Час читання: 6 хвилин
(Останнє оновлення:: 11/04/2022)

полеміка на поїзд в порівнянні з шиною в Європі це нескінченна тема, у кожного своя думка. але, ми навіть говоримо про безпеку, і якщо ми - це досить? Безпека вибраного нами транспорту завжди має бути на першому місці, і ми її рішення сьогодні. Зазвичай, люди схильні підходити до цієї теми по-різному, в залежності від їх власних уподобань біжать. далі, останні новини ми чуємо про нещасні випадки в усьому світі фактора, так само. У той час як ви будете рідко чути було аварія потягу десь, це відбувається. Подібно до того, як це відбувається з повітрям, автомобіль, автобусів і інших транспортних засобів. Навіть так, Статистика ясно - офіційно, поїзд є одним з найбезпечніших видів транспорту в ці дні! Такий же рівень безпеки стосується повітряного руху, тоді як усі інші види транспорту йдуть далі.

 

Потяг є одним із найбезпечніших видів транспорту в усіх країнах?

Немає, це не. Не всі рейки і поїзди того ж якості. Коли ми говоримо про безпеку на залізничному транспорті подорожі, ми зазвичай говоримо про це в контексті конкретної країни. в цілому, залізничний транспорт дуже безпечно, але все одно не завадить перевірити стан рейок країни та сполучення, якщо ви хочете подорожувати поїздом.

Наприклад, всього сім років тому U.S. підраховані 32,367 ДТП зі смертельними наслідками, 570 залізничні зі смертельними наслідками, і 485 повітря зі смертельними наслідками. Це просто грубі цифри, але вони малюють досить очевидну картину, показуючи, що подорож на поїзд і повітряний транспорт є значно безпечніше, ніж автомобільні подорожі.

Якщо ви подорожуєте по Європі, перевірити ці дивовижні факти поїзда.

Інтерлакен в Цюріх Trains

Люцерна в Цюріх Trains

Берн Цюріх поїзди

Женева Цюріх Trains

 

Поїзд є одним з найбезпечніших видів транспорту 1

 

Які найменш безпечні засоби транспорту?

Це повинно бути мотоцикл. жартуючи (не те, що немає нічого там смішного) лікарі зазвичай ставляться до мотоциклів (тобто, нещасні випадки, викликані осідлавши одне) як “цикли донорів.” мабуть, ці нещасні випадки, як правило, так часто і зі смертельними наслідками, що вони виробляють велику кількість донорів органів. Подорожі в один з найшвидших поїздів в Європі не викликає стільки нещасних випадків.

Мюнхен Берлін поїзда

Франкфурт в Берліні поїзд

Ганновер в Берлін поїзда

Гамбург Берлін поїзда

 

train car bike

 

Як я можу бути впевнений Поїзд є одним з найбезпечніших видів транспорту зараз?

Ось деякі з основних причин, чому поїзд є одним з найбезпечніших видів транспорту:

Менша кількість нещасних випадків

Коли обидві залізниці і потяги належним чином подбати про (тобто, Регулярно перевіряйте, підтримується, замінити при необхідності, і т.д.), ви рідко коли-небудь свідком будь-яких нещасних випадків з цим засобом пересування. Однією з причин є те, що, на відміну від автомобільного транспорту, є тільки один шлях і один засіб подорожі (тобто, потяг) Наступні один маршрут до кінцевого пункту призначення. Немає несподівані транспортні засоби не йдуть свій шлях, що робить вас втратити контроль над колесом. Там немає різких зрушень і поворотів, або інші стресові та потенційно небезпечні ситуації. Це може бути одна з причин, чому транспортування залізницею залишається одним з найбезпечніших видів транспорту до теперішнього часу.

Лілль Париж поїзда

Люксембург Париж Поїзди

Франкфурт Париж Поїзди

Женева Париж поїзда

 

Поїзд є одним з найбезпечніших видів транспорту 3

 

Поїзд є одним з найбезпечніших видів транспорту з екологічної вигодою

Якби ми мали порівняти рейки з автомобільним і повітряним транспортом, ми легко показали б, що поїзд - це один із найбезпечніших видів транспорту, але також набагато більше стійкий ніж будь-який інший вид транспорту. як? Потяги не виробляють стільки, скільки викиди CO2, і викиди потяги не випускаються безпосередньо у верхні шари атмосфери. Плюс, потяги не споживають занадто багато енергії або простору, і їх рівні шуму менше, ніж інші методи транспортування. Більшість екологічно освічених пасажирів обирають приміські поїзди як спосіб вибору транспорту. Мандрівники по всій Європі, теж, люблю екологічність поїздів разом з їх звітами по безпеці.

Амстердам в Лондон поїзда

Роттердам в Лондон поїзда

Париж в Лондон поїзда

Брюссель в Лондон поїзда

 

Користь для здоров'я

Крім вищевикладеного екологічні вигоди які, в той самий час, наші власні переваги для здоров'я, не тільки поїзд є одним з найбезпечніших видів транспорту, але поїзди верхом відмінно підходить для нашого спільного здоров'я.

Що стосується приміських поїздів, вони дозволяють тим, хто на них їздить на:

  • Переміщення візка і ходити по коридорах поїзди під час руху. Це допомагає перебування тіла мобільний
  • Спустіться в своїх офісах або вдома після того, як вони залишають станцію. Це відмінно підходить для їх статури
  • Здрімнути по дорозі на роботу і назад з роботи, не ризикуючи потрапити в автомобільна аварія. Важливі рекомендації щодо безпеки
  • насолоджуватися дозвілля між пунктами А і В. Фантастичний спосіб розслабитися і отримати собі через поганого настрою

Ці дні, коли все це переробляють і стрибки з їх автокрісла їх крісло на роботі і навпаки, мати деякий час охолодження між вирішальне значення. Маючи можливість відпочити на поїзді, як ви коммутіруете, безумовно, одна з багатьох причин, чому люди вибирають поїзда.

 

Поїзд є одним з найбезпечніших видів викидів co2 Транспортних

 

Говорячи про далеких поїздах, вони є фантастична можливість подорожувати оскільки вони дозволяють деякий час простою. Отримання від точки А до точки В в 2 годин на літаку ефективно, але це безпечно для вашого здоров'я? Чи є виклик в нашому блозі “Поїзд є одним з найбезпечніших видів транспорту”? Чи може ваш тіло і розум обробляти раптова зміна клімату, атмосферний тиск, і все інше між? навряд чи. Ось чому подорожі по поїзд навколо Європи дозволяє вашому тілу звикнути до змін і переробити їх в а здоровий спосіб.

Берлін Мюнхен поїзда

Франкфурт Мюнхен поїзда

Відень Мюнхен поїзда

Штутгарт Мюнхен поїзда

 

багажний (безпеки) пільги

Чи не точно здоров'я або безпеку вигода, але безпеку багажу грає дуже важливу роль для деяких пасажирів. Незалежно від того, якщо ви пак світло для подорожей чи ні, Ви хочете, щоб ваш багаж в одній частині. Більшість мандрівників колекціонери дорогоцінних артефактів, статуеток, документи, і т.д.. і вони хочу, щоб їхні спогади були з ними. на жаль, Повітряна подорож відомий втраченим та пошкодженим багажем, що рідко трапляється, коли ви подорожуєте поїздом. Плюс, Ваш багаж завжди з вами, так що ніхто не може викрасти його отримання багажу. Чи є це причина, щоб сказати, що поїзд є одним з найбезпечніших видів транспорту? Ми вважаємо, що так.

 

 

Залізничні не чашка кожного чаю, але це безперечно один з найбезпечніших чашок, і найбільше чарівний ті,, теж. Наступного разу ви планування ваш відпустку призначення, вважають, що потяг є одним з найбезпечніших видів транспорту, і не соромтеся дати шанс поїзді на поїзді. це зручно, це безпечно, це супер чарівний, і досвід, який ви будете пам'ятати вічно. Якщо ви Подорожі по Європі, зв'яжіться з нами за адресою https://www.saveatrain.com забронювати квиток менш ніж за три хвилини і почати насолоджуватися безпечної поїздки на рейках!

 

Ви хочете вставити нашу публікацію в блозі на свій сайт, Ви можете взяти наші фотографії і текст і просто дати нам кредит з посиланням на цей блог, або натисніть тут: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-safest-transportation%2F%3Flang%3Duk – (Прокрутіть вниз, щоб побачити код для вставки)

  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направляти їх безпосередньо в наших сторінках пошуку. У цьому посиланню, ви знайдете найпопулярніші маршрути поїздів – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/ru_routes_sitemap.xml, і ви можете змінити / RU к / фру або / де і більше мов.