Objednať cestovný lístok na vlak TERAZ

Lacné lístky na vlak OBB a cestovné ceny

Tu nájdete všetky informácie o Lacné lístky na vlak OBB a Cestovné ceny OBB a výhody.

 

témy: 1. Hlavné body OBB vlakom
2. O spoločnosti OBB 3. Najlepšie informácie o získaní lacného lístka na vlak OBB
4. Koľko stoja vstupenky OBB 5. Cestovné trasy: Prečo je lepšie ísť vlakom OBB, a necestujú lietadlom
6. Aké sú rozdiely medzi Standardom, Pohodlie, a Sparschiene na OBB 7. Existuje predplatné OBB
8. Ako dlho pred odchodom OBB dorazí 9. Aké sú vlakové poriadky OBB
10. Ktoré stanice obsluhuje OBB 11. OBB FAQ

 

Hlavné body OBB vlakom

  • S vysokou mierou presnosti 96%, ÖBB (niekedy sa nazýva OEBB) je jedným z najspoľahlivejších železničných prevádzkovateľov v Európe.
  • Každý rok, OBB trvá 447 miliónov ľudí a 105 miliónov ton tovaru cez ich miesta určenia v Rakúsku a po celej Európe.
  • OBB je veľmi šetrný k životnému prostrediu, a 100% všetka ich elektrina pochádza z obnoviteľných zdrojov energie.
  • OBB je najväčším poskytovateľom mobilných služieb v Rakúsku.

 

O spoločnosti OBB

ÖBB, Rakúske spolkové železnice, je iný názov pre Rakúske spolkové železnice. Od svojho založenia v roku 2007 1923, Spoločnosť OBB poskytuje austrálskym občanom služby mobility už roky. Nedávna štúdia ukázala, že v Európe, OBB je najlepší v presnosti, spoľahlivosť, a frekvenciu.

Ponuky OBB železničné služby v rámci Rakúska a po celej Európe. So správnym lístkom, môžete navštíviť všetko najlepšie dovolenkové miesta v Európe. S rôznymi kategóriami lístkov a predplatných kariet, OBB vyhovuje všetkým potrebám.

Vlaky OBB navštevujú často Viedeň – Graz, Salzburg – Viedeň, Linz – st. Pölten, Graz - Salzburg. Do vlakov OBB sa môžete dostať aj do susedných krajín Európy.

V celej spoločnosti, 41,904 zamestnanci pracujúci na železničných a autobusových sieťach (plus viac 2,000 učni) zabezpečiť, aby niektoré 1.3 milión cestujúcich každý deň bezpečne dorazí na miesto určenia.

 

OBB train tickets

Ísť do Uložiť domovskú stránku vlaku alebo pomocou tohto widgetu vyhľadajte vlaky na vlak OBB

Uložte aplikáciu pre vlak iPhone

Uložte aplikáciu pre vlak Android

 

Uložiť vlak

pôvod

Destinácia

Dátum odchodu

Dátum návratu (voliteľný)

dospelý (26-59):

mladosti (0-25):

senior (60+):


 

Najlepšie informácie o získaní lacného lístka na vlak OBB

číslo 1: Zarezervujte si svoje vstupenky OBB v maximálnej možnej miere

Cena Cestovné lístky na vlak OBB stúpa s blížiacim sa dňom cestovania. Môžete ušetriť peniaze tým, že rezervujete svoje lístky na vlak OBB čo najďalej od dňa odchodu. Lístky na vlak OBB sú k dispozícii už v roku 2006 3 do 6 mesiacov pred odchodom vlaku. Rezervácia včas zaisťuje, že získate najlacnejšie lístky na vlak OBB. Ich počet je tiež obmedzený, takže čím skôr si knihu rezervujete, lacnejšie pre vás. Ako ušetriť peniaze na lístkoch na vlak OBB, zakúpte si lístky čoskoro.

číslo 2: Cestovanie cez OBB počas období mimo špičky

Cestovné lístky na vlak OBB sú lacnejšie v období mimo špičky, na začiatku týždňa, a cez deň. Môžete si byť istí, že dostanete lacnejšie lístky do týždňa. V utorok, streda, a štvrtok, Cestovné lístky na vlak OBB sú najúspornejšie. Z dôvodu objemu obchodných cestujúcich dochádzajúcich do práce ráno a večer, vlakové lístky sú drahšie. Cestovanie medzi rannou a večernou dochádzkou je oveľa lacnejšie. Víkendy sú ďalším špičkovým obdobím pre vlaky, najmä v piatok a sobotu. Vzrastajú aj ceny lístkov na vlak OBB sviatky a školské sviatky.

číslo 3: Objednajte si vstupenky na OBB, keď ste si istí cestovným poriadkom

Vlaky OBB je vysoký dopyt, as minimálnou konkurenciou, v súčasnosti zostávajú najlepšou voľbou pre vlaky v Rakúsku. Môžu si dovoliť stanoviť obmedzenia cestovných lístkov, ako sú tie, ktoré zakazujú výmenu cestovných lístkov alebo ich vrátenie, pokiaľ to nie je cestovný lístok typu Business.. Napriek tomu stále existujú webové stránky, na ktorých môžete ľuďom lístky z druhej ruky predať, OBB neumožňuje predaj použitých lístkov. Ako to pomôže ušetriť peniaze? Objednajte si lístok iba vtedy, keď ste si istí, že váš plán by vám ušetril dvojnásobnú rezerváciu jedného lístka, pretože prišlo niečo a pôvodný lístok ste nemohli použiť..

číslo 4: Kúpte si vstupenky OBB na Save A Train

Save the Train má najväčší, najlepší, a najlacnejšie ponuky na letenky do Európy. Naše spojenie s mnohými železničnými operátormi, zdroje lístkov na vlak, a naše znalosti technologických algoritmov nám umožňujú prístup k najlacnejším obchodom s vlakom. Ponúkame iba lacné letenky na vlak iba pre OBB; poskytujeme to isté pre ďalšie alternatívy k OBB.

Vstupenky na Salzburg do Viedne

Vstupenky na Mníchov - Viedeň

Vstupenky Graz na Viedeň

Vstupenky Praha - Viedeň

 

OBB moving train

 

Koľko stoja vstupenky OBB?

Lístky OBB začínajú od 1,5 € do 51 EUR za jednu cestu vlakom. Na cena lístka na vlak OBB záleží na tom, aký typ lístka si kúpite a kedy sa rozhodnete cestovať:

 

Jednosmerný lístok Spiatočná cesta
štandardné € 1,50 – € 51 € 2,40 – € 100
Prvá trieda € 1,50 – € 51 € 2,40 – € 100

 

 

Cestovné trasy: Prečo je lepšie brať vlaky s OBB, a necestujú lietadlom

1) Prídete do centra mesta. Toto je jedna z výhod vlakov OBB v porovnaní s lietadlami. Vlaky OBB a všetky ostatné vlaky jazdia odkiaľkoľvek v meste do centra nasledujúceho mesta. Ušetrí vám to čas a náklady na taxík z letiska do centra mesta. So zastávkami vlakov, ľahšie sa dostanete kamkoľvek v meste, kam smerujete. Nezáleží na tom, odkiaľ ste, Mníchov, Salzburg, Linz, alebo Kolín nad Rýnom, Zastávky v centre mesta sú hlavnou výhodou vlakov OBB!

2) Cestovanie lietadlom vyžaduje, aby ste boli na letisku najmenej niekoľko hodín pred letovým časom. Pred povolením na palubu lietadla musíte prejsť bezpečnostnými kontrolami. S vlakmi OBB, musíte byť na stanici menej ako hodinu vopred. Keď vezmete do úvahy aj čas, ktorý je potrebný na dochádzanie z letiska do centra mesta, uvedomíte si, že vlaky OBB sú lepšie z hľadiska celkového cestovného času.

3) Na povrchu, cena leteniek OBB sa zdá byť nákladnejšia ako lacné letenky. Avšak, keď porovnáte všetky príslušné poplatky, Lístky na vlak OBB majú lepšiu cenu. S inými nákladmi, ako sú poplatky za batožinu, nemusíte platiť vo vlakoch, cestovanie OBB je najlepší.

4) Vlaky sú šetrné k životnému prostrediu. V porovnaní vlakov a lietadiel, vlaky by vyšli hore. Lietadlá silne znečisťujú atmosféru vysokým obsahom uhlíka, ktorý vydávajú. Vlaky v porovnaní rozdávajú Uhlík 20x menej ako lietadlá.

Vstupenky na Mníchov do Innsbrucku

Vstupenky na Salzburg do Innsbrucku

Vstupenky na Oberstdorf do Innsbruck

Vstupenky Graz na Innsbruck

 

Aké sú rozdiely medzi Standardom, Pohodlie, a Sparschiene na OBB?

OBB má rôzne triedy lístkov pre rôzne rozpočty a typy cestujúcich: či už je to podnikanie alebo voľný čas. Môžete si byť istí, že vám bude vyhovovať jedna z týchto vstupeniek.

Štandardné lístky na OBB:

Štandardný lístok je najflexibilnejší lístok na vlak, ktorý ponúka spoločnosť OBB. Ak musíte cestovať v krátkom čase, mali by ste dostať tento lístok. Nie ste obmedzení len na konkrétny vlak, a môžete si zvoliť pripojenie. Platí štandardný lístok OBB 2 dní bez ohľadu na trasu a kanál nákupu. Štandardné vstupenky je možné bezplatne uhradiť deň pred prvým dňom ich platnosti. Pri kúpe tejto letenky online, existujú osobitné pokyny na preplatenie a platnosť.

 

 

ÖBB Komfortné lístky:

Vstupenky OBB Komfort sú bežné lístky na OBB, a sú ponúkané za spojenia cez nočný vlak. Lístok OBB Komfort pokrýva náklady na cestu, rezerváciu v kategórii vybranej cesty, a raňajky v kabíne na spanie.
Na rozdiel od štandardného lístka, lístok Komfort nie je vôbec flexibilný. Je rezervované pre konkrétnu trasu a konkrétny vlak. Pred a po trase, na ktorú sa tento lístok vzťahuje, budete musieť získať nový lístok na všetky spojenia.
Pre úhrady, Vstupenky spoločnosti OBB Komfort sa vracajú bezplatne do 15 dní do prvého dňa platnosti. Po 15 denná známka, Vstupenky Komfort sa vracajú na 50% pôvodnej ceny.

 

 

Vstupenky na OBB Sparschiene:

Okrem štandardný lístok a lístok Komfort, OBB ponúka ďalšiu škálu lístkov známych ako lístok Sparschiene. Tento rozsah je lacný a pre cestujúcich s nízkym rozpočtom. Existujú dva typy lístkov Sparschiene.

lístok na vlak

 

Existuje predplatné OBB?

Pre miestnych občanov, existujú dva typy odberov, Vorteilscard a Osterreichcard. Pre internacionálov odporúčame nákup na dlhý čas vopred a potom sa zobrazí najlacnejšia možnosť.

Vorteilscard Classic si môžete kúpiť na adrese: (miestni občania dostávajú a 45% zľava na štandardný jednorazový lístok pre cestujúcich, ktorí si zakúpia lístok od)

– Počítadlá lístkov OBB.

– V zákazníckom servise OBB 05-1717

– Od personálu vlakov a autobusov OBB.

 

S klasickou kartou Osterreichcard, dostanete ďalšiu zľavu pri automatickej rezervácii vo výške 5% o štandardnom jednorazovom lístku pre cestujúcich pri kúpe lístka od:

– Automat na lístky s OBB na vlakovej stanici.

– Od personálu vlakov a autobusov OBB.

Rodina Vorteilscard

Cestujúci vo veku 15 a viac si môžete zakúpiť rodinu Vorteilscard. Táto karta je platná v kombinácii s preukazom totožnosti s fotografiou, ktoré by mali zahŕňať vek držiteľa. S touto vstupenkou, môžete cestovať všetkými vlakmi OBB.

Všetci držitelia rodiny Vorteilscard si užívajú výhody klasiky Vorteilscard. Okrem klasických výhod, dvaja držitelia karty Vorteilscard Family získajú zľavu aj v prípade, že cestujú spolu s dojčaťom alebo dieťaťom. 4 deti na držiteľa rodiny Vorteilscard dostanú zľavu vo výške 100% na štandardný jednorazový lístok.

Karta mládeže v Rakúsku

Až do dňa pred 26. narodeninami, cestujúci si môžu kúpiť Osterreichcard Jugend. Vek môžete preukázať preukazom totožnosti s fotografiou s preukázaním veku.

Rodina Austriacard

Všetci rodičia dojčiat a detí, ktorí poberajú rodinné prídavky v Rakúsku alebo kdekoľvek inde, si môžu kúpiť rodinu Osterreichcard Familie. Výhody sú rovnaké ako v prípade klasickej karty Osterreichcard.

Osterreichcard Classic

Cestujúci si môžu kúpiť klasickú kartu Osterreichcard. S klasickou kartou Osterreichcard, dostanú zľavu 100% o cene rezervácie miest pre 1. a 2. triedu. S klasickou kartou Osterreichcard 2. triedy, dostanete a 50% zľava na zmenu triedy z 2. triedy na 1. triedu pri štandardnom type jednorazovej letenky.

Osterreichcard senior

Cestujúci v Rakúsku, starší občania 63 a viac si môžete kúpiť Osterreichcard Senior. Výhody sú rovnaké ako v prípade klasickej karty Osterreichcard.

Austria Card Special

Ľudia so zdravotným postihnutím, ktorí majú v rakúskom osvedčení o zdravotnom postihnutí alebo o ťažkom zdravotnom postihnutí nasledujúce údaje, si môžu kúpiť špeciálnu kartu Osterreichcard Spezial. Výhody sú rovnaké ako v prípade klasickej karty Osterreichcard.

Linz do Saint Polten vstupenky

Vstupenky na Viedeň - Salzburg

Vstupenky na Saint Polten do Wiener Neustadt

Vstupenky na Salzburg do Grazu

 

OBB train tickets

 

Ako dlho pred odchodom OBB dorazí?

Je ťažké presne povedať druhú, ale Save the Train radí, že prídete asi hodinu pred časom odchodu. Ak skončíte s pasovou kontrolou dosť skoro, môžete nakupovať za veci, ktoré potrebujete, aby bol váš výlet vlakom čo najpohodlnejší.

 

Aké sú vlakové poriadky OBB?

Nájdete to v reálnom čase na našej domovskej stránke Save a Train. Stačí zadať svoju aktuálnu polohu a požadovaný cieľ, a my vám ukážeme informácie.

 

Ktoré stanice obsluhuje OBB?

Viedenská stanica OBB je Viedeň Hauptbahnhof (Hlavná stanica vo Viedni), ktorý sa nachádza vedľa Sudtiroler Platz v srdci Viedne.

V Linzi, Dnešné vlaky OBB odísť a prísť z hlavnej stanice v Linci (Hlavná stanica v nemčine rovná sa Hauptbahnhof), neďaleko rieky Dunaj.

Hlavná vlaková stanica v Salzburgu (Hlavná stanica v Salzburgu) sa nachádza uprostred 2. najväčšieho mesta Rakúska – Salzburg.

 

OBB FAQ

Na bicykli sú povolené bicykle Vlaky OBB?

Vo vlakoch OBB sú povolené bicykle, pokiaľ si za ne kúpite lístok na stanici. Stojí 2 EUR na bicykel.

Deti cestujú zadarmo vo vlakoch OBB?

Áno, ale iba do určitého veku. Deti mladšie ako šesť rokov cestujú zdarma.

Sú zvieratá povolené vo vlakoch OBB?

Áno, ak sú v súlade s pokynmi pre domáce zvieratá. Malé domáce zvieratá sa musia prepravovať v prepravkách alebo podobných obaloch.

Aké sú postupy nástupu do lietadla pre OBB?

Niektoré stanice majú elektronické displeje, ktoré odhaľujú tvorbu vlakov. Ďalej, Pomocou nich môžete skontrolovať zóny, kde bude číslo vlakového trénera, keď príde vlak.

Najžiadanejšie časté otázky týkajúce sa OBB – Musím si na OBB objednať miesto vopred?

vy môcť book a viempri Vopred na domácom trhu ÖBB vlaky pre 3 eur. vy vôľa získať osobného sedlo po rezervácii.

Je vo vnútri OBB WiFi internet??

Áno. Môžete sa tešiť Vo všetkých vlakoch s OBB je zadarmo WiFi internet a všetky cestovné triedy, keď si kupujete lístky na OBB (Najlepšie na SaveATrain.com).

 

Ak ste si prečítali tento bod, viete všetko, čo potrebujete vedieť o svojich vlakoch OBB a ste pripravení si kúpiť lístok na vlak OBB Uložiť vlak

 

Pre týchto železničných operátorov máme vlakové lístky:

DSB Denmark

Dánsky DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgicko

intercity trains

Medzimestské vlaky

SJ Sweden Trains

SJ Švédsko

NS International Cross border trains

NS International Holandsko

OBB Austria logo

OBB Rakúsko

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Nórsko

Switzerland Sbb railway

SBB Švajčiarsko

CFL Luxembourg local trains

CFL Luxembursko

Thello Italy <> France cross border railway

prehlbuje

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Nemecko

European night trains by city night line

nočné vlaky

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Nemecko

Czech Republic official Mav railway operator

Mav česky

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

logo eurail

Eurail

 

Chcete túto stránku vložiť na svoje stránky? Kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-obb%2F%0A%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie), Alebo môžete jednoducho odkazovať priamo na túto stránku.

Copyright © 2021 - Uložiť vlak, Amsterdam, Holandsko
Nenechávajte bez prítomnosti - Dostať kupóny a novinky !