Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 30/10/2019)

metro istasyonlarında Yeraltı Sanat yeni gibi görünüyor müze insanların. Bunlar yeni görülmesi gereken hale gelmektedir yerler sanat ve tasarım meraklıları için. Kim düşünebilirdi? en ilham verici kamusal alanlarda bazıları, birleştiren büyük ölçekli sanat ve tasarım birçok şehirler metro istasyonları bulunabilir. Dahası, Yeraltı Sanat metro birçok renk seçeneği daha getiriyor.

Metro İstasyonları ridership ve turizm bir artış görüyoruz. bu nedenle, sonuç olarak, Onlar toplumun bir anlamda bir artış görüyoruz.

taşımacılıkta Sanat, diğer birçok yönden bir azalmaya yol açabilir, gibi: Sera gazı emisyonları, vandalizm, ve banliyö can sıkıntısı! faydaları sonsuz gibi görünüyor! Ki bu bizim en iyi tüyo paylaşmak için heyecanlıyız yüzden Yeraltı Sanat – Büyüleyici metro istasyonları.

 

Hayatımızın Kalite Ulaştırma = Kalite

Bir göre Fransa'nın Kentsel Gelişim Enstitüsü tarafından yapılan I araştırma. Parisliler ortalama harcanan 23 günler ulaştırma yılda. Ve bu bir istisna değildir. tüm dünyada kullanımı üzerinde İnsanlar toplu taşıma işe gitmek için yola.

Biliyor musun: çalışmalar, ulaşım kalitesinin, transit kullanıcıların yaşam kalitesini doğrudan etkilediğini göstermiştir.? , seyahat deneyimi transit kendi içinde bir cazibe olmalıdır. “Kamu sanat alanı kimliğini çizebilirsiniz, Bir mahalle ve sakinleri hakkında tarihsel veya kültürel öneme sahip anlaşılmasına yardımcı.”

Yeraltı Sanat projeleri dünyanın her yerinde bulunabilir. heykeller itibaren, mozaik, resimlerinde. tesisler gibi daha büyük girişimler için, gravürler, ve kabartmalar. İşte seçimlerimizin bazıları şunlardır.

 

Metro yürüyen merdiven

 

Yeraltı Sanat – Büyüleyici metro istasyonları: Stockholm, İsveç

Bu İsveç Yeraltı Art keşfetmek için listemize ilk olduğunu bazılarınız için sürpriz olmayacak. Eğer İsveç'in başkenti altına bakacak olursak, Eğer yeraltı tren hatlarının karmaşık bir web bulacaksınız.

Dan daha fazla var 90 arasında 100 istasyonlar 110km de tünel sistemi. Bazen dünyanın en uzun sanat”olarak adlandırılır galeri”. Onlar tablolarla dekore edilmiş, tesisat, mozaik, ve heykeller tarafından 150 1950'lerden bu yana sanatçılar.

 

İsveç'te altı sanat

 

İşte şaşırtıcı Yeraltı Sanat bazı görüntülerdir

 

Yeraltı Sanat - Büyüleyici metro istasyonları

büyüleyici metro istasyonu

Zemin iç tasarım feryat

 

Bu şaşırtıcı Yeraltı Sanat parçaları keşfetmek için ilham hissetmek? Kaydet A Train orada alabiliriz! hiçbir gizli ücret dakika içinde bir tren bileti rezervasyonu!

 

 

sitenize bir blog yazısı gömmek istiyor musunuz, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece ya Bu blog yazısı bir bağlantı ile bize kredi vermek, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Funderground-art-subway-stations%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)