Tellimus rongipilet KOHE

Odavad ICE rongipiletid ja reisimarsruutide hinnad

Siit leiate kogu teabe Saksamaa kohta Odavad ICE rongipiletid ja ICE reiside hinnad ja eelised.

 

Teemad: 1. ICE by Train Highlights
2. ICE rongi kohta 3. Parimad teadmised odava ICE rongipileti saamiseks
4. Kui palju maksavad ICE piletid 5. Reisimarsruudid: Miks on parem to sõitke ICE rongiga, ja mitte reisida lennukiga
6. Millised on ICE standardklassi ja esimese klassi erinevused? 7. Kas on olemas ICE tellimus
8. Kui kaua enne ICE rongi väljumist saabuda 9. Millised on ICE rongigraafikud
10. Milliseid jaamu teenindab ICE 11. ICE rongide KKK

 

ICE by Train Highlights

 • Saksamaa kiireim rong on ICE rong kiirusega 300km / h.
 • TSaksamaa raudteesüsteemi lipulaev ICE ühendab kõiki Saksamaa linnu.
 • Kõigist rongidest, mis sõidavad Saksamaa raudteesüsteem, ICE kuulub A-kategooriasse.
 • ICE rongid on loodud võistlema lennukitega mugavuse ja sihtkohta jõudmise aja osas.
 • Rahvusvahelised ICE marsruudid hõlmavad Prantsusmaad, Belgia, Taani, Austria, Madalmaad, ja Šveits.

 

ICE rongi kohta

Intercity-Express või selle otseteenimes ICE on süsteem kiirrongid kuulub Deutsche Bahnile, Saksamaa riiklik rongiteenuse pakkuja. The ICE rongid on tuntud luksuse poolest, kiirus, ja mugavus, kuna need ühendavad kõiki Saksamaa linnu.

Kiirusega kuni 300km tunnis, ICE-rongiga reisimine on kiireim viis reisimiseks kaugemate linnade, näiteks Kölni ja Hamburgi vahel.

ICE reisimarsruudid ei piirdu Saksamaaga. Rong sõidab rahvusvahelistel liinidel Austriasse, Prantsusmaa, Belgia, Šveits, Taani, ja Holland.

ICE Trains in a train station

Minema Salvestage rongi koduleht või kasutage seda vidinat otsimiseks rongide piletid Jäärongidele

Salvestage rong iPhone'i rakendus

Salvestage rong Android-rakendus

 

Salvesta rong

Päritolu

sihtkoht

Lahkumise kuupäev

Tagastamise kuupäev (Valikuline)

Täiskasvanud (26-59):

Noored (0-25):

Seenior (60+):


 

Parimad teadmised odava ICE rongipileti saamiseks

number 1: Broneerige oma ICE piletid ette nii palju kui võimalik

Kui soovite saada soodsad ICE piletid, mida varem neid ostate, seda suurem on teie võimalus neid odavalt hankida. Seal on 3 tüüpi odavaid ICE-piletihindu ja kõik kolm piletitüüpi on saadaval esimesel müügiajal, aga säästja piletihind, Säästuhind, ja Super sparpreis ei pruugi lahkumispäeva lähenedes saadaval olla. Saveripileteid saate broneerida juba varakult 6 kuud enne väljalendu.

number 2: Tellige oma ICE rongipiletid siis, kui olete oma marsruudis kindel

Reisi- ja väljumiskuupäeval kindel olles säästaksite raha tagasimakse tasudes. Tagasimakse määr ja võimalus kasutamata ICE piletite tagastamiseks sõltub ostetud pileti tüübist. Samuti, säästuhinna piletite tagasimakse on madalam kui tavaliste piletipiletite puhul. Pange tähele, et DB ei tagastaks teile piletit tagastades sularahas. DB tagasimaksed tehakse DB vautšerite kaudu, mida saate kasutada kõigi nende pakutavate teenuste eest tasumiseks. Võite ka oma ICE rongipiletid Interneti-foorumites veebis, kui soovite raha tagasi saada.

number 3: Reisimine ICE rongiga tipptundidel väljaspool

ICE piletid on soodsamatel perioodidel odavamad (Teisipäev, Kolmapäeviti, Neljapäeviti, ja laupäeviti). Tippaegadel, odavad piletid müüvad väga kiiresti välja, jättes ainult Flexpreisi piletid. Et reisida tippaegadel, Broneerige ette, et saada säästlikumaid pileteid. Kui te ei saa hoiustajat, piletihindu ei saa, reisige kindlasti hilise hommiku ja varajase pärastlõuna vahel (ärireisijate tõttu) kuna Flexpreisi piletid oleksid siis odavamad. lõpuks, vältige edasi reisimist avalik ja koolivaheaeg kuna ka ICE piletihinnad tõuseksid.

number 4: Osta oma ICE piletid menüüst Salvesta rong

Meie veebisaidilt leiate Euroopa parima ICE rongipiletite pakkumise, Salvesta rong. Meil on suurim rongipiletite pakkumine Euroopas ja maailmas. Meie ühendus lugematute raudtee-ettevõtjate ja õigete algoritmidega, Pakume teile odavaimaid ICE pileteid, mida iial võimalik leida. Samuti, leiame odavaid alternatiive muudele rongidele peale ICE.

Frankfurt Berliini rongid

Leipzig Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

Arriving ICE Train

 

Kui palju maksavad ICE piletid?

ICE-pileti hind sõltub pileti tüübist ja soovitud istekohtade klassist. üldiselt, Saksa raudtee on kuulus oma poolest madalad ICE piletihinnad. ICE rongil on kolme piletitüüpi - tavaline ehk Flexpreisi pilet, Supersaveri piletihinnad või Supersparpreis, ja säästupileti hind või Sparpreis ICE piletid. Säästupileti piletid on tavapiletitest odavamad, kuid saadaolevate piletite arv väheneb, kuna lahkumispäev läheneb. ICE piletite hinnad sõltuvad valitud klassist ja siin on kokkuvõtlik tabel klassi keskmiste hindade kohta:

Üheotsapilet Edasi-tagasi sõit
Standard 17 € – 50 € 30 € – 120 €
preemia 21 € – 70 € 58 € – 152 €
äri 40 € – 87 € 80 € – 180 €

 

Düsseldorf Müncheni rongid

Dresden Müncheni rongid

Nürnberg Müncheni rongid

Bonn Müncheni rongid

 

Reisimarsruudid: Miks on parem ICE rongiga sõita, ja mitte reisida lennukiga?

1) Vältige pardaletuleku protseduure. Kui teil on lend mööda 9 olen, teil on parem olla vähemalt lennujaamas 7 järelikult selleks ajaks, kui peate olema läbinud pardale mineku eelsed protseduurid ja turvakontrollid, on peaaegu aeg lennukisse minna.

ICE rongidega, võite saabuda igal ajal enne väljumist, kui enne rongi sisenemist rongi. See on võimalik, kuna puuduvad pardale mineku protseduurid ega pikaajaline turvakontroll. Näidake lihtsalt jaama, leidke rong indikaatorilt, ja pardal!

Kogu reisi aeg, ICE võidab Saksamaal lennukite üle nagu ka hinnaga. Lisaks pardaletuleku protseduuridele raisatud aeg, lennukid kaotavad rohkem reisi aeg pendelrännakus (lennujaamast täpsesse asukohta).

2) Pagasitasud. Võite olla kindel, et maksate kohvrite eest lisatasu, kui reisite lennukiga. Kuid, Kui reisite ICE rongidega, on pagasitasude maksmine lisakulu, mida te ostmisel ei tee odavad ICE rongipiletid. Täpsustuseks, koos odavad ICE hinnad, ei pea te maksma ühegi reisikohvri eest. See teeb ICE-st odavama ja parema reisimisvõimaluse.

3) Rongid on keskkonnasõbralikumad. The ICE rong Samuti keskkonnasõbralikum kui lennukid, mis aitab kaasa õhusaastele. Rongiga reisimine on 20x vähem süsinikdioksiidi heitmeid tekitav kui õhusõidul.

Berlin Hamburg rongid

Bremen Hamburg rongid

Hannover sihtkohta Hamburg rongid

Kölni Hamburgi rongid

 

new ICE train come out of siemens factory

 

Mis on ICE standardklassi ja esimese klassi erinevused?

Erinevalt teistest rongidest, mille piletid on eri vaheruumides (standard, äri, täidesaatev, jne.) nagu Trenitalias, Saksamaa ICE on natuke erinev. Igas ICE rongis on kaks klassi - esimene klass ja teine ​​klass. Mõlema kategooria peamised erinevused on hind, paindlikkus, ja pakutavad teenused.

Mis puutub piletitesse ja klassiruumidesse ICE rongis, kõik piletitüübid võivad kuuluda esimesse klassi. See tähendab, et isegi odavad ICE rongipiletid, säästja hind, ja Super sparpreis saavad endale lubada esmaklassilisi istmeid. Kuid, hind varieerub mõlemas klassis, nagu ülalpool näha.

Esimese klassi ICE piletid:

ICE esmaklass seab luksuse standardi, mugavus, ja suurepärane teenindus Saksamaa raudteesüsteemis. Mõeldud konkureerivatele lennukitele, ICE rongid pakuvad mugavust pikamaareisidel. Lisaks, esimese klassi vaheruumid moodustavad umbes kolmandiku rongist ja sõltuvalt ICE rongist võivad olla kuni kolm sektsiooni.

Esimese klassi sektsioonide istmed on suuremad ja paigutatud erinevalt a-st 2-1 pigem paigutus kui a 2-2 teises klassis. Ja see vabastab reisijatele rohkem vahekäiku. enamgi veel, ICE esimese klassi istmed on samuti kunstnahast kaetud ja on suuremad kui teises klassis. Kuna äriinimesed kasutavad tavaliselt esimest klassi, Reisijatele, kes soovivad teel olles tööd teha, on saadaval kindlad lauad.

Lisateenused, mis eristavad ICE rongides esimest klassi teisest klassist, hõlmavad tasuta, päevalehed, tasuta piiramatu WI-FI, ja spetsiaalsed võimendid, et vältida häireid mobiiltelefonide vastuvõtus. Esimese klassi reisijad saavad süüa tellida ka oma istmetelt, kui nad ei soovi rongi pardal restorani minna.

Teine hüve, mis piirdub ICE esimese klassi reisijatega, on kohtade broneerimine. Kõik piletid esimesse klassi, sealhulgas soodsad ICE piletid, nautige seda kasu. Te ei pea muretsema juhusliku aknakoha saamise pärast; saate broneerimisel valida, millist istet soovite, ja reserveerida see.

Offenburgist Freiburgi rongide hinnad

Stuttgartist Freiburgi rongide hinnad

Leipzigist Freiburgi rongide hinnad

Nürnbergist Freiburgi rongide hinnad

 

 

Teise klassi ICE piletid:

Teise klassi vaheruumid pole mugavusest nii kaugel esimesest klassist. Lisaks, teise klassi kupee istmed on keskmisest paremad lennufirma istmed. Pluss, need on ergonoomilised, tule peatoega, ja kaetud mustrilise kangaga. See teeb mugava pikamaareisi.

ICE rongi kohta on rohkem teise klassi ruume kui esimese klassi ronge. Eriti, teise klassi istekohtade paigutus on natuke tihedam kui esimese klassi sektsioonil. Igas reas on neli kohta (2-2 istme paigutus), kusjuures igal kahel istmel on keskmine käetugi.

Edasi, teise klassi reisijatel on juurdepääs mõnele esimese klassi teenusele, kuid piirangutega. Võtke näiteks WI-FI. Teises klassis, WiFi pole piiramatu, nagu see on esimese klassi reisijatele. Teise klassi reisijatel pole ka tasuta juurdepääsu ajalehtedele, nii et kui soovite saada ajalehte teises klassis, peate selle ostma.

Teise klassi reisijad peavad restorani minema, kui nad tahavad toitu tellida. Nad ei saa oma istmetelt tellida, nagu see asub ICE esmaklassilises ruumis. Samuti, ICE teise klassi piletid nii Flexpreise kui ka säästupileti hindadega ei hõlma automaatselt kohtade broneerimist. Kui soovite reserveerida koha teises klassis, peate maksma lisatasu 6 eurot. Samamoodi on nii esimese kui ka teise klassi reisijatel igal istmel pistikupesa.

Nürnberg Bambergi rongid

Frankfurt Bambergi rongid

Stuttgart Bambergi rongid

Dresden Bambergi rongid

 

Kas on olemas ICE tellija?mine?

ICE pakub rongipassid kell odavad ICE rongihinnad piiramatuks reisimiseks kogu Saksamaal või Euroopas. Raudteepääsmeid on kolme tüüpi:

Saksa raudtee pass

Saksamaa raudteepass on piiramatuks reisimiseks Saksamaa piires. Samuti, see on mõeldud reisijatele, kes ei ela Euroopas, Türgi, ja Venemaa. Mõni Saksamaa Raudteepassi eelis sisaldab järgmist:

 • Raudteepääsme omanikud saavad külastada teatavaid boonuskohti väljaspool Saksamaad (Salzburg, Veneetsia, ja Brüsselis)
 • Allahinnatud ICE rongipiletid kõigile 28 aastat
 • Piiramatu reisimine kogu Saksamaal
 • Kaks inimest saavad kokku hoida rohkem raha, kui kasutate Twin Passi koos reisides
 • Paindlikkus võimaldab Saksamaa raudteepassi omanikel igal ajal reisida

Saksa passi omanikud saavad valida 3 juurde 15 passi ostmisel kuu jooksul järjestikused reisipäevad.

Euraili pass

Euraili pass võimaldab väljaspool Euroopat elavaid mitte-eurooplasi, Euroopa, ja Türgi, et reisida piiramatult mööda Euroopat. Mõni hüve sisaldab:

 • Voucherid ja allahindlused turismiobjektide jaoks.
 • Erinevad kategooriad, mille vahel valida - täiskasvanutele, Seenior, ja noored.
 • Piiramatu reis läbi 31 Euroopa riigid, sealhulgas Türgi.

InterRaili pass

InterRaili pass annab inimestele, kes elavad Venemaal, Türgi, või Euroopas piiramatu reisimine kogu Euroopas. Selle passi perks sisaldab:

 • Soodustused ICE rongipiletid nii noorematele kui vanematele inimestele.
 • Piiramatu reisimine sihtkohta 33 riikides Euroopas
 • Tasuta rongisõidud passiomanikele, kes reisivad koos kuni kahe alla 8-aastase lapsega 11 aastat.
 • Reisiperiood 3 päeva kuni 3 kuud inimese kohta.

Iga pääs on saadaval ja see peaks olema aktiveeritud 11 kuud ostu.

Müncheni Salzburg rongid

Salzburg Passau

Viin Salzburgi rongid

Salzburg Viini rongid

 

Kui kaua enne ICE rongi väljumist saabuda?

Lennukisse õigeks ajaks saabumise tagamiseks, paikseks jääma, ja ühtlane sirvida poode, soovitatakse teil vähemalt kohale jõuda 30 minutit enne väljumisaega.

 

Millised on ICE rongigraafikud?

Rongide sõiduplaanid pole fikseeritud, mis raskendab vastamist. Kuid, ICE rongide sõiduplaanidele saate reaalajas juurde pääseda Save A Train kodulehelt. Sisestage oma lähte- ja sihtkoht ning pääsete kohe juurde kõigile ICE rongide sõiduplaanidele. Varasem ICE rong väljub 6 olen, kus rongid lahkuvad igast 30 minutit peamistesse sihtkohtadesse.

 

Milliseid jaamu teenindab ICE?

ICE rahvusvahelised liinid väljuvad mitmest rahvusvahelisest jaamast, nende hulgas on Brüsseli Midi Zuid (Brüsseli Midi Lõuna jaam inglise keeles), Arnhem Central, ja Amsterdami keskosa, ja paljud teised.

Saabumiseks, ICE rongid jõudma 11 Saksa jaamad ja üks Šveitsi jaam. Samuti, suuremate saabumisjaamade hulka kuulub Oberhausen, Duisburg, Düsseldorf, Köln, Frankfurdi lennujaam (Frankfurdi Main Airport), Manheim, Siegburg, ja teised.

Edasi, Dusseldorf on rikkaliku kultuuriloo ja tunnetusega Reini jõe ääres asuv kaunis linn. Näha on palju märkimisväärseid kultuurilisi ja ajaloolisi vaatamisväärsusi Scenic liinidel jalutuskäikudeks ja suurepäraseks ostupiirkonnaks. See on ideaalne asukoht a nädalavahetuse puhkus sõprade või perega.

Amsterdami keskusest (Centraal on hollandi keeles ja see tähendab keskjaama), võite saabuda Frankfurdi, Euroopa finantskapitalina tuntud linn. Mis veel, seal on ilusad rannad, muuseumid, ja restorane, mida külastada.

Köln on kunsti keskus, arhitektuur, ja rikas ajalugu. ICE rongiga Amsterdamist Centraalist, võite jõuda Kölni, et sukelduda selle linna ilu.

Tõepoolest, seal on uskumatult ilusad botaanikaaiad, restoranid, kus pakutakse mitmesuguseid kulinaarseid meistriteoseid, loomaaiad, muuseumid, ja pubid, mida nautida. Samuti, kui te pole kindel, millist jaama valida, meie algoritm aitab teil valida.

Frankfurt Heidelberg rongid

Stuttgart Heidelberg rongid

Nürnberg Heidelberg rongid

Bonn Heidelberg rongid

 

ICE rongide KKK

Mida peaksin ICE-sse kaasa võtma??

Peale iseenda? Võtke kaasa oma reisidokument, kehtiv pass, ja reisikindlustus ei ole kohustuslik, kuid see dokument on teie tervisele kasulik.

Milline ettevõte omab ICE-d?

Linnadevaheline ekspress (JÄÄ) kuulub Saksamaa riiklikule rongiteenuse pakkujale, Deutsche Bahn, ja DB kuulub Saksamaa föderaalvalitsusele.

Kuhu ma saaksin minna ICE-ga?

ICE läbib peamiselt kõiki Saksamaa linnu. Mõned on rahvusvahelised ICE reisimarsruudid mõnedesse Saksamaaga piirnevatesse riikidesse.

Millised on ICE rongide pardale mineku protseduurid?

Pole ühtegi väljamõeldud pardalemineku protseduuri. Jaama saabudes, kontrollige oma rongi leidmiseks näidikute tahvleid. Lisaks, siis võite rongile minna igal ajal enne selle väljumist.

Mis teenused ICE rongis on?

ICE rong pakub transiitreise, kus menüü sisaldab eineid, kerged suupisted, ja igat tüüpi joogid. Lisaks, iga istme kõrval on laadimisport, tasuta WiFi (esimeses klassis piiramatu), ja võimendid mobiiltelefonide katkematu vastuvõtu jaoks (ainult esimesele klassile).

Enim taotletud ICE KKK – Kas ma pean ICE-s koha ette broneerima??

Te ei pea kohta ette broneerima, kuid soovi korral saate koha broneerida. Kui ostate esimese klassi pileti, olete automaatselt kvalifitseerunud tasuta reserveeritud kohale.

Kas ICE sees on WiFi internet??

jah, seal on. Teise klassi kupees, WI-FI internet on tasuta, kuid mitte piiramatu, nagu see on esmaklassiline.

Konstanz Lindau rongid

Memmingen Lindau rongid

Biberach Lindau rongid

Ulm Lindau rongid

 

DB ICE Train First class Seat type

 

lõpuks, Kui jõuaksite nii kaugele, teate kõike, mida peate teadma ICE rongide kohta ja olete valmis ostma teie ICE rongipileti SaveATrain.com.

 

Nendele raudtee-ettevõtjatele on meil rongipiletid:

DSB Denmark

Taani DSB

Thalys railway

Thalysi

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgia

intercity trains

Linnadevahelised rongid

SJ Sweden Trains

SJ Rootsi

NS International Cross border trains

NS International Holland

OBB Austria logo

OBB Austria

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lüüria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norra

Switzerland Sbb railway

SBB Šveits

CFL Luxembourg local trains

CFL Luxembourg

Thello Italy <> France cross border railway

täienemisele

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Saksamaa

European night trains by city night line

öö rongid

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Saksamaa

Czech Republic official Mav railway operator

Mav Tšehhi

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

euraili logo

Eurail

 

Kas soovite selle lehe oma saidile manustada?? Kliki siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-ice%2F%0A%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood), Või võite lihtsalt linkida otse sellele lehele.

Autoriõigus © 2021 - Salvesta rong, Amsterdam, Holland
Ärge jätke ilma käesoleva - Hangi Kupongid ja uudised !