Час читання: 7 хвилин
(Останнє оновлення:: 03/03/2023)

Захоплюючі дух гірські вершини, квітучі долини, водоспади, озера, і різноманітна дика природа, В Європі знаходяться найзабутніші у світі заповідники. Витрачаючи через величезні зелені землі, які цвітуть навесні, 5 з найкрасивіших заповідників Європи - це заповідні національні парки, які приймають мандрівників з усього світу. Якщо ви любите піші прогулянки, похід, або насолоджуючись природним заповідником, тоді ти полюбиш наш 5 найкращі незабутні заповідники в Європі.

 

1. Доломітовий заповідник Беллуно в Італії

Природний заповідник Беллуно був заснований в 1990 для захисту прекрасної дикої природи Доломітових Альп. Розташований на околиці Доломітових Альп в північна Італія, Природний парк Беллуно захоплює дух навесні. В зелені пагорби та вражаюча гора вершини вкриті килимами з квітів. Незалежно від рівня фізичної підготовки, ви чудово проведете час, досліджуючи цей природний заповідник, оскільки існує безліч стежок. Заповідник Беллуно в Європі ідеально підходить як для початківців, так і для досвідчених туристів.

32000 гектарів рідкісної флори та вапнякових вершин, природний заповідник Беллуно простягається від долини Цісмон до долини Піаве. Багате розмаїття як фауни, так і культури завдяки багатьом селам у районі долини П'яве. Таким чином, коли ви відвідуєте заповідник Беллуно в Європі, Ви отримуєте шанс здійснити велику дослідницьку подорож природними чудесами та культурними перлинами.

Як дістатися до заповідника Беллуно?

Природний заповідник Беллуно менше ніж 3 годин поїздки з Венеції.

Де я можу зупинитися біля парку Беллуно?

Тут багато гірських хатин, В&В, та готелі.

Скільки днів я повинен провести в заповіднику Беллуно?

Заповідник Беллуно Доломітові Альпи є одним з найбільших і 5 найбільш незабутні заповідники в Європі. Також, Беллуно - прекрасний природний парк, так що вам слід витратити принаймні 3 дні вивчення та насолоди лагун, гори, і природна пишність.

Ціни на поїзди Флоренція - Мілан

Ціни на поїзди Флоренція - Венеція

Ціни на поїзди Мілан - Флоренція

Ціни на поїзди Венеція - Мілан

 

A trip to an Unforgettable Nature Reserves Europe

 

2. Природний заповідник Високий Тауерн в Австрії

Найбільший заповідник в Європейських Альпах розташований в Австрії. У заповіднику Високий Тауерн знаходиться 10,000 види тварин, 1,800 рослини, і Гроссглокнера, Найвища вершина Австрії, на 4,798 метрів над рівнем моря. Цей видатний пік знаходиться серед 200 інші вершини, зелена фауна, гірські озера, і водоспади.

Долини природного заповідника Високий Тауерн сповнені розкішних льодовиків, стародавнє та мальовниче село думки, килими з квітів, та ліси. Цей європейський природний парк є притулком для своїх відвідувачів та щасливих жителів у прилеглих регіонах. Зокрема, природна стежка Умбалфалле з водоспадами та річками, де ви побачите деякі найдивовижніші водоспади в Європі.

Як дістатися до природного заповідника Високий Тауерн?

Природний заповідник Високий Тауерн знаходиться недалеко від міста Мальніц. Відень до Високого Тауерна поїздом - приблизно 5 годин.

Де я можу зупинитися біля парку Високий Тауерн?

Малніц - відоме місто у Високому Тауерні, де є безліч варіантів розміщення.

Скільки днів я повинен провести в Високій Тауерні?

Тут є багато різноманітних пішохідних маршрутів Високий Тауерн природний заповідник, так планування a 4-5 одноденна поїздка найкраща. Таким чином ви можете дослідити парк і поблизу міст.

Ціни на поїзди Мюнхен - Зальцбург

Ціни на поїзди Відень - Зальцбург

Ціни на поїзди Грац - Зальцбург

Ціни на поїзди Лінц - Зальцбург

 

Hohe Tauern Nature Reserve In Austria

3. Природний заповідник Екрін у Франції

Під час прогулянки цим дивовижним природним заповідником у Французьких Альпах, обов’язково слідкуйте за орлами, шпильки, вербовий тетерев, і багато інших диких тварин що називають це домом. Цей приголомшливий заповідник в європейських Альпах є одним із найкрасивіших національні парки у вас буде шанс відкрити.

З льодовиками, високі гори, альпійські зелені землі, і свіже повітря, Пейзаж і пейзаж Екрін захоплять вашу душу.

Як дістатися до природного заповідника Екрінс?

Дістатися до національного парку Екрін можна з будь-якої точки Франції. Природний заповідник розташований недалеко від французького кордону з Італією. Це недалеко від Ліона, Марсель, та Женева у Швейцарії, тож поїздка на поїзді через Францію до Екрін - чудовий варіант.

Де я можу зупинитися біля парку Екрінс?

Від сімейних готелів до оренди житла, навколо природного заповідника Екрінс існує безліч варіантів розміщення.

Скільки днів я повинен провести в еккринах?

Тобі вирішувати. Чи ви вирішите присвятити 7 днів або поїхати на перерву на вихідні, у вас буде абсолютно мрійлива подорож.

Марсель - Ліон Ціни на поїзди

Ціни на поїзди Париж - Ліон

Ціни на поїзди Ліон - Париж

Ціни на поїзди Ліон - Авіньйон

 

Ecrins Nature Reserve In France

4. Саксонська Німеччина та Чеська Швейцарія, природний заповідник у Чехії

Чудовий природний заповідник Саксонська Швейцарія простягається від Німеччини до Чехії. Вапнякові гори на Ельбі та всесвітньо відома скельна формація Правчичка-Брана вже мають «Лева, Відьма, та гардероб ». Цей захоплюючий дух заповідник є одним із найнезабутніших заповідників в Європі з безліччю зручних для Instagram точок зору на вершині каньйону.

Літо чи зима, зелені стежки, а стежки добре позначені і легко розрізнити в зеленій рослинності по обидва боки каньйону та річки. Саксонська Німеччина, або Чеська Швейцарія, залежить від вашої початкової подорожі або кінцевого пункту призначення, це чудовий оазис та рай для піших прогулянок для мандрівників з усього світу.

Як дістатися до саксонської Німеччини або заповідників чеської Швейцарії?

Ви можете дістатися до цього дивовижного природного заповідника в Європа одноденною поїздкою з Праги чи Дрездена.

Де я можу зупинитися біля Національного парку?

Оскільки природний заповідник розташований на кордоні Німеччини та Чехії, варіантів розміщення безмежно.

Скільки днів я повинен провести в чеській Швейцарії?

Одноденна поїздка є абсолютно необхідною, і якщо ви зможете витратити кілька днів, тоді настійно рекомендується.

Ціни на поїзди Нюрнберг - Прага

Ціни на поїзди Мюнхен - Прага

Ціни на поїзди Берлін - Прага

Ціни на поїзди Відень - Прага

 

 

5. Заповідник Ордеса та Монте Пердідо у Франції

Розташований прямо посередині між Іспанією та Францією, Ордеса і гора Пердідо - одні з найдивовижніших заповідників Європи. Хоча розташований на французькій стороні з вершиною 3,355 м. назва гірський масив Монте-Пердідо отримав свою назву, оскільки його не було видно з французької сторони кордону.

Вражаюча Ордеса - це одночасно Світова спадщина ЮНЕСКО в Європі і біосферний заповідник дикої природи та фауни. Тут проживає долина Ордеса, водоспади, різноманітна дика природа, в тому числі беркут, і 32 види ссавців. Під час походу та милування видами гірського хребта Піренеї, обов’язково зверніть увагу на Бабаків, Яструби, і сови, так само. тому, Природний заповідник Ордеса та Монте-Пердідо - дивовижне святилище та місце призначення в Європі для будь-якого типу мандрівників.

Від 3 годин ’до 2 триденна пішохідна поїздка, Ордеса пропонує різноманітні пішохідні стежки, для різних рівнів фізичної підготовки.

Як дістатися до заповідника Ордеса?

До заповідника Ордеса та Монте-Пердідо можна дістатися як з Франції, так і з Іспанії. Від Сарагоси до Торла-Ордеси це приблизно 5 годин або 3 годин від Барселони. Якщо ви подорожуєте до Франції, то Тулуза є 7 години.

Де я можу зупинитися біля парку Ордеса?

У Торлі можна знайти чудові варіанти розміщення, з пансіонатів та готелів.

Скільки днів я повинен провести в заповіднику Ордеса?

Ордеса і гора Пердідо також відомі як Йосемітський парк Європи. тому, ви повинні залишитися принаймні 3 днів, включаючи час походів та відпочинку.

5 з найбільш незабутніх заповідників в Європі відкриваються епічні краєвиди та пішохідні стежки до приголомшливих водоспадів світу. тому, походи зеленими долинами, милуватися квітковими полями і гірськими вершинами - це найбільший подарунок, який ви можете собі подарувати. У найдивовижніших країнах Європи немає нічого більш розслаблюючого та надихаючого, ніж дика природа.

Ціни на поїзди Париж - Руан

Ціни на поїзди Париж - Лілль

Ціни на поїзди Руан - Брест

Ціни на поїзд Руан - Гавр

 

Ordesa And Monte Perdido

 

тут на Зберегти потяг, ми будемо раді допомогти вам спланувати відпустку до обраних вами заповідників поїздом.

 

 

Ви хочете розмістити на своєму сайті нашу публікацію в блозі «5 найзабувніших заповідників в Європі»? Ви можете взяти наші фотографії і текст і дати нам кредит з посиланням на цей пост у блозі. Або натисніть тут: HTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/unforgettable-nature-reserves-europe/?lang=uk Сігналы абмеркавання– (Прокрутіть трохи вниз, щоб побачити код для вставки)

  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направляти їх безпосередньо в наших сторінках пошуку. У цьому посиланню, ви знайдете наші найпопулярніші маршрути поїздів - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/ja_routes_sitemap.xml, і ви можете змінити / я к / фр / або де і більше мов.