Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 02/03/2023)

Bahar, Avrupa'da seyahat etmek için en iyi zamandır, aynı zamanda resmi tatil mevsimidir.. Nisan ve Ağustos ayları arasında Avrupa'ya seyahat etmeyi planlıyorsanız, Resmi tatillerin farkında olmalısınız. Resmi tatiller kutlama ve festival günleri iken, Bunlar aynı zamanda Avrupalıların seyahat etmek için ara verdiği günlerdir.. Böylece, bu, yerel işletmelerin çalışma günlerini etkileyebilir, resmi siteler, ve toplu taşıma.

bu nedenle, tatil yapacağınız yeri önceden araştırmalısınız. Bu, özellikle Nisan ayından itibaren başlayan tatiller için geçerlidir., paskalya zamanında, Ağustos'a. Resmi tatillerde Avrupa'ya seyahat etmek hakkında bilmeniz gereken her şeyin esaslarını dikkatlice okuyun..

  • Raylı Ulaşım Çevre Dostu Way To Seyahat mi. Bu makale kaydet A Treni ile trenle yolculuk hakkında eğitmek için yazılır, , En Ucuz Tren Biletleri Web Sitesi Dünyada.

Resmi tatillerde seyahat eden tren

Avrupa'da resmi tatillerde trenler her zamanki gibi çalışıyor. ancak, resmi tatiller Avrupa'da tatil olduğu için, yerel halk resmi tatillerde seyahat etme fırsatını kullanır. Böyle, seyahat tarihleriniz resmi tatillere denk geliyorsa, sonra seyahat etmekten kaçınsan iyi olur 10 AM aracılığıyla 6 ÖĞLEDEN SONRA. Dahası, belirtilen saatlerde, tren bileti sıkıntısı olabilir, bu yüzden tren biletinizi çok önceden satın alsanız iyi olur.

yine de, Resmi tatiller, Avrupa'nın en önemli festivallerinin gerçekleştiği zamandır.. Örneğin, Ağustos resmi tatillerinde, renkli Notting Hill Karnavalı Londrada, ve Devon'daki Gone Wild festivali, Hangi 2 Birleşik Krallık'taki en iyi banka tatili festivallerinden.

Amsterdam için Londra Trenler

Paris Londra trenleri

Berlin Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

 

Travelers Couple Admire View of Mountain Lake

Avrupa'da Temel Resmi Tatiller

Hollanda'da Kral Günü, Nisan 27

Aslında Kral Günü Prenses Wilhelmina'nın beşinci doğum gününün anısına yapıldı. 1885. O zamandan beri, Hollandalılar sokakları doldurdu, özellikle Amsterdam'da, kanalları turuncuya boyamak, Kral Günü resmi rengi. Böyle, Amsterdam'a gitmeden önce, ön rezervasyon tren biletleri, ve tekne biletleri, zamanını en iyi şekilde değerlendirmek için.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

Fransa'da Bastille Günü, Temmuz 14

Fransa'daki en önemli ulusal bayram, Bastille Günü, beri Paris sokaklarına çıkmak için bir sebep olmuştur. 1789. Fransa'nın her yerinden ve ötesinden gezginler, Bastille Günü'nde Eyfel Kulesi ışıklarını hayranlıkla izlemek için Paris'e seyahat ediyor. Bu gün için planlar aylar öncesinden başlar. Paris'in Sevgililer Günü'nde veya Noel'de aşırı kalabalık olduğunu düşünüyorsanız, o zaman Bastille Günü tamamen farklı bir seviyede.

Paris Trains Amsterdam

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Rotterdam

Paris Trains Brüksel

 

Belçika Ulusal Günü, Temmuz 21

Belçika'nın Bağımsızlık Günü resmi tatildir, Biri 10 ülkede. Yerel halk ülkenin her yerinde kutlama yaparken, Brüksel'deki en heyecanlı kutlamayı bekleyebilirsiniz, askeri geçitler nerede, bir Belçika üst geçidi, ve havai fişekler yapılır. Böylece, Temmuz ayında Belçika'ya seyahat etmeye hazırsanız, 21'i hatırlanması ve Brüksel'e çok önceden tren bileti rezervasyonu yapılması gereken bir tarihtir..

Brüksel trenleri Lüksemburg

Brüksel trenleri Antwerp

Brüksel Trains Amsterdam

Paris Brüksel trenleri

 

Amsterdam Open Boat Tours

Avrupa'da Yaz Tatili

Temmuz-Ağustos, Avrupa'da seyahat sezonunun en yoğun zamanıdır.. okul bittiğine göre, çoğu insan tercih eder Avrupa'ya seyahat etmek yaz tatilinde çocuklarla. Böyle, Avrupa çok kalabalık oluyor, ve bu, Avrupalıların da seyahat etmek için bu zamanı ayırmalarına rağmen.. İkincisi sizin yararınıza çalışabilir. Avrupa'yı deneyimlemenin en iyi yollarından biri yerel olarak, bu, yaratıcı bir şekilde seyahat etme fırsatını kullanabileceğiniz anlamına gelir. Daha fazla açıklığa kavuşturmak için, en iyilerinden biri seyahat etmenin yaratıcı yolları yurt dışına seyahat eden Avrupalı ​​bir aile ile ev değiş tokuşu yapmaktır., ve bu hem Avrupa'dan hem de Avrupa dışındaysanız işe yarar. ancak, bu, önceden planlama yapmayı ve evden uzaktaki evinizi bulmak için araştırmanızı yapmayı gerektirir..

 

En İyi Resmi Tatil Yerleri

Çoğu insan Avrupa başkentlerine veya deniz kıyısı destinasyonlarına seyahat eder.. ancak, Avrupa'nın alışılmışın dışında birçok güzel ve özel yeri var. Böyle, En iyi resmi tatil destinasyonları, uzun veya kısa bir tren yolculuğunda ziyaret edebileceğiniz Avrupa'nın gizli mücevherleridir.. Örneğin, Dutch köyleri, Almanya'daki Orta Çağ kaleleri, ve yemyeşil Fransız vadileri, kalabalıktan uzaklaşabileceğiniz birkaç yer..

Ek büyük resmi tatil destinasyonları, Alpler milli parkları. ABD veya Asya'daki milli parkların aksine, herhangi bir milli parka trenle ulaşabilirsiniz. İster İsviçre'ye karar verin, Fransızca, veya İtalyan Alpleri, resmi tatillerde yerel halkın da dolaştığını unutmayın. Böyle, tren yolculuğunuzu önceden planlayın.

Frankfurt Berlin trenleri

Leipzig Berlin trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin trenleri

 

 

İlk Banka Tatili Gezinizi Planlamak İçin Temel Öneriler

Önceden belirtildiği üzere, ileriyi planlamak sizi Avrupa'da harika yerlere götürebilir. Böyle, ilk iş oturup bir gezi planı yapmak, ziyaret etmek ve yapmak istediğiniz tüm yerler dahil. ikinci olarak, yapmak kalkış öncesi listesi seyahate çıkmadan önce yapmanız gereken her şeyi özetleyen tüm seyahat esasları için. Bu, tren bileti rezervasyonu ve konaklama türünün seçilmesini içerebilir..

Bu iki önemli adımı tamamladıktan sonra, İlk resmi tatil seyahatinizi planlamanın bir sonraki adımı, büyük siteler için özel resmi tatil çalışma saatleri olup olmadığını kontrol etmektir.. Küçük bir ihtimal olsa da bazı yerler kapanacak, çoğu simge yapı her zamanki gibi açıktır veya Pazar günleri olduğu gibi çalışır. Bu bilgiler seyahat güzergahınızı planlamanıza yardımcı olacaktır..

Sonuç olarak, resmi tatiller Avrupa'da ulusal bayramlardır. Toplu taşıma yapılırken, trenler gibi, çoğu ülkede her zamanki gibi çalışır, Avrupalılar da seyahat etmek için zaman ayırdıkları için trenler çok meşgul oluyor. bu nedenle, Avrupa'da harika bir banka tatili geçirmenizi sağlamanın en iyi yolu önceden plan yapmaktır.

 

İnanılmaz bir tren yolculuğu, en harika ve konforlu tren güzergahında en iyi tren biletlerini bulmakla başlar.. biz Bir Tren Kaydet Bir tren yolculuğuna hazırlanmanıza ve en iyi tren biletlerini en iyi fiyatlarla bulmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır..

 

 

“Resmi Tatillerde Avrupa'ya Seyahat Etmek” blog yazımızı sitenize eklemek ister misiniz?? Fotoğraflarımızı ve metnimizi çekebilir veya bu blog gönderisine bir bağlantı ile bize kredi verebilirsiniz.. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/en/traveling-to-europe-sırasında-banka-tatilleri/ - (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)