Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 04/06/2021)

Euroopa riikide armastus tähistame oma riiklikud pühad, eriti need, kes näevad palju turistid. Kas te plaanite et näha, üks neist riikidest ajal oma riiklikud pühad? Kui nii, seal on palju võimalusi, kuidas liituda pidulikud!

Sul on ka suurepärane võimalus õppida natuke rohkem teada selle riigi ajalugu. Tekkinud kohalike uhkus võivad viia sind mõistma, et riigi ja rahva veelgi rohkem. Let ' s on pilk 5 parim riiklikel pühadel Euroopas:

 

Kuninganna sünnipäev, Ühendkuningriik

King George II oli valitseja, kes tuvastas tähistamise traditsioon monarhi sünnipäeva 1748. Sellest ajast, Ühendkuningriik tähistas sünnipäeva oma monarhi. Kuid, nad on muutunud kuupäeva paar korda. Nüüd nad tähistada Kuninganna oma Ametlik sünnipäev teise laupäeva juuni. Kui teil on Inglismaal sel ajal, võite näha Kuninganna sünnipäev Parade. Tseremoonia on tuntud ka Trooping Color.

Amsterdam London Rongid

Paris London rongid

Berliin Londonisse rongid

Brüssel Londoni rongid

* Pilti Blogi funktsioon pilt on Queen’s euroopa liidu Sünnipäeva Tähistamine

 

Vabariigi aastapäev, Itaalia

Itaallased tähistada oma Vabariik päev 2. juunil, mis on traditsioon alustasid nad 1946. Hääletamine kaotada monarhia, Itaallased sillutasid teed oma vabariigile. Kuid, nad kolisid tähistamine kuupäeva esimesel laupäeval juunil 1977. Nad olid mures, et algne kuupäev kajastub negatiivselt nende majanduse. Nad ainult taastanud vana kuupäeva 2001. Seal on palju pidustused tunnistaja kogu Itaalia Vabariik Päev. Kõige tähelepanuväärsem vaatamisväärsus on Itaalia õhujõud.

Firenze Rooma rongid

Napoli Rooma rongid

Florence Pisa rongid

Rooma Veneetsia rongid

 

 

rahvusvaheline päev, Rootsi

Sweden has a place in 5 Best National Holidays in Europe

 

Rootslased tähistada oma National Day 6. juunil. See on rõõmus sündmus kogu riigi. Nad rajasid oma Flag tähistamine 1916, ja nüüd on see päev lõbus ja lõõgastus. Seal on muusikakontserdid, festivalid, ja erinevaid tegevusi saab osaleda. Samuti on päev, mil uus rootslased ametlikult saada oma kodakondsuse. Rootsi hoolitseb selle eest, et lipupäeval tunneksid kõik end teretulnuna!

 

Bastille päev, Prantsusmaa

Bastille Day in France celebrations

 

Kui tegemist on Prantsuse, nende päev rahvusliku uhkuse on 14. juulil. See tähistab aastapäeva Bastille 'vallutamise. See oli oluline sündmus Prantsuse revolutsioon 1789. Seal on olnud sõjaväeparaadi tähistada seda peaaegu igal aastal alates 1880. See on hämmastav nägemine vaata! Kuid, seal on palju muid pidustusi näha ka. Bastille Day on hea aeg olla Prantsusmaal, ja eelistatud Pariis.

Amsterdam Pariisi rongid

Londonist Pariisi rongid

Rotterdam Pariisi rongid

Brüssel Pariisi rongid

 

rahvusvaheline päev, Šveits

Šveitsi National Day on 1. august. Sellega tähistatakse päeva, mil kolm asutavat kantonit Šveits ühinenud 1291. Šveitsi võtta oma National Day tõsiselt. Üks sündmused on kõne õiguskantsleri või teiste kõrgete ametnike. Seal on ka paraad Zürichis. Teil on võimalik osaleda pidulikud teistes linnades samuti. Näiteks, Šveitsi armastus nende maakoht puhkus taandub. Suusakuurortides on veel üks esimese klassi koht ajal Riikliku Päev.

Riiklikud pühad Euroopa on suur võimalus rohkem teada ajaloo rahvas te külastate. Samuti alati päevas täis lõbusaid tegevusi ja paraadid.

Müncheni Zürichi rongid

Berlin Zürichi rongid

Basel Zürich rongid

Viin sihtkohta Zürich rongid

 

 

Planeerimine Puhkust Euroopas üks neist Riiklikud Pühad? Broneerige Rongipiletid ja naudi!

 

 

Kas soovite embed meie blogi postitus 5 Parim riiklikel Pühadel Euroopas peale oma saidi? võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti link sellele blogipostitust. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-national-holidays-europe%2F%3Flang%3Det– (Kerige natuke näha Manustuskood)