Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 10/09/2021)

Neden İngiltere'de Tren yolculuğu fiyatları çok yüksek?

İngiltere Tren yolculuğu fiyatları çok yükseldi. Avrupa, dünyanın en iyi tren yolculuklarına sahip olduğu kabul ediliyor. Çevre dostu Avrupa'da tren yolculukları içerirler güzel manzara. Tren yolcuları için uzak köylerden her yerde erişmek büyük şehirler. Avrupa'da, tren yolculukları rekabetçi fiyatlı, yolcular hem zaman hem para tasarrufu. Birleşik Krallık'ta, ancak, tren yolculukları çok pahalılar.

 

 

Uk trenle fiyatları tablosunu karşılaştırmak

 

İngiltere'de gidip gelenler

İngiltere'de işe gidiş geliş fiyatı son yılda ortalama 700 £ arttı 7 yıllar emek tarafından bir analize göre. En etkilendi yolculuk Birmingham gelen tren olduğunu Londra. Bu treni kullanan yolcular artık bir sezonluk bilet için 10,567 £ tren yolculuğu ücreti ödemek zorunda. , fiyatlarındaki artış başlangıcında 2018 bazı durumlarda bazı zaten pahalı sezon biletleri için fazladan 100 £ ekledi.

Amsterdam Londra trenleri

Köln Londra trenleri

Paris Londra trenleri

Lüksemburg Londra trenleri

 

İngiltere tren fiyatlarını Avrupa ile karşılaştırmak

Almanya'da seyahat eden yolcular BahnCard100 satın alabilir, hepsini kapsayan Almanya 3,795 £ için.

Manchester ve Liverpool arasında seyahat eden yolcular 3.152 £ öder ve bu bileti Birleşik Krallık'ta başka bir yere seyahat etmek için kullanamaz..

İçinde Fransa, yıllık sırabağımsızdır paris Tren yolculuk fiyatları 750 £ kadar düşük olabilir ve İtalya'da Velletri ile Roma arasında seyahat eden yolcular yalnızca 442 £ öder.

Birleşik Krallık tren fiyatları çok yüksek, Yıllık bilet Londra Waterloo seyahat etmek olduğunu 20 Londra maliyetleri dışında mil 3,248.

en yüksek fiyat artışlarını uyguladı tren şirketleri 2018 idi Kuzey (4.7%), TransPennine Ekspres (4.6%), Memleket boyunca (4.1%), Merseyrail (3.6%), ve bakire Trenler (3.1%).

tarafından yapılan bir çalışma vouchercloud UK trenlerde yolcuların büyük bir ödeme olduğunu gösterir 50 mil başına peni gitti. mil başına maliyet olduğu geri kalan AB bu karşılaştırın 19 peni.

Londra Frankfurt trenleri

Paris Londra trenleri

Londra Köln trenleri

Londra Amsterdam trenleri

 

UK Trains üzerinde para tasarrufu için ipuçları

  1. Yürü ya Döngüsü

tren fiyatlarının farklı hatlara göre gitmek Çünkü. Sizin için daha iyi bir fiyat olan, ancak yereliniz üzerinden geçmeyen bir satır olabilir. tren istasyonu. Bu durumda, yürümek veya geçiş yapabilirsiniz 10-15 daha iyi bir fiyata bir istasyona ulaşmak için dakika, Aynı dönüş yolculuğu için bir istasyon bulmak için de geçerlidir.

 

  1. yolculuğunuza bölün

yolu adil Train nedeniyle binmek fiyatları şu anda hesaplanmış UK trenlerde, aslında almak için iki veya üç bilet almak için ucuz olabilir senin hedef bir direkt bilet satın daha. Örneğin Londra'ya Liverpool'dan seyahat ediyorsanız, Liverpool'dan Crewe'ye ve ardından Crewe'den Londra'ya bir bilet almak sizin için daha ucuz, doğrudan Liverpool-Londra bilet satın daha. Yolculuk çek bölünmesi hakkında daha fazla bilgi için bölünmüş hesap makineleri.

 

3) bilet perakendecilerle Kayıt

Eğer bir bilet perakendeci kayıt Ne zaman hak kazanabilir faydaları sevmek 25% Bir sonraki yolculuk ya da ücretsiz sıcak içecek kapalı.

 

Her yerde trenler üzerinde tasarruf

Eğer Avrupa'da bir tren yolculuğu planlıyor musunuz? neden almıyorsun 3 dakikalar ve üzerinde ucuz tren biletleri bulmak KaydetAtren. seyahat etmek istiyorum tarih ve saatine doldurun, ve biz yolculuk için en iyi fiyat sağlayacaktır, Birden şekillerde ödeyebilirsiniz o.

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fuk-train-ride-prices-vs-europe%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)