Час читання: 6 хвилин
(Останнє оновлення:: 11/04/2021)

Правильно вважається, що подорожі - це одне, що ти купуєш, щоб бути або відчувати себе багатим! І не завжди потрібно, щоб вам довелося розлучитися зі своїми заробленими коштами грошима, щоб насолодитися багатством. Плануючи виходити на поцілунки від сонця тропічних островів, або засніжені гірськолижні схили, інакше пишна-зелена пустеля, ви постійно приймаєте численні рішення. Здійсни свою мрію не роблячи того самого занадто складним. Сядьте зі своєю групою та плануйте в межах свого бюджету. Зробіть всю поїздку кмітливою. Групові подорожі є прекрасним засобом великого товариства. Але не всі плавають плавно, якщо не планується досконало. Можливо, це звучить нераціонально, щоб слідкувати за витратами на поїздку, але в ньому занадто багато прихованих глюків. Уникайте всіх негативних ознак, пов’язаних з груповими поїздками, і плануйте логічно. Прочитайте нижче шість безпроблемних порад, які є кмітливими для планування групової подорожі, що відповідає бюджету.

 

1. Вирішіть про бюджет подорожі

Так! Ти правий! Спершу слід визначитися з пунктом призначення, щоб отримати ноу-хау щодо загальних витрат. Але це іноді стоїть хитро, як обидва взаємопов'язані. І це теж дуже складна справа. Хоча ви плануєте свою наступну поїздку з групою друзів, не всі можуть собі це дозволити однаково. таким чином, уживаються з обмеженим бюджетом, вирішили одноголосно. Все планування стане гладким, оскільки більшість у групі не доведеться відчувати тиску, витрачаючи значну суму. Також, прийняття рішень щодо вибору пункту призначення стає простішим, особливо з урахуванням фіксованого бюджету. Відповідно, ви, разом з іншими членами групи, Ви можете зателефонувати на додаткові витрати, такі як рейси, орендна плата, харчування, прогулянки, і набагато більше. Потрібна повна співпраця, плануючи групову поїздку, підтримувати єдність.

Квитки на поїзд Люксембург до Брюсселя

Квитки на поїзд в Антверпен до Брюсселя

Квитки на поїзд Амстердам - ​​Брюссель

Квитки на поїзд Париж - Брюссель

 

Savvy Tips To Plan A Group Trip On Budget

 

2. Розбийте цілі витрати образно

Спробуйте розібратися, як розподілити витрати. Визначте засоби та способи розподілу загальних витрат серед інших членів групи. Наприклад, Ви несете всю відповідальність за все бронювання номерів у готелі, або ви повинні ділитися тим же навпіл? Або, чи зацікавлені ви взяти на себе такі обов'язки, як наймання таксі та щоденні виїзди? У багатьох групових поїздках, прийняття на себе певної частини обов'язку, як правило, похвально. Це зменшує ускладнення і вирівнює всю вартість подорожей.

Якщо ви запланували поїздку з великим бюджетом незабаром, спробуйте створити індивідуальний обліковий запис. Ви повинні зробити те ж заздалегідь. Усі учасники групової поїздки можуть внести певну суму, щомісяця, щоб накопичити клопоти в останню хвилину. Це розумніший акт здобути хороші готелі, авіарейси, і відмінна кухня.

Квитки на поїзд Мюнхен в Цюріх

Квитки на поїзд Берлін до Цюріха

Квитки на поїзд Базель - Цюрих

Квитки на поїзд до Відня до Цюріха

 

Split-Up The Entire Expense Figuratively

 

3. Повірте в економні авіарейси та по кишені, але все ж гламурні напрямки

Перебуваючи в плані за групову поїздку, будьте трохи ініціативні зі своїми грошима. Зосередьтеся на комерційних перевізниках. Є багато економічно вигідних авіакомпаній, розміщення кількох туристичних пакетів. Плануйте свій крок, обговорюючи приховані нюанси з товаришами по групі. Наприклад, Ви можете позначити план подорожі до Риму, Афіни, та Стамбул через Мальту. Інакше, ініціювання вашої групової поїздки з Берлін - Прага, Будапешт та Рига - прекрасний вибір! А як щодо поїздки в дорогу або проведення тижневого табору в нетрях зі своїми одногрупниками? Більшість часу, погода діє як перешкода. Незалежно від зливи, палаюче сонце, або вітряні удари, подорожувати на машині за допомогою кроквяний тент, є благом! Він забезпечує повне покриття і затінення складеного багажу, роблячи весь досвід подорожей розслаблений.

Квитки на поїзд Амстердам до Лондон

Квитки на поїзд Париж - Лондон

Квитки на поїзд Берлін - Лондон

Квитки на поїзд з Брюсселя в Лондон

 

4. Дійте розумно, замовляючи їжу

Групова поїздка, як правило, є вдалою, коли немає суперечок чи аргументів, пов'язаних з їжею, особливо. Так! Більшість групових поїздок породжують зневагу, коли виникає питання про перевагу їжі кожного члена. У таких ситуаціях, позитивне мислення та здорове харчування повинні бути вашим девізом. Розділення в чеку ресторану гарантує проблеми та плутанину серед одногрупників. Наприклад, у групі з десяти, одна людина оплачує весь рахунок а пляшка вина, а пізніше інші люди в групі платять в інтервалі, відбудеться значна плутанина. Так, вірити в розбиття чека завжди. Інакше, ви можете зробити це через "парубки". Об’єднайте свою порцію з іншим особою в групі і продовжуйте сплачувати рахунок.

Квитки на поїзд Мілан - Рим

Квитки на поїзд з Флоренції в Рим

Квитки на поїзди Піза - Рим

Квитки на поїзд з Неаполя в Рим

 

Savvy Tips To Plan A Group Trip On Budget

 

5. Будьте ретельно розраховані з витратами

Хочете бути технологічно надійними, і виділитися як розумна людина серед групи? Отримайте допомогу різних онлайн-додатків, які задовольняють усі ваші потреби, пов'язані з витратами. Присягайтеся в таких програмах, як Розщеплення або Документ Google, оскільки вони обидва дозволяють отримати доступ до всіх присутніх у групі, перегляд та редагування, відповідно до їх вимоги. Але будьте уважні до їхніх індивідуальних позитивних та негативних аспектів.

Ви створюєте групу в цих додатках, де члени групи можуть швидко ввійти в систему і можуть розділити весь витрати у відсотках. Сповіщення надсилають дружні нагадування різним людям, зацікавленим у звільненні рахунку. Плануючи нарахувати витрати на групову поїздку, уникайте укладення рахунків або оплати платежів усно. Пам'ятайте про це, щоб випробувати мирне життя поїздка вперед.

Квитки на поїзд Амстердам - ​​Париж

Квитки на поїзд Лондон - Париж

Квитки на поїзд Роттердам - ​​Париж

Квитки на поїзд з Брюсселя в Париж

 

 

6. Вирішити всі збори (Якщо хто-небудь)

Одного разу ви насолоджуєтесь груповою поїздкою та щасливою посадкою додому, настав час врегулювати свої старі рахунки (якщо хто-небудь)! Краще погасити будь-які старі борги, протягом часових рамок, на які ви домовились. в іншому випадку, він стоїть як багаж! Багато хто вважає за краще платити через різні онлайн-програми, як це звучить кмітливість. А деякі розумніші люди люблять платити особисто, готівкою. Переконайтеся, що ви платите протягом тижня або близько того. Інакше, Ви збираєтесь програти на запрошення до наступної групової поїздки.

Також див: https://www.saveatrain.com/blog/traveling-europe-budget/

Квитки на поїзд з Брюсселя в Амстердам

Квитки на поїзд Лондон - Амстердам

Квитки на поїзд Берлін в Амстердам

Квитки на поїзд Париж - Амстердам

Settle All Dues (If Any)

 

висновок

Це ніхто, але помилкова думка серед багатьох, що подорожувати по всьому світу ніколи неможливо без необмеженої кредитної картки або грошового потоку. Або якщо хтось спонсорує всю поїздку! Але краще не вірити в те саме. Це точно, що жодна поїздка не відбудеться без витрат. Згадані вище вказівки, безумовно, утримуватимуть вас та вашу банду на виїзді у багатьох майбутніх подорожах. Будьте чіткими щодо своїх рішень, і співпрацювати з іншими вашими супутниками подорожей, тоді групова поїздка буде не меншою, ніж мрія!

 

Подорожуйте по континенту поїздом і книги з Зберегти потяг!

 

 

Ви хочете впровадити в нашому блозі “6 Доцільні поради щодо планування групової поїздки на бюджет” на вашому сайті? Ви можете взяти наші фотографії і текст і дати нам кредит з посилання на це повідомлення в блозі. Або натисніть тут: HTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/group-trip-on-budget/?lang=uk Сігналы абмеркавання- (Прокрутіть трохи вниз, щоб побачити код для вставки)

  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, Ви можете направляти їх безпосередньо в нашому потязі маршруту цільових сторінок.
  • У наступним посиланням, ви знайдете найпопулярніші маршрути поїздів – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, <- ця посилання для англійських маршрутів цільових сторінок, але у нас є https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml, і ви можете змінити де на fr або tr та інші мови на ваш вибір.