زمان خواندن: 3 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 24/04/2020)

مسافران همه چیز در مورد کاوش, صحبت کردن به مردم محلی, خوردن محلی غذا و غیره. هر کشوری در اندازه و شکل و بیشتر متفاوت است, بسته به اندازه از کشور, ممکن است آن را و یا ممکن است به کشورهای مختلف تقسیم نشده. و دولت ها تقسیم می شود به شهرستانها. سفر و کاوش این شهرستانها می دهد سطح بیشتری از زیبایی است که شما احتمالا هرگز در کتابهای راهنمای یافت. گاهی ممکن است یک دوره زمانی ثابت برای سفر داشته باشد و تصمیم گرفته اند برای کشف برخی از شهرستانها به عنوان یک اولویت و نگه داشتن بقیه را برای بازدید دوباره از کشور. در هر دو مورد, داشتن یک رزرو بلیط قطار محلی از قبل می تواند یک برکت و رحمت; به طوری که شما لازم نیست که به اتلاف وقت ترتیبات آخرین لحظه.

 

رزرو بلیط قطار محلی

حالت از سفر

محلی رزرو بلیط قطار به ویژه هنگامی که شما در حال سفر در سراسر اروپا می تواند به اثبات می شود تجربه enthralling در دسترس نباشد. البته, راه های دیگر وجود دارد و به معنی سفر - شما می توانید با اتومبیل سفر, یا اتوبوس و یا حتی توسط هواپیماهای که برای ماده. این مسافرت با اتوبوس می تواند کاملا ناراحت کننده و هواپیماها هر نوع دیدگاه را ارائه نمی دهد به جز آسمان و ابرها. از این رو سواری هواپیما می تواند بسیار جدا. از سوی دیگر اتومبیل, سواری ممکن است به راحتی در دسترس نباشد. از این رو یک محلی بلیط قطار آپارتمان، فقط ممکن است جواب درست وقتی که می آید به سفر در سراسر اروپا.

مونیخ به برلین با قطار

فرانکفورت با قطار به برلین

با قطار هانوفر به برلین

هامبورگ با قطار به برلین

 

تجملات یک سفر با قطار

می شود آن را به تنهایی یا در یک گروه, یک سفر با قطار گرایش به بسیار امن و حتی عاشقانه به یک اندازه. بهترین قسمت در مورد با استفاده از یک رزرو بلیط قطار محلی است که آن را اجازه می دهد تا شما را به مدیریت تغییرات به رزرو آنلاین عنوان و هنگامی که شما نیاز به. ویژگی های دیگر می شود چک کردن طبیعت منظره و مسحور همه در اطراف شما به عنوان قطار بین شهرستانها حرکت می کند. حتی ممکن است شما را وسوسه به سم زدایی دیجیتال با کشیدن شما به دور از همه خود را دستگاه های دیجیتال.

سالزبورگ با قطار به وین

مونیخ به وین با قطار

برلین به وین با قطار

پراگ به وین با قطار

 

 

زمان خود

اگر شما به تنهایی سفر, شما می توانید این زمان را به خود منعکس و برخی از صرف وقت با کیفیت با خود و حتی استفاده از ارسال مجله خود را اگر شما می خواهید. گرفتن عکس از همه چیز در اطراف شما. هر زمان ممکن است بتوانید از رزرو بلیط قطار محلی برای سفرهای خود لذت ببرید. بیشترین استفاده را از آن ببرید و اطمینان حاصل کنید که خاطرات زیادی را با خود به همراه می آورید تجربیات.

قیمت قطار لیون به ژنو

با قطار زوریخ به ژنو

پاریس به ژنو با قطار

با قطار برن به ژنو

 

نتیجه

سفر یک تجربه است که نمی توان با کلمات توصیف شود. این اضافه می کند که "هیبت" عامل به خودمان, را که نفس ما را دور. هنگامی که بسیار چنین لحظات در زندگی است که ما این خصوص تجربه زمانی که ما فقط زندگی هر روز زندگی دنیوی ما. لحظه ای که شروع سفر آن را تغییر ادراک خود را و راه ما در زندگی در مجموع نگاه. همچنین به ما می دهد یک فرصت به صرف زمان توسط خودمان به دور از فشار روزانه و شلوغی زندگی. این است که یک بار در طول عمر تجربه و آن را بهتر کنید تا مطمئن شوید که شما در بیشتر از آن را. برنامه سفر خود را خوبی و رزرو بلیط قطار محلی به خوبی در پیش انجام.

 

آیا شما آماده برای ساخت بسیاری از سفر خود را? رفتن به نجات یک قطار و اضافه کردن خود شما یک پا سفر با قطار.

 

آیا شما می خواهید به جاسازی پست وبلاگ ما بر روی سایت شما, شما هم می توانید عکس ها و متن و فقط به ما اعتباری با یک لینک به به این پست وبلاگ, و یا شما اینجا کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmaking-the-most-of-your-travels%2F%3Flang%3Dfa - (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml, و شما می توانید / د به و یا / و زبان / FR بیشتر تغییر دهید.