Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 14/01/2022)

Tam je niečo neuveriteľne plnenie o mlčky hľadel von okná vlaku, nemyslíš,? Takže, zabudnúť na intímnych bezpečnostných frisks, jasná Ziplock sáčky pre kvapaliny, nulové súkromie, a autobusy bez toalety. Neexistuje lepší spôsob, ako spoznať Európu, ako cestovať vlakom v decembri. Tu sú naše dôvody, prečo!

 

1. Spoznajte Európu vlakom v decembri a uvidíte – menej turistov

Mnoho ľudí sa hrnú do miest v priebehu leta, keď chcú preskúmať Európu. Avšak, slnečné počasie nemá so sebou prináša, ľudia. veľa ľudí! Milujeme preskúmať Európu vlakom v decembri, pretože tam sú proste menej turistov. viac scenérie, pokoj, a priestor pre vás!

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

objavovať Európu vlakom, prázdny nádražie

 

2. Spoznajte Európu vlakom v zimných prostriedky – lacnejšie ceny

Dôvodom, prečo sme lacnejšie ceny je len to, že z dôvodu 1! Menej ľudí sa rovná lacnejšie všetko! Hovoríme lacnejšie hotely a lístky z toho dôvodu, (aj keď pravdepodobne nie okolo Vianoce /Nový rok).

tip: Zľavy možno nájsť viac v menších mestách veľmi závislá na cestovnom ruchu. Samozrejme, väčšie mestá nepotrebujú vyskúšať, aké ťažké sa dostať do zákazníkom, tak plánovať múdro ak ste na rozpočet!

V Bruselu do Paríža Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Marseille do Paríža Vlaky

Amsterdam je Parížskej Vlaky

 

 

3. Trhy a festivaly

Pozrite sa na naše úžasné príspevok na Najlepšie zimné festivaly v Európe ak chcú viac informácií o našich najlepších ponúk. pouličné trhy, konkrétne sú úplne všade v decembri. v skutočnosti, bolo tradíciou decembra od 1400! bytia na Vlak znamená flexibilitu, takže by ste sa mali rozhodnúť, že jednoducho musí zostať dlhšie na jednom zistíte, že naozaj rád, potom môžete! To je krása cestovanie vlakom. To je dôvod, prečo neexistuje lepší spôsob, ako spoznať Európu, ako cestovať vlakom v decembri.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

objavovať Európu vlakom, prázdny nádražie, zimné festivaly

 

4. atmosféra

Ak ste niekedy sledovali vianočného filmu, Tam je povinný byť magický obraz namaľovaný atmosféry. Obrázok ľahko padajúce snehové vločky, Deti hádzať snehové gule, cencúle, tlmený crunch chôdzu hustým snežením. A samozrejme, svetla a dekorácie! Existujú iné miesta že súper na displeji nájdete vo väčšine častí Európy.

Florence k Rímu Vlaky

Naples do Ríma Vlaky

Florence na Pisa vlakov

Rím Benátky Vlaky

 

 

5. Spoznajte Európu vlakom v decembri = Winter kuchyni

Aký lepší spôsob, ako preskúmať, čo ponúkajú rôzne krajiny s potravinami? Spoznajte Európu vlakom v decembri, a majú možnosť navštíviť niekoľko miest v jednom dni. Odhlásiť sa miestna trh a priniesť niektoré občerstvenia späť na vlak! Tie by mohli mať raňajky, obed, a večere v 3 rôznych mestách!

Mníchov do Zürichu Vlaky

Berlín do Zürich Vlaky

Bazilej do Zürichu Vlaky

Viedeň do Zürich Vlaky

 

objavovať Európu vlakom, švajčiarsko

 

Tip: In Švajčiarsko a časti Francúzska, vyskúšať raclette a fondue, obaja ktoré sú založené okolo zahreje syr. Nemci chceli vylomiť zverinu, keď sa dostane za studena, a pražené gaštany sú predajcu sponiek na Vianočné trhy. Nezabudnite si objednať stranu vareného víno!

 

Ready to kniha, ktorá vlak výlet na celý život? skvelý! čelom k SaveATrain a užite si bezproblémové rezervácie cestovanie vlakom!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fexplore-europe-train-december%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)