Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 25/01/2021)

Paris ve Nice trenleri hızlı ve verimli bir tren sistemi ile birbirine bağlıdır, bu nedenle iki vilayeti aynı anda ziyaret etmek hiçDaha kolay bir. Bu iki zıt bölgeler her yıl binlerce ziyaretçi çekmek. Fransa'nın güneyindeki çarpıcı Fransız Rivierası kalbinde güzel yalanlar. Paris sermaye ve Fransa'nın büyük şehridir, Seine nehri üzerinde yer, kuzey Fransa'daki. Paris'in romantik şehir ve Nice sahil güzellik arasında seçim yapmak zordur, ama tren yolculuğu ile, Eğer gerekmez. emin olmak için, en muhteşem yolculuklar, Bir kaç var Güzel Paris'ten trenle seyahat için ipuçları.

 

Seyahatiniz İçin Doğru Treni Seçin

genellikle, Fransa'da tüm trenler zamanında vardır, konforlu ve uygun fiyatlı. Eğer bir doğrudan gidebilir Nice Paris'ten Seyahat hızlı hızlı tren Böyle TGV treni olarak veya, yapabilirsiniz yavaş bölgesel trenler, Şans bazı muhteşem bağlayan şehirler görmek için. Ayrıca, bir alabilir Gece boyunca tren. , TGV tren arasındaki çalışır 8 ile 10 Gare du Nord istasyonundan Nice Ville istasyonuna günde birkaç kez. Bu tren yaklaşık beş saat içinde Nice'e ulaşacak. En hızlı otobüs bağlantısı Paris'ten Nice'e on iki saat içinde ulaşmanızı sağlar.

Güzel Trains Lyon

Güzel Trains Paris

Güzel Trains için Avignon

Güzel Trains için Marsilya

 

TGV ve SNCF tarafından Güzel Paris'ten trenle seyahat

 

Nice'e Giden Yollarda Şehirlerde Durmayı Düşünün

Paris'ten Nice'e trenle doğrudan seyahat edebilir veya harika Marsilya ve Lyon şehirlerinde durabilirsiniz. Seçim senin! Eğer biraz boş zamanınız varsa, birini ziyaret düşünün, hatta iki, Paris'ten Nice yolda bu güzel Fransız şehirlerin. Marsilya en sunan uluslararası bir vibe ile kıyı kentidir güzel manzara. tren istasyonu vardır valiz ve eşyaların bırakıldığı emanetlik yani birkaç saat burada durdurma daha kolay olamazdı.

Paris trenleri Zürih

Paris Trains Cenevre

Paris trenleri Montpellier

Paris Trains Nice

 

Güzel Paris'ten trenle seyahat ederken son durağı güzel

 

Ayrıca Nice yolda Lyon geçecek. Bu gelişen ve sinirli şehir keşfetmeye kesinlikle değer. Bu şehir sanatı Fransa'da başka merkezidir ve Tarihçe ve dünya çapında mutfağı ile tanınmaktadır.

 

Paris'ten Nice'e Trenle Seyahat Ederken İstasyonda Biraz Zamana İzin Ver

Tren istasyonları Paris'te büyük ve daha önce orada olmasam oldukça kafa karıştırıcı olabilir. Emin ol Erken varmak Trenin gelen bırakacaktır hangi platform öğrenmek için.

Paris trenleri Dijon

Paris trenleri Reims

Paris Trains Lille

Paris trenleri Turlar

 

Nice'te Paris'ten trenle sizin seyahate başlamak paris tren istasyonu

 

Ayrıca seyahatinizden önce biletinizi doğrulamak için biraz zamana ihtiyacınız olacak Save A Train'den satın almadıysanız. Biletlerinizi, genellikle platforma ulaşmadan hemen önce olan eski sarı makinelerin "compostage de billets" ten satın aldıysanız. Save A Train ile satın aldığınız bir biletiniz varsa, Trendeki müfettiş, biletinizin trende geçerli olup olmadığını doğrulayacak ve kontrol edecektir..

 

Paris'ten trenle hareket yollarının Nice Düşünme? git Online Bir Tren kaydet Bütün kontrol etmek bizim özel ücretler ve başla planlama Bir sonraki macera! Mevcut indirimli ücretler bol Fransa'da farklı demiryolu ağları boyunca var. Ayrıca uygulayarak en yeni indirimler için Erketeya edebilirsiniz bizim Facebook ve heyecan sayfalar da.

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece bu blog yayınına bir bağlantı ile bize kredi vermek ya, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftraveling-train-paris-nice%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)