Час читання: 7 хвилин
(Останнє оновлення:: 04/11/2022)

Один з найпопулярніших маршрутів для поїздок до Європи з Лондона в Амстердам, швидке подорож з більш ніж 4 мільйонів пасажирів роблять похід щороку. Найкращий варіант транспортування - поїздом через Eurostar, високошвидкісні залізничне сполучення двох європейських столиць. цей маршрут, який був відкритий в 2018, залишається хороший вибір для тих, хто хоче заощадити гроші і насолоджуватися зручністю, що залізничний транспорт забезпечує.

нижче, ви можете знайти всі деталі, які вам знадобляться, щоб допомогти вам керувати поїздкою Лондон до Амстердама Eurostar.

Поїзд Eurostar Часи з Лондона в Амстердам

Eurostar працює часто, з до 16 вильоти в день в залежності від свят і у вихідні дні. Перший поїзд з Лондона до Амстердама в будь-який день відправляється до Лондона. Панкрас в 07:16 і займає в цілому 3 годин і 55 хвилин, прибувають в Амстердам на Центральний 12:11 (Центральний Амстердам є нідерландським ім'ям Центрального вокзалу). Це часто є одним з найдешевших доступних квитків, так що якщо ви не проти рано вставати ви можете заощадити гроші і голова на світанку.

раз маршруту майже ніколи годину, який залишає вас багато варіантів для часу вильоту. Останній поїзд ночі відправляється в 17:16 і приходить 22:11, який просто достатньо часу насолодитися вечірньою закускою в голландській столиці. Перевірте наш сайт, який ви можете знайти кнопку в правій частині екрану, або просто натисніть SaveATrain.com, на повний розклад Лондона до Амстердама Eurostar.

Ціни на поїзд Лондон - Брюссель

Ціни на поїзд Лондон до Париж

Ціни на поїзд з Женеви до Лондона

Ціни на поїзд Лондон - Амстердам

 

amsterdam canal on a sunny day

 

Бронювання квиток на Eurostar

Усі квитки на поїзд Eurostar містять щонайменше дві штуки багаж і сумочку. Якщо ви подорожуєте з досить великою кількістю багажу, ви також можете вибрати квиток, який дозволяє приносити більше предметів. У той час як бюджетні авіакомпанії можуть стягувати менше за їх початкові замовлення, сумка збори і преднатяжители збори вибір швидко скласти, який означає, що ви в кінцевому підсумку платити більше за набагато менше.

Ціни на квитки на цю подорож Eurostar від Лондона до Амстердама, як правило, сильно коливаються, тому ми рекомендуємо купувати квитки, як тільки ви в змозі. Вцілому, ці квитки надійдуть у продаж за три місяці, хоча в деяких випадках ви можете знайти їх до шести місяців до дати вашої поїздки. Ми рекомендуємо використовувати Зберегти Поїзд сайт світу квитки на поїзд знайти і забронювати квитки на поїзд, яка автоматично шукає весь наявний інвентар, щоб отримати можливу ціну, гарантований.

Ціни на поїзд Амстердам - ​​Лондон

Ціни на поїзд Роттердам - ​​Лондон

Ціни на поїзд Париж - Лондон

Ціни на поїзд з Брюсселя до Лондона

 

Ціни та типи квитків на Лондон до Амстердама Потягом Eurostar

Поїзд Eurostar працює три класу каюти в залежності від вашого бюджету. Для тих, хто просто хоче отримати від одного місця до іншого, другий квиток класу є найкращим варіантом. Ті, на ділові поїздки можуть замість цього віддати перевагу квиток Standard Premier або Business Premier, обидва з яких дозволяють сидіти в першокласних тренерів і забезпечити їжу під час подорожі.

Як ми згадували раніше, Ціна варіюється в залежності від дати подорожі, тож ви захочете забронювати квиток на поїзд, щойно з’являться вільні місця. Якщо ви бронюєте досить далеко заздалегідь, ви будете дивитися платити близько 92 доларів туди-назад, або про 46 доларів в одну сторону. Очікування до останньої хвилини може управляти ціни захмарні, при цьому витрати майже в два рази пізніше ви купуєте квиток.

Майте на увазі, що з травня вперед, прямий поїзд від центрального вокзалу Амстердама в Лондон St. Панкрас почне працювати, який дозволить вам заощадити кілька годин часу в дорозі на зворотному шляху. Також починають прямі послуги в Роттердам. Ці послуги також будуть дешевші, ніж поточні ціни.

Вартість проїзду Тип зручності Обмеження
Другий клас
 • 2 штуки багажу і один мішок рук включені
 • Вибір сидіння доступні після бронювання
 • Продукти харчування доступні для покупки
неповернутих. до поїзда, Ви можете обміняти свій квиток. плата зміни 40 Різниця євро і тариф застосовується. Якщо новий квиток дешевше, ніж оригінальний квиток, різниця в ціні не буде повернута.
Стандартний Premier
 • 2 штуки багажу і один мішок рук включені
 • Модернізовані сидіння мають більше простору для ніг і преміум досвіду
 • Легка їжа і напої подаються на своє місце
неповернутих. до поїзда, Ви можете обміняти свій квиток. плата зміни 50 Різниця євро і тариф застосовується. Якщо новий квиток дешевше, ніж оригінальний квиток, різниця в ціні не буде повернута.
Бізнес-Premier
 • 3 штуки багажу і один мішок рук включені
 • Модернізовані сидіння мають більше простору для ніг і преміум досвіду
 • Шеф спроектований харчування і шампанське буде подаватися на своє місце
 • Доступ до ексклюзивної вітальні перед вильотом
 • бронювання послуг таксі доступні
 • Безкоштовна скасування і необмежену кількість обмінів до 60 днів після вильоту на всіх маршрутах між Великобританією, Франція і Бельгія.
 • Чи не Безкоштовна скасування і необмежену кількість обмінів аж до виїзду на прямому маршруті між Великобританією і Нідерландами, плюс вільний обмін думок щодо непрямого шляху (Thalys / Eurostar через Брюссель) аж до від'їзду.

Варто відзначити, що Eurostar недоступна для тих, хто тримає рейковий прохід, так що якщо ви хочете зробити це подорож привабливим і доступним, купити квиток на поїзд заздалегідь. Ви можете знайти поїзда квитки онлайн на різних веб-сайтах, хоча ці веб-сайти показують завищені ціни на квитки на поїзд Eurostar порівняно з Зберегти поїзд сайт.

Після того, як в столиці, Ви можете підключити вперед через ряд різних Амстердам поїздів. Послуги швидкісного поїзда пропонуються також у багатьох місцях по всьому континенту.

Ціни на поїзд Бремен до Амстердама

Ціни на поїзд Ганновер - Амстердам

Ціни на поїзди Білефельд до Амстердама

Ціни на поїзд Гамбург - Амстердам

 

На борту поїзда Eurostar з Лондона в Амстердам

Після того, як на борту, загальний час подорожі з Лондона до Амстердама поїздом приблизно 3 годин і 52 хвилин. У поєднанні з попередньо вильоту прибуття, загальний час шляху складе близько 4.5 годин.

Сам поїзд оснащений стандартне сидіння, а також таблиці, які дозволяють працювати і смачно поїсти з легкістю. Вони, як правило, бронювання рано, хоча, тому переконайтеся, що вибрати заздалегідь, якщо це те, що ви хочете. Незалежно від того, де ви сидите, ви гарантовано мати гарне місце для ніг і роз'єми для зарядки пристроїв.

Як було згадано раніше, є безкоштовно Wi-Fi на борту, так що ви можете йти в ногу з усіма свою електронну пошту і потреби в соціальних мережах. Залежно від вашого квитка, Ви також можете відправитися в їдальню тренера, де ви можете знайти їжу, напої і закуски. Якщо ви сиділи в салоні першого класу, їжа буде принесена на своє місце.

Після прибуття, немає необхідності йти через паспортний контроль, хоча після того, як Brexit і видалення Великобританії з ЄС ці послуги можуть змінити. Будьте впевнені, щоб перевірити місцеві закони, перш ніж приступити до поїздки.

Ціни на поїзд Лондон до Антверпена

Ціни на поїзд Лондон до Лілль

Ціни на поїзд до Страсбурга до Лондона

Ціни на поїзд Лондон до Роттердам

 

london to amsterdam by the eurostar train e320

 

Чому Подорож Європа Поїзд?

Звичайно, реальний питання, чому саме Європа краще досвід роботи через подорож на поїзді – після всього, це добре зв'язковий континент легко прохідний на літаку, автомобіль, або автобус. Однак, Є кілька речей, як романтично, як дикий пейзаж за вікном на поїздки на поїзді, і для першого часу мандрівників немає майже нічого більш зручним, ніж стрибати на борту поїзда безпосередньо перед відлітає. Це знаходиться в глибокому відміну від аеропортів Європи, де передове час реєстрації в надлишку двох годин, і ви витрачати додатковий час і гроші коммутирующим на місце аеропорту.

Говорячи про час поїздки, Європа славиться своїми швидкісними залізницями, які далеко випереджає його звивисті автомагістралі. Потяги по всьому континенту швидко і часто прямий, що означає менше часу на поїздки і більше часу, досліджуючи.

Вокзали також мають перевагу бути добре розташовані, як вони часто будуються в центрі міста. Вони, як правило, забезпечують кілька разів в день вильоту на тисячі маршрутів, що означає, що ви завжди будете мати можливість для подорожей.

в кінці кінців, квитки на поїзд більш включно, що дозволяє вам принести багаж і вибрати місця, не заплативши неабиякі додаткові збори.

Все це означає, що, в той час як Європа має багато можливостей для мандрівників, ніщо не зрівняється хороший старий поїзд подорож.

Ціни на поїзди Франкфурт до Лондона

Ціни на поїзд Мюнхен до Лондона

Ціни на Мутьє до Лондона

Ціни на Марсель - Лондон Поїзд

 

Бронюйте квитки з економією поїзда до Лондона до Амстердама поїздом

Пошук по сайту замовити квитки на всі Кращі напрямки Європи, включаючи Бельгія, Італія, Швейцарія, і Великобританія (включаючи поїзд з Лондона до Амстердама з Eurostar). Наша пошукова система призначена для зберігати гроші на всі квитки і не включає плату за бронювання. Ми робимо це легко для вас, щоб купити, прийнявши кілька способів оплати, включаючи кредитні картки, Giropay, iDeal, і багато іншого.

Так, незалежно від причини для подорожей, Чи ви подорожуєте в поодинці або з іншими, знайдіть кілька хвилин на пошук квитків на поїзд на Зберегти поїзд, який пропонує найнижчі ціни, гарантований.

 

Дивлячись на книгу? Брати 3 хвилин і знайти свій квиток для Лондона в Амстердам на поїзді по www.saveatrain.com . Введіть дату і час, які ви хотіли б подорожувати, і ми надамо Вам кращу ціну для вашої подорожі.

 

Ви хочете вставити нашу публікацію в блозі на свій сайт? Натисніть тут: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flondon-amsterdam-direct-train%2F%3Flang%3Duk – (Прокрутіть вниз, щоб побачити код для вставки)

 • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направляти їх безпосередньо в наших сторінках пошуку. У цьому посиланню, ви знайдете найпопулярніші маршрути поїздів – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/es_routes_sitemap.xml і ви можете змінити / ES к / демультиплексор або / вона і більше мов.