Час читання: 9 хвилин
(Останнє оновлення:: 29/10/2021)

Вражає в архітектурі, з багатою історією, в найкрасивіші міста в світі, в 10 найвідоміші визначні пам'ятки, які варто відвідати залізничним транспортом, які мають бути на вашому список відра. Від Європи до Китаю, через найвідоміші ворота Берліна, і до Забороненого міста, ось крадькома загляньте на пам’ятки, які змусять вас здивуватися.

 

1. Ейфелева вежа Париж

Насправді важко пропустити цю вражаючу пам’ятку, 300 метрів залізної вежі. Незалежно від того, гуляєте ви в Ле-Маре, Богоматір, або Латинський квартал, ця масивна ікона Парижа буде завжди в полі зору.

Так, якщо ви подорожуєте до Парижа вперше, Ви, безумовно, відвідаєте Ейфелеву вежу при денному світлі та вночі, щоб побачити всю засвічену Ейфелеву вежу. тому, Ви повинні бути добре підготовлені до свого візиту і знати, що найкращий спосіб подорожувати до Ейфелевої вежі в Парижі, або де-небудь в Європі.

Як дістатися до Ейфелевої вежі залізницею?

До Ейфелевої вежі найкраще їхати поїздом. В громадський транспорт система в Парижі дуже ефективна і зручна. Подорожувати округами та визначними пам'ятками надзвичайно просто, а центральне розташування Ейфелевої вежі в місті означає, що вона добре пов’язана з французькою залізницею.

Марсовий поле / Тур Ейфеля - найближча залізнична станція, а Ейфелева вежа справедлива 2 хвилин ходьби від станції. Однак, зійшовши зі станції Трокадеро, відкриється чарівніший вид на вежу та Сену. Ви можете їхати лінією RER C до Ейфелевої вежі кожні кілька хвилин, а квиток на метро за одну поїздку становить € 1.9.

Амстердам до Парижа поїздом

Лондон до Парижа поїздом

Роттердам до Парижа поїздом

Брюссель до Парижа поїздом

 

The Eiffel Tower in Paris at night

 

2. Найвідоміші визначні пам'ятки, які варто відвідати залізницею: Велика китайська стіна

Найбільша рукотворна пам’ятка у світі, Велика Китайська стіна взяла верх 2000 років будувати. Перше будівництво стін розпочалося на початку 7 століття, а пізніше були додані додаткові стіни для посилення та перетворення Великої китайської стіни в одну з величезних та вражаючих пам'яток у світі.

Оскільки Велика Китайська стіна така величезна, ви можете милуватися цим у багатьох місця по всьому Китаю, і може зайняти до 175 днів, щоб перетнути його повністю. Однак, найкраще місце для милування Великою китайською стіною - Пекін, передмістя Пекіна, і такі міста, як Бадалінг. Прийти до висновку, Велика Китайська стіна розміром, історичне значення, і несвіжий дизайн роблять його одним із 10 найвідоміші пам’ятки, які варто відвідати залізницею.

Як дістатися до Великої китайської стіни з Пекіна?

Вам слід поїхати до станції Huoying на метро або сісти на лінію аеропорту Express. Потім від залізничного вокзалу Хуантудіан сідайте на поїзд S2 до залізничного вокзалу Бадалінг. Ви побачите вхід до Великої стіни в 20 хвилинах ходьби від залізничного вокзалу.

 

Famous Landmark To Visit By Rail: The Great Wall Of China

 

3. Найвідоміші визначні пам'ятки, які варто відвідати залізницею: Сікстинська капела Ватикан

Прекрасні фрески Мікеланджело вражали відвідувачів віками. Сікстинська капела в Ватикан найкраще відвідувати п’ятницю ввечері та ночами влітку, коли там не багато людей. Найбільші твори мистецтва у світі доступні через музеї Ватикану, і вам не потрібно бронювати час, щоб ввести його.

Сікстинська капела названа на честь шостого Папи Римського, який побудував його в 15 столітті. таким чином, на фресках, що прикрашають стелю в Сікстинській капелі, зображені казки з книги Буття. У чудових мазках і кольорах, фрески добре збереглися, і ви можете легко провести цілий день, милуючись сценами.

Як дістатися до Сикстинської каплиці з Риму?

Сікстинська каплиця знаходиться у Ватикані, за межами Риму. тому, якщо ви приїжджаєте з Мілана, Флоренція або інший пункт Європи, спочатку слід взяти a високошвидкісний потяг в Рим. Потім, сісти на поїзд з Роми Тібуртіна до вулиці Рома. Станція П’єтро, і це 14 хвилин пішки до Сікстинської капели.

 

The Sistine Chapel Vatican City Top view

 

4. Карлів міст Прага

З Будапешта чи Відня, ніколи не було простіше подорожувати до Карлового мосту з будь-якої точки Європи. Це не дивно, враховуючи той факт, що Карлів міст у Празі є однією з найвідоміших визначних пам'яток, яку слід відвідати поїздом. Готичний кам'яний міст, статуї, центральне розташування між Мала Страна та старим містом, є лише декількома причинами його слави.

Крім того, Карлів міст - один із найкрасивіших та найдавніших мостів у Європі. тому, Ви зустрінете сотні туристів, які шукають найкраще Pic місце на мосту. Так, у будь-який час доби та року, Ви приєднаєтесь до багатьох відвідувачів Праги, щоб помилуватися одним із найвідоміших місць у світі.

Як дістатися до Карлового мосту залізницею?

залізничне в Європі дуже зручно і швидко, так що ви можете поїхати на Карлів міст з будь-якої сусідньої країни. Від головного залізничного вокзалу (Місцевою мовою: Центральний вокзал), йдеться про 13 хвилин на метро до Карлового мосту. Також туди можна було дійти пішки, це 25 хвилин ходьби до Карлового мосту від залізничного вокзалу, але менше рекомендується, якщо ви прибуваєте з Дрездена, Будапешт, або Церматт.

Нюрнберг до Праги поїздом

Мюнхен до Праги поїздом

Берлін до Праги поїздом

Відень до Праги поїздом

 

The landmark Charles Bridge, Prague

 

5. Найвідоміші визначні пам'ятки, які варто відвідати залізницею: вулиця. Собор Василія Блаженного Москва

Один з найбільш ефектні квадрати в світі, на Червоній площі в Москві знаходиться самий захоплюючий дух собор. вулиця. Собор Василія Блаженного дивовижний, з 6 каплиці, красиво і художньо пофарбовані в геометричні візерунки. Чудовий собор гарний фасадом та інтер'єрами, з кожною каплицею, прикрашеною гравюрами та картинами.

вулиця. Собор Василія Блаженного є однією з найкращих ікон Москви і був побудований як символ перемоги до поразки Грозного Івана, хан Казані. таким чином, оскільки 1561 він щороку приваблює мільйони туристів для огляду 1 з найбільш захоплюючих пам’яток Росії.

Як дістатися до вул. Собор Василія Блаженного?

Собор Василя Блаженного знаходиться на Червоній площі, а на метро можна дістатися від Ленінградського вокзалу до Охотного Ряду. Якщо ви хочете побачити найкраще з Росії, потім швидкісний поїзд із св. Петербург - ідеальний спосіб подорожі.

 

Famous Landmark To Visit By Rail: St. Basil's Cathedral Moscow Russia

 

6. Палац Петергоф у Св. Петербург

Російський Версаль був побудований Петром Великим як його заміський маєток. На тобі поїздка до палацу Петергоф, ви відвідаєте Нижній парк, Верхній сад, Морський канал, і два невеликих палаци – Монплазір та палац Марлі. Петро Великий відвідував Версаль у 1770-х роках і реалізував французький шедевр в одній з найвідоміших пам’яток Росії сьогодні.

Царський палац найбільш відомий фонтанами, Величні річки, біблійні статуї, і садів. Німці зруйнували цей чудовий палац у Другій світовій війні, але успішно відремонтували його, щоб він став Всесвітня спадщина ЮНЕСКО сайт.

Як дістатися до Петергофу?

Палац Петергоф - одна з найкращих визначних пам'яток у Сент-Сент. Петербург. До Петергофа можна доїхати поїздом від станції Балтиський до станції Новий Петергоф.

 

Golden Landmark, The Peterhof Palace In St. Petersburg

 

7. Найвідоміші визначні пам'ятки, які варто відвідати залізницею: Колізей Рим

Колізей - одне із семи чудес сучасного світу, тому, найкраще відвідати Колізей з екскурсією. в іншому випадку, в вся багата історія цієї великої споруди буде втрачено для вас. Флавійські імператори збудували цей шедевр як амфітеатр, з ідеєю захисту натовпу від дощу та вітру, в пам'яті.

Сьогодні ви можете відвідати всі рівні Колізею, або помилуватися ним із численних ресторанів та кафе поблизу. В додаток, найбільший колизей, коли-небудь побудований, сьогодні використовується як місце проведення концертів живої музики. тут, ви побачите найбільші імена у світі музики, таких як Елтон Джон.

Як дістатися до Колізею?

Дістатися до Колізею можна з обох аеропортів Риму, потягом. Є поїзди, які відправляються з кожного 15 хвилин до станції Тібуртіна, а потім на метро прямо до цієї італійської ікони. Очевидно, дуже легко дістатися до Колізею з історичного центру Риму.

Мілан до Риму поїздом

Флоренція до Риму поїздом

Піза до Риму поїздом

Неаполь до Риму поїздом

 

Famous Landmark from above: The Colosseum in Roma

 

8. Найвідоміші визначні пам'ятки, які варто відвідати залізницею: Вестмінстерський палац у Лондоні

Найвідоміша пам’ятка Англії - Вестмінстерський палац та Вежа Біг Бен. Будинки парламенту. Вежа Вікторія та найвідоміша вежа у світі, великий Бен, утворюють найвідомішу пам’ятку в Англії.

З видом на річку Темзу, з атракціоном London Eye неподалік, обстановка навколо Вестмінстерського палацу чудова. Для дивовижних панорамних видів, відвідувати Лондонське око цілий рік, адже в’їзд у Вестмінстер можливий лише по суботах, протягом липня та серпня.

Як дістатися до Вестмінстерського палацу та Біг-Бена?

Проїжджайте колову лінію до станцій Вестмінстер або Трафальгар. Якщо ви прибуваєте з передмістя Лондона, в будь-якій точці Великобританії чи Європи, тоді Південно-Західна залізниця буде найкращим способом подорожей.

Амстердам до Лондона поїздом

Париж до Лондона поїздом

Берлін до Лондона поїздом

Брюссель до Лондона поїздом

 

Westminster Palace, London UK

 

9. Заборонене місто Китай

У центрі Пекіна, Ви знайдете вхід до найбільшого імператорського палацу у світі. Більший за Петергоф, Лувр, Кремль, і Ватикану, Палац заборонених міст 980 палацові будівлі для вивчення. На відміну від інших визначних пам’яток світу, цей весь дерев’яний. з 25 У минулому в палаці жили китайські імператори, Заборонене місто - найбільший музей у світі.

Надзвичайна пам’ятка справедливо заслужила свою назву навіть у наш час. Це пов'язано з тим, що 40% палацу все ще заборонено відвідувачам. Однак, Ви все ще можете побачити весь комплекс з вершини пагорба в парку Цзіншань. Заборонене місто може бути не одним із найколоритніших красиві палаци в Європі, але це найбільш захоплююче.

Як мені дістатися до забороненого міста?

Шанхай до Пекіна приблизно 5 годин на поїзді, але в Пекіні, можна доїхати на метро до Забороненого міста.

 

 

10. Найвідоміші визначні пам'ятки, які варто відвідати залізницею: Бранденбурзькі ворота Берлін

Бранденбурзькі ворота - найважливіша пам'ятка Берліна, оскільки це символ Залізної завіси, який колись розділяв Берлін. Ворота спочатку побудував прусський король Фрідріх Вільгельм II, у 18 ст. таким чином, найкращий спосіб дізнатись про історію, що стоїть за цією іконою, коротко і під час зустрічі з іншими мандрівниками, це пішохідна екскурсія з гідом.

У другій половині дня та на вихідних, Pariser Platz стає сценою для багатьох місцевих художників та музикантів. Ви також можете побачити, як місцеві жителі їздять на велосипеді через ворота і просто сидять, чаті, чекаючи сонячних променів, щоб переглянути через ворота.

Як мені дістатися до Бранденбурзьких воріт?

Найзручніший спосіб подорожі до Бранденбурзьких воріт - це лінія швидкісного поїзду, система метро. Візьміть будь-яку лінію, яка йде до станції Brandenburger Tor.

Прийти до висновку, місце знаходження, історичне значення, архітектури, і величина багатьох з цих пам’яток щороку приваблюють мільйони туристів. Як ти стоїш перед кожною визначною пам'яткою, в Європі, Росія, або Китай, Ви просто вражені красою та створенням кожного сайту.

Франкфурт до Берліна поїздом

Лейпциг до Берліна поїздом

Ганновер до Берліна поїздом

Гамбург до Берліна поїздом

 

Brandenburg Gate Berlin on a cloudy day

 

тут на Зберегти потяг, ми будемо раді допомогти вам спланувати один із них 10 найвідоміші визначні пам'ятки світу залізничним транспортом.

 

 

Ви хочете вбудувати на свій сайт нашу публікацію в блозі «10 найвідоміших пам’яток, які потрібно відвідати залізничним транспортом»? Ви можете взяти наші фотографії і текст і дати нам кредит з посиланням на цей пост у блозі. Або натисніть тут: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fuk%2Fmost-famous-landmarks-visit-rail%2F – (Прокрутіть трохи вниз, щоб побачити код для вставки)

  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направляти їх безпосередньо в наших сторінках пошуку. У цьому посиланню, ви знайдете наші найпопулярніші маршрути поїздів - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/ru_routes_sitemap.xml, і ви можете змінити / де к / FR або / неї і більше мовами.