Zamówienie Pociąg biletów TERAZ

Tanie bilety kolejowe SBB i ceny tras podróży

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat Tanie bilety kolejowe SBB oraz Ceny podróży SBB i korzyści.

 

tematy: 1. SBB pociągiem Najważniejsze informacje
2. O SBB 3. Najważniejsze informacje, aby uzyskać tani bilet na pociąg SBB
4. Ile kosztują bilety SBB 5. Trasy podróży: Dlaczego lepiej jechać pociągami SBB, i nie podróżować samolotem
6. Jakie są różnice między standardem, Karnet dzienny, i Supersaver na SBB 7. Czy jest abonament SBB
8. Jak długo przed odlotem SBB przyjechać 9. Jakie są rozkłady pociągów SBB
10. Które stacje kolejowe są obsługiwane przez SBB 11. Najczęściej zadawane pytania na temat SBB

 

SBB pociągiem Najważniejsze informacje

 • ten Szwajcarskie Koleje Federalne, SBB, jest krajowym przedsiębiorstwem kolejowym działającym w Szwajcarii.
  • Pociągi SBB zajmują czołowe miejsca w krajowych systemach kolejowych w Europie, i w 2017 zajęła pierwsze miejsce ze względu na jakość usług, ranking bezpieczeństwa, i wskaźnik wydajności.
  • 25 miliony pasażerów podróżuje codziennie SBB.
  • Usługa SBB to jedna z najbardziej punktualnych usług kolejowych na świecie, z mniej niż 3 średnio minutowe opóźnienie.
  • Najdłuższy tunel pociągu SBB, tunel Gotthard Base, w Alpy Szwajcarskie, środki 57.1 kilometrów i ustanawia rekord świata.
  • SBB ma 3 Oficjalne języki: Niemiecki, Francuski, i włoskim. W związku z tym, Stacje SBB są nazwane i oznaczone zgodnie z lokalizacją: nazwy stacji i znaki w dwujęzycznych miastach są w obu językach lokalnych, i dlaczego czasami widzisz taką nazwę SBB CFF FFS.

O SBB

SBB to szwajcarskie usługi kolejowe, które należą do najlepszych na świecie.

Krajowe szwajcarskie przedsiębiorstwo kolejowe SBB działa na terenie całej Szwajcarii, z 798 stacja kolejowa, oraz 721 punkty sprzedaży biletów kolejowych. Przedsiębiorstwo kolejowe SBB od 1 stycznia jest własnością państwa, 1999, co oznacza stan federalny 100% akcji.

 

Sbb train in the snow

Iść do Zapisz stronę główną pociągu lub użyj tego widgetu, aby wyszukać bilety na pociągi SBB

Zapisz aplikację na iPhone'a

Zapisz aplikację Android Train

 

Zapisz pociąg

Pochodzenie

Miejsce docelowe

Data odjazdu

Data powrotu (Opcjonalny)

Dorosły (26-59):

Młodość (0-25):

Senior (60+):


 

Najważniejsze informacje, aby uzyskać tani bilet na pociąg SBB

Liczba 1: Kupuj bilety SBB z wyprzedzeniem, jak tylko możesz

Bilety kolejowe SBB są dostępne online do 60 dni przed datą podróży. Przy zamawianiu biletów kolejowych z wyprzedzeniem, dostajesz najtańsze bilety, a najtańsze bilety kolejowe SBB są bardzo ograniczone. Ponadto, Ceny biletów kolejowych SBB gwałtownie rosną w miarę zbliżania się dnia podróży, więc aby zaoszczędź na zakupie biletu kolejowego SBB, kup bilety kolejowe z wyprzedzeniem. Aby zaoszczędzić na biletach kolejowych SBB, kup bilety wcześnie.

Liczba 2: Podróżuj SBB poza godzinami szczytu

Bilety kolejowe SBB są tańsze poza szczytem, na początku tygodnia, iw ciągu dnia. Możesz być pewien, że dostaniesz tańsze bilety kolejowe w ciągu tygodnia. We wtorek, środa, i czwartek, Bilety kolejowe SBB są najbardziej ekonomiczne. Ze względu na objętość Osoby podróżujące w interesach dojazdy do pracy rano i wieczorem, bilety kolejowe kosztują więcej. A zatem, o wiele taniej jest podróżować o każdej porze między południem a wieczorem. Weekendy to kolejny okres szczytowy dla pociągów, szczególnie w piątki i soboty. Ceny biletów kolejowych SBB również rosną święta państwowe i szkolne.

Liczba 3: Zamów bilety na SBB, kiedy jesteś pewien swojego harmonogramu podróży

SBB pociągi są bardzo poszukiwane, i tylko z 2 inne przedsiębiorstwa kolejowe jako konkurencja, obecnie pozostają najlepszym wyborem dla pociągów w Szwajcarii. Mogą sobie pozwolić na ustawienie ograniczeń dotyczących biletów kolejowych, takich jak te, które zabraniają wymiany biletów lub zwrotów, chyba że jest to bilet biznesowy. Mimo że nadal istnieją strony internetowe, na których można sprzedawać bilety z drugiej ręki ludziom, SBB nie zezwala na sprzedaż biletów z drugiej ręki. W jaki sposób pomaga to zaoszczędzić pieniądze? Zamów bilet tylko wtedy, gdy masz pewność, że Twój harmonogram uratuje Cię od zarezerwowania jednego biletu dwa razy, ponieważ coś się pojawiło i nie możesz użyć oryginalnego biletu.

Liczba 4: Kup bilety SBB w Save A Train

Save a Train ma największy, najlepszy, oraz najtańsze oferty biletów kolejowych w Europie. Nasze połączenie z wieloma operatorami kolejowymi, źródła biletów kolejowych, a nasza wiedza na temat algorytmów technologicznych daje nam dostęp do najtańszych ofert biletów kolejowych. Nie oferujemy tylko tanich biletów kolejowych tylko na SBB; zapewniamy to samo w przypadku innych alternatyw SBB.

Ceny pociągów z Lyonu do Bazylei

Ceny pociągów z Zurychu do Bazylei

Ceny pociągów z Paryża do Bazylei

Ceny pociągów z Lucerny do Bazylei

 

SBB Train in Switzerland

 

Ile kosztują bilety SBB?

Bilety SBB zaczynają się od 12,50 € do nawet 125 € na jedną podróż pociągiem. ten cena biletu kolejowego SBB zależy od rodzaju biletu, przeznaczenie, i kiedy zdecydujesz się podróżować:

Bilet w jedną stronę Podróż w obie strony
Standard 12,50 € – 35 € 28 € – 55 €
Pierwsza klasa 50 € – 95 € 50 € – 125 €

 

Trasy podróży: Dlaczego lepiej jechać pociągami SBB, i nie podróżować samolotem

1) Przybywasz do Centrum miasta. To jedna z zalet pociągów SBB w porównaniu z samolotami. SBB pociągi i tak dalej inne podróże pociągiem z dowolnego miejsca w mieście do centrum następnego miasta, nie ma znaczenia, czy jest to plik rezerwat przyrody lub wieś. Oszczędza to czas i koszty taksówki z lotniska do centrum miasta. Z przystankami kolejowymi, łatwiej dotrzeć do dowolnego miejsca w mieście, do którego się wybierasz. Nie ma znaczenia, skąd podróżujesz, Genewa, Bazylea, Zermatt, lub Zurych, Głównym atutem pociągów SBB są przystanki w centrum miasta!

2) Podróżowanie samolotami wymaga, abyś był na lotnisku co najmniej kilka godzin przed czasem lotu. Przed wejściem na pokład samolotu musisz przejść kontrolę bezpieczeństwa. Z pociągami SBB, wystarczy być na stacji mniej niż godzinę wcześniej, a czasem nawet mniej. Jeśli weźmiesz również pod uwagę czas dojazdu z lotniska do centrum miasta, zrozumiesz, że pociągi SBB są ogólnie lepsze czas podróży.

3) Na powierzchni, ceny biletów kolejowych SBB wydają się droższe niż tanie bilety lotnicze. Jednakże, podczas porównania wszystkich zaangażowanych opłat, Bilety kolejowe SBB mają lepszą ofertę cenową. Z innymi kosztami, takimi jak opłaty za bagaż, których nie musisz płacić w pociągach, podróżując SBB jest najlepszy.

4) Pociągi są przyjazne dla środowiska. W porównaniu między pociągami i samolotami, pociągi zawsze wychodziły na wierzch. Samoloty silnie zanieczyszczają ziemię wydzielanymi przez nie wysokim poziomem węgla i co2. Pociągi w porównaniu znacznie mniejszy ślad węglowy niż samoloty.

Ceny pociągów Chur do Takisis

 

Jakie są różnice między standardem, Karnet dzienny, Przepustka jednodniowa oszczędna, i Supersaver na SBB?

SBB oferuje różne rodzaje biletów dla różnych budżetów i typów podróżnych: czy to biznes, czy wypoczynek. Możesz być pewien, że jeden z tych biletów będzie ci odpowiadał.

Standardowe bilety SBB:

ten Bilet SBB Standard jest najbardziej elastycznym ze wszystkich biletów SBB. Ten bilet kolejowy jest przeznaczony na połączenia bezpośrednie 1 droga lub w obie strony. Innymi słowy, bilet standardowy SBB to klasyczna karta podróżna. Najważniejsze, ten bilet kolejowy jest ważny przez cały dzień wybrany w momencie zakupu, i do 5 jestem następnego dnia. Dodatkowo, można kupić bilet punkt-punkt SBB na pierwszą i drugą klasę. Kolejną wielką zaletą tych biletów punkt-punkt jest to, że dzieci do wieku 6 podróżować za darmo. Innymi słowy, możesz podróżować w dowolnym miejscu i w dowolnej klasie, w podróży z punktu A do punktu B..

 

 

SBB Day Pass i Saver Day Pass Bilety:

Z kartą podróżną Saver Day Pass, możesz zapłacić zaledwie 27 € za podróż. Bilet Day Pass jest dostępny tylko wtedy, gdy kupisz go z wyprzedzeniem, nie są dostępne na stacji kolejowej, tak wcześnie jak 60 dni przed datą wyjazdu. Tego typu bilet kolejowy można również zamówić dzień przed wyjazdem. co więcej, bilet Saver Day Pass jest ważny dla łodzi, autobusy, lub przejazdy tramwajem.

SBB Supersaver Bilety:

Ta klasa biletu nie jest tak elastyczna jak bilet kolejowy Standard SBB, ale tańsze niż inne bilety kolejowe. Bilet Supersaver SBB oferuje do 70% zniżka na bilety standardowe. W przeciwieństwie do standardowego biletu kolejowego, ten rodzaj biletu zapewnia najniższą cenę na konkretną podróż z punktu A do punktu B.. Znaczenie, nie możesz wsiadać i wysiadać na żadnej stacji, z wyjątkiem stacji, które wcześniej zarezerwowałeś.

Karta podróżna Day Pass zapewnia elastyczność co do daty podróży. Innymi słowy, możesz podróżować, kiedy tylko chcesz, w dniu wyjazdu.

Ceny pociągów z Interlaken do Zurychu

Ceny pociągów z Lucerny do Zurychu

Ceny pociągów z Berna do Zurychu

Ceny pociągów z Genewy do Zurychu

 

Czy jest abonament SBB?

Tylko lokalni mieszkańcy mogą kupić bilet podróżny GA, czyli w zasadzie jedna karta do wszystkiego. Karta podróżna GA jest ważna na cały transport publiczny w Szwajcarii.

Możesz go kupić pod adresem:

– Liczniki biletów SBB.

– W lokalnym biurze obsługi klienta SBB 848 44 66 88

– Od pracowników pociągów i autobusów SBB.

Karta podróżna Familia GA

Dzieci i młodzież do wieku 16 a ich rodzice mogą korzystać ze zniżek na karcie podróżnej Familia GA. Ta karta jest dostępna, jeśli przynajmniej jeden członek rodziny posiada tę kartę podróżną SBB.

Wszyscy posiadacze Familia GA mogą cieszyć się znacznie obniżonymi cenami na inne karty podróżne GA. Dodatkowo, rodzina może zdecydować, czy chce kupić Familia GA dla 1 czy 2 klasy.

Karta podróżna Seven25

Kiedy jesteś 25 chodzi o dobrą zabawę, a teraz z kartą seven25, możesz podróżować bez ograniczeń z 7 po południu. Znaczenie, Ta karta podróżna jest ważna w dniach 7 pm to 5 rano. Więc, jak to działa? Seven25 jest ładowany na Twoją kartę podróżną Swiss Pass i możesz z niej korzystać na dowolnym przystanku.

Ceny pociągów z Bazylei do Interlaken

Ceny pociągów z Genewy do Zermatt

Ceny pociągów z Berna do Zermatt

Ceny pociągów Lucerna do Zermatt

 

SBB Train Travel in Switzerland

 

Jak długo przed odlotem SBB przyjechać?

Aby otrzymać SBB i zdążyć na czas, kolej zaleca przynajmniej przybycie 1 godzinę przed odjazdem pociągu SBB. Jesteśmy w Save A Train, ponieważ dużo podróżowaliśmy pociągami SBB, polecam przyjazd jeszcze 30 kilka minut wcześniej, więc nie musisz pędzić przez ogromne stacje kolejowe, żeby złapać pociąg. Dodatkowo, godzina to wystarczająco dużo czasu, aby cieszyć się sklepami i stoiskami z żywnością i zdobyć potrzebne przedmioty podróż pociągiem powinna być jak najbardziej płynna.

 

Jakie są rozkłady pociągów SBB?

Możesz się tego dowiedzieć w czasie rzeczywistym na naszej stronie głównej w Save A Train. Po prostu wpisz swoją aktualną lokalizację i żądane miejsce docelowe, a my pokażemy zaktualizowane informacje dotyczące rozkładów jazdy pociągów.

 

Które stacje kolejowe są obsługiwane przez SBB?

To już koniec 10 stacje obsługiwane przez pociągi SBB.

Stacja SBB w Zurychu to Dworzec Centralny w Zurychu (Lokalna nazwa to Zurich HB). To największa stacja kolejowa SBB w Zurychu i znajduje się w samym sercu Zurychu, Blisko Rzeka Limmat.

Berno to stolica Szwajcarii i najbliższa stacja kolejowa do Uniwersytetu Berneńskiego w dzielnicy Langgasse.

Obecnie w Genewie SBB pociągi odjechać i przyjechać z głównego dworca kolejowego w Genewie, w centrum miasta.

Bazylea Stacja SBB to największa stacja graniczna w Europie. To znaczy ze Szwajcarii, możesz podróżować do Niemiec, Francja, Austria, i Holandii z połączeniem kolejowym SBB. Najważniejsze, tam są 50 sklepy i restauracje w Bazylei, gdzie możesz kupić wszystko, czego potrzebujesz na podróż. Na przykład, można kupić przekąski i pamiątki z ostatniej chwili. Ze stacji Basel SBB, a główne stacje, do których możesz podróżować, to Frankfurt, Paryż, i Salzburga.

Ceny pociągów z Bazylei do Interlaken

Ceny pociągów z Genewy do Zermatt

Ceny pociągów z Berna do Zermatt

Ceny pociągów Lucerna do Zermatt

 

Najczęściej zadawane pytania na temat SBB

Czy rowery są dozwolone na pokładzie Pociągi SBB?

Rowery są dozwolone w pociągach SBB. Możesz kupić dla nich bilet na stacji, i zarejestruj rower jako bagaż lub zanieś go do pociągu jako bagaż podręczny.

Czy dzieci podróżują bezpłatnie pociągami SBB?

Tak, w niektórych przypadkach, dzieci młodsze niż sześć lat z opieką podróżują bezpłatnie. Dodatkowo, dzieci od szóstego roku życia, i do ich 16 podróż urodzinowa za pół ceny.

Czy w pociągach SBB dozwolone są zwierzęta?

tak, psy są dozwolone, o ile podróżują w skrzyni pasażerskiej lub w samochodzie bagażowym.

Jakie są procedury wejścia na pokład SBB?

Powinieneś przynajmniej przybyć na stację 1 godzinę przed odjazdem pociągu, i pokaż identyfikator kontrolerowi biletów w celu weryfikacji.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące SBB – Czy mogę zarezerwować miejsce z wyprzedzeniem na SBB?

ty mogą zarezerwować w pociągu za wiemw z góry aż do 5 pasażerowie w cenie 5 € za miejsce. Jednakże, rezerwacja musi być dokonana na nazwisko podróżującej osoby.

Czy w SBB jest usługa Wi-Fi?

tak. Możesz cieszyć się Darmowy Wi-Fi obsługa we wszystkich pociągach SBB i wszystkie klasy podróży do 60 minuty.

 

Sbb train in heavy snow

 

Jeśli przeczytałeś do tego momentu, wiesz wszystko, co musisz wiedzieć o swoich pociągach SBB i jesteś gotowy, aby kupić bilet na pociąg SBB Zapisz pociąg.

 

Dla tych przewoźników mamy bilety kolejowe:

DSB Denmark

Duński DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgia

intercity trains

Pociągi Intercity

SJ Sweden Trains

SJ Szwecja

NS International Cross border trains

NS International Holandia

OBB Austria logo

OBB Austria

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norwegia

Switzerland Sbb railway

SBB Szwajcaria

CFL Luxembourg local trains

CFL Luksemburg

Thello Italy <> France cross border railway

pogłębia

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Niemcy

European night trains by city night line

Pociągi nocne

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Niemcy

Czech Republic official Mav railway operator

Mav Czech

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

logo Eurail

Eurail

 

Czy chcesz osadzić tę stronę w swojej witrynie?? Kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-sbb%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML), Lub możesz po prostu link bezpośrednio do tej strony.

copyright © 2021 - Zapisz pociąg, Amsterdam, Holandia
Nie należy pozostawiać bez obecności - Dostać kupony i Newsy !