Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 25/01/2021)

Avrupa haritası kapma ve bir kabus olabilir nereye karar! Evet, Bütün sahip birkaç hafta, özellikle. Bir kıtada kadar çeşitli ve zengin bir kültüre sahip, İki hafta çok kısa görünebilir! bu nedenle, o bölmek ve yolculuk başına belirli bölgeleri ziyaret etmek en iyisidir. Eğer kendinize yeterli zaman ve mekan veriyoruz Böylece Tam her ülkenin sunduğu takdir. tren başlamak için mükemmel bir yer tarafından Batı Avrupa, ve daha iyi ne şekilde trenle daha seyahat etmek!

 

Neden trenle Batı Avrupa'ya gitmek?

Gidiyor Doğu Avrupa demiryolu ile bağlantısı fantastik olarak trenle mükemmel bir deneyimdir! Bu iki hafta yayılımı tren deneyim ziyaret etmek için ucuz ve uygun bir seçim Batı Avrupa yapıyor. ülkelerin Bu grup iyi tarihinin dalmış olan mirası için bilinir, Sanat, ve inanılmaz mimarisi! Onların yiyecek çeşitler sen neredeyse imkansız yolunuzu gelen her şeyi yeme direnmeye bulacaksınız böylece çeşitlidir. Modern hayata Batı Avrupa'nın farklı bir yaklaşım kendinizi kaybetmek gibi büyüledi bırakacaktır gece hayatı ve trendler.

İşte bazı üst başlamak için seçer vardır.

Münih trenleri Berlin

Münih Trains Frankfurt

Münih trenleri Trier

Münih trenleri Stuttgart

 

Belçika

Bilinen onun bira, Gofretler, ve çikolata, Belçika Tren yolculuğunda By bizim Batı Avrupa'da bir parçasıdır ve ziyaret etmek için sonsuz büyüleyici bir yerdir. canlı barları itibaren, sayısız müze, karmaşık mimarisine dikkat çekici kanal turları, Bu ülkenin sunabileceği çok şey var. Etrafında gitmek yerine sadece Belçika'yı ziyaret etmeye karar verirseniz, Ülkenin ziyaret Sahiller – onlar muhteşem!

Bruges Trains Brüksel

Antwerp Brugge trenleri

Halle iki Bruges Trenler

Gent Bruges trenleri

 

Tren tarafından France Batı Avrupa

 

Fransa

Nerede bir bile kaçta başlayacak? Şarap, mutfak ya da sanat? hep cilalı Fransız kadınlar? Ya da büyüleyici erkekler? üzerinde birlikte 30 milyon yabancı ziyaretçi her yıl, Işıklar Şehri eşi bulunmayan bir seyahat deneyimi sunar. Neden sayıda müze keşfetmek zaman harcamak değil, restoranlar, ve dükkanlar? Veya kırsal kaçış, Ünlü Fransız plajların keyfini, ve onların güzel dağın ziyaret etmek için bir yolculuğa çıkalım? Evet! Bonus parçası? demiryolu bağlantıları olağanüstü! trenle Batı Avrupa kucaklayın ve biz bahsettiğinizi göreceksiniz!

Bordo Trains Nantes

Paris Bordo trenleri

Lyon - Bordo arası trenler

Bordo Trains için Marsilya

 

 

Trenle Batı Avrupa için bizim kapanış ülke İsviçre ise

İsviçre'ye seyahat her zaman iyi bir fikirdir. trenle İsviçre'ye seyahat daha iyi biridir. Sadece vardır Avrupa'nın en iyi olarak sıralanır İsviçre trenler, o da biri en doğal ülkeler trenle ziyaret etmek. İsviçre Avrupa'nın bazı ev sahipliği çoğu güzel göller, En ünlü dağın, ve çikolata davranır. Onun kültürel çeşitlilik çarpıcı! üzerinde birlikte 200 milliyetler, Bu kesinlikle her köşede yeni bir bakış açısı ve deneyim sunacak bir yerdir.

tren deneyim Batı Avrupa son on yıl içinde Batı Avrupa'da artış olmuştur. o bölgeden sadece birkaç ülke sunduğunuz düşündükten sonra, o yüzden hayal etmek gerçekten zor değil. Sık ve güvenilir bağlantıları seyahat daha kolay ve verimli hale, Gerçekten mi. Böyle, nerede ve ne zaman gitmeye karar sadece size kalmış artık.

Basel Interlaken trenleri

Interlaken Trains için Bern

Lucerne Interlaken trenleri

Zürih Interlaken trenleri

 

kullanım Kaydet-a-Train kitap sizin ucuz fiyatla tren bileti. korkunç rezervasyon ücretleri rahatladım Her yer git! trenle Batı Avrupa keşfetmek kolay olmamıştı, ve biz bu iki hafta ile uçacak bahis!

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwestern-europe-train%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)