Час читання: 7 хвилин
(Останнє оновлення:: 24/02/2022)

Можна знати їхнє майбутнє, знаючи минуле, і що краще дізнатися про минуле, ніж подорожувати. Ці 10 найкращих місць для любителів історії – чудовий спосіб дізнатися про стародавні культури, і, можливо, куди нас заведе майбутнє.

Захований у далекому Китаї, або через ріг від Колізею, якщо уважно прислухатися, то можна почути, як лідери стародавніх імперій шепочуть найсвятіші таємниці світу.

 

1. Найпопулярніші напрямки гіків історії: Берлін

Від Іст-Сайдської галереї до Меморіалу вбитому єврейському народу, У Берліні на кожному кроці є шматочки історії. таким чином, модне місто завжди було центром подій у Європі. тому, лише 48 годин будь-який фанат історії може дізнатися про соціальні, культурні, і політичні події в Європі, просто від прогулянок визначними пам’ятками та музеями Берліна.

Більше того, Любителі історії можуть вибрати між відвідуванням або спілкуванням з історією. Наприклад, в Музей ГДР, Ви можете відкривати ящики, які показують фотографії та уявлення про життя у Східній Німеччині. Прийти до висновку, від прусської епохи до Другої світової війни та Східнонімецької стіни, Берлін є домом для багатьох історичні місця з найважливіших подій в історії.

Франкфурт до Берліна поїздом

Лейпциг до Берліна поїздом

Ганновер до Берліна поїздом

Гамбург до Берліна поїздом

 

Walking the History Geeks Destinations: East Germany Wall

 

2. Рим

З 2000 років історії і 10 дивовижні історичні археологічні місця, Рим - це місце, яке необхідно відвідати будь-якому любителю історії. Італійська столиця має історичні місця на кожному кроці, від Палатинського пагорба, де народився Рим, до Римського форуму та Колізею. Більше того, Колізей є одним із найвідоміші пам’ятки, які варто відвідати залізницею в світі.

Колись центр Римської імперії та політичного життя, ці чудові місця захоплюють як любителів історії, так і мандрівників. Немає жодного відвідувача, дивлячись на дивовижні пам’ятки, який не захотів би дізнатися трохи більше про історію найважливіших історичних місць Італії.

Мілан до Рима з поїздом

Флоренція до Риму поїздом

Венеція - Рим з поїздом

Неаполь до Риму поїздом

 

St. Angelo Bridge In Rome in the afternoon

 

3. Найпопулярніші напрямки гіків історії: Ватикан

Крихітний, але блукання його вулицями та місцями легко заповнюють цілий тиждень, Ватикан – це місце, яке кожен любитель історії повинен відвідати хоча б раз у житті. Місце, де в якийсь момент зародилося християнство 2 тисячі років тому, Місто Ватикан залишається місцем паломництва як для християн, так і для нехристиян.

Незважаючи на невеликий розмір, держава У Ватикані багато історичних місць де можна дізнатися все про історію християнства, мистецтво, і місто. Від розповідей людства на фресках Сікстинської капели до св. базиліка Петра, найкращий спосіб дізнаватися захоплюючі історичні факти – слідувати мистецтву. Ви можете розпочати свою подорож до початку часів із чудових творів художників епохи Відродження та бароко.

Найкращий спосіб отримати максимум від вашого історична екскурсія по Ватикану приєднатися до екскурсії містом. Є чудові екскурсії в Сікстинській капелі та музеях, вулиця. Собор Святого Петра разом із сходженням на св. Дуомо Петра з краєвидом міста, немає кращого способу відчути це унікальне історичне місце в Італії.

 

Top History Geeks Destinations: The Vatican Museum Inside

 

4. вулиця. Петербург

Історичні події, що відбулися в св. Петербург назавжди сформував культурне життя і душу Росії. Це приголомшливе місто є одним із найпопулярніших 10 місця для любителів історії по всьому світу. Від революцій, Царів, палаци, і захоплюючі дух архітектури, вулиця. Пам’ятки Петербурга є одними з найкрасивіших і найчарівніших у світі.

Так, якщо ви фанат історії, поїздка до св. Петербург буде епічною подорожжю 300 років назад у часі. Можна було вибирати між вивченням життя родини Романових, здійснити тур в Путіна. В додаток, не слід забувати про великі культурні заходи, як класичний балет чи фольклорне шоу. Музичні шоу та танцювальні виступи в Санкт-Петербурзі можуть стати чудовим способом дізнатися про історію його творців.

 

Savior On The Spilled Blood in good weather

 

5. Найпопулярніші напрямки гіків історії: Йорк

Не багато хто знає, що Йорк має багату спадщину вікінгів в Англії. Однак, якщо ви справжній фанат історії, то, мабуть, трохи знаєте про вікінгів’ подорож зі Скандинавії до Англії. Центр Йорвіка в місті Йорк є одним з 10 найпопулярніші історичні місця для відпочинку в Європі. в 1976 археологи зробили дивовижне відкриття і знайшли реліквії вікінгів’ повсякденне життя і місто.

Так, сьогодні можна простежити 1000 років назад до епохи вікінгів, і за день можна жити традиціями, мова, і культура. У той час як Йорк має багато інших чудових пам'яток та історії, історія вікінгів робить місто фантастичним історичним місце відпочинку.

 

History Geeks Destinations: Yorkvik Center

 

6. Шеньсі

Підготовлений до бою, поблизу міста Сіань, є тисячі теракотових солдатів у натуральну величину. Теракотова армія – дивовижне відкриття 1974, і найцікавіша історична пам'ятка Китаю. Ці дивовижні солдати були створені, щоб супроводжувати померлого імператора в його загробному житті.

Однією з речей, які будуть захоплювати любителів історії, є той факт, що теракотові солдати були не єдиним відкриттям у Шеньсі.. На додаток до цього, Археологи вважають, що разом із першим імператором можна відкрити все місто Сіань.

Це 259 – Відкриття 210 року до нашої ери є обов’язковим для відвідування в Сіані для кожного любителя історії в одноденну поїздку з Сіаня. Під час екскурсії ви дізнаєтеся про Цинь Ши Хуанга, який почав планувати та проектувати мавзолей у р 13, коли вступив на престол як перший імператор об’єднаного Китаю.

 

 

7. Найпопулярніші напрямки гіків історії: Лондон

Цікавиться історією природи, королева Єлизавета, або Джек Розпушувач? Столиця Англії – це місце, де ви можете подорожувати в часі в будь-який період історії. Чи Друга світова, Чорна історія, чи, можливо, Стоунхедж, це те, що змушує вас дивитися канал історії, тоді Лондон ідеально підійде для історичного відпочинку.

З такою кількістю історичних пам’яток в одному місті, Ви не повинні дивуватися тому, що Лондон має найкращі історичні тури в Європі. тому, Ви можете вибрати між екскурсіями до палаців і парламенту, Кривавий минулий тур Лондона, одноденні тури з Лондона в Бат, або Оксфорд, і навіть весела екскурсія з Джеком Розпушувачем. Варіантів безмежно, тому будьте добре підготовлені з хорошим взуттям для прогулянок, і бажання слухати та вбирати дивовижні історичні факти зблизька та особисто в найцікавіших історичних місцях.

З Амстердама до Лондона з поїздом

Париж до Лондона з поїздом

З Берліна до Лондона з поїздом

З Брюсселя до Лондона з поїздом

 

History Geeks Destinations: London in Fall time

 

8. Париж

Прекрасні сади, чарівні алеї, чарівні будівлі, і кафе, Париж – це краса і чарівність, не мають собі рівних у всій Європі. Поки ти блукаєш паризькими вулицями, Ви ніколи не можете знати, коли ви потрапите в історичне місце в Парижі. З історією, яка сягає 6 ст, Париж — чудове місце для відпочинку для любителів історії.

Будь-який любитель історії знає, що найкрасивіше місто Європи утворилося переважно в середньовіччі. Так, майже кожен камінь зіграв роль у формуванні Парижа, яким ми його знаємо сьогодні. З Сен-Жермена, Паризькі катакомби на острові, Маре, до Лувру, це лише деякі з важливих історичних пам’яток, які ви можете відвідати під час свого історичного свята.

Амстердам до Парижа поїздом

Лондон до Парижа поїздом

Роттердам до Парижа поїздом

Брюссель до Парижа поїздом

 

Parisian Streets on a cloudy day

 

9. Найпопулярніші напрямки гіків історії: Барселона

Прекрасні алеї Барселони приведуть вас до чудових місць не лише в просторі, а й у часі. Барселона - чудове місто, відомий храмом Святого Сімейства Гауді, Парк Гуель, та багато інших захоплюючих пам'яток. На додаток до їх приголомшливої ​​архітектури та дизайну, Пам'ятки Барселони наповнені історією.

Ви повинні почати свою історичну подорож з Casa Amatller, Перше творіння Гауді. Цей чудовий будинок є чудовим прикладом готичної роботи Гауді. В додаток, Ви також можете спробувати помітити мавританський вплив в архітектурі Casa Amatller. Останнє, але не менш важливе, Ви можете відвідати багато унікальних будівель, на додаток до музею Пікассо, і римські археологічні пам'ятки, які можна втиснути в свято історії в Барселоні.

 

Mobile phone Picture of the Top 10 History Geeks Destinations: Park Guell

 

1О.. Афіни

Афіни – прекрасний музей під відкритим небом. Місто Пантеон - 3-кілометрове пішохідне місце, без стін, тож ви можете просто наблизитися і доторкнутися до реліквій однієї з найдавніших культур у світі. Серед інших дивовижних історичних місць – Храм Зевса, античний театр Діоніса, і найбільш вражаючий з усіх, Акрополь.

Крізь оливкові дерева течуть духи філософів, гори, і кожне історичне місце в Афінах. Так, якщо ви захоплюєтеся грецькою міфологією, захоплююча історія Греції, і рання цивілізація, тоді Афіни – ідеальне місце для історії з вершини 10 Історичних напрямків у світі.

 

Filming The Pantheon In Athens

 

Ми на Зберегти потяг буде радий допомогти вам спланувати подорож до них 10 Найпопулярніші напрямки гіків історії.

 

 

Бажаєте вставити на свій сайт нашу публікацію в блозі «10 найкращих напрямків гіксів історії»?? Ви можете взяти наші фотографії і текст і дати нам кредит з посиланням на цей пост у блозі. Або натисніть тут: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fuk%2Ftop-history-geeks-destinations%2F – (Прокрутіть трохи вниз, щоб побачити код для вставки)

  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направляти їх безпосередньо в наших сторінках пошуку. У цьому посиланню, ви знайдете наші найпопулярніші маршрути поїздів - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/es_routes_sitemap.xml, і ви можете змінити / es на / fr або / de та більше мов.