Час читання: 9 хвилин
(Останнє оновлення:: 03/09/2021)

Світ - прекрасне місце, але мандрівники, які вперше потрапляють, можуть потрапити в туристичні пастки і стати жертвами великих шахрайських подорожей. вони є 12 великих шахрайських подорожей, яких слід уникнути у всьому світі; від Європи до Китаю, і в будь-якому іншому місці.

 

1. Подорожі шахрайства, щоб уникнути у всьому світі: Доплата за таксі - об'їзд

Інтенсивний рух, таксист, який розповідає вам міські казки, і нові види з вікна дозволяють дуже легко потрапити в аферу подорожей за надмірною оплатою таксі.

Пересуватися на таксі здається найбільш зручним варіантом подорожі як турист, але це може виявитись однією з найбільших шахрайських подорожей у всьому світі. Як турист ви не будете знати найшвидший і найкращий шлях від аеропорту до готелю, або від одного атракціону до іншого, так що водії таксі можуть святкувати від вашого імені та просити обурливу ставку або вести вас у величезний об'їзд, для поїздки, яка повинна тривати не більше 15 мені.

Як уникнути завищення таксі?

Заздалегідь вивчіть прийняту ставку таксі у вашому подорожі призначення. додатково, переконайтеся, що у вас є чудовий додаток для карт, для цього не потрібен Wi-Fi, щоб ви могли постійно перевіряти маршрут, і найголовніше, вибрати надійну компанію таксі, або подорожувати поїздом.

Базель до Інтерлакена поїздом

Женева до Церматта поїздом

Берн до Церматта поїздом

Люцерн до Церматта поїздом

 

2. Розлив на вашому одязі - Голубиний фокус

Якщо ви плануєте поїздку до Аргентини, наприклад, Ви повинні знати про те, як голуб розливається на вашому шахрайському одязі. Цей тип шахрайства з подорожами дуже популярний у Буенос-Айресі, коли до вас приходить привітний місцевий житель, бажаючи допомогти, оскільки по всьому одягу є розливи.

Уявіть, що ви милуєтесь центром міста або чудово проводите день у парку, озираючись навколо, і раптом до вас підходить доброзичливий незнайомець, повідомляючи вас, що ваш одяг розлився. Ви кладете мішок на землю, здивовано озирніться навколо розливу, а тим часом паспорт, гаманець, і вся ваша дорогоцінна приналежність зникла.

Як уникнути розливу одягу на шахрайство з подорожами?

Досліджуйте як місцевий житель, пам’ятайте про своє оточення, і намагайся не відривати очі.

Люцерн до Лаутербруннена поїздом

З Женеви до Лаутербруннена поїздом

Люцерн поїздом до Інтерлакена

З Цюріха до Інтерлакена поїздом

 

 

3. Подорожі шахрайства, щоб уникнути у всьому світі: Афера подорожей банкоматом

Гроші змушують світ кружляти, отже, очевидно, що одна з найголовніших шахрайських подорожей у світі пов’язана з грошима. Однією з найбільших шахрайських подорожей у всьому світі є шахрайство з банкоматами, коли знімний зчитувач кредитних карток в основному копіює ваші облікові дані, а потім використовує їх для очищення всього балансу.

Як уникнути шахрайства з банкоматами?

Якщо це вкрай необхідно, залучати гроші з великого і відомого банку банкоматів. в найбільші банки Європи, є безпека, тож шанси отримати доступ до пристроїв зчитування карток банкомату майже нульові.

Мюнхен до Гальштата поїздом

Інсбрук до Гальштата поїздом

Пассау до Гальштата поїздом

Розенхайм до Гальштата поїздом

 

4. Bump And Grab

Одна з класичних шахрайських подорожей у світі, удар і захоплення популярні на громадський транспорт, і в пам’ятках. Ви випадково знаходитесь у поїзді, метро, або чекати на празькій площі знаменитого годинника, коли раптом хтось випадково наїдеться на вас.

Хоча це може бути нещасним випадком, це, швидше за все, планована зустріч із кишенькових злодіїв. Це може бути доля секунди, а “вибачте”, і ваш гаманець, дивитися, або ювелірні прикраси зникли. Шахрайство - це одна з найважливіших речей, про яку слід пам’ятати, коли подорожуючи по Європі.

Як уникнути удару та захоплення?

Залиште дорогоцінні речі в готельному номері, і поширюйте все, що берете з собою: гаманець у внутрішній кишені куртки, наприклад.

Ліон - Ніцца поїздом

Париж до Ніцци поїздом

Канни до Парижа поїздом

Канни до Ліона поїздом

 

Подорожі Шахрайство і захоплення в переповненому просторі

 

5. Подорожі шахрайства, щоб уникнути у всьому світі: Рой

Подібно до удару і захоплення, ройова афера, це коли вас раптом переповнила група незнайомих людей, добре, що здаються вам незнайомими. Насправді, ці незнайомці досить добре знають одне одного, і красиво спланував дивну зустріч, або роєм. Таким чином це виглядає абсолютно невинно, поки ти оточений і кишеньковий.

Зазвичай це відбувається в людному місці, де ця група поєднується з натовпом та хаосом. Вони починають рухатися навколо вас і насправді відволікають вас, коли інші хапаються за все. Зберігання готівки в одному місці є одним із 10 помилок під час подорожей, яких слід уникати в Європі.

Як уникнути афери з роєм?

Просто тримайтеся подалі від натовпу, і застібніть пальто на блискавку, або стежте за своїми речами, бажано, покладіть будь-яку сумку перед собою.

Амстердам до Парижа поїздом

Лондон до Парижа поїздом

Роттердам до Парижа поїздом

Брюссель до Парижа поїздом

 

Подорожі шахрайства, щоб уникнути у всьому світі: Рой у Мілані, Італія

6. Привітний місцевий житель

Красива та доброзичлива незнайомка - це відома афера подорожей у всьому світі. Незалежно від того, гуляєте ви по Червоній площі чи Парижі, завжди знайдеться привітний місцевий житель, який запропонує свою допомогу дістатися до Ейфелевої вежі або показати вам гарний час по місту.

крім того, вони будуть настільки корисними, щоб показати всі чудові клуби навколо, що ти будеш шахраєм лише наступного ранку, прокидатися, і помітивши, що ваші гроші вже немає. таким чином, наприклад, індивідуальна поїздка, у всьому світі може бути надзвичайний шанс зустріти місцевих жителів, але це також може перетворитися на ваш найгірший кошмар.

Як уникнути дружньої афери з місцевими подорожами?

Зустріти місцевих жителів у подорожах - це чудово, і одне з найкращих вражень. проте, будь обережним, кому ти довіряєш, і проводити ночі з. Пригода в дивній країні може швидко обернутися катастрофою, тож будь обережним.

Мілан до Венеції поїздом

Флоренція до Венеції з поїздом

Болонья до Венеції поїздом

Тревізо до Венеції поїздом

 

7. Подорожі шахрайства, щоб уникнути у всьому світі: Браслет Шахрайство

безкоштовно сувеніри з іноземної країни звучать приголомшливо, але насправді немає справ у світі, в якому ми живемо. тому, не впадайте у шахрайство з безкоштовними браслетами, яке зазвичай стосується місцевої жінки, яка підходить до вас посміхаючись, надіти браслет на зап’ястя.

Смайлик і привітний, вони запропонують вам автентичні браслети або намиста для дому, поки весь час їх інша рука тягнеться до вашого гаманця, та ювелірні вироби. Пропонувати щось красиве і безкоштовне - це відволікає увагу і працює на багатьох невинних туристів.

Як уникнути шахрайства з браслетами?

Не потрапляйте на безкоштовні сувеніри, і просто тримайте очі відкритими, і люб’язно відмовляються приймати будь-які безкоштовні пропозиції від незнайомців.

Нюрнберг до Праги поїздом

Мюнхен до Праги поїздом

Берлін до Праги поїздом

Відень до Праги поїздом

 

8. Дитяча жебрачка

Одягнений у жалюгідний одяг, брудний, благання грошей чи їжі, дитина, що просить жебрацтва, є однією із душевних афер подорожей у світі. Від Європи до Китаю, біля дороги стоять діти, спів за долар на центральних площах, або натискання на вікно таксі.

Найчастіше ці діти не такі загублені, як здаються, але були відправлені зіграти роль. Очевидно, є діти, які справді потребують їжі та допомоги.

Як уникнути шахрайства з жебраками?

Це складно, бо у світі повно бідних дітей, у яких немає іншого виходу, крім жебрацтва. проте, Ви можете запропонувати купити їм їжу або допомогти іншим способом, ніж даючи гроші. Сюди, Ви можете перевірити їх реакцію, і якщо вони справді потребують цього чи просто після гаманця туриста.

Люксембург до Кольмара з поїздом

Люксембург до Брюсселя поїздом

Антверпен до Люксембургу поїздом

Мец до Люксембургу поїздом

 

9. Подорожі шахрайства, щоб уникнути у всьому світі: Атракціон закритий

Ви перевірили години роботи заздалегідь, але на ваше здивування, коли ви прийдете до храму чи магазину, місцевий житель повідомляє, що він закритий. Потім, коли вони побачать ваше розчарування, вони пропонують провести вас до іншої фантастичної пам’ятки чи магазину, навіть краще, ніж закритий.

Місцеві жителі можуть запропонувати дивовижну пригоду, але вони насправді роздирають вас, вимагаючи завищеної плати за вхід, або водити вас за покупками, де вони отримують жирну комісію.

Як уникнути цієї подорожі?

Відвідування місця, що не вбиті це чудово, просто не забудьте перевірити оточення та чи є альтернативи. В додаток, заздалегідь досліджуйте найкращі визначні пам'ятки Європи. Якщо атракціон безкоштовний, тоді немає причин замінювати його завищеним, і те саме для магазинів із чудовими відгуками.

З Цюріха до Люцерна поїздом

Берн до Люцерна поїздом

Женева до Люцерна поїздом

Констанц до Люцерна поїздом

 

Залучення є закритою аферою подорожей

10. Дозвольте мені сфотографувати

Подорожі в одиночку можуть бути чудовими, і часом повні жалю з вами немає нікого, хто може зробити ідеальну картинку в соціальних мережах. Біг Бен або Firenze у фоновому режимі, ви озираєтесь навколо, а потім вони підходять до вас і пропонують зробити дивовижний знімок, з великого кута.

2 секунд потому ваша камера та всі чудові фотографії зникли, бо мила незнайомка втекла з ними. Це може статися в будь-якій точці світу, будь-кому, бо які шанси це відбудеться? але це робить.

Як уникнути цієї подорожі?

Шукайте інших туристів, можливо, і індивідуальні мандрівники, або пари. Це найбезпечніший спосіб отримати ідеальне зображення та зберегти камеру, і в обмін, пропонують сфотографувати їх.

Зальцбург до Відня поїздом

Мюнхен до Відня поїздом

Грац до Відня поїздом

Прага до Відня поїздом

 

Дозвольте сфотографувати шахрайські подорожі

11. Подорожі шахрайства, щоб уникнути у всьому світі: Світчеру

Найкращий спосіб поводження з грошима під час подорожі - це мати при собі весь час невеликі купюри. в іншому випадку, будьте обережні з великими купюрами, при оплаті таксистів або в місцевих ресторанах. Ви можете дати великий рахунок за невеликий платіж, але приймачі будуть робити вигляд, що скидають великий рахунок і змінюють його на значно менший рахунок. Сюди, вони обмежують туриста.

Касири, таксисти, або офіціанти, можуть бути гравцями в цій шахрайській програмі. Ви будете тут великим невдахою, якщо не обережно.

Як уникнути шахрайства Switcheroo?

Вкажіть суму рахунку, який ви роздаєте, і знати зміни, які ви повинні отримати назад.

Ліон до Тулузи поїздом

Париж до Тулузи поїздом

Приємно до Тулузи поїздом

Бордо до Тулузи поїздом

 

12. Основних шахрайських подорожей, яких слід уникати у всьому світі: Захоплені студенти англійської мови

Вони говорять на ламаній англійській мові, але просять вас навчити їх. Захоплені англійські студенти таїться в кафе та барах, почне з вами дружню розмову, а потім попросити у вас приватного уроку англійської мови у вашому готельному номері.

Опинившись в готелі, нетерплячий англійський студент може перетворитися на нічну шапку, і ви прокидаєтесь від викраденого гаманця та паспорта. Правда в тому, що неможливо вдосконалити мовні навички за одну ніч, і навіть хтось хоче практикувати свою англійську мову, це заняття не повинно відбуватися в готельному номері або за алкоголем.

в ув'язненні, розумні подорожі - найкращий спосіб подорожувати в наші дні, скрізь у світі. Причина полягає в тому, що шахрайство з подорожами стає все важче і важче розкрити. Це сумно, ніколи не було простіше подорожувати по всьому світу, ніж сьогодні.

З Цюріха до Венгена поїздом

Женева до Венгена поїздом

Берн до Венгена поїздом

Базель до Венгена поїздом

 

тут на зберегти Поїзд, ми будемо раді допомогти вам спланувати ваші цікаві місця для відвідування та закінчити свою поїздку щасливо, уникаючи шахрайства з подорожами.

 

 

Ви хочете вставити на свій сайт нашу публікацію в блозі «12 основних шахрайських подорожей, яких слід уникати у всьому світі»? Ви можете взяти наші фотографії і текст і дати нам кредит з посиланням на цей пост у блозі. Або натисніть тут: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fuk%2Ftravel-scams-avoid-worldwide%2F- (Прокрутіть трохи вниз, щоб побачити код для вставки)

  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направляти їх безпосередньо в наших сторінках пошуку. У цьому посиланню, ви знайдете наші найпопулярніші маршрути поїздів - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/ru_routes_sitemap.xml, і ви можете змінити / RU к / фру або / де і більше мов.