Час читання: 7 хвилин
(Останнє оновлення:: 27/05/2022)

піщані пляжі, вид на скелю, чисті блакитні води, і дивовижні спільноти для серфінгу, ці найепічніші місця для серфінгу в Європі ідеально підходять для серферів на всіх рівнях. Від італійських узбереж до далекої Данії, та Португалії, тут найкращі пляжі для серфінгу у всій Європі.

 

1. Пляж Годревий, Англія

Коли настане час, Ви можете тут кататися на епічних епічних довгих стінах. Так, Пляж Годревий біля Атлантики - одне з найепічніших місць для серфінгу в Європі. Розташований в Корнуеллі, один з найчарівніші прибережні міста Європи, цей пляж є абсолютним фаворитом у серфінгу.

Пляж Годревий є частиною затоки Сент-Івс, і влітку, Ви знайдете тут багато місцевих жителів на своїх літні канікули. Переважно засмагати, будівництво замків на сонці, або милуючись маяком, не знаючи, що Годревий пропонує одні з найкращих набряків у Європі.

Коли: весна, Квітень для чистих хвиль.

Амстердам до Лондона поїздом

Париж до Лондона поїздом

Берлін до Лондона поїздом

Брюссель до Лондона поїздом

 

Godrevy Beach, England is a great surfing location

 

2. Найбільш епічні напрямки серфінгу в Європі: Пеніше Португалія

Година від аеропорту Лісабона, друге за популярністю місце для серфінгу в Європі чекає на вас у Португалії. Пеніше - це фактично півострів на узбережжі Португалії, що створює чудові умови для легендарних хвиль цілий рік. Більше того, Деякі з пляжів Португалії найкрасивіші пляжі Європи.

Захоплюючі розриви точок, і піщані рифи, крім дивовижних довгих пляжів, змусити Пеніше серфінгувати на небі. Тоді як Пеніше - це півострів, Є більш ніж 30 пляжі для серфінгу вздовж її узбережжя, і безліч місць для оренди спорядження для серфінгу. Майте на увазі одне: гідрокостюм вам потрібен цілий рік, через температуру холодної води.

Коли: З вересня по жовтень

Де: Фос-ду-Арельо - це дивовижна ділянка піску на північ від Пеніше для початківців та профі, завдяки доступності у складі. Пляж Супертубос із блакитним прапором - це місце, де ви пройдетесь по найвідомішій хвилі Європи, швидко і люто. Так, якщо ви не досвідчений серфер, ця хвиля важко вас знесе.

Хвиля: 80 см до 2.6 м.

 

Surf destination in Portugal

 

3. Бундоран, Ірландія

На захоплюючих узбережжях світу, з приголомшливим видом на скелі та узбережжі, де можна прогулятися, Графство Донегал - один з найбільш мальовничих регіонів Ірландії. Місто Бундоран в Ірландії має одне з найкращих місць для серфінгу в Європі для супер-просунутого серфера.

Бундоран є домом для найвідоміших хвиль, пік. Пік - ідеальне ліве, сильніше і коротше. Так, після їзди на ідеальній хвилі ви можете захопити пінту в місцевому пабі, з місцевими серферами.

Коли: зима.

для: досвідчені серфери.

Хвиля: o.50 до 2.7 м.

 

Amazing Surf location in Bundoran, Ireland

 

4. Найбільш епічні напрямки серфінгу в Європі: Клітмоллер, Данія

Рибальські човни, серферів, а піщаний пляж, що зустрічається з ширяючим Північним морем - це місце, яке ви побачите в Klitmoller. Цей кадр і метеорологічні умови ось що принесло крихітному містечку Клітмоллер назву «Холодних Гаваїв”.

Крім серфінгу, Клітмоллер - одне з найкращих місць для віндсерфінгу в Північній Європі. Так, ви можете серфінгом, катаючись на хвилях цілий рік. Ще одна дивовижна річ про Klitmoller - це його близькість до Твого Національний парк і його музеї, де можна надихнутися казками про вікінгів, перед тим, як зловити ідеальну хвилю.

Коли: цілий рік.

чому: ідеальні погодні умови, для всіх серферів, цілий рік.

Гамбург до Копенгагена поїздом

З Цюріха до Гамбурга поїздом

Гамбург до Берліна поїздом

Роттердам до Гамбурга поїздом

Klitmoller, Denmark Crazy Surf Destination In Europe

 

5. Ла Грав'єр Хвиля, Біарріц Франція

Пляжі в Біарріці - одні з найкрасивіших пляжів Франції, не кажучи вже про Європу. тому, не дивно, що Біарріц є легендарним місцем для серфінгу в Європі. Хвиля La Graviere залучає серферів з усього світу до Атлантичного Піренею в пошуках ідеальної хвилі.

Тоді як Хоссенгор здебільшого приваблює відвідувачів для відпочинку на березі моря, спільнота серфінгу тут є однією з найкращих в Європі. Так, Ви можете отримати уявлення про ідеальну хвилю за кавою та круасанами від професійних серферів у Франції. В додаток, Хосегор приймає щорічне світове турне WSL подія.

для: серферів на всіх рівнях та на всіх типах дощок.

чому: Товста пляжна перерва без бочки.

Коли: Осінь до весни, з середини жовтня місто закривається, і хвилі піднімаються до епічної Ла-Могили. Так, Ви можете спланувати свою поїздку до цього епічного місця для серфінгу, і зупинитися в готелях або орендованому каравані біля пляжу.

Розмір хвилі: 0.5 до 2.5 м.

 

 

6. Найбільш епічні напрямки серфінгу в Європі: Острів Льюїс, Шотландії

Там, де Північ набрякає, стикається з Атлантикою, бурхливі хвилі та люті вітри, створити найепічніше місце для серфінгу в Шотландії. Острів Льюїс на взаємопов’язаних Атлантичних зовнішніх гебридських островах є одним із найбільш мальовничі місця в Шотландії.

тому, Острів Льюїс - рай для серфінгу, але тільки для найдосконаліших серферів. Запеклі хвилі не для початківців, котрі все ще борються веслувати та заходити вліво та вправо.

Коли: осінь і зима.

 

Catching the wave on the Island Of Lewis, Scotland

 

7. Схевенінген Гаага, Нідерланди

Віндсерфінг, Кайт-серфінг, або права на серфінг, Гаага - чудове місце для серфінгу, просто a поїздка на поїзді від Амстердаму. Хоча може здатися, що погода сіра і не привітна, але для серферів, це створює ідеальні умови для катання на ідеальній хвилі.

По всьому уздовж 11-кілометрового узбережжя можна вловити правильні набряки, особливо на пляжі Схевенінген. тут, Ви знайдете серферів на всіх рівнях та найкращі магазини та заклади для серфінгу.

Прийти до висновку, Гаага відома своєю політичною роллю у світі, це одне з найбільш епічних напрямків для серфінгу в Європі.

Брюссель до Амстердама поїздом

Лондон до Амстердама поїздом

Берлін до Амстердама поїздом

Париж до Амстердама поїздом

 

Surfing in Scheveningen, The Hague, Holland

 

8. Найбільш епічні напрямки серфінгу в Європі: Сан - Себастьян, Іспанія

На кордоні між Францією та Іспанією, в країні Басків, Сан-Себастьян - приголомшливе приморське місто, з епічними плямами для серфінгу. тут, ти будеш стрибати з хвилі на тапас-бари, а потім відпочинок на піщаному пляжі в одному з найкрасивіших іспанських містечок.

У Кантабрії є кілька дивовижних пляжів та місць для серфінгу, як пляж Зуріола, ідеальний пляж для серфінгу в Сан-Себастьяні. Він ідеально підходить для початківців та середніх серферів. Однак, для чудових краєвидів, перевірити хвилі на пляжі Ла Конча.

чому: швидкі ліві у відкритій бухті.

Хвиля: гарне обгортання навколо північно-західного набряку.

Коли: Листопад - грудень.

 

Unique Coast line in San Sebastian, Spain

9. Уотергейт Бей, Англія, Сенненська бухта

Уотергейт-Бей - це місце для серфінгу у Великобританії, і сотні серферів, які відвідують англійський національний чемпіонат з серфінгу, погодяться. Тут дуже популярні віндсерфінг та серфінг на хвилях, роблячи Уотергейт Бей одним із 10 найепічніші напрямки серфінгу в Європі.

Бухта Сеннен в Корнуеллі - ще один захоплюючий пляж та місце для серфінгу. Бухта Сеннен та Праа-Сандс - це фантастичні місця для серфінгу з дивовижними пляжами.

чому: вітри та відкритість ідеально підходять для серферів на всіх рівнях.

 

Surfer at Watergate Bay England, Sennen Cove

10. Найбільш епічні напрямки серфінгу в Європі: Сардинія, Італія

Прекрасний італійський острів Сардинія закриває 10 найепічніші напрямки серфінгу у списку Європи, з Середземним морем і піщаним пляжем. тут, можна ловити малі та середні хвилі, або сильні хвилі в західній частині. Більше того, з 300 ідеальні дні, Сардинія - рай для серфінгу.

Однак, якщо ви хочете покататися на епічних набряках, тоді сплануйте свої канікули для серфінгу на Сардинії, з листопада по січень. Коста-Верде, Буджеро в Сан-Ніколо, і Порто-Ферро в Альгеро 3 найкрасивіших і найкращих пляжів для серфінгу.

Коли: З вересня по листопад, або з березня по травень.

Хвиля: 3-4 м.

Мілан до Неаполя поїздом

Флоренція до Неаполя поїздом

Венеція до Неаполя поїздом

Піза до Неаполя поїздом

 

Drone View of Surfing in Sardinia Italy

 

В Зберегти потяг, ми з радістю допоможемо спланувати дивовижні канікули для серфінгу в 10 найепічніші напрямки серфінгу в Європі. Поїздка на поїзді до місця призначення та мрійливий дім далеко від дому - це найшвидший та найдоступніший спосіб подорожі.

 

 

Ви хочете вставити на свій сайт нашу публікацію в блозі «10 найепічніших місць для серфінгу в Європі»? Ви можете взяти наші фотографії і текст і дати нам кредит з посиланням на цей пост у блозі. Або натисніть тут: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fuk%2Fmost-epic-surf-destinations-europe%2F – (Прокрутіть трохи вниз, щоб побачити код для вставки)

  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направляти їх безпосередньо в наших сторінках пошуку. У цьому посиланню, ви знайдете наші найпопулярніші маршрути поїздів - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/fr_routes_sitemap.xml, і ви можете змінити / FR к / ес / або де і більше мов.