Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 14/01/2022)

Jest coś niezwykle wypełnianiu o milczeniu patrząc z okno pociągu, nie sądzisz? Więc, zapomnieć o intymnych frisks bezpieczeństwa, jasne torby ziplock dla płynów, zero prywatności, i autobusy bez toalet. Nie ma lepszego sposobu, aby zbadać Europę niż pociągiem w grudniu. Oto powody, dla których nasi!

 

1. Poznaj Europę pociągiem w grudniu i będzie widać – mniej turystów

Wiele osób przybywa do popularnych miejsc w okresie letnim, kiedy chcą odkrywać Europę. Jednakże, słoneczna pogoda ma przynieść ze sobą, ludzie. Wiele, wiele osób! Uwielbiamy odkrywać Europę pociągiem w grudniu, ponieważ są po prostu mniej turystów. więcej sceneria, spokój, i przestrzeń dla ciebie!

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

 

odkrywać Europę pociągiem, pusta stacja kolejowa

 

2. Poznaj Europę pociągiem w środkach zimowych – tańsze stawki

Powodem, dla którego mamy tańsze stawki jest po prostu, że z powodu 1! Mniej ludzi równa taniej wszystko! Mówimy tańsze hotele oraz bilety kolejowe on the ground (choć prawdopodobnie nie wokół Boże Narodzenie /Nowy Rok).

Wskazówka: Zniżki można znaleźć więcej w mniejszych miejscowościach bardzo zależny od turystyki. Oczywiście, większe miasta nie trzeba spróbować, jak trudno dostać w klientów, więc planować mądrze jeśli jesteś na budżet!

Bruksela pociągów Paryżu

Pociągi Londyn do Paryża

Marseille pociągom Paryżu

Pociągi Amsterdam do Paryża

 

 

3. Rynki i festiwale

Sprawdź naszą wspaniałą post Najlepsze zimowe święta w Europie jeśli chce się więcej informacji na temat naszych najlepszych kilofów. Pchle targi, specjalnie są absolutnie wszędzie w grudniu. Faktycznie, to była tradycja od grudnia 1400! Jest na Pociąg oznacza elastyczność, więc należy zdecydować, że po prostu musi zostać dłużej w jednym można znaleźć naprawdę kochasz, Następnie można! To piękno podróży pociągiem. Dlatego nie ma lepszego sposobu, aby zbadać Europę niż pociągiem w grudniu.

Pociągi Amsterdam do Londynu

Paryż Pociągi Londynie

Berlin pociągom Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

 

odkrywać Europę pociągiem, pusta stacja kolejowa, festiwale zimowych

 

4. Atmosfera

Jeśli kiedykolwiek oglądał film świąteczny, nie wiąże się magiczny obraz namalowany atmosfery. Obraz lekko spadające płatki śniegu, Dzieci rzucanie śnieżkami, Sople, stłumiony chrzęst chodząc grubą warstwą śniegu. I oczywiście, lampki i ozdoby! Są inne miejsca że rywal wyświetlacz znajdziesz w wielu częściach Europy.

Florencja pociągom Rzymie

Neapol pociągów w Rzymie

Florencja pociągom Pisa

Rzym pociągom Wenecji

 

 

5. Poznaj Europę pociągiem w grudniu = Winter kuchni

Czy jest lepszy sposób na zbadanie, co mają do zaoferowania różne kraje kulinarne?? Poznaj Europę pociągiem w grudniu, i mają okazję odwiedzić wiele miast w jeden dzień. Sprawdzić lokalny rynku i przynieść przekąski z powrotem na pociąg! Można mieć śniadanie, Obiad, i Wieczerza w 3 różne miasta!

Pociągi Monachium do Zurychu

Berlin Pociągi Zurych

Pociągi Bazylea do Zurychu

Pociągi Wiedeń do Zurych

 

odkrywać Europę pociągiem, switzerland

 

Wskazówka: w Szwajcaria i części Francji, próbować raclette i fondue, z których oba oparte są na całym podgrzewane ser. Niemcy lubią wyrwać dziczyznę, gdy robi się zimno, i prażone kasztany są cięte na sprzedawca jarmarki bożonarodzeniowe. Nie zapomnij zamówić stronę grzanego wino!

 

Gotowy do książki, która podróż pociągiem na całe życie? Wspaniały! Udać się do ZapiszApociąg i ciesz się bezproblemowo i bez rezerwacji Podróż pociągiem!

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fexplore-europe-train-december%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)