır edilir, Dünyada En ucuz Tren Biletleri Sitesi.

 

Koronavırusu Nedir?

Öncelikle, Tam olarak Koronavırusu nedir? Bu Ortadoğu Solunum Sendromu gibi solunum hastalıkları kapsar virüsün bir soy bu (MERS) ve Ağır Akut Solunum Sendromu (SARS). Bu yılki yeni Koronavirüs, COVID-19 olarak adlandırılıyor ve Hubei eyaletinden kaynaklandığına inanılıyor. Çin toprakları, Wuhan kentinde. Soğuk benzeri semptomlarla son derece bulaşıcı bir hastalıktır, dahil ateş, boğaz ağrısı, öksürük, ve burun akıntısı. İlk Ocak ayında tanıma geldiğinden beri, hastalık Asya'nın kadar ve dünyanın geri kalanına yayıldı, Japonya gibi etkileyen ülkeler, Güney Kore, İtalya, Birleşik Devletler, ve İran. Bu, birçok yerde seyahat kısıtlaması veya seyahat uyarılarının sonuçlandı, daha birçok seyahat için hala geçerli olsa.

Paris Trains Amsterdam

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Rotterdam

Paris Trains Brüksel

 

Nasıl Güvenle seyahat Koronavırusu Salgın sırasında?

Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri iken (HKM) en çok etkilenen ülkelere gerekli olmayan seyahat karşı uyardı, dünyanın büyük sınırlı görerek edilir, Herhangi durumlarda ise. , Dünya Sağlık Örgütü Bir pandemik yerine COVID-19 Kamu Sağlığı Acil International'ın endişe kabul etti, Eğer eğer sizsiniz, dikkatli olanlar seyahat planları ile devam hangi araçlar. Sadece bu ipuçlarını kullanarak sağlığınızı korumak için ekstra özen:

Lyon Trains için Marsilya

Paris Lyon trenleri

Paris Trains Lyon

Avignon Trains Lyon

 

 

Bahşiş 1: All Your Aşılar alın

Bu bariz görünse, o seyahatinizi başlamadan önce tüm aşıları var olduğundan emin olmak için önemlidir. gitmeden önce yapmanız gerekenler aşağıda çekim öğrenmek için,, sağlık bilgileri için CDC web sitesini kontrol. emin mümkün olduğunca çok sayıda önlenebilir hastalıklardan olarak önlenir yapma güçlü bağışıklık sistemini tutarak anahtarıdır.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

take Vaccines to travel safely during the coronavirus outbreak

 

Bahşiş 2: Dezenfekte edici silme bezlerinin getirmek

En kötü salgınlara bazıları yakın temas ile yerlerde görülmüş, Böyle Japonya'da karantinaya alınan Elmas Princess gemisi olarak, hangi Tokyo hemen dışında demirlemiş kalıntılar. Ayrıca diğer birçok yolcular arasında seyahat ediyorsanız, Bir uçağa gibi, Bölgenizde bir temiz tutmaya dikkat edilmesi. Getirin ve antibakteriyel mendil ve size geldiğinde bölgeyi temizlemek. Bu kol dayama silerek içerir, bardak tutucu, tepsi masaları, ve işgal edeceğiniz herhangi bir alan.

Frankfurt Berlin trenleri

Leipzig Berlin trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin trenleri

 

Bahşiş 3: Sen To Travel İstiyorsan güvenle Koronavırusu Salgın sırasında Ellerin temiz tutun

birçok kişi yüz maskesi vasıtasıyla virüsün sakınmak çalışıyoruz ederken, gerçekte, Doktorlar bu sağlıklı tutmak için hiçbir şey yapmayacak az bulduk. Yerine, el yıkama genellikle en etkili olduğu bulunmuştur Sağlıklı kalmak. Eğer bir yere seyahat ediyorsanız nereye sık ellerini yıkamak mümkün olmayacaktır, yerine el dezenfektanı getirmek ve sık sık kullanmaya.

Bu Aynı mantıkla, Ellerinizi yüzünüze uzak tutmak, ve aðzýnýza ve gözlerden. Bunlar bir enfeksiyon almak için daha yüksek risk alanları.

Nürnberg Prag trenleri

Münih Prag trenleri

Berlin Prag trenleri

Viyana Prag trenleri

wash your hands if you want to travel safely during the coronavirus outbreak

 

Bahşiş 4: Seyahat Sigortası alın

Eğer konum ABD merkezli, kredi kartlarının bol yerleşik teklif seyahat sigortası, Yeni Koronavırusu salgın kaplıdır olmadığını görmek için kartı veren kuruluşta kontrol etmek gerekir gerçi. Herkes İçin, ancak, Virüsün teyit vakalar gelmeyip ve seyahat ettiğiniz ülkede yayılmasını başlamak eğer alım seyahat sigortası gerekir.

Bu ipucu da iade seyahat kadar uzanır, Böyle tren bilet, oteller, ve turlar. o kitaba daha ayarlıyoruz maliyetli olsa da, iade seyahat planlarını sahip esneklik iptali durumunda büyük ödeyebilirsiniz.

Amsterdam için Londra Trenler

Paris Londra trenleri

Berlin Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

 

Bahşiş 5: Kalabalıktan uzak kalmak!

Sağlık uzmanları uyardı ki toplum temas yoluyla virüs yayılır, Eğer mümkün olduğunca kalabalık yerlerden uzak kalmalıdır hangi araçlar. Bu hasta insanlara etkilenmesini minimize. Tabii ki, turistik kalabalıkları çekmek eğilimindedir, ancak yine de mümkün olmalıdır yoğun olmayan dönemlerde ziyareti ziyaretçiler düşük olduğunda. Paris gibi yerlerde, Bu hemen önce yakın yerine günün ortasında müze açılışında Louvre ziyaret veya anlamına gelebilir zaman turist trafiği zirveleri.

Tabii ki, o kalabalıklar tamamen önlemek mümkün olmayabilir, özellikle de festivaller. İken, İtalya'nın Carnivale olarak ve İspanya'da bile Mobil Dünya Kongresi expo proaktif iptal etti Avrupa çok festivaller.

Viyana trenleri Salzburg

Münih Viyana trenleri

Graz Viyana trenleri

Prag Viyana trenleri

soccer crowd

 

Bahşiş 6: Kendine iyi bak

Seyahat telaşlı olduğunu, Hepimiz bunu biliyoruz. ancak, seyahat yüksek hızda gitmek doğa kendinizi dağınık çalıştırmak için gereken anlamına gelmez. Bu Sabahın köründe uyanmak için cazip gelebilir ve geçmiş gece yarısına kadar dışarı baş edebilir, ama emin tüm eğlence ortasında kendine dikkat yapmak önemlidir. Niye ya? Yeterli uyku ve sağlıklı bir diyet anlamına Çünkü vücudunuz hastalıklara karşı kendini koruyabileceğini. Bu hastalıklara karşı daha duyarlı olanlar için özellikle önemlidir, Böyle oluşan bağışıklık sistemi olan yaşlı ya gibi.

Brüksel trenleri Lüksemburg

Brüksel trenleri Antwerp

Brüksel Trains Amsterdam

Paris Brüksel trenleri

 

Koronavırusu Salgın sırasında güvenle Seyahat – Sonuç olarak

Kesinlikle bu süre içinde seyahat rezervasyonu olanlar için bir endişe olsa da, Eğer Koronavırusu salgını sırasında güvenle seyahat etmek için yolu vardır. , COVID-19 bulaşıcı, fakat birçok ülke henüz etkilenen ve hala seyahat için güvenli değildir. Devam etmeyi planlıyorsanız tatilinle, Sağlıklı kendini saklamak için şu ipuçlarını kullanın. emin yeterli uyku ve iyi yedir, tüm gerekli aşıları olsun, dezenfektan ile etrafınızdaki alanları temizlemek, ve esnek Seyahat planlarınızı tutmak. Satın seyahat sigortası ve önlemek mümkün olduğunca alanları kalabalık, ve her şeyden haberdar tutmak. Kendinizi gerçekten ülkenizde açılır salgınlar Coronavirüs durumunda hazırlanan tutun.

Münih Zürih trenleri

Berlin Zürih trenleri

Basel Zürih trenleri

Viyana Zürih trenleri

travel safely and use trains

 

coronavirüs salgını sırasında güvenle seyahat etmenin en iyi yollarından biri trenle olduğunu – tren ve kullanımı ile hareket yollarının kolaylık ve güvenlik zevk Bir Tren Kaydet!

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “Nasıl Güvenle seyahat Koronavırusu Salgın sırasında?” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftravel-safely-coronavirus%2F%3Flang%3Dtr ‎- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)