Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 02/09/2022)

metro istasyonlarında Yeraltı Sanat yeni gibi görünüyor müze insanların. Bunlar yeni görülmesi gereken hale gelmektedir yerler sanat ve tasarım meraklıları için. Kim düşünebilirdi? en ilham verici kamusal alanlarda bazıları, büyük ölçekli sanat ve tasarımı bir araya getiren birçok şehirde bulunabilir’ metro istasyonları. Dahası, Yeraltı Sanat metro birçok renk seçeneği daha getiriyor.

Metro İstasyonları ridership ve turizm bir artış görüyoruz. bu nedenle, sonuç olarak, Onlar toplumun bir anlamda bir artış görüyoruz.

taşımacılıkta Sanat, diğer birçok yönden bir azalmaya yol açabilir, gibi: Sera gazı emisyonları, vandalizm, ve banliyö can sıkıntısı! , faydalar sonsuz görünüyor! Bu nedenle, en iyi seçimlerimizi paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. Yeraltı Sanat – Büyüleyici metro istasyonları.

 

Hayatımızın Kalite Ulaştırma = Kalite

Bir göre Fransa'nın Kentsel Gelişim Enstitüsü tarafından yapılan I araştırma. Parisliler ortalama harcanan 23 günler ulaştırma yılda. Ve bu bir istisna değildir. tüm dünyada kullanımı üzerinde İnsanlar toplu taşıma işe gitmek için yola.

Biliyor musun: çalışmalar, ulaşım kalitesinin, transit kullanıcıların yaşam kalitesini doğrudan etkilediğini göstermiştir.? , seyahat deneyimi transit kendi içinde bir cazibe olmalıdır. “Kamu sanat alanı kimliğini çizebilirsiniz, tarihin anlaşılmasına yardımcı olur veya mahallenin kültürel önemi ve sakinleri.”

Yeraltı Sanat projeleri dünyanın her yerinde bulunabilir. heykeller itibaren, mozaik, ve resimler. tesisler gibi daha büyük girişimler için, gravürler, ve kabartmalar. İşte seçimlerimizin bazıları şunlardır.

 

subway hallway

 

Yeraltı Sanat – Büyüleyici metro istasyonları: Stockholm, İsveç

Bu İsveç Yeraltı Art keşfetmek için listemize ilk olduğunu bazılarınız için sürpriz olmayacak. Eğer İsveç'in başkenti altına bakacak olursak, Eğer yeraltı tren hatlarının karmaşık bir web bulacaksınız.

Dan daha fazla var 90 arasında 100 istasyonlar 110km de tünel sistemi. Bazen dünyanın en uzun sanat”olarak adlandırılır galeri”. Onlar tablolarla dekore edilmiş, tesisat, mozaik, ve heykeller tarafından 150 1950'lerden bu yana sanatçılar.

 

underground art in sweden

 

İşte şaşırtıcı Yeraltı Sanat bazı görüntülerdir

 

Underground Art - Fascinating subway stations

mesmerizing subway station

bellow ground interior design

 

Bu şaşırtıcı Yeraltı Sanat parçaları keşfetmek için ilham hissetmek? Bir Tren Kaydet orada alabiliriz! hiçbir gizli ücret dakika içinde bir tren bileti rezervasyonu!

 

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece ya Bu blog yazısı bir bağlantı ile bize kredi vermek, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Funderground-art-subway-stations%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)