Час читання: 7 хвилин
(Останнє оновлення:: 07/08/2021)

У Європі багато чудових і красивих пам’яток. За кожним кутом, є пам’ятник або сад для відвідування. Однією з найбільш захоплюючих і чудових визначних пам'яток є розкішний фонтан, і ми вибрали вручну 10 найкрасивіших фонтанів Європи.

Музичний, екстравагантний, Європейські фонтани вражають. З Парижа в Будапешт, в центрі міста або на острові, ці 10 дивовижні фонтани цілком варто відвідати.

 

1. Фонтан Треві в Римі

Найбільшим і найвідомішим фонтаном Риму є фонтан Треві. Цей розкішний фонтан розливається навколо 2,824,800 кубічних футів води щодня. Також, в римські часи це було центральним джерелом води. таким чином, Ви побачите, що фонтан Треві на перехресті трьох доріг "Тре Ві" фонтан трьох доріг.

Якщо ви не знали, фонтан Треві - одне із семи чудес Європи. тому, не дивно, що в найкрасивішому фонтані Європи було багато фільмів, як Римське свято.

Де знаходиться фонтан Треві в Римі?

Захоплюючий дух фонтан Треві розташований усього за 10 хвилин ходьби від Іспанських сходів. Ви також можете сісти на трамваї до станції Барберіні.

Ціни на поїзди Мілан - Рим

Ціни на поїзди Флоренція - Рим

Ціни на поїзди Піза - Рим

Неаполь до Риму Ціни на поїзди

 

Trevi Fountain is one of the Most Beautiful Fountains In Rome and Italy

2. Фонтан Трокадеро

Найвидатнішою особливістю фонтану Трокадеро є фонтан Варшави в центрі. Він має тазоподібну форму, з 12 фонтани навколо нього. тому, сцена Ейфелевої вежі та фонтану абсолютно епічна.

В прекрасні сади і фонтани спочатку були частиною палацу Трокадеро, вони були створені в 1878 з універсальною експозицією. Обличчя до річки Сени, на задньому плані Палац дю Шайо, і на передній частині Ейфелевої вежі, фонтан Трокадеро - це ідеальне місце для пікніка в Парижі, і Європа.

Як дістатися до Трокадеро?

Дістатися до садів Трокадеро та фонтану можна на метро, до станції Трокадеро.

Ціни на поїзди Амстердам - ​​Париж

Лондон - Париж Ціни на поїзди

Ціни на поїзди Роттердам - ​​Париж

Ціни на поїзди Брюссель - Париж

 

3. Фонтан Латона у Версалі

Існує 55 фонтани в садах Росії Версаль, але найкрасивішим і найвидатнішим є фонтан Латона. Фонтан Ла-Латона був натхненний «Метаморфозами» Овідія, Латона, мати Аполлона та Діани, зображена з дітьми у цьому славному фонтані.

Обличчя Великого каналу, Ви можете легко помітити і помилуватися баченням короля Людовика XIV з будь-якої точки Версаля. У високий сезон ви можете насолоджуватися музичним шоу фонтану, яке відбувається 3 раз на тиждень.

Як дістатися до Латона?

Версальський палац розташований у місті Версаль, просто 45 хвилин на поїзді з Парижа. Ви можете сісти на поїзд до станції Versailles Chateau Rive Gauche. Тоді від залізничної станції до палацу та садів - лише коротка прогулянка.

Ла Рошель - Нант Ціни на поїзди

Ціни на поїзди Тулуза - Ла-Рошель

Ціни на поїзди Бордо - Ла-Рошель

Ціни на поїзди Париж - Ла-Рошель

 

The Latona Fountain In Versailles

 

4. Фонтан Ефтелінг

Найбільш вражаюче шоу музичних фонтанів у Європі - це шоу музичних фонтанів у тематичному парку Ефтелінг. Ви будете вражені 12 хвилинне світло-водне шоу, де жаби перетворюють воду на прекрасне балетно шоу.

Для Ефтелінга була побудована система фонтанів Акнура 60 ювілей. Прийти до висновку, музичне шоу - прекрасне завершення сімейної подорожі до чудового Тематичний парк Ефтелінг.

Як дістатися до фонтану Ефтелінг?

Цей дивовижний парк знаходиться лише за годину їзди від Амстердама, тому він ідеально підходить для веселої родини одноденна поїздка з Амстердаму.

Ціни на поїзди Брюссель - Амстердам

Лондон - Амстердам Ціни на поїзди

Ціни на поїзди Берлін - Амстердам

Ціни на поїзди Париж - Амстердам

 

 

5. 1o Найкрасивіші фонтани Європи: Фонтан Трафальгара

Русалки та Тритони - центральні статуї у фонтані Трафальгарської площі. Однак, на відміну від інших фонтанів, за вибором цих морських істот не існує легенди. Найкрасивіший фонтан Лондона спочатку був побудований в 1841 мінімізувати простір для демонстрантів.

Ви знайдете фонтан Трафальгарської площі прямо перед Національною галереєю в Лондоні. В додаток, ви повинні знати, що саме сюди приїжджають лондонці на Різдво. Так, у вас буде ще одна чудова причина відвідати один з найкрасивіших фонтанів Європи.

Як дістатися до фонтану Трафальгара в Лондоні?

Доїхати до станції метро Charing Cross можна з будь-якої точки Лондона.

Ціни на поїзди Амстердам - ​​Лондон

Ціни на поїзди Париж - Лондон

Ціни на поїзди Берлін - Лондон

Ціни на поїзди Брюссель - Лондон

 

Trafalgar Fountain London UK

 

6. Фонтан Сваровскі в Інсбруку

Тирольський регіон - один з найкрасивіших регіонів Австрії, а також будинок штабу Сваровскі. Фонтан Сваровскі розташований у Кришталевих світах Сваровскі, комплекс розваг та харчування. Насправді він був розроблений для виробника кришталевого скла, Сваровскі.

Фонтан має форму голови чоловіка. Це один з найнезвичайніших фонтанів Європи, і, безумовно, варто відвідати, коли ви їдете в похід по Австрії.

Як дістатися до Фонтан Сваровскі в Інсбрук?

Ти можеш подорож на поїзді з Інсбрука до Сваровського менш ніж за годину.

Ціни на поїзди Мюнхен - Інсбрук

Ціни на поїзди Зальцбург - Інсбрук

Ціни на поїзди Оберстдорф - Інсбрук

Ціни на поїзд Грац - Інсбрук

 

Swarovski Fountain In Innsbruck is the one of the Most Unique and Beautiful Fountains in Europe

 

7. Jet Deau в Женеві

Струмінь води, струмінь води англійською мовою, - це найвищий фонтан у Європі, до якого можна дійти 400 метрів. спочатку, фонтан був побудований для контролю надлишкового тиску гідравлічної установки в Ла Кулувреньєр, але незабаром став символом влади.

тому, досить важко пропустити Джет До, коли ви відвідуєте Женеву. Насправді, Ви могли б знайти свій шлях до Женевського озера, якщо ви просто стежите за струменем води.

Ціни на поїзди Ліон - Женева

Ціни на поїзди Цюріх - Женева

Ціни на поїзди Париж - Женева

Ціни на поїзди Берн - Женева

 

Jet Deau In Geneva is The Most Special Fountain In Switzerland

 

8. Фонтан Стравінського, Париж

Фонтан Стравінського в Центрі Помпіду - це музична данина російському композитору, Ігор Стравінський. Яскраві кольорові губи, клоун, та інші епатажні скульптури роблять цей ексцентричний фонтан одним із найнезвичайніших фонтанів Європи. Дизайн створили скульптор Жан Тінгелі та живописець Нікі де Сен-Фалл. Обидва художники мають дуже різні стилі: дадаїстський індустріал з одного боку, і яскравий з іншого боку. Так, разом, їхні роботи відзначають найкращу сучасну класичну музику 20 століття.

Безперечно, фонтан Стравінського приверне вашу увагу, коли ви милуєтесь ним зблизька. Насправді це все одно, що стати свідком циркової вистави біля входу у всесвітньо відомий центр Помпіду.

Як мені дістатися до Фонтан Стравінського?

Фонтен Стравінський знаходиться біля входу в центр Помпіду. Ви можете доїхати на метро до станції Hotel de Ville.

Ціни на поїзди Париж - Марсель

Марсель - Париж Ціни на поїзди

Марсель - Клермон-Ферран Ціни на поїзди

 

9. Музичний фонтан острова Маргарет у Будапешті

Найбільший фонтан Угорщини щогодини демонструє чудове музичне та лазерне шоу. Травень до жовтня, найкращий час для відвідування острова Маргарет у Будапешті. Ви можете насолоджуватися пікніком, дивлячись вражаюче шоу води та вогнів.

Ще одна особливість, яка робить фонтан Кризікова одним із 10 найкрасивіші фонтани Європи, полягає в тому, що існує план музичного шоу для дітей та дорослих.

Як мені дістатися до Фонтан острова Маргарет?

До фонтану острова Маргарет можна дістатися з центру Будапешта на трамваї.

Ціни на поїзди Відень - Будапешт

Ціни на поїзди Прага - Будапешт

Ціни на поїзди Мюнхен - Будапешт

Ціни на поїзди Грац - Будапешт

 

The Margaret Island Musical Fountain In Budapest is Most Beautiful Fountains and Musical in Europe

 

10. Фонтан Кризіка в Празі

Танцюючий фонтан, Кризик фонтан, знаходиться недалеко від виставкового центру Праги. Починаючи з 8 з вечора до півночі, Ви зможете насолоджуватися найкращими вогнями та найкращою музикою. Існує 4 показує, коли кожен за музикою та світлом абсолютно відрізняється від іншого.

Музичний фонтан Кризік був побудований в 1891 для виставкового центру. З тих пір це розважало натовп. Вечір із шоу стане прекрасним завершенням казкового дня в Празі.

Як мені дістатися до Кризік?

До фонтану Кризік можна легко дістатися на трамваї до станції Вистависте.

Ціни на поїзди Нюрнберг - Прага

Ціни на поїзди Мюнхен - Прага

Ціни на поїзди Берлін - Прага

Ціни на поїзди Відень - Прага

 

Krizik Fountain In Prague

 

тут на Зберегти потяг, ми з радістю допоможемо вам знайти найдешевші квитки на поїзд до будь-якого прекрасного фонтану Європи.

 

 

Ви хочете вставити наш допис у блозі «10 найкрасивіших фонтанів Європи"На свій сайт? Ви можете взяти наші фотографії і текст і дати нам кредит з посиланням на цей пост у блозі. Або натисніть тут: HTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/most-beautiful-fountains-europe/?lang=uk Сігналы абмеркавання- (Прокрутіть трохи вниз, щоб побачити код для вставки)

  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, Ви можете направляти їх безпосередньо в нашому потязі маршруту цільових сторінок.
  • У наступним посиланням, ви знайдете наші найпопулярніші маршрути поїздів - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, <- ця посилання для англійських маршрутів цільових сторінок, але у нас є https://www.saveatrain.com/tr_routes_sitemap.xml, і ви можете замінити tr на pl або nl та інші мови на ваш вибір.