سفارش بلیط قطار شرکت

بلیط قطار ارزان و قیمت سفر OBB

در اینجا می توانید تمام اطلاعات مربوط به آن را پیدا کنید بلیط قطار ارزان OBB و قیمت سفر OBB و مزایا.

 

موضوع: 1. OBB توسط Train Highlights
2. درباره OBB 3. بینش برتر برای دریافت بلیط قطار ارزان OBB
4. هزینه بلیط OBB چقدر است 5. مسیرهای مسافرتی: چرا رفتن به قطارهای OBB بهتر است, و با هواپیما سفر نکنید
6. تفاوت بین استاندارد چیست؟, آسایش, و Sparschiene در OBB 7. آیا اشتراک OBB وجود دارد
8. چه مدت قبل از عزیمت OBB برای رسیدن 9. برنامه قطار OBB چیست؟
10. کدام ایستگاه ها توسط OBB سرو می شوند 11. سؤالات متداول OBB

 

OBB توسط Train Highlights

  • با دقت بالایی از 96%, OBB (که گاهی اوقات OEBB خوانده می شود) یکی از مطمئن ترین اپراتورهای راه آهن در اروپا است.
  • هر سال, OBB طول می کشد 447 میلیون نفر و 105 میلیون تن کالا به مقصد خود در اتریش و سراسر اروپا رسیده است.
  • OBB بسیار دوستدار محیط زیست است, و 100% تمام برق آنها از انرژی تجدید پذیر تأمین می شود.
  • OBB بزرگترین ارائه دهنده خدمات تحرک اتریش است.

 

درباره OBB

OBB, راه آهن فدرال اتریش, نام دیگری برای راه‌آهن فدرال اتریش است. از آنجا که در تاسیس شد 1923, OBB سالهاست که خدمات تحرک را به شهروندان استرالیا ارائه می دهد. یک مطالعه جدید نشان داد که در اروپا, OBB بهترین در زمان دقت است, قابلیت اطمینان, و فرکانس.

OBB ارائه می دهد خدمات راه آهن در اتریش و در سراسر اروپا. با بلیط مناسب, شما می توانید از بهترین ها بازدید کنید مکان های تعطیل در اروپا. با دسته بندی های مختلف بلیط و اشتراک کارت, OBB پاسخگوی نیازهای همه است.

OBB مکرراً وین را آموزش می دهد – گراتس, سالزبورگ – وین, لینز – سنت. لهستانی, گراس - سالزبورگ. همچنین می توانید با استفاده از قطارهای OBB به کشورهای همسایه اروپا بروید.

در سراسر شرکت, 41,904 کارمندانی که در شبکه های راه آهن و اتوبوس کار می کنند (به علاوه بیش از 2,000 شاگردها) اطمینان حاصل کنید که برخی از 1.3 میلیون مسافر هر روز با خیال راحت به مقصد خود می رسند.

 

OBB train tickets

قابل اعتماد و متخصص ذخیره صفحه اصلی قطار یا از این ابزارک برای جستجو استفاده کنید بلیط OBB را آموزش می دهد

ذخیره برنامه آیفون قطار

ذخیره برنامه قطار Android

 

ذخیره یک قطار

اصل و نسب

مقصد

تاریخ عزیمت

تاریخ بازگشت (اختیاری)

بزرگسالان (26-59):

جوانان (0-25):

ارشد (60+):


 

بینش برتر برای دریافت بلیط قطار ارزان OBB

عدد 1: بلیط OBB خود را قبل از هرچه بیشتر رزرو کنید

قیمت بلیط قطار OBB هرچه روز سفر نزدیکتر می شود ، بالا می رود. می توانید با رزرو بلیط قطار OBB خود تا حد امکان از روز عزیمت ، پس انداز کنید. بلیط قطار OBB زودتر در دسترس است 3 به 6 چند ماه از عزیمت قطار. رزرو اولیه تضمین می کند که شما ارزانترین بلیط قطار OBB را دریافت کنید. تعداد آنها نیز محدود است, بنابراین هر چه زودتر کتاب کنید, ارزان تر برای شما. برای پس انداز پول در بلیط های قطار OBB, بلیط های خود را زود بخرید.

عدد 2: با OBB در دوره های خارج از اوج سفر کنید

بلیط قطار OBB هستند در دوره های خارج از اوج ارزان تر است, در ابتدای هفته, و در طول روز. مطمئناً می توانید دریافت کنید بلیط قطار ارزان تر طی هفته. روز سه شنبه, چهار شنبه, و پنجشنبه, بلیط قطار OBB اقتصادی ترین است. به دلیل حجم مسافر مسافرتی که صبح و عصر به کار خود ادامه می دهند, بلیط قطار هزینه بیشتری دارد. مسافرت در هر زمان بین رفت و آمد صبح و عصر بسیار ارزان تر است. آخر هفته دوره اوج دیگری برای قطارها است, به خصوص در روزهای جمعه و شنبه. قیمت بلیط قطار OBB نیز افزایش می یابد تعطیلات عمومی و تعطیلات مدرسه.

عدد 3: بلیط خود را برای OBB سفارش دهید وقتی از برنامه سفر خود اطمینان دارید

قطارهای OBB تقاضای زیادی دارند, و با حداقل رقابت, آنها در حال حاضر بهترین انتخاب برای قطارهای اتریش هستند. آنها می توانند محدودیت های بلیط قطار را مانند مواردی که در آن تبادل بلیط یا بازپرداخت بلیط ممنوع است ، تنظیم کنند مگر اینکه نوع کسب و کار بلیط باشد.. حتی اگر هنوز وب سایت هایی وجود دارد که می توانید بلیط خود را به صورت دست دوم به مردم بفروشید, OBB اجازه فروش بلیط دست دوم را نمی دهد. چگونه این به شما در پس انداز کمک می کند? بلیط خود را فقط زمانی سفارش دهید که مطمئن باشید از برنامه خود شما را از رزرو بلیط دو بار نجات می دهد زیرا چیزی پیش آمد و شما نمی توانید از بلیط اصلی استفاده کنید.

عدد 4: بلیط OBB خود را در Save A Train خریداری کنید

ذخیره قطار بزرگترین است, بهترین, و ارزانترین معاملات بلیط قطار در اروپا است. ارتباط ما با بسیاری از اپراتورهای راه آهن, منابع بلیط قطار, و دانش ما از الگوریتم های فن آوری به ما امکان دسترسی به ارزان ترین معاملات بلیط قطار را می دهد. ما فقط بلیط OBB را برای بلیط ارزان ارائه نمی دهیم; ما همان گزینه های دیگر برای OBB را ارائه می دهیم.

بلیط های سالزبورگ به وین

بلیط های مونیخ به وین

بلیط های Graz به وین

بلیط پراگ به وین

 

OBB moving train

 

هزینه بلیط OBB چقدر است?

بلیط OBB از 1.5 یورو تا 51 یورو برای سفر با قطار واحد شروع می شود. در قیمت بلیط قطار OBB بستگی به این دارد که چه نوع بلیطی را خریداری می کنید و چه زمانی تصمیم به سفر دارید:

 

بلیط یک طرفه رفت و برگشت
استاندارد 1،50 یورو – 51 یورو 2،40 یورو – 100 یورو
اولین کلاس 1،50 یورو – 51 یورو 2،40 یورو – 100 یورو

 

 

مسیرهای مسافرتی: چرا بهتر است قطارهای OBB را طی کنید, و با هواپیما سفر نکنید

1) شما وارد مرکز شهر می شوید. این یکی از مزیت های قطارهای OBB در مقایسه با هواپیماها است. قطارهای OBB و سایر قطارها از هر نقطه در شهر به مرکز شهر بعدی سفر می کنند. باعث صرفه جویی در وقت و هزینه کابین از فرودگاه تا مرکز شهر می شود. با توقف قطار, رسیدن به هر جای دیگری از شهر که به آن می روید آسانتر است. مهم نیست از کجا سفر می کنید, مونیخ, سالزبورگ, لینز, یا کلن, توقف در مرکز شهر یکی از مزیت های اصلی قطارهای OBB است!

2) سفر با هواپیما مستلزم این است که حداقل چند ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه باشید. قبل از اینکه اجازه سوار شدن در هواپیما را داشته باشید ، باید از طریق کنترل های امنیتی اقدام کنید. با قطارهای OBB, فقط باید کمتر از یک ساعت قبل در ایستگاه باشید. وقتی زمان مسافرت را نیز در نظر می گیرید ، می توانید از فرودگاه تا مرکز شهر رفت و آمد کنید, متوجه خواهید شد که قطارهای OBB از نظر زمان کل سفر بهتر هستند.

3) روی سطح, به نظر می رسد قیمت بلیط قطار OBB گران تر از بلیط های هواپیمایی بودجه است. با این حال, وقتی همه اتهامات موجود را مقایسه می کنید, بلیط قطار OBB قیمت مناسب تری دارد. با هزینه های دیگر مانند هزینه چمدان که مجبور نیستید در قطارها بپردازید, مسافرت با OBB بهترین است.

4) قطارها سازگار با محیط زیست هستند. در مقایسه بین قطارها و هواپیماها, قطارها از بالا می آیند. هواپیماها هوا را به میزان زیادی از کربن که از بین می برند آلوده می کند. قطارها در مقایسه هستند کربن 20 برابر کمتر از هواپیما.

بلیط های مونیخ به اینسبروک

بلیط های سالزبورگ به اینسبروک

بلیط Oberstdorf به اینسبروک

بلیط های Graz به اینسبروک

 

تفاوت بین استاندارد چیست؟, آسایش, و Sparschiene در OBB?

OBB کلاس های مختلف بلیط برای بودجه های مختلف و انواع مسافران را دارد: خواه تجارت باشد و یا اوقات فراغت. می توانید مطمئن باشید که یکی از این بلیط ها مناسب شماست.

بلیط های استاندارد OBB:

بلیط استاندارد انعطاف پذیرترین بلیط قطار است که OBB ارائه می دهد. اگر مجبور هستید با اطلاع کوتاه سفر کنید, باید این بلیط را بدست آورید. شما فقط به یک قطار خاص محدود نمی شوید, و شما مجاز به انتخاب اتصال خود هستید. بلیط استاندارد OBB معتبر است 2 روزها صرف نظر از مسیر و کانال خرید. بلیط های استاندارد می توانند یک روز قبل از اولین روز اعتبار خود را رایگان پرداخت کنند. هنگام خرید این بلیط بصورت آنلاین, دستورالعمل های ویژه ای برای بازپرداخت و اعتبار وجود دارد.

 

 

OBB بلیط راحت:

بلیط OBB Komfort بلیط معمولی OBB است, و به آنها پیشنهاد می شود اتصالات از طریق قطار شبانه. بلیط OBB Komfort هزینه سفر را پوشش می دهد, رزرو در دسته سفر انتخاب شده است, و صبحانه در کابین خواب.
برخلاف بلیط استاندارد, بلیط Komfort به هیچ وجه انعطاف پذیر نیست. برای یک مسیر خاص و قطار خاص رزرو شده است. برای هر اتصال قبل و بعد از مسیری که این بلیط را پوشش می دهد ، باید بلیط جدیدی را تهیه کنید.
برای بازپرداخت, بلیط های Komfort OBB تا زمان پرداخت رایگان بازپرداخت می شوند 15 روز تا روز اول اعتبار. بعد از 15 علامت روز, بلیط های Komfort در بازپرداخت می شوند 50% قیمت اصلی.

 

 

بلیط OBB Sparschiene:

گذشته از بلیط استاندارد و بلیط Komfort, OBB طیف دیگری از بلیط های معروف به بلیط Sparschiene را ارائه می دهد. این محدوده ارزان و برای مسافران کم هزینه است. دو نوع بلیط Sparschiene وجود دارد.

بلیط قطار obb

 

آیا اشتراک OBB وجود دارد?

برای شهروندان محلی, دو نوع اشتراک وجود دارد, Vorteilscard و Osterreichcard. برای Internationals ما پیشنهاد می کنیم مدت طولانی پیش خرید کنید و سپس ارزانترین گزینه به شما ارائه می شود.

Vorteilscard Classic را می توان در خریداری کرد: (شهروندان محلی یک 45% بلیط مسافرتی که بلیط خود را از آنجا خریداری می کنند ، تخفیف ویژه ای برای بلیط اختصاصی دریافت می کند)

– پیشخوان بلیط OBB.

– در خدمات مشتری OBB 05-1717

– از کارمندان OBB قطارها و اتوبوس ها.

 

با یک Osterreichcard Classic, تخفیف خود رزرو اضافی دریافت خواهید کرد 5% در هنگام خرید بلیط از بلیط بصورت استاندارد برای مسافران استفاده کنید:

– یک دستگاه فروش بلیط OBB در ایستگاه قطار.

– از کارمندان OBB قطارها و اتوبوس ها.

خانواده Vorteilscard

مسافران مسن 15 و بیشتر می توانند خانواده Vorteilscard را خریداری کنند. این کارت به همراه کارت شناسایی عکس معتبر است, که باید شامل سن دارندگان باشد. با این بلیط, می توانید در همه قطارهای OBB سفر کنید.

همه دارندگان خانواده Vorteilscard از قدرت گرفتن کلاسیک Vorteilscard لذت می برند. علاوه بر جعبه های کلاسیک, دو دارنده کارت خانواده Vorteilscard نیز در صورت سفر با نوزاد یا کودک از تخفیف برخوردار می شوند.. 4 فرزندان به ازای هر دارندگان خانواده Vorteilscard تخفیف دریافت می کنند 100% با یک بلیط استاندارد تک.

کارت جوانان اتریش

تا روز قبل از تولد 26 سالگی آنها, مسافران می توانند Osterreichcard Jugend خریداری کنند. می توانید سن خود را با شناسه عکس با اثبات سن ثابت کنید.

خانواده آستریاکارد

کلیه والدین نوزادان و کودکانی که کمک هزینه خانوادگی را در اتریش یا جاهای دیگر دریافت می کنند می توانند Osterreichcard Familie را بخرند. مزایای آن همان سود کلاسیک Osterreichcard است.

Osterreichcard Classic

مسافران می توانند Osterreichcard Classic خریداری کنند. با یک Osterreichcard Classic, آنها تخفیف دریافت می کنند 100% در مورد هزینه رزرو صندلی برای کلاس 1 و 2. با کلاس 2 Osterreichcard Classic, شما دریافت می کنید 50% تخفیف تغییر کلاس از کلاس 2 به 1 با یک بلیط بصورت تک استاندارد.

Osterreichcard ارشد

شهروندان سالخورده اتریش مسافران در سن 63 و بالاتر می توانید یک ارشد Osterreichcard بخرید. مزایای آن همان سود کلاسیک Osterreichcard است.

کارت ویژه اتریش

معلولین که دارای موارد زیر در گواهینامه ناتوانی خود در اتریش یا ناتوانی شدید در جنگ هستند می توانند Osterreichcard Spezial بخرند. مزایای آن همان سود کلاسیک Osterreichcard است.

بلیط های Linz به Saint Polten

بلیط های وین به سالزبورگ

بلیط های سنت پولتن به وینر نوستاد

بلیط های سالزبورگ به گراس

 

OBB train tickets

 

چه مدت قبل از عزیمت OBB برای رسیدن?

گفتن دقیق با دوم دشوار است, اما ذخیره قطار توصیه می کند که حدود یک ساعت قبل از زمان عزیمت خود برسید. اگر در کنترل گذرنامه به اندازه کافی زود تمام شوید, می توانید وسایل مورد نیاز خود را خریداری کنید تا سفر قطار خود را تا حد امکان راحت کنید.

 

برنامه قطار OBB چیست؟?

می توانید در صفحه اصلی در ذخیره یک قطار ، در زمان واقعی اطلاعات کسب کنید. فقط مکان فعلی و مقصد مورد نظر خود را تایپ کنید, و ما اطلاعات را به شما نشان می دهیم.

 

کدام ایستگاه ها توسط OBB سرو می شوند?

ایستگاه OBB در وین وین Hauptbahnhof است (ایستگاه مرکزی وین), که در کنار Sudtiroler Platz در قلب وین واقع شده است.

در لینز, امروزه OBB قطار می رود از ایستگاه مرکزی لینز خارج شوید و وارد شوید (ایستگاه مرکزی در آلمانی برابر با Hauptbahnhof است), نه چندان دور از رودخانه دانوب.

ایستگاه اصلی قطار سالزبورگ (ایستگاه مرکزی سالزبورگ) در وسط 2 شهر بزرگ اتریش واقع شده است – سالزبورگ.

 

سؤالات متداول OBB

آیا دوچرخه ها روی هیئت مدیره مجاز هستند قطارهای OBB?

دوچرخه سواری در قطارهای OBB مجاز است به شرطی که در ایستگاه برای آنها بلیط خریداری کنید. قیمت آنها برای هر دوچرخه 2 یورو است.

آیا کودکان در قطارهای OBB به صورت رایگان سفر می کنند?

بله, اما فقط تا سن خاصی. کودکان کوچکتر از شش سال مسافرت رایگان دارند.

آیا حیوانات خانگی در قطارهای OBB مجاز هستند?

بله, آنها تا زمانی که از دستورالعمل های مربوط به حیوانات خانگی پیروی می کنند. حیوانات خانگی کوچک باید در جعبه یا موارد مشابه حمل شوند.

روش های شبانه روزی برای OBB چیست?

برخی ایستگاه ها دارای نمایشگرهای الکترونیکی هستند که شکل گیری قطارها را نشان می دهد. به علاوه, از اینها استفاده کنید تا هنگام ورود قطار ، مناطقی را که در آن تعداد مربی قطار قرار دارد ، بررسی کنید.

بیشترین سؤالات متداول OBB – آیا مجبورم در OBB صندلی را از قبل سفارش دهم?

شما می توان بوخوب یک میدانمدر از پیش در داخلی OBB قطار برای 3 یورو. شما اراده شخصی بگیرید صندلی پس از رزرو.

آیا اینترنت وای فای در داخل OBB وجود دارد?

بله. شما می توانید لذت ببرید اینترنت وای فای رایگان در همه قطارهای OBB و همه کلاسهای مسافرتی هنگام خرید بلیط OBB (ترجیحاً در SaveATrain.com).

 

اگر تا این مرحله خوانده اید, شما می دانید که همه باید درباره قطارهای OBB خود بدانید و آماده خرید بلیط قطار OBB خود هستید ذخیره یک قطار

 

بلیط های قطار برای این اپراتورهای راه آهن داریم:

DSB Denmark

DSB دانمارکی

Thalys railway

تالیس

eurostar logo

یورو استار

sncb belgium

SNCB بلژیک

intercity trains

قطارهای بین شهری

SJ Sweden Trains

SJ سوئد

NS International Cross border trains

NS بین المللی هلند

OBB Austria logo

OBB اتریش

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF اویگو

NSB VY Norway

NSB در مقابل نروژ

Switzerland Sbb railway

SBB سوئیس

CFL Luxembourg local trains

CFL لوکزامبورگ

Thello Italy <> France cross border railway

عمیق تر

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE آلمان

European night trains by city night line

قطار شب

Germany Deutschebahn

دویچه بان آلمان

Czech Republic official Mav railway operator

ماو چک

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

به Trenitalia

آرم eurail

Eurail

 

آیا می خواهید این صفحه را در سایت خود جاسازی کنید? اینجا کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-obb%2F%0A%3Flang%3Dfa – (به پایین بروید تا کد قراردادن), یا فقط می توانید مستقیماً به این صفحه پیوند دهید.

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml و می توانید زبانهای / de را به / nl یا / fr و بیشتر تغییر دهید.
کپی رایت © 2021 - ذخیره یک قطار, آمستردام, هلند
هنوز بدون حضور را ترک کنید - دریافت کوپن و اخبار !