Час читання: 3 хвилин
(Останнє оновлення:: 02/09/2022)

Підземне мистецтво на станціях метро, ​​здається, новий музей народу. Вони стають новим повинні побачити напрямку для мистецтва і дизайну ентузіастів. Хто б міг подумати? Деякі з найбільш надихаючих місць загального користування, incorporating large-scale art and design can be found in many citiesmetro stations. Більше того, Підземне Мистецтво приносить більше, ніж сплеск кольору в метро.

Станції метро спостерігає збільшення пасажиропотоку та туризм. тому, як результат, вони бачать збільшення почуття спільності.

Мистецтво в транспорті також може привести до зниження в багатьох інших відносинах, як от: Викиди парникових газів, вандалізм, і приміська нудьга! В benefits seem to be endless! This is why we’re excited to share our best picks of підземне мистецтво – Захоплюючі станції метро.

 

Якість Транспортування = якість життя

Відповідно до Дослідження, проведене Інститутом міського розвитку Франції. Парижани провели в середньому 23 днів в році на транспорті. І це не виняток. Люди в усьому світі використовують громадський транспорт їздити на роботу.

Ти знав: що дослідження показали, що якість транспорту безпосередньо впливає на якість життя користувачів транзиту? В досвід подорожей транзитом має бути залучення в собі. «Громадське мистецтво може витягати ідентичність простору, допомогти у розумінні історичного або культурне значення мікрорайону та його мешканці ».

Підземні проекти мистецтва можуть бути знайдені в усьому світі. з скульптур, мозаїка, and paintings. Для великих підприємств, таких як установки, гравюр, і рельєфи. Ось деякі з наших фаворитів.

 

subway hallway

 

підземне мистецтво – Захоплюючі станції метро: Стокгольм, Швеція

Це не буде сюрпризом для деяких з вас, що Швеція була першою в нашому списку, щоб вивчити андеграунду. Якщо ви подивіться під шведським капіталом, ви знайдете заплутану мережу підземних ліній поїздів.

є більш 90 з 100 станцій в 110км тунельна система. Вони іноді називають «найдовшим у світі мистецтво галерея”. Вони були прикрашені картинами, споруди, мозаїка, і скульптури 150 художників з 1950-х років.

 

underground art in sweden

 

Ось деякі образи дивовижною Underground мистецтва

 

Underground Art - Fascinating subway stations

mesmerizing subway station

bellow ground interior design

 

Відчувши натхнення, щоб дослідити ці дивовижні частини андеграунду? Зберегти потяг ви можете отримати там! Замовте квиток на поїзд протягом декількох хвилин без будь-яких прихованих платежів!

 

 

Ви хочете вставити нашу публікацію в блозі на свій сайт, Ви можете взяти наші фотографії і текст і просто дати нам кредит з посиланням на цей блог, або натисніть тут: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Funderground-art-subway-stations%2F%3Flang%3Duk– (Прокрутіть трохи вниз, щоб побачити код для вставки)

  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направляти їх безпосередньо в наших сторінках пошуку. У цьому посиланню, ви знайдете найпопулярніші маршрути поїздів – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/es_routes_sitemap.xml, і ви можете змінити / ES к / демультиплексор або / вона і більше мов.