Order A Train Ticket TANI

Vizualizimi dhe frymëzimi i hartës së udhëtimit

Vizualizimi i Hartës së Udhëtimit – Udhëzues për frymëzimin e udhëtimit – Harta e udhëtimit – Lojë udhëtimi

 

Vizualizimi i Hartës së Udhëtimit

Gëzoni këtë mjet të personalizuar të krijuar posaçërisht për ju, vizualizues i hartës së udhëtimit, e cila ju jep pamje të botës reale në lidhje me vendet rreth globit.

Në të djathtën e poshtme të hartës, do të shohësh pak njeri i verdhe, mund ta tërhiqni këtë ikonë kudo që dëshironi në hartë, dhe pastaj do të shihni pamjen reale të vendit.

Sapo të zgjidhni vendin, ju mund të lëvizni imazhi 360 gradë në destinacionin e rastësishëm që sapo keni zgjedhur, gjithashtu, mund të klikoni në lidhjen e dytë nga lart majtas, dhe do të ridrejtoheni në më shumë informacione rreth vendit që keni zgjedhur, kështu që ju mund të shihni gjithashtu një tekst të gjerë në lidhje me këtë destinacion i ri sapo e morët vesh.

   

   

  Save A Train gjithmonë mendon për udhëtarët dhe udhëtarët e trenave, qoftë ju klienti ynë apo klient i ardhshëm, kështu që ne vendosëm të ju ndërtonim këtë lojë të vogël Visualizer Harta e Udhëtimit, në mënyrë që të mund të luani me udhëtimet tuaja të së kaluarës ose udhëtimet në të ardhmen dhe se si ato shihen në hartën e botës në pamje reale.

   

  Tani që mësuat për mjetin tonë Vizualizer të Hartës së Udhëtimit, duhet ta dini që të merrni Çmimet më të mira dhe më të lira të biletave të trenit – Ju duhet të urdhërojë trenat biletat tuaja në Save A Train.

   

  A doni të embed këtë faqe onto faqen tuaj, vetëm klikoni këtu: https://embed.ly/code?url=https://www.saveatrain.com/blog/travel-map-visualizer/ - (Shkoni poshtë pak për të parë kodin embed)

  Copyright © 2020 - Save A Train, Amsterdam, Holandë
  A mos i lënë pa një të pranishëm - Të marrë kuponat dhe lajme !