Zamówienie Pociąg biletów TERAZ

Tanie bilety kolejowe ICE Ceny tras podróży

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje o Niemczech Tanie bilety kolejowe ICE oraz Ceny podróży ICE i korzyści.

 

tematy: 1. Najważniejsze cechy ICE pociągiem
2. O pociągu ICE 3. Najważniejsze informacje, aby uzyskać tani bilet na pociąg ICE
4. Ile kosztują bilety ICE 5. Trasy podróży: Dlaczego lepiej to wsiąść do pociągu ICE, i nie podróżować samolotem
6. Jakie są różnice między klasą standardową a pierwszą klasą w ICE 7. Czy istnieje subskrypcja ICE
8. Ile czasu przed odjazdem pociągu ICE przyjechać 9. Jakie są rozkłady pociągów ICE
10. Które stacje są obsługiwane przez ICE 11. Często zadawane pytania dotyczące pociągów ICE

 

Najważniejsze cechy ICE pociągiem

 • Najszybszym pociągiem w Niemczech jest pociąg ICE z prędkością 300 km / godz.
 • TFlagowy pociąg ICE niemieckiego systemu kolejowego łączy wszystkie miasta w Niemczech.
 • Ze wszystkich pociągów, które kursują na Niemiecki system kolejowy, ICE należy do kategorii A..
 • Pociągi ICE są zaprojektowane tak, aby konkurować z samolotami pod względem komfortu i czasu do celu.
 • Międzynarodowe Trasy ICE obejmują Francję, Belgia, Dania, Austria, Holandia, i Szwajcarii.

 

O pociągu ICE

Intercity-Express lub w skrócie ICE to system szybkich pociągów należący do Deutsche Bahn, Krajowy przewoźnik kolejowy w Niemczech. ten Pociągi ICE są znane z luksusu, prędkość, i komfort, ponieważ łączą każde miasto w Niemczech.

Przy prędkościach dochodzących do 300 km na godzinę, podróż pociągiem ICE to najszybszy sposób podróżowania między odległymi miastami, takimi jak Kolonia i Hamburg.

Trasy podróży ICE nie są ograniczone do Niemiec. Pociąg kursuje na trasach międzynarodowych do Austrii, Francja, Belgia, Szwajcaria, Dania, i Holandia.

ICE Trains in a train station

Iść do Zapisz stronę główną pociągu lub użyj tego widgetu, aby wyszukać bilety na pociągi Ice Trains

Zapisz aplikację na iPhone'a

Zapisz aplikację Android Train

 

Zapisz pociąg

Pochodzenie

Miejsce docelowe

Data odjazdu

Data powrotu (Opcjonalny)

Dorosły (26-59):

Młodość (0-25):

Senior (60+):


 

Najważniejsze informacje, aby uzyskać tani bilet na pociąg ICE

Liczba 1: Zarezerwuj bilety ICE z wyprzedzeniem, jak tylko możesz

Jeśli chcesz dostać tanie bilety ICE, wcześniej je kupisz, tym większe masz szanse na tanie ich zdobycie. Są 3 rodzaje taryf Tanie ICE i wszystkie trzy rodzaje biletów są dostępne w początkowym okresie sprzedaży, ale oszczędzający się opłaca, Niższa cena, i Super sparpreis mogą być niedostępne w miarę zbliżania się dnia wyjazdu. Możesz zarezerwować bilety taryfowe już w 6 miesiące przed wylotem.

Liczba 2: Zamów bilety kolejowe ICE, gdy jesteś pewien swojej trasy

Pewność swojej podróży i daty wyjazdu pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze na opłatach za zwrot pieniędzy. Stawka zwrotu oraz możliwość zwrotu niewykorzystanych biletów ICE zależą od rodzaju kupowanego biletu. Również, opłata za zwrot kosztów jest niższa w przypadku biletów ze zniżką niż w przypadku biletów standardowych. Pamiętaj, że DB nie zwróci Ci pieniędzy w gotówce, gdy zwrócisz bilet. Zwroty DB są dokonywane za pośrednictwem kuponów DB, których możesz użyć, aby zapłacić za każdą oferowaną usługę. Możesz również sprzedać Bilety kolejowe ICE online na forach internetowych, jeśli chcesz odzyskać pieniądze.

Liczba 3: Podróżuj pociągiem ICE poza godzinami szczytu

Bilety ICE są tańsze poza szczytem (wtorek, Środy, czwartki, i soboty). W szczytowe dni, tanie bilety wyprzedają się bardzo szybko, pozostawiając tylko bilety Flexpreis. Podróżować w dni szczytu, zarezerwuj z wyprzedzeniem, aby otrzymać bilety w obniżonej cenie. Jeśli nie możesz uzyskać biletów ze zniżką, pamiętaj, aby podróżować między późnym rankiem a wczesnym popołudniem (z powodu osób podróżujących służbowo) ponieważ bilety Flexpreis byłyby wtedy tańsze. W końcu, unikaj podróżowania dalej publiczny i wakacje szkolne ponieważ ceny biletów ICE również wzrosną.

Liczba 4: Kup bilety ICE w Save A Train

Najlepszą ofertę biletów kolejowych ICE w Europie znajdziesz na naszej stronie internetowej, Zapisz pociąg. Posiadamy największą ofertę biletów kolejowych w Europie i na świecie. Dzięki połączeniu z niezliczonymi operatorami kolejowymi i odpowiednimi algorytmami, oferujemy najtańsze bilety ICE, jakie kiedykolwiek znajdziesz. Również, znajdujemy tanie alternatywy dla pociągów innych niż ICE.

Frankfurt w pociągach Berlin

Lipsk w pociągach Berlin

Hanover w pociągach Berlin

Hamburg w pociągach Berlin

 

Arriving ICE Train

 

Ile kosztują bilety ICE?

Cena biletu ICE zależy od rodzaju biletu i wybranej klasy miejsc. Ogólnie, Niemiecka kolej słynie z tego niskie ceny biletów ICE. Na pociąg ICE dostępne są trzy rodzaje biletów - bilet standardowy lub bilet Flexpreis, bilety taryfowe Supersaver lub Supersparpreis, oraz bilet ze zniżką lub bilety Sparpreis ICE. Bilety ze zniżką są tańsze niż bilety standardowe, ale liczba dostępnych biletów zmniejsza się w miarę zbliżania się dnia wyjazdu. Ceny biletów ICE zależy od wybranej klasy, a poniżej znajduje się tabela podsumowująca średnie ceny na klasę:

Bilet w jedną stronę Podróż w obie strony
Standard 17 € – 50 € 30 € – 120 €
Premia 21 € – 70 € 58 € – 152 €
Biznes 40 € – 87 € 80 € – 180 €

 

Pociągi do Dusseldorf Monachium

Pociągi Drezno do Monachium

Pociągi Norymberga do Monachium

Bonn do Monachium Pociągi

 

Trasy podróży: Dlaczego lepiej wsiąść do pociągu ICE, i nie podróżować samolotem?

1) Unikaj procedur przed wejściem na pokład. Jeśli masz lot 9 rano, Lepiej, żebyś przynajmniej był na lotnisku 7 w konsekwencji do czasu, gdy musiałeś przejść przez procedury przed wejściem na pokład i kontrole bezpieczeństwa, już prawie czas na wejście na pokład samolotu.

Z pociągami ICE, możesz przyjechać w dowolnym momencie przed odjazdem, o ile wsiądziesz do pociągu przed wyjazdem. Jest to możliwe, ponieważ nie ma procedur przed wejściem na pokład ani długotrwałych kontroli bezpieczeństwa. Po prostu pokaż się na stacji, zlokalizuj swój pociąg na wskaźniku, i wyżywienie!

Całkowity czas podróży, ICE wygrywa z samolotami w Niemczech tak samo, jak robi to pod względem ceny. Oprócz czasu straconego na procedury przed wejściem na pokład, samoloty ogólnie tracą więcej czas podróży w dojazdach do pracy (z lotniska do dokładnej lokalizacji).

2) Opłaty za bagaż. Możesz być pewien, że za walizki zapłacisz dodatkowo, podróżując samolotem. Jednakże, Jeśli podróżujesz pociągami ICE, uiszczenie opłat za bagaż jest dodatkowym wydatkiem, którego nie poniesiesz przy zakupie tanie bilety kolejowe ICE. Wyjaśnić, z tanie ceny ICE, nie będziesz musiał płacić za żadną walizkę, z którą podróżujesz. To sprawia, że ​​ICE jest tańszą i lepszą opcją podróży.

3) Pociągi są bardziej przyjazne dla środowiska. ten Pociąg ICE jest również bardziej przyjazny dla środowiska niż samoloty, co przyczynia się do zanieczyszczenia powietrza. Podróż pociągiem powoduje 20-krotnie mniejszą emisję dwutlenku węgla niż podróż samolotem.

Pociągi Hamburg Berlin

Pociągi Hamburg Brema

Hanover pociągom Hamburg

Pociągi Kolonia do Hamburg

 

new ICE train come out of siemens factory

 

Jakie są różnice między klasą standardową a pierwszą klasą na ICE?

W przeciwieństwie do innych pociągów z biletami na różne przedziały (standard, biznes, wykonawczy, itp.) jak w Trenitalia, Niemiecki ICE jest nieco inny. W każdym pociągu ICE są dwie klasy - pierwsza i druga. Główne różnice między obiema kategoriami to cena, elastyczność, i oferowanych usług.

Jeśli chodzi o bilety i przedziały klasowe w pociągu ICE, każdy rodzaj biletu może być w pierwszej klasie. Oznacza to, że nawet tanie bilety kolejowe ICE, niższa cena, a Super sparpreis stać na fotele pierwszej klasy. Jednakże, cena jest różna dla obu klas, jak widać powyżej.

Bilety pierwszej klasy ICE:

Pierwsza klasa ICE wyznacza standardy luksusu, komfort, i doskonałą obsługę w niemieckim systemie kolejowym. Zaprojektowany, aby konkurować z samolotami, Pociągi ICE zapewniają komfort podczas dalekich podróży. do tego, przedziały pierwszej klasy stanowią około jednej trzeciej pociągu i mogą zawierać aż trzy przedziały, w zależności od przyjętego pociągu ICE.

Fotele w pierwszej klasie są większe i inaczej rozmieszczone w 2-1 aranżacja zamiast a 2-2 w drugiej klasie. Dzięki temu pasażerowie mają więcej miejsca w przejściach. co więcej, siedzenia w pierwszej klasie ICE są również pokryte sztuczną skórą i są większe niż w drugiej klasie. Ponieważ ludzie biznesu zwykle używają pierwszej klasy, dostępne są twarde stoły dla pasażerów, którzy chcą popracować podczas podróży.

Dodatkowe usługi, które odróżniają pierwszą klasę od drugiej w pociągach ICE, obejmują bezpłatne, gazety codzienne, darmowe nieograniczone WI-FI, oraz specjalne wzmacniacze zapobiegające przerwom w odbiorze telefonów komórkowych. Pasażerowie pierwszej klasy mogą również zamawiać posiłki ze swoich miejsc, jeśli nie chcą iść do restauracji w pociągu.

Kolejnym atutem ograniczonym do podróżujących pierwszą klasą ICE jest rezerwacja miejsca. Wszystkie bilety pierwszej klasy, włączając tanie bilety ICE, ciesz się tą korzyścią. Nie musisz się martwić o przypadkowe zajęcie miejsca przy oknie; możesz wybrać miejsce, które chcesz podczas rezerwacji i zarezerwować je.

Ceny pociągów z Offenburg do Freiburg

Ceny pociągów ze Stuttgartu do Fryburga

Ceny pociągów z Lipska do Fryburga

Ceny pociągów z Norymbergi do Fryburga

 

 

Bilety ICE drugiej klasy:

Komfortowe przedziały drugiej klasy nie są tak daleko od pierwszej klasy. Dodatkowo, siedzenia w przedziale drugiej klasy są lepsze niż siedzenia przeciętnych linii lotniczych. Plus, są ergonomiczne, pochodzą z zagłówkiem, i są pokryte wzorzystą tkaniną. Zapewnia to wygodną podróż na duże odległości.

W pociągu ICE jest więcej przedziałów drugiej klasy niż przedziałów pierwszej klasy. W szczególności, układ siedzeń w drugiej klasie jest nieco ciaśniejszy niż w przedziale pierwszej klasy. W każdym rzędzie są cztery miejsca (2-2 układ siedzeń), przy czym każde dwa siedzenia dzielą środkową podpórkę.

Dalej, pasażerowie drugiej klasy mają dostęp do niektórych usług w pierwszej klasie, ale z ograniczeniami. Weźmy na przykład WI-FI. W drugiej klasie, Wi-Fi nie jest nieograniczone, tak jak w przypadku pasażerów pierwszej klasy. Pasażerowie drugiej klasy nie mają również dostępu do bezpłatnych gazet codziennych, więc jeśli chcesz dostać gazetę w drugiej klasie, musisz go kupić.

Pasażerowie drugiej klasy muszą udać się do restauracji, jeśli chcą zamówić jedzenie. Nie mogą zamawiać ze swoich miejsc, ponieważ jest to w przedziale ICE pierwszej klasy. Również, Bilety ICE drugiej klasy zarówno w taryfach Flexpreis, jak i ze zniżką nie obejmują automatycznie rezerwacji miejsc. Jeśli chcesz zarezerwować miejsce w drugiej klasie, będziesz musiał zapłacić dodatkową kwotę 6 EUR. Podobnie, zarówno pasażerowie pierwszej, jak i drugiej klasy mają gniazdko elektryczne przy każdym siedzeniu.

Pociągi Norymberga do Bamberg

Frankfurt pociągom Bamberg

Pociągi Stuttgart do Bamberg

Drezno Pociągi Bamberg

 

Czy istnieje indeks ICEcja?

ICE oferuje bilety kolejowe o godz tanie ceny pociągów ICE na nieograniczone podróże po Niemczech lub Europie. Istnieją trzy rodzaje przepustek kolejowych:

Niemiecki bilet kolejowy

Niemiecki bilet kolejowy umożliwia nieograniczone podróżowanie po Niemczech. Również, jest dla podróżników, którzy nie mieszkają w Europie, indyk, i Rosji. Oto kilka zalet karty German Rail Pass:

 • Posiadacze biletu kolejowego mogą odwiedzić niektóre lokalizacje bonusowe poza granicami Niemiec (Salzburg, Wenecja, i Brukseli)
 • Ulgowe bilety kolejowe ICE dla wszystkich poniżej 28 lat
 • Nielimitowane podróże po Niemczech
 • Dwie osoby mogą zaoszczędzić więcej pieniędzy, korzystając z Twin Pas podczas wspólnej podróży
 • Elastyczność umożliwia posiadaczom niemieckiego biletu kolejowego podróżowanie w dowolnym miejscu i czasie

Posiadacze niemieckiej przepustki mają do wyboru 3 do 15 kolejne dni podróży w ciągu miesiąca przy zakupie karnetu.

Przełęcz Eurail

Bilet Eurail jest przeznaczony dla osób spoza Europy mieszkających poza Rosją, Europa, i Turcji do nieograniczonego podróżowania po Europie. Niektóre korzyści obejmują:

 • Kupony i zniżki na atrakcje turystyczne.
 • Różne kategorie do wyboru - dla dorosłych, Senior, i młodzież.
 • Nieograniczone przejazdy 31 kraje europejskie, łącznie z Turcją.

Bilet InterRail

Bilet InterRail przysługuje osobom mieszkającym w Rosji, indyk, lub Europa nieograniczone podróże po całej Europie. Zalety tej przepustki obejmują:

 • Rabaty na Bilety kolejowe ICE zarówno dla młodszych, jak i starszych osób.
 • Nieograniczone podróże do 33 krajów Europy
 • Bezpłatne przejazdy pociągiem dla posiadaczy karnetu, którzy podróżują z maksymalnie dwójką dzieci poniżej 11 lat.
 • Okres podróży dla 3 dni do 3 miesięcy na osobę.

Każda przepustka jest dostępna i powinna zostać aktywowana w ciągu 11 miesiące zakupu.

Pociągi Monachium do Salzburga

Salzburg do Passau

Pociągi Wiedeń do Salzburg

Salzburg Wiedeń Pociągi

 

Ile czasu przed odjazdem pociągu ICE przyjechać?

Aby zapewnić punktualne przybycie na pokład, ustatkować się, i nawet przeglądaj sklepy, radzimy przybyć przynajmniej 30 minut przed odlotem.

 

Jakie są rozkłady pociągów ICE?

Rozkłady jazdy pociągów nie są ustalone, co utrudnia udzielenie odpowiedzi. Jednakże, możesz uzyskać dostęp do rozkładów jazdy pociągów ICE w czasie rzeczywistym na stronie głównej Save A Train. Wprowadź swoje pochodzenie i miejsce docelowe i uzyskaj natychmiastowy dostęp do wszystkich rozkładów jazdy pociągów ICE. Najwcześniej odjeżdża pociąg ICE 6 rano, z pociągami odjeżdżającymi z każdego 30 minut do głównych miejsc docelowych.

 

Które stacje są obsługiwane przez ICE?

Międzynarodowe trasy ICE odjeżdżają z kilku międzynarodowych stacji, wśród nich są Bruksela Midi Zuid (Stacja Brussels Midi South w języku angielskim), Arnhem Central, i Amsterdam Central, i wiele więcej.

Na przybycie, Pociągi ICE dotrze o 11 Stacje niemieckie i jedna stacja w Szwajcarii. Również, główne stacje docelowe obejmują Oberhausen, Duisburg, Düsseldorf, Kolonia, Lotnisko we Frankfurcie (Lotnisko we Frankfurcie nad Menem), Manheim, Siegburg, i inni.

Dalej, Dusseldorf to piękne miasto położone nad Renem z bogatą historią kulturalną i atmosferą. Istnieje wiele godnych uwagi atrakcji kulturalnych i historycznych, które można zobaczyć i malowniczych tras na spacery i świetną dzielnicę handlową. To idealna lokalizacja dla weekendowy wypad z przyjaciółmi lub rodziną.

Z centrum Amsterdamu (Centraal jest w języku holenderskim i oznacza Dworzec Centralny), możesz przyjechać do Frankfurtu, miasto znane jako finansowa stolica Europy. Co więcej, tam są piękne plaże, muzea, i restauracje do odwiedzenia.

Kolonia to centrum sztuki, architektura, oraz bogata historia. Pociągiem ICE z Amsterdam Centraal, możesz przyjechać do Kolonii, aby zanurzyć się w pięknie tego miasta.

W rzeczy samej, są tam niezwykle piękne ogrody botaniczne, restauracje z szeroką gamą kulinarnych arcydzieł, ogrody zoologiczne, muzea, i puby. Również, jeśli nie masz pewności, jaką stację wybrać, nasz algorytm pomoże Ci wybrać.

Frankfurt pociągom Heidelberg

Pociągi Heidelberg Stuttgart

Norymberga pociągom Heidelberg

Bonn pociągom Heidelberg

 

Często zadawane pytania dotyczące pociągów ICE

Co zabrać ze sobą na ICE?

Oprócz siebie? Weź ze sobą dokument podróży, ważny paszport, a ubezpieczenie podróżne nie jest obowiązkowe, ale ten dokument jest dobry dla zdrowia.

Jaka firma jest właścicielem ICE?

Intercity-Express (LÓD) jest własnością krajowego przewoźnika kolejowego w Niemczech, Deutsche Bahn, a DB jest własnością niemieckiego rządu federalnego.

Gdzie mogę iść z ICE?

ICE przebiega głównie przez wszystkie miasta w Niemczech. Jest kilka międzynarodowych Trasy podróży ICE do niektórych krajów graniczących z Niemcami.

Jakie są procedury wejścia na pokład pociągów ICE?

Nie ma żadnych wymyślnych procedur wejścia na pokład. Po przybyciu na stację, sprawdź tablice wskaźników, aby znaleźć swój pociąg. do tego, możesz wtedy wsiąść do pociągu w dowolnym momencie przed planowanym odjazdem.

Jakie usługi są dostępne w pociągu ICE?

ICE Train oferuje posiłki w tranzycie, w których menu zawiera posiłki, lekkie przekąski, i wszelkiego rodzaju napoje. Ponadto, przy każdym fotelu znajdują się porty ładowania, darmowe wifi (nieograniczone w pierwszej klasie), oraz wzmacniacze zapewniające niezakłócony odbiór telefonów komórkowych (tylko dla pierwszej klasy).

Najczęściej zadawane pytania dotyczące ICE – Czy muszę rezerwować miejsce z wyprzedzeniem w ICE?

Nie musisz rezerwować miejsca z wyprzedzeniem, ale jeśli chcesz, możesz zarezerwować miejsce. Jeśli kupisz bilet pierwszej klasy, automatycznie kwalifikujesz się do bezpłatnego zarezerwowanego miejsca.

Czy w ICE jest internet WiFi?

tak, jest. W przedziale drugiej klasy, Internet WI-FI jest bezpłatny, ale nie nieograniczony, tak jak w pierwszej klasie.

Konstancja pociągom Lindau

Memmingen Pociągi Lindau

Biberach pociągom Lindau

Ulm Pociągi Lindau

 

DB ICE Train First class Seat type

 

Wreszcie, Jeśli dotarłeś tak daleko, wiesz wszystko, co musisz wiedzieć o pociągach ICE i jesteś gotowy do zakupu biletu kolejowego ICE SaveATtrain.com.

 

Dla tych przewoźników mamy bilety kolejowe:

DSB Denmark

Duński DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgia

intercity trains

Pociągi Intercity

SJ Sweden Trains

SJ Szwecja

NS International Cross border trains

NS International Holandia

OBB Austria logo

OBB Austria

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norwegia

Switzerland Sbb railway

SBB Szwajcaria

CFL Luxembourg local trains

CFL Luksemburg

Thello Italy <> France cross border railway

pogłębia

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Niemcy

European night trains by city night line

Pociągi nocne

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Niemcy

Czech Republic official Mav railway operator

Mav Czech

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

logo Eurail

Eurail

 

Czy chcesz osadzić tę stronę w swojej witrynie?? Kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-ice%2F%0A%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML), Lub możesz po prostu link bezpośrednio do tej strony.

copyright © 2021 - Zapisz pociąg, Amsterdam, Holandia
Nie należy pozostawiać bez obecności - Dostać kupony i Newsy !