سفارش بلیط قطار شرکت

بلیط قطار ارزان CFL و قیمت سفر

در اینجا می توانید تمام اطلاعات مربوط به آن را پیدا کنید بلیط قطار ارزان CFL و قیمت سفر CFL و مزایا.

 

موضوع: 1. CFL با نکات برجسته قطار
2. درباره CFL 3. بینش برتر برای دریافت بلیط قطار ارزان CFL
4. هزینه بلیط های CFL چقدر است 5. مسیرهای مسافرتی: چرا استفاده از قطارهای CFL بهتر است؟, و با هواپیما سفر نکنید
6. تفاوت بین زمان کوتاه چیست؟, و بلیط روز در CFL 7. آیا اشتراک CFL وجود دارد؟
8. چه مدت قبل از عزیمت CFL نیاز به ورود دارم 9. برنامه های قطار CFL چیست؟
10. کدام ایستگاه ها توسط CFL سرویس می شوند 11. س Cالات متداول CFL

 

CFL با نکات برجسته قطار

  • با دقت بالایی از 96%, CFL (شرکت رسمی راه آهن لوکزامبورگ) یکی از مطمئن ترین اپراتورهای راه آهن در اروپا است.
  • هر سال, CFL طول می کشد 25 میلیون نفر و 105 میلیون تن کالا به مقصد خود در لوکزامبورگ و سراسر اروپا.
  • CFL بسیار دوستدار محیط زیست است, بدون CO2, و 100% تمام برق آنها از انرژی تجدید پذیر تأمین می شود.
  • CFL بزرگترین ارائه دهنده خدمات تحرک لوکزامبورگ است.

 

درباره CFL

CFL, انجمن ملی راه آهن لوکزامبورگ, نام دیگری برای راه آهن ملی لوکزامبورگ است. از آنجا که در تاسیس شد 1946, CFL خدمات تحرک را به شهروندان لوکزامبورگ ارائه داده است.

پیشنهادات CFL خدمات راه آهن در لوکزامبورگ و در سراسر اروپا. با بلیط مناسب, شما می توانید از بهترین ها بازدید کنید مکان های تعطیل در اروپا. با دسته های مختلف بلیط, CFL نیازهای همه را برآورده می کند.

قطارهای CFL خطوط ریلی مکرر هستند, لوکزامبورگ – بروکسل, لوکزامبورگ – پاریس, اتلبروک – ارباب, Wasserbillig– دوسلدورف. با استفاده از قطارهای CFL می توانید به کشورهای همسایه در داخل اروپا بروید: فرانسه, آلمان, و بلژیک.

در سراسر شرکت, 3,090 کارمندان در راه آهن کار می کنند تا اطمینان حاصل کنند که روزانه میلیون ها مسافر با خیال راحت به مقصد می رسند.

 

CFL train heading to luxembourg

قابل اعتماد و متخصص ذخیره صفحه اصلی قطار یا از این ابزارک برای جستجو استفاده کنید بلیط های CFL را قطار می کند:

ذخیره برنامه آیفون قطار

ذخیره برنامه قطار Android

 

ذخیره یک قطار

اصل و نسب

مقصد

تاریخ عزیمت

تاریخ بازگشت (اختیاری)

بزرگسالان (26-59):

جوانان (0-25):

ارشد (60+):


 

بینش برتر برای دریافت بلیط قطار ارزان CFL

عدد 1: تا جایی که می توانید بلیط های CFL خود را از قبل رزرو کنید

قیمت بلیط قطار CFL هرچه روز سفر نزدیکتر می شود ، بالا می رود. با رزرو بلیط قطار CFL تا آنجا که ممکن است از روز عزیمت می توانید پس انداز کنید (به طور معمول 3 ماه قبل حداکثر است). رزرو اولیه تضمین می کند که ارزانترین بلیط قطار CFL را دریافت می کنید. تعداد آنها نیز محدود است, بنابراین هرچه زودتر سفارش دهید, ارزان تر برای شما. برای صرفه جویی در پول در بلیط قطار CFL, بلیط های خود را زود بخرید.

عدد 2: در دوره های کم مصرف با CFL سفر کنید

مانند هر اپراتور راه آهن, بلیط قطار CFL می باشد در دوره های خارج از اوج ارزان تر است, در ابتدای هفته, و در طول روز. مطمئناً می توانید دریافت کنید بلیط قطار ارزان تر طی هفته. روز سه شنبه, چهار شنبه, و پنجشنبه, بلیط قطار CFL مقرون به صرفه ترین است. به دلیل حجم مسافران کسب و کار صبح و عصر برای کار کردن, قیمت بلیط قطار در اکثر مواقع بیشتر است. مسافرت در هر زمان بین رفت و آمد صبح و عصر بسیار ارزان تر است. آخر هفته دوره اوج دیگری برای قطارها است, به خصوص در روزهای جمعه و شنبه. قیمت بلیط قطار CFL نیز افزایش می یابد تعطیلات عمومی و تعطیلات مدرسه, و تعطیلات مدارس در اروپا می تواند دوام بیاورد 3 هر بار هفته.

عدد 3: هنگامی که از برنامه سفر خود مطمئن هستید ، بلیط خود را برای CFL سفارش دهید

قطارهای CFL تقاضای زیادی دارند, و با حداقل رقابت, در حال حاضر آنها به عنوان بهترین گزینه برای قطار در لوکزامبورگ باقی مانده اند. آنها می توانند محدودیت بلیط قطار را مانند محدودیتی که تعویض بلیط یا استرداد بلیط را ممنوع می کند ، تنظیم کنند مگر اینکه نوع تجاری بلیط ریلی باشد.. حتی اگر هنوز وب سایت هایی وجود دارد که می توانید بلیط خود را به صورت دست دوم به مردم بفروشید, CFL اجازه فروش بلیط دست دوم را نمی دهد. چگونه این به شما در پس انداز کمک می کند? بلیط خود را سفارش دهید وقتی مطمئن هستید که برنامه شما را از دوبار رزرو یک بلیط نجات می دهد زیرا مشکلی پیش آمد و نمی توانید از بلیط اصلی خریداری شده استفاده کنید.

عدد 4: بلیط های CFL خود را از Save A Train خریداری کنید

ذخیره قطار بزرگترین است, بهترین, و ارزانترین معاملات بلیط قطار در اروپا است. رابطه خوب ما با بسیاری از بهره برداران راه آهن, که منابع بلیط قطار هستند, و دانش ما در مورد الگوریتم های فناوری درگیر, به ما ارزان ترین معاملات بلیط قطار دسترسی پیدا کنید. ما فقط پیشنهادات بلیط قطار ارزان را فقط برای CFL ارائه نمی دهیم; ما همین گزینه را برای سایر گزینه های CFL ارائه می دهیم.

قیمت قطارهای لوکزامبورگ به کلمار

قیمت قطار از لوکزامبورگ به بروکسل

قیمت قطار به آنتورپ به لوکزامبورگ

قیمت قطار به متز به لوکزامبورگ

 

onboard the CFL train

 

هزینه بلیط های CFL چقدر است?

حمل و نقل عمومی در داخل گراند دوشی لوکزامبورگ گاهی رایگان است و گاهی نه, بسته به مسیر و اگر شهروند هستید. با این حال, 1کلاس st در قطارهای CFL, همیشه هزینه دارد, اما آنها همچنین انتخاب گران قیمت نیستند. بلیط قطار CFL برای یک سفر با قطار از 3 تا 6 یورو شروع می شود. در قیمت بلیط قطار CFL بستگی به این دارد که چه نوع بلیطی را خریداری می کنید و چه زمانی تصمیم به سفر دارید:

قیمت
زمان کوتاه 3 یورو
بلیط روز 6 یورو

 

 

مسیرهای مسافرتی: چرا استفاده از قطارهای CFL بهتر است؟, و با هواپیما سفر نکنید

1) شما همیشه به مرکز شهر می رسید. این یکی از مزیت های قطارهای CFL است که با هواپیما مقایسه می شود. قطارهای CFL و همه سایر سفرهای قطار از هر نقطه از شهر تا مرکز شهر بعدی. باعث صرفه جویی در وقت و هزینه کابین از فرودگاه تا مرکز شهر می شود. با توقف قطار, رسیدن به هر جای دیگری از شهر که به آن می روید آسانتر است. مهم نیست از کجا سفر می کنید, بروکسل, نانسی, پاریس, یا آمستردام, توقف در مرکز شهر یک مزیت عمده قطارهای CFL است! مثلا, فرودگاه لوکزامبورگ است 20 چند دقیقه با مرکز شهر فاصله دارد.

2) سفر با هواپیما مستلزم این است که حداقل در فرودگاه باشید 2 ساعت قبل از زمان پرواز. قبل از اینکه اجازه سوار شدن در هواپیما را داشته باشید ، باید از طریق کنترل های امنیتی اقدام کنید. با قطارهای CFL, شما فقط باید کمتر از ایستگاه باشید 30 دقیقه قبل. وقتی زمان مسافرت را نیز در نظر می گیرید ، می توانید از فرودگاه تا مرکز شهر رفت و آمد کنید, متوجه خواهید شد که قطارهای CFL بهتر هستند از نظر کل زمان سفر.

3) بلیط قطار CFL حتی اگر آن را با بلیط هواپیما مقایسه کنید ارزان است. علاوه بر این, وقتی همه اتهامات موجود را مقایسه می کنید, بلیط قطار CFL حتی معامله قیمت بهتری دارد. با هزینه های دیگر مانند هزینه چمدان که مجبور نیستید در قطارها بپردازید, مسافرت با CFL بهترین است.

4) قطارها سازگار با محیط زیست هستند. در مقایسه بین قطارها و هواپیماها, قطارها همیشه از بالا بیرون می آیند. هواپیماها هوا را به میزان زیادی از کربن که از بین می برند آلوده می کند. قطارها در مقایسه هستند کربن 20 برابر کمتر از هواپیما.

 

تفاوت بین زمان کوتاه چیست؟, و بلیط روز در CFL?

CFL انواع مختلفی بلیط برای بودجه های مختلف و مدت زمان سفر دارد: خواه تجارت باشد و یا اوقات فراغت. مطمئن باشید که یکی از این بلیط ها برای سفر کلاس 1 شما به قطارهای ملی CFL به لوکزامبورگ ایده آل است.

بلیط های کوتاه مدت CFL:

بلیط کوتاه مدت فقط برای کلاس 1 معتبر است 2 ساعت از لحظه اعتبار سنجی. شما می توانید بدون محدودیت در شبکه قطار CFL سفر کنید اما زمان رسیدن قطار به مقصد را در نظر بگیرید, طبق جدول زمانی. اگر مجبور هستید با اطلاع کوتاه سفر کنید, باید این بلیط را بدست آورید. شما فقط به یک قطار خاص محدود نمی شوید, و شما مجاز به انتخاب اتصال خود هستید.

CFL بلیط های روز:

بلیط های CFL Day بلیط های کلاس 1 با طول مدت طولانی هستند, و از لحظه صدور تا زمان معتبر هستند 4 روز بعد هستم. بلیط قطار CFL Day را می توانید از دستگاه بلیط تهیه کنید, دفتر بلیط, یا یک قطار را ذخیره کنید.

 

 

آیا اشتراک CFL وجود دارد؟?

حمل و نقل عمومی, از جمله خدمات قطار CFL انتخاب شده, در لوکزامبورگ, رایگان است. از این رو, نیازی به اشتراک CFL نیست, مگر اینکه سفر به کلاس 1 را ترجیح دهید. شهروندان لوکزامبورگ که اغلب از مرزها به فرانسه سفر می کنند, می توانید از گذرگاه ماهانه کلاس 1 Flexway لذت ببرید, برای 85 €. علاوه بر این, شهروندان لوکزامبورگ می توانند از نرخ پایین بلیط های ماهانه آلمان استفاده کنند. بنابراین از کجا می توانید اطلاعات بیشتری در این مورد کسب کنید?

– پیشخوان های بلیط CFL.

– در تلفن خدمات مشتری CFL 2489 2489

 

چه مدت قبل از عزیمت CFL نیاز به ورود دارم?

گفتن دقیق با دوم دشوار است, اما Save a Train به شما توصیه می کند که به آنجا برسید 30 دقیقه قبل از زمان عزیمت. با این چارچوب زمانی, همچنین وقت کافی برای خرید چیزهای مورد نیاز خود خواهید داشت سفر خود را با قطار انجام دهید به آسانی ممکن.

 

برنامه های قطار CFL چیست؟?

می توانید در صفحه اصلی در ذخیره یک قطار ، در زمان واقعی اطلاعات کسب کنید. فقط مکان فعلی و مقصد مورد نظر خود را تایپ کنید, و ما اطلاعات را به شما نشان می دهیم.

قیمت قطارهای لوکزامبورگ به کلن

قیمت قطار به لوکزامبورگ به کوبلنز

قیمت قطار به پاریس به لوکزامبورگ

قیمت قطار به بروکسل به لوکزامبورگ

 

old style CFL trains

 

کدام ایستگاه ها توسط CFL سرویس می شوند?

ایستگاه CFL لوکزامبورگ در Place de la Gare واقع در مرکز شهر واقع شده است.

در Troisvierges, قطارهای CFL از ایستگاه Troisvierges واقع در خط حرکت کرده و وارد شوید 10, اتصال شهر لوکزامبورگ به شمال کشور. Troisvierges محل زندگی دو بالاترین تپه در لوکزامبورگ است.

قطارهای CFL نیز حرکت کرده و به شهر نانسی فرانسه می رسند. قطارهای CFL هر روز از ایستگاه مرکزی لوکزامبورگ به سمت نانسی حرکت می کنند 1 ساعت.

با سفر با قطار از لوکزامبورگ به گنت و / یا بروکسل می توانید فلاندر در بلژیک را کشف کنید. قطارهای CFL هر ساعت از لوکزامبورگ به شهرهای شگفت انگیز بلژیک و شهرهای قدیمی جذاب اروپا.

 

 

س Cالات متداول CFL

آیا دوچرخه ها روی هیئت مدیره مجاز هستند قطارهای CFL?

دوچرخه سواری در قطارهای CFL به صورت رایگان مجاز است, و به شرطی که آنها را در مکان های مشخص شده برای دوچرخه ذخیره کنید. می توانید دوچرخه های ذخیره شده فضاها را با علامت سبز روی درهای CFL پیدا کنید.

آیا کودکان در قطارهای CFL به صورت رایگان سفر می کنند?

بله, اما فقط تا سن 12 سال ها. کودکان کوچکتر از 12 سال ها, اگر با یک فرد مسن تر از سن همراه باشد می تواند به صورت رایگان سفر کند 12, با یک بلیط معتبر و کارت شناسایی.

آیا حیوانات اهلی در قطارهای CFL مجاز هستند?

بله, CFL سگها را در هر اندازه و این اندازه دوست دارد 4 انسان های پا می توانند به صورت رایگان در قطارهای CFL سفر کنند. سگها باید سرب باشند و اجازه نشستن روی صندلی ها را ندارند.

روشهای شبانه روزی برای CFL چیست؟?

هر مسافر باید یک بلیط معتبر و کارت شناسایی ارائه دهد. اگر بلیط قطار خود را گم کردید یا عجله داشتید, و از قبل بلیط نخرید, شما می توانید این کار را در قطار انجام دهید, از نمایندگان CFL.

بیشترین درخواست س Cالات متداول CFL – آیا باید از قبل صندلی CFL را سفارش دهم?

خیر, در قطارهای ملی یا بین المللی CFL رزرو صندلی وجود ندارد, شما در جایی که مکان آزاد دارید می نشینید, اگر از قبل بلیط قطار بخرید ، همیشه یک مکان رایگان خواهید داشت.

آیا در قطارهای CFL اینترنت Wi-Fi وجود دارد؟?

خیر. شما می توانید لذت ببرید اینترنت وای فای رایگان در ایستگاه های قطار انتخابی CFL, اما Wi-Fi در قطارهای CFL در دسترس نیست.

قیمت قطار از لوکزامبورگ به اتلبروک

اتلبروک به قیمت قطار یونگلینستر

Mersch به لوکزامبورگ قیمت قطار

قیمت قطار Clervaux به لوکزامبورگ

 

Brand new CFL Train

 

اگر تا این مرحله خوانده اید, شما همه آنچه درباره قطارهای CFL می دانید را می دانید و آماده خرید بلیط قطار CFL برای سفر آینده خود هستید ذخیره یک قطار.

 

بلیط های قطار برای این اپراتورهای راه آهن داریم:

DSB Denmark

DSB دانمارکی

Thalys railway

تالیس

eurostar logo

یورو استار

sncb belgium

SNCB بلژیک

intercity trains
قطارهای بین شهری
SJ Sweden Trains

SJ سوئد

NS International Cross border trains

NS بین المللی هلند

OBB Austria logo

OBB اتریش

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF اویگو

NSB VY Norway

NSB در مقابل نروژ

Switzerland Sbb railway

SBB سوئیس

CFL Luxembourg local trains

CFL لوکزامبورگ

Thello Italy <> France cross border railway

عمیق تر

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE آلمان

European night trains by city night line

قطار شب

Germany Deutschebahn

دویچه بان آلمان

Czech Republic official Mav railway operator

ماو چک

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

به Trenitalia

آرم eurail

Eurail

 

آیا می خواهید این صفحه را در سایت خود قرار دهید؟? اینجا کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-cfl%2F%0A%3Flang%3Dfa – (به پایین بروید تا کد قراردادن), یا فقط می توانید مستقیماً به این صفحه پیوند دهید.

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیماً به صفحات جستجوی ما راهنمایی کنید. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml و می توانید زبانهای / de را به / nl یا / fr و بیشتر تغییر دهید.
کپی رایت © 2021 - ذخیره یک قطار, آمستردام, هلند
هنوز بدون حضور را ترک کنید - دریافت کوپن و اخبار !