Час читання: 6 хвилин
(Останнє оновлення:: 25/02/2022)

Якби стародавні храмові камені могли говорити, вони говорили б про стародавні цивілізації, вторгнення, культур, і любов. В 12 Більшість стародавніх храмів у всьому світі добре збереглися і вражають своєю красою і статуєю. Від храмів фараона в Єгипті до буддійських та індуїстських храмів у Південно-Східній Азії, ці старі храми - історичні перлини.

 

1. Найдавніші храми світу: Кносський палац

Місце культу та центр політичного життя бронзового віку, Кносський палац є одним з найдавніших храмів у всьому світі. Кносський храм був центром мінойської цивілізації на Криті. Більше того, стародавній храм є одним з найбільш добре збережених храмів у світі.

Перший Кносський храм був побудований в 1900 е. на пагорбі, але один із численних землетрусів на Криті зруйнував його. Однак, відразу після цього був побудований ще один храм, який був зруйнований під час виверження вулкана. таким чином, нині стоїть Кносський храм 3й храм від 1375 до нашої ери. Кносський храм є одним з найкращі напрямки для любителів історії з його легендами в мощах.

Франкфурт в Берліні поїзд

Лейпциг в Берліні поїзд

Ганновер в Берлін поїзда

Гамбург Берлін поїзда

 

The Oldest Temples In Greece: Palace of Knossos

2. Гобеклі Тепе

Напередодні Стоунхенджа 6,000 років, Вважається, що каміння Гобеклі на південному сході Туреччини є реліквіями першого храму в світі. В 11,000 Камені Гобеклі-Тепе були культом на пагорбі.

Однак, Знахідок людського поселення в регіоні немає, але це місце було точкою подорожі багатьох кочових мисливців і збирачів. Так, святилищем служив храм Гобеклі-Тепе, з релігійним значенням.

Ріміні Верона поїзда

Рим Верона Trains

Флоренція Верона поїзда

Венеція Верона Trains

 

3. Найдавніші храми світу: Хагар Кім

Зроблено з а 20 тонує камінь мегаліт у центрі, Храм Хагар Кім є одним з найбільш вражаючих храмів у всьому світі. таким чином, Хагар Кім також є типовим храмом мальтійської доісторичної доби.

Однією з найбільш незвичайних особливостей храму Хагар Кім є еліптичний отвір в одній із двох кімнат.. У перший день літа, сонячні промені проходять крізь цей отвір і освітлюють кам’яну брили. Ви можете відвідати Хагар Кім під час подорожі на Мальту, і помилуватися одним із 12 найдавніших храмів світу.

Брюссель в Амстердам поїзда

Лондон Амстердам поїздів

Берлін Амстердам поїзда

Париж Амстердам поїзда

 

4. Стародавні храми по всьому світу: Храм Сеті

Надзвичайно добре збережений, Храм Сеті належить до дев'ятнадцятої династії. Храм Сеті — створення Сеті та його сина Рамзеса II. Творення почав батько, а син завершив оздоблення та подвір’я навколо нього.

Сьогодні, Ви можете відвідати храм Сеті, на одноденна поїздка з Каїра. Коли там, варто звернути увагу на графіті Абидос на стінах храму.

Інтерлакен в Цюріх Trains

Люцерна в Цюріх Trains

Берн Цюріх поїзди

Женева Цюріх Trains

 

 

5. Найдавніші храми світу: Храм Гіпогей

Найдавніший підземний храм у світі є найбільш добре збереженим храмом Гіпогеум на Мальті. Чудовий храм є 6,000 років, 3 рівнів стародавнього храму з пов'язаних між собою камер.

Храм Гіпогей спочатку був місцем поклоніння та молитви, але пізніше стародавній храм перетворився на місце поховання. Відвідувачі можуть помилуватися червоними картинами на стінах, єдині доісторичні картини на Мальтійських островах. В додаток, Ви можете побачити особливі артефакти, знайдені в храмі в музеї Валлетти.

Зальцбург Відень поїзда

Мюнхен Відень поїздів

Грац Відень поїзда

Прага Відень поїздів

 

6. Луксорський храм

Коли ви проходите кімнатами Луксорського храму, ви повертаєтеся назад на сотні років історії. Кожен крок повертає вас до епохи Рамзеса II, і релігійне життя Стародавнього Єгипту.

Луксорський храм має величезне значення в давньоєгипетській релігії. додатково, саме в Луксорському храмі Бог Амон пережив відродження під час щорічної коронації фараона.

Амстердам Париж поїзда

Лондон Париж поїзда

Роттердам Париж поїзда

Брюссель в Париж поїзда

 

Luxor Temple

 

7. Найдавніші храми світу: Стоунхендж

Масивне кам’яне коло є однією з найбільших таємниць світу. Стоунхендж пишається у Вілтширі, Англія. Він приваблює сотні відвідувачів, щоб помилуватися ним. Фахівці з історії та археології вважають, що друїди побудували Стоунхендж.

Стоунхендж міг мати релігійні цілі в доісторичні часи. Однією з ознак є розташування каменів і те, що пам’ятник звернений до сходу сонця. Поки досі незрозуміло, як ці гігантські камені були завезені в це конкретне місце в Англії, Стоунхендж є одним з найпопулярніших храмів у всьому світі.

Амстердам Лондон Поїзд

Париж в Лондон поїзда

Берлін в Лондон поїзда

Брюссель в Лондон поїзда

 

Stonehenge

 

8. Храми Ггантія

Серед них виділяється стародавня Ггантія на Мальті 12 найдавніші храми світу. Це завдяки тому, що це двохрамовий комплекс. Більше того, Ggantija Храми отримали свою назву завдяки масивним каменям, які їх будували.

Більше того, на додаток до відвідування одного з найбільших храмів у світі, Ви могли б йти через найстаріший кам'яний пам'ятник у світі.

Мілан Турин Trains

Озеро Комо Турин Trains

Генуя Турин поїзда

Парма Турин поїзда

 

9. Стародавні храми по всьому світу: Храм Амада

Єгипетські храми відомі у всьому світі своїми вишуканими розмірами, та дизайн. Храми в Єгипті відомі як найкрасивіші храми у всьому світі. Завдяки ієрогліфам і різьбленню на стінах, Храм Амада не є винятком за красою.

Маленький, але вражаючий храм Амада має вишукане різьблення на стінах. Написи розповідають про важливі події в історії Єгипту, як-от вторгнення лівійців до Єгипту. Так, якщо ви бажаєте відвідати найдавніші храми озера Насер, пакуйте валізи та прямуйте до Нубії.

Базель Інтерлакен поїзда

Женева Церматт поїзда

Берн Церматт поїзда

Люцерна до Церматта поїзда

 

Ancient Temples Worldwide: Temple of Amada

 

10. Храм Мундесварі Деві, Біхар

Найстаріший функціональний індуїстський храм у світі, храм Мундесварі знаходиться в Каймурі. Маленький, але вражає різьбленням по каменю, храм є символом Господа Шиви і Шакті. Відвідувачі храму Мундесварі можуть помилуватися захоплюючим різьбленням періоду Гупта та життям у 625 до нашої ери.

Прекрасний храм знаходиться на пагорбі Мундешварі, де було знайдено багато інших значущих реліквій. Якщо ви зачаровані з історією індуїзму, Вам варто відвідати храм Мундесварі. Ви дізнаєтеся більше про символіку Господа Шиви і Шакті, які живуть разом в одному особливому місці.

Мілан Рим поїзда

Флоренція Рим поїзда

Венеція Рим поїзда

Неаполь в Рим поїзда

 

11. Найдавніші храми світу: Боробудур Індонезія

Храм Боробудур в Індонезії відомий як найбільший буддійський храм у світі. Сьогодні багато буддистів відвідують храм Боробудур під час паломництва на острові Ява.

Коли ви відвідуєте храм Боробудур, ви будете здивовані, побачивши 56,000 кубометрів сірого вулканічного каменю, які утворюють цей буддійський храм.

Оффенбурга Фрайбург поїзда

Штутгарт Фрайбург Trains

Лейпциг Фрайбург Trains

Нюрнберг Фрайбург поїзда

 

Borobudur Indonesia

12. Храм Хатшепсут

Святая Святих, храм Хатшепсут з 18 століття. Фараон Хатшепсут побудував храм у скелях Дейр-ель-Бахрі, так фасад храму на скелі’ ландшафт є одним з найвражаючих у світі.

Стародавній храм походить з періоду Нового царства, але з роками храм змінив своє призначення з храму на монастир. Дейр Ель-Бахрі означає “Північний монастир”, і на території храму Хатшепсут навіть є каплиця.

Мюнхен Hallstatt поїзда

Інсбрук Hallstatt поїзда

Пассау до Hallstatt поїзда

Розенхайм в Hallstatt поїзда

 

Temple of Hatshepsut

 

Ми на Зберегти потяг буде радий допомогти вам спланувати подорож до них 12 Найдавніші храми світу.

 

 

Хочете вставити на свій сайт нашу публікацію в блозі «12 найдавніших храмів світу».? Ви можете взяти наші фотографії і текст і дати нам кредит з посиланням на цей пост у блозі. Або натисніть тут: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fuk%2Fmost-ancient-temples-worldwide%2F – (Прокрутіть трохи вниз, щоб побачити код для вставки)

  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направляти їх безпосередньо в наших сторінках пошуку. У цьому посиланню, ви знайдете наші найпопулярніші маршрути поїздів - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/fr_routes_sitemap.xml, і ви можете змінити /fr на /pl або /de ​​та інші мови.