Lugemise aeg: 6 minutit
(Viimati uuendatud: 08/09/2023)

Maailmas reisimine on unistus, mis tundub sageli tabamatu, eriti kui te olete range eelarve. Aga mis siis, kui me ütleksime teile, et on olemas viis eksootilisi sihtkohti uurida, sukelduda kohalikku kultuuri, ja looge unustamatuid mälestusi ilma teie pangakontot tühjendamata? Sisenege taskukohase reisimise maailma vabatahtlike programmide kaudu kogu maailmas. See põhjalik juhend uurib põhjalikumalt, kuidas vabatahtlik tegevus võib olla teie pilet põnevatele seiklustele väikese eelarvega.

  • Raudtee on Eco-Friendly viis reisida. See artikkel õpetab rongireisimise kohta, kasutades funktsiooni Salvesta rong, The Odavaim rongipiletite veebisait Maailmas.

 

Vabatahtliku reisimise tõus

Viimase kümnendi jooksul, on märgatavalt kasvanud noorte ja eelarve teadvusel reisija kes on kasutanud vabatahtliku tegevuse jõudu oma rännuhimu õhutamiseks. See, mis kunagi oli kogenud reisijate seas hästi hoitud saladus, on nüüdseks muutunud ülemaailmseks trendiks, tänu Internetile ja spetsiaalsetele platvormidele, mis ühendavad vabatahtlikke võõrustajatega kogu maailmas.

Kui olete valinud õige platvormi, on aeg luua oma profiil, tõsta esile oma oskusi ja huvisid, ja alustage ühendust potentsiaalsete hostidega. meeles pidama, kannatlikkus on võtmetähtsusega, eriti mis puudutab ihaldatud positsioonide kindlustamist populaarsetes projektides. Oleme teie jaoks kitsendanud mõningaid parimaid vabatahtlike programmide valikuid kogu maailmas:

 

1. Workaway

Workaway on ainulaadne ülemaailmne platvorm, mis ühendab reisijaid võõrustajatega kogu maailmas. See võimaldab reisijatel, tuntud kui “Töötajad” vahetada oma oskusi ja entusiasmi majutuse ja autentsete kultuurielamuste vastu. Workaway pakub erinevaid võimalusi, alates põlluharimisest ja õpetamisest kuni hostelites abistamiseni või kunstiprojektidesse kaasaaitamiseni. Tegutsemine läbi 170 riigid, see hõlmab erinevaid asukohti, linnadest kaugemate küladeni.

Et saada vabatahtlikuks, pead registreeruma (see maksab umbes $20 aastas), täitke profiil, leida sobiv projekt, ja peremehele meeldima. Workaway profiil on midagi sotsiaalmeedia lehe ja CV vahepealset. Ühelt poolt, pead esitlema end meeldiva ja huvitava isiksusena (mõned võõrustajad kutsuvad vabatahtlikke mitte niivõrd tööle, kuivõrd lõbu ja kultuurivahetuse eesmärgil). Teiselt poolt, sa peaksid selgelt loetlema, milles sa hea oled: laste eest hoolitsemine, keeleõpetus, kokkamine, aiatööd, loomade eest hoolitsemine, Ehitus, kodu remont, ja nii edasi. Kui valida on professionaali ja amatööri vahel, peremees eelistab professionaali, ükskõik kui huvitav ja karismaatiline amatöör ka poleks – rõhutage kindlasti oma professionaalseid oskusi. Veelgi parem, kui see on midagi praktilist.

Frankfurt Berliini rongid

Leipzig Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

 

2. Aidake jääda

HelpStay on Workawayga sarnane platvorm, mõeldud reisijatele, kes otsivad kultuurivahetust ja taskukohaseid reisikogemusi. See ühendab reisijaid 100 vabatahtlike programmide jaoks üle maailma. Enamik vabatahtlike võimalusi on tasuta. Mõned võivad vajada väikest annetust. Peaaegu kõik need pakuvad tasuta majutust ja toitlustust. Täpsemat infot saab küsida võõrustajate käest.

HelpStay's, reisijatel on palju võimalusi, nagu vabatahtlik töö mahetaludes, ökoprojektide ja ühiskondliku töö abistamine, või mõne vabaühenduse projekti abistajaks saamine. Meie eelmise artikliga, saate õppida, kuidas jõuda mis tahes sihtkohta Euroopas oma tulevase vabatahtliku projekti jaoks lihtsalt.

Rongid Viinist Budapesti

Praha–Budapesti rongid

Rongid Münchenist Budapesti

Grazi ja Budapesti rongid

 

Ecological Volunteering

 

3. Festivali vabatahtlik Stoke Traveliga

Festivali vabatahtlik Stoke Traveliga on põnev ja ainulaadne viis kogeda mõnda maailma tuntuimat muusika- ja kultuurifestivalid aktiivselt osaledes nende organisatsioonis. Stoke Travel, tuntud reisifirma, pakub reisijatele võimalusi saada festivali vabatahtlikuks erinevatel üritustel.

Festivali vabatahtlikuna Stoke Traveliga, tavaliselt pääsete festivalile tasuta või soodushinnaga, sealhulgas telkimine või majutus. Vastutasuks teie abi eest, võite olla seotud selliste ülesannetega nagu festivali infrastruktuuri loomine ja demonteerimine, ürituste logistika abistamine, või isegi reklaamides teistele külastajatele Stoke Traveli teenuseid. Festivalide arv võib aasta-aastalt muutuda, Kuid, paljud neist on Euroopas kõige populaarsemad. Näiteks, Oktoberfest Münchenis, La Tomatina Bunolis, Pullide jooks Pamplonas, Hispaania, ja nii edasi.

Interlaken Zürichi rongid

Lucerne Zürichi rongid

Bern sihtkohta Zürich rongid

Genfi Zürichi rongid

 

4. Euroopa solidaarsuskorpus

Euroopa solidaarsuskorpus on tõsisem kui teised vabatahtlike programmid kogu maailmas. ESC pakub võimalusi eakatele inimestele 18-30 osaleda vabatahtlikus ja solidaarsustegevuses, mida toetab Euroopa Liit. Käivitatud 2018, ESC pakub noortele eurooplastele platvormi ühiskonda panustamiseks, saada väärtuslikke kogemusi, oskusi arendada, ning edendada Euroopa kodakondsuse tunnet. Programmi keskmine pikkus on 6-12 kuud. Programm katab peaaegu kõik kulud, sealhulgas viisad, kindlustus, ja 90% pileti maksumusest. Lisaks majutus ja toitlustus, vabatahtlikud saavad ka taskuraha.

Projekte käivitavad ainult akrediteeritud organisatsioonid. Vabatahtlikele antakse a “töökoht.” Nad peavad töötama ligikaudu 30 tundi nädalas. See aitab kaasa osalejate isiklikule ja professionaalsele arengule, lahendades samal ajal ühiskondlikke probleeme vabatahtlike ja solidaarsusmeetmete kaudu. Algatus on osa Euroopa Liidu laiematest püüdlustest toetada noorte kaasamist ja sotsiaalset ühtekuuluvust.

Amsterdam London rongid

Paris London rongid

Berliin Londonisse rongid

Brüssel Londoni rongid

 

Volunteering - Passion Led Us Here

 

5. ÜRO vabatahtlikud

Kui soovite laiendada oma vabatahtlike kogemusi või ei kvalifitseeru enam ESC programmi, millel on ühekordne osalemise limiit, võite kaaluda ÜRO vabatahtlikuks hakkamist. ÜRO vabatahtlikud (ÜRO vabatahtlikud) on ÜRO loodud programm ja algatus, mille eesmärk on edendada vabatahtlikku tegevust ja pakkuda inimestele võimalusi oma oskusi panustada, asjatundlikkus, ja aega toetada erinevaid ÜRO algatusi ja arendusprojekte üle maailma. ÜRO vabatahtlikel on oluline roll organisatsiooni rahumissiooni edendamisel, areng, ja humanitaarabi. Võti ÜRO vabatahtlike aspektid sisaldama:

Erinevad ülesanded: ÜRO vabatahtlikud on seotud paljude ülesannetega. See hõlmab rahuvalveoperatsioone, katastroofiabi, kogukonna arendamise projektid, tervishoiu algatused, haridusprogrammid, ja veel.

Oskuslikud spetsialistid: ÜRO vabatahtlikud on tavaliselt kogenud spetsialistid erinevatest valdkondadest, nagu tervishoid, haridus, inseneritöö, IT, põllumajandus, ja sotsiaaltöö. Nad pakuvad oma teadmisi ülemaailmsete väljakutsete lahendamiseks.

Globaalne kohalolek: ÜRO vabatahtlikud töötavad paljudes riikides, nii konflikti- ja konfliktijärgsetes tsoonides kui ka arengukontekstis. Nad aitavad kaasa vastupidavate kogukondade loomisele ja säästva arengu edendamisele.

Rahvusvaheline ja kaasav: ÜRO vabatahtlikud on erineva tausta ja rahvusega. Nad loovad rikkaliku ja kaasava võrgustiku inimestest, kes on pühendunud vabatahtlike programmide kaudu positiivsele mõjule kogu maailmas.

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

UN Volunteer Programs Worldwide

järeldus

Meie teekonna lõpp, loodame inspireerida teid asuma taskukohasele seiklusele vabatahtlike programmide kaudu kogu maailmas. meeles pidama, suur maailm sisaldab imesid. Otsuse ja õige mõtteviisiga, uurida ilma panka rikkumata. Olenemata sellest, kas otsustate Tais inglise keelt õpetada, kaitsta elusloodust Costa Ricas, või abistada pagulasi Kreekas, Sind ootab vabatahtliku töö võimalus. Niisiis, paki oma kotid, ava oma süda, ja asuge teekonnale, mis mitte ainult ei muuda teie elu, vaid muudab ka maailma paremaks paigaks, üks vabatahtlik kogemus korraga.

 

Suurepärane rongireis algab parimate piletite leidmisega kõige ilusamal ja mugavamal rongiliinil. Meie kl Salvesta rong aitame teil hea meelega valmistuda rongireisiks ja leida parimad rongipiletid parimate hindadega.

 

 

Kas soovite manustada oma saidile meie ajaveebipostituse "Kuidas valmistuda rongireisiks"?? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fet%2Fplatforms-to-explore-volunteer-programs%2F – (Kerige natuke näha Manustuskood)